ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-07-09, 23:59   #21
matzov1
חבר פעיל

חדר כושר: קאנטרי רעננה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
מנסה להדליק את הרוחות?
על איזה ראש עובד כפיפה בשיפוע עם ידיים לאחור? [פנימי\חיצוני]
matzov1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 00:18   #22
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי matzov1 צפה בהודעה
על איזה ראש עובד כפיפה בשיפוע עם ידיים לאחור? [פנימי\חיצוני]
פנימי למרות שאני לא ממש סגור על זה[לא מצליח להזכר אם זה הארוך או הקצר]

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 00:34   #23
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

ציטוט:
מנסה להדליק את הרוחות?
חחח כן , נראה שכל ילדי ריפיטו ירדו למחתרת , משעמם.
ישן 28-07-09, 00:56   #24
Glycolysis
Banned

עוסק ב:: סטונדט לחרטא כולשהו

ציטוט:
לא מדויק
כשאתה משחק עם נקודת היחס של היד והגוף אתה בעצם משנה את אורך מתח השריר של אחד הראשים בביספס [זאת ההודעה השניה בחמשת הדקות האחרונותשאני מסביר על אורך מתח]
זאת אומרת שנניח בפריצ'ר כשהיד רחוקה מהגוף קדימה אחד הראשים בביספס מקבל יותר גירוי
וכשהיד נמצאת מאחורי הגוף [שכיבה בשיפוע חיובי כשהידיים רפויות למשל] מקבל הראש האחר יותר גירוי

אם היינו צריכים להחליט על תרגיל בסיסי ליד קידמית היינו בוחרים בתרגיל שהמצב יהיה "שווה" ביניהם
ולכן נבחר בכפיפה בעמידה או בישיבה זקופה במוט או דאמבלים כשהידיים פשוט מונחות לצידי הגוף
כך אנחנו לא נותנים דגש על שום דבר על פני האחר

ועכשיו סתם כדי לתקן אותך מקס [כי אתה בחור שאוהב ללמוד] תרגילים לדו ראשי הם אכן כל דבר בכפיפת מרפקים-אבל דגש קטן-כפיפת מרפקים בסופינציה[כף יד כלפי מעלה]
כשנשנה את מנח כף היד [מיד פוזישן-פרונציה] אז ניתן יותר דגש לברכיאליס[שריר עמוק שנמצא מתחת לבייספס משני צידי היד] וברכיורדיאליס[האמה]
אם צריך תרגיל אחד ליד קידמית נבחר תרגיל שמשתמש בסופינציה עם עדיפות לדגש שנתתי בפסקה הקודמת
הייתי אומר שנדרש ריענון קל בחומר הנלמד.
מיד פוזישן, האגוניסט הינו עדיין הבייספס, ואם נלך יותר רחוק זהו קו הפעולה הטוב ביותר לבייספס, שם גם הברכיאליס נמצא בזווית האופטימלית ביותר ולכן נרים יותר משקל תמיד במיד פוזישן מאשר במצבים אחרים.
כאשר הידיים בפרונציה הברכיאליס יהיה אגוניסט וכאשר נהיה בסופינציה הבייספס. ברכוראדיאליס תמיד יהיה סינרגיסט לא משנה באיזה מצב עקב מסתו הקטנה והוא נמצא ביתרון מכני תמידי (דרך אגב הוא לא שריר האמה, שריר האמה נמצא בחלק ה2 של היד).
כאשר אנשים רוצים להגדיל את ה"יד קידמית" נדרש לעבוד על הבייספס, ברכיאליס וגם על הקורקוברכיאליס. כמובן שמסת הבייספס באזור גדולה יותר מכל אלו שהוזכרו קודם לכן.
נוסיף שבמילא האפקט של "יד גדולה" תהיה בשל עבודה על התלת ראשי (טרייספס) כי השריר מהווה כ-70% ממסת היד והוא גם שריר יותר גדול מהבייספס וכל החברים מסביב.
Glycolysis מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 01:13   #25
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי glycolysis צפה בהודעה
הייתי אומר שנדרש ריענון קל בחומר הנלמד.
מיד פוזישן, האגוניסט הינו עדיין הבייספס, ואם נלך יותר רחוק זהו קו הפעולה הטוב ביותר לבייספס, שם גם הברכיאליס נמצא בזווית האופטימלית ביותר ולכן נרים יותר משקל תמיד במיד פוזישן מאשר במצבים אחרים.
כאשר הידיים בפרונציה הברכיאליס יהיה אגוניסט וכאשר נהיה בסופינציה הבייספס. ברכוראדיאליס תמיד יהיה סינרגיסט לא משנה באיזה מצב עקב מסתו הקטנה והוא נמצא ביתרון מכני תמידי (דרך אגב הוא לא שריר האמה, שריר האמה נמצא בחלק ה2 של היד).
כאשר אנשים רוצים להגדיל את ה"יד קידמית" נדרש לעבוד על הבייספס, ברכיאליס וגם על הקורקוברכיאליס. כמובן שמסת הבייספס באזור גדולה יותר מכל אלו שהוזכרו קודם לכן.
נוסיף שבמילא האפקט של "יד גדולה" תהיה בשל עבודה על התלת ראשי (טרייספס) כי השריר מהווה כ-70% ממסת היד והוא גם שריר יותר גדול מהבייספס וכל החברים מסביב.
הייתי אומר אותו הדבר עלייך....
קודם כל-לא מסתכלים על אגוניסט בתור מי השריר הכי גדול בפעולה אלא אצל מי קו הפעולה נקי יותר
וכך בסופינציה יהיה זה בייספס
מיד פוזישן ברכיורידאליס
ופרונציה יהיה זה הברכיאליס כיוון שבמצב זה הבייספס כביכול "מבוטל" בחלקו[בגלל הפרונציה-שכן אחד השרירים האחראים לסופינציה הוא הבייספס] וברכיורדיאליס לא נמצא בקו פעולה נקי
ברכיורדיאליס מאסתו קטנה? ממש לא ובכל אופן כל עוד קו הפעולה שלו נקי יותר משאר השרירים הוא יהיה אגוניסט[וכשאמרתי שהוא השריר שנמצא על האמה הכוונה הייתי כדי שהחבר'ה ידעו על מי מהשרירים אני מתכוון-ולא כיניתי אותו "שריר האמה"]
בנוסף הקורקו ברכיאליס הוא לא כופף מרפק
אה וברכיאליס לא יתן הרבה מבחינת גודל שריר כי הוא שריר עמוק-וככל הידוע לי כרגע פוטנציאל ההיפרטרופיה שלו נמוך

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 28-07-09, 01:43   #26
Glycolysis
Banned

קורקוברכיאליס לא כופף מרפק אך הוא חלק מאותו אזור למרות שפוטנציאל הגדילה שלו בדומה לברכיאליס יחסית קטנים אין זה אומר שהם לא חלק מהשרירים שעוקפים את היומרוס.
אני מציע לרענן את קו הפעולה של המיד פוזישן אם כי הוא עדיין הבייספס. במקרה הזה כן חשובה מסתו של השריר ולא להסתכל עליו כ prime mover מכיוון ששניהם כאן בזווית האידיאלית והבייספס מנצח בעיקר בגלל מסתו הגדולה יותר והדומיננטית יותר (כ10% יותר מסופינציה באספקט של כוח).
וההסבר של הפרונציה והברכיאליס לא משהו, כאשר מנח היד בפרונציה, הרדיוס עולה על ההולנה (נקודת האחז של הברכיאליס היא באולנה ושל הבייספס היא ברדיוס), עקב כך גיד הבייספס מתלפף סביב הרדיוס, השריר מתארך, וזווית היישום שלו קטנה ורוב כוחו הולך לדחיסה, ולכן מתקשה לפתח כוח.

נערך לאחרונה על ידי Glycolysis, 28-07-09 בשעה 01:52.
ישן 28-07-09, 09:27   #27
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

ציטוט:
אולי מבלבל אבל בישביל זה יש את התכניות הבסיסיות ולא צריך להסתבך...
מה רע בעוד ידע לדור הצעיר?אם אני ואה לא מתבלבלים אז למה שהם כן?
מהנסיון שלי שנותנים יותר מידע לאנשים ממה שהם צריכים הם מתחילים לחשוב יותר מדי על הדברים הקטנים (כמו איזה תרגיל לעשות לבייספס) ומזניחים את מה שבאמת חשוב כי המוח עסוק בלנתח כל דבר קטן עד מוות, אני הייתי אחד מהם.
זאת אחת הסיבות שאנשים נתקעים על אותה נקודה חודשים ושנים.
בגלל זה אני אומר עדיף לתת לבן אדם בלי הרבה ניסיון את בסיס הידע הנחוץ לו ולא מעבר.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 19:19   #28
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
קורקוברכיאליס לא כופף מרפק אך הוא חלק מאותו אזור למרות שפוטנציאל הגדילה שלו בדומה לברכיאליס יחסית קטנים אין זה אומר שהם לא חלק מהשרירים שעוקפים את היומרוס.
אני מציע לרענן את קו הפעולה של המיד פוזישן אם כי הוא עדיין הבייספס. במקרה הזה כן חשובה מסתו של השריר ולא להסתכל עליו כ prime mover מכיוון ששניהם כאן בזווית האידיאלית והבייספס מנצח בעיקר בגלל מסתו הגדולה יותר והדומיננטית יותר (כ10% יותר מסופינציה באספקט של כוח).
וההסבר של הפרונציה והברכיאליס לא משהו, כאשר מנח היד בפרונציה, הרדיוס עולה על ההולנה (נקודת האחז של הברכיאליס היא באולנה ושל הבייספס היא ברדיוס), עקב כך גיד הבייספס מתלפף סביב הרדיוס, השריר מתארך, וזווית היישום שלו קטנה ורוב כוחו הולך לדחיסה, ולכן מתקשה לפתח כוח.
הסיבה שלך היא פשוט להסתכל מי השריר הגדול יותר וכך להחליט מי הוא האגוניסט??

אז בגלל זה בכפיפת כתף לפי גישתך האגוניסט הוא החזה....
נראה לי שטותי לחשוב ככה אבל זכותך

ישן 28-07-09, 19:24   #29
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
מסת הברכיאליס גדולה יותר מהמאסה של הביספס.
והאגוניסט בכפיפה מרפקים במיד פוזישן הוא לא הברכיאוראדיאליס כי המאסה שלו קטנה יחסית, אבל זו הכפיפה האידיאלית להיפרטרופיה בברכיאוראדיאליס.
ואין צורך לבודד את הקוראקוברכיאליס, שעובד מספיק בכל התרגילים של כפיפה קירוב וקירוב אופקי של הכתף.

והראש המדיאלי של הביספס הוא הראש הקצר היפרטרופיה
והלטרלי הארוך..
ודווקא אני הבנתי אחרת שהברכיאליס כן יכול לצבור מאסה בניגוד למה שאתם אומרים אבל בזה אני כבר לא בטוח שאני צודק..

וגליקוליז הביספס מקבל את הגירוי הטוב ביותר במצב של סופינציה כיוון שהוא לא 'נחסם' ע"י הרדיוס ככל שאנחנו נוטים יותר לכיוון הפרונציה כוחו של הביספס יורד, אחת הסיבות שנרים יותר משקל במיד פויזשן היא בגלל שהברכיאוראדיאליס יכול לעבוד ביעילות מקסימלית בין השאר.

נערך לאחרונה על ידי נעל, 28-07-09 בשעה 19:27.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 19:58   #30
Glycolysis
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
מסת הברכיאליס גדולה יותר מהמאסה של הביספס.
והאגוניסט בכפיפה מרפקים במיד פוזישן הוא לא הברכיאוראדיאליס כי המאסה שלו קטנה יחסית, אבל זו הכפיפה האידיאלית להיפרטרופיה בברכיאוראדיאליס.
ואין צורך לבודד את הקוראקוברכיאליס, שעובד מספיק בכל התרגילים של כפיפה קירוב וקירוב אופקי של הכתף.

והראש המדיאלי של הביספס הוא הראש הקצר היפרטרופיה
והלטרלי הארוך..
ודווקא אני הבנתי אחרת שהברכיאליס כן יכול לצבור מאסה בניגוד למה שאתם אומרים אבל בזה אני כבר לא בטוח שאני צודק..

וגליקוליז הביספס מקבל את הגירוי הטוב ביותר במצב של סופינציה כיוון שהוא לא 'נחסם' ע"י הרדיוס ככל שאנחנו נוטים יותר לכיוון הפרונציה כוחו של הביספס יורד, אחת הסיבות שנרים יותר משקל במיד פויזשן היא בגלל שהברכיאוראדיאליס יכול לעבוד ביעילות מקסימלית בין השאר.
תפתח את הספר של ניומן, תקרא קצת, ותחזור לכאן.
ישן 28-07-09, 20:11   #31
Glycolysis
Banned

http://www.amazon.com/Kinesiology-Mu.../dp/0815163495
ישן 28-07-09, 22:08   #32
ronaldo
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי west $ side צפה בהודעה
חחח כן , נראה שכל ילדי ריפיטו ירדו למחתרת , משעמם.
לא, בפורום אחר, בלי ליצנים.
ronaldo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-09, 22:10   #33
1984
Banned

west$ide איזה תרגיל הכי טוב לפמפם בייספס מניסיונך?? אני צריך לגוון
1984 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-09, 00:55   #34
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
תפתח את הספר של ניומן, תקרא קצת, ותחזור לכאן.
תפתח כל ספר לקינזיולוגיה אחר [או שתלמד אנטומיה בסיסית] ותחזור לכאן
אני לא מתכוון להדרדר לוויכוח הזה כי מדובר על גישה שונה [קצת טיפשית לדעתי] ואין מה לדון בה הרבה

ישן 29-07-09, 01:06   #35
Dark_Muse
חבר פעיל

הסמל האישי שלDark_Muse

כללי:: מדריך כושר

ציטוט:
אוי שיט, גילית את הסוד של שיקו....
האמת ששיקו כבר בזמנו המליץ על הספר הזה. זה שאתה מצטט את זה זה לא אומר הרבה, ההבדלים הם זניחים ולא משמעותים אבל אתה טועה. בראכיורדיאליס הוא הדומיננטי כשאמה במידפוזישין ולכן אפשר להגיד שהוא אגוניסט בתרגיל. אגב, בראכיורדיאליס זה בהחלט שריר ששייך לאמה ומה גם שהעצה שלך לעבוד על הקורקוברכיאליס כדי להגדיל את המסה היא די סתמית ולא קשורה לדיון (זה לא שריר שבכלל אפשר לבודד אותו לעומת האחרים - בהנחה שיש מישהו שרוצה לבודד שרירים כביכול).
Dark_Muse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-09, 01:29   #36
lironsD
חבר פעיל

עוסק ב:: במשמש..גויבות..
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

עדיין לא הבנתי ממה שhypertorphy רשם פה איך צריך לתת דגש לברכונדליאס בכפיפת מרפק?
עברתי פעמיים ולא מצאתי על שתי העעמודים אבל עם היה ולא ראיתי אז מצטער.
lironsD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-09, 01:40   #37
Niv_g
חבר פעיל

עוסק ב:: איגרוף ופיתוח גוף

בקיצור תעשו עם מוט w הכי טוב כפיפת מרפקים

דרך אגב מוט w שוקל 8 או 10?
Niv_g מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-09, 01:48   #38
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lironsd צפה בהודעה
עדיין לא הבנתי ממה שhypertorphy רשם פה איך צריך לתת דגש לברכונדליאס בכפיפת מרפק?
עברתי פעמיים ולא מצאתי על שתי העעמודים אבל עם היה ולא ראיתי אז מצטער.
מיד פוזישן יא קשה
כשכפות הידיים מופנות אחת לשניה
יענתו פטישים
יענתו מיותר

ישן 29-07-09, 02:04   #39
lironsD
חבר פעיל

עוסק ב:: במשמש..גויבות..
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

ציטוט:
מיד פוזישן יא קשה
כשכפות הידיים מופנות אחת לשניה
יענתו פטישים
יענתו מיותר
השאלה שלי עם אני בוחר בתרגיל אחד ליד קדמית והאמה שלי בפיגור,ואני רוצה לתת לה גירוי נוסף מהגירוי שמתבצע במורכבים,אז כדאי לי לבחור בפטישים?,או לעשות כפיפות מרפקים ולהוסיף בידוד לאמה?,וד"א אני ראיתי שאמרו פה שמיד פוזישן נותן גירוי לברכונדאליאס אבל התכוונתי על פוזיציה ועל על אחיזה..לא משנה...
lironsD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-07-09, 12:46   #40
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dark_muse צפה בהודעה
אוי שיט, גילית את הסוד של שיקו....
האמת ששיקו כבר בזמנו המליץ על הספר הזה. זה שאתה מצטט את זה זה לא אומר הרבה, ההבדלים הם זניחים ולא משמעותים אבל אתה טועה. בראכיורדיאליס הוא הדומיננטי כשאמה במידפוזישין ולכן אפשר להגיד שהוא אגוניסט בתרגיל. אגב, בראכיורדיאליס זה בהחלט שריר ששייך לאמה ומה גם שהעצה שלך לעבוד על הקורקוברכיאליס כדי להגדיל את המסה היא די סתמית ולא קשורה לדיון (זה לא שריר שבכלל אפשר לבודד אותו לעומת האחרים - בהנחה שיש מישהו שרוצה לבודד שרירים כביכול).
קשה לומר שההבדלים הם זניחים. החתך רוחב של הברכיורדיאליס קטן בערך פי 5 מזה של הברכיאליס ובערך פי 3 מזה של הבייספס כאשר הזרוע מומנט שלו גדולה רק בקצת יותר מפי 1.5 מזו של הבייספס לדוגמא ורק בטווח תנועה מסויים של המרפק.
המומנט המירבי של הברכיורדיאליס, גם במנח המיטבי שלו, ברוב טווח התנועה במרפק קטן בכמעט פי 2 מזה של הבייספס והברכיאליס, כל אחד בנפרד.

מבחינת התרומה לתנועה (ערכי כוח, מומנט מירבי, נפח וחתך רוחב) גם הבייספס שני לברכיאליס ובטח שהברכיורדיאליס, אפילו כאשר כף היד נמצאת בסופינציה (למעט חלק קטן בסוף טווח התנועה).

ציטוט:
תפתח כל ספר לקינזיולוגיה אחר [או שתלמד אנטומיה בסיסית] ותחזור לכאן
אני לא מתכוון להדרדר לוויכוח הזה כי מדובר על גישה שונה [קצת טיפשית לדעתי] ואין מה לדון בה הרבה
סתם מתוך עניין, בלי להיכנס לעיקרי הויכוח ביניכם, על איזה ספרי קינזיולוגיה או ביומכניקה אחרים כבוד המנהל ממליץ? ועל איזה אנטומיה "בסיסית" אתה מדבר?

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה