ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-11-08, 10:46   #1
Woofer
Banned

ברירת מחדל וינגייט vs אתם

אני אולי יחסית חדש בפורום, אבל אני קורא בוא כבר כמה שנים.. אפשר להגיד שאני באמת יחסית וותיק, וכמו כל קורא של הפורום הזה, אין דרך שלא להיתקל ב"שינאה" שלכם ליוצאי ווינגייט, ולאמרות שמלמדים שם שטויות.

עכשיו אני באמת ובתמים רוצה להבין, למה אתם, ילדים בני 13-23, חובבנים, מבינים יותר טוב מיוצאי ווינגייט שלומדים ממש את הביולוגיה של הספורט וממש לעומק.

שכל פעם שמגיע אחד ואומר שיוצא ויינגייט אמר לו x y z בצורה מפורטת ומרשימה אתם באים וכותבים:
-"שששששמעעע אחי מזה השטויות האלה!?!! אם הוא אומר את זה לי אני מזיין לו את הכושילדודדודודודודודדודהה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, עלק בן **** מזה השטויות האלה!!11!!1111אחדאחדאחדאחדאחד"

אז בבקשה תפסיקו להיות בוקים ותתחילו להקשיב.

יש פה אנשים עם מונה הודעת בשמיים אבל הם ניראים כמו מקל.

מקווה שהנקודה שלי ברורה

נערך לאחרונה על ידי Woofer, 19-11-08 בשעה 10:55.
Woofer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 10:52   #2
The Sun
Banned

תעלה תמונה שלי, אני רוצה השוואה 1:1 מול מקל שירותים.
את ההשגות שלך תשמור למורה בבית ספר שלך, לא חושב שמישהו כאן סופר אותך ברצינות, ליצן.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 10:54   #3
Woofer
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
תעלה תמונה שלי, אני רוצה השוואה 1:1 מול מקל שירותים.
את ההשגות שלך תשמור למורה בבית ספר שלך, לא חושב שמישהו כאן סופר אותך ברצינות, ליצן.
הורדתי מה שכתבתי עליך, באמת לא היה יפה. אבל תחשוב על זה
ישן 19-11-08, 11:01   #4
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Woofer צפה בהודעה
הורדתי מה שכתבתי עליך, באמת לא היה יפה. אבל תחשוב על זה
תעלה תמונה שלי, כבר יותר מ5 פעמים שאנשים רושמים שאני נראה ככה ונראה ככה, אני רוצה לראות על איזה תמונה אתם מדברים.

בקשר למדריכים, 99% מהמדריכים בארץ לא נותנים למתאמנים שלהם לעשות סקוואט, enough said.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 11:09   #5
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי woofer צפה בהודעה
עכשיו אני באמת ובתמים רוצה להבין, למה אתם, ילדים בני 13-23, חובבנים, מבינים יותר טוב מיוצאי ווינגייט שלומדים ממש את הביולוגיה של הספורט וממש לעומק.
אני נראה כמו מקל (חזרתי להתאמן לפני שבוע) ואני יכול בלי בעיה להגיד לך שיש ה-ר-ב-ה מאוד בוגרי וינגייט שאומרים שטויות, מכמה סיבות:

1. לומדים את הביולוגיה של הספורט? הצחקת אותי. או שזה עצוב. אני צריך להחליט. הם לומדים ברמה הכי בסיסית וגם את זה רובם יודעים בצורה לקויה.

2. כל בן אדם שמחפש עבודה לחצי שנה הולך לעשות קורס מדריכים, זאת עבודה כמו מלצרות ולא עבודה רצינית. כתוצאה מכך, גם האנשים שפונים למקצוע הם בד"כ ליצנים ואז לא משנה גם מה אמרו להם בקורס - הם לא זוכרים מזה יותר מדי.

3. אפשר לעבור את הקורס עם 60 (או משהו באיזור). לקבל 60 בקורס עם כל כך מעט תכנים שממילא מועברים בצורה שטחית זו בדיחה.

4. המון מדריכים נכנסים לתחום שהוא לא חלק מההכשרה שלהם. מדריכים יודעים יחסית בסדר אנטומיה שרלוונטית לעניינם והם בסדר בקינזיולוגיה, אבל מה הם קשורים לתזונה? כי הם שמעו על זה הרצאה של כמה שעות? אז כשמישהו נותן עצות בתחום שהוא לא בקיא בו הוא יוצא ליצן ואלה התגובות שהם מקבלים.

5. עם חלק מהתכנים של הקורס עצמו יש בעיות (למשל, איך בונים תכנית אמונים).

אז הנה נימוק, אמנם אני "ילד בגיל 13-23" אבל אני יודע יותר ביולוגיה של ספורט מכל בוגר וינגייט שתמצא (בלי להשתחצן, רק לצורך הדיון). אני לא אומר שכל מי שמסיים את וינגייט לא יודע ושכל המדריכים על הפנים, אבל אלה הסברים לזה שיש בהחלט הרבה מדריכים גרועים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 11:12   #6
Woofer
Banned

חשבתי שקורס בווינגייט זה הרבה יותר רציני מכפי שאתה מציג את זה..
ישן 19-11-08, 11:15   #7
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

משה ניסח את זה יפה .
ישן 19-11-08, 11:17   #8
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

כן בפורום פה כן... המון המון "מבינים"..אומנם זה נכון שיש הרבה מדריכים שהם זונות ולא עושים עבודה ביכלל ביכלל טובה איפה שאני מיתאמן יש מאמן שהוא לא מכין לאפחד תוכנית אימונים תבקש ממנו הוא לא ירצה להכין לך. ..אבל להגיד שבנאדם שלא למד את זה יודע יותר מבנאדם שלמד את זה ..חחח זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי.אתם לא יודעים איזה דברים לומדים בקורס הזה אז על תדברו סתם שטיות.זהה שיש פה כאלה שיודעים לחלק תאוכל שלהם ותוכנית אימונים זה אפילו לו חצי ממה שיש בקורס ואני מבטיח לכם שהם יבואו לקורס הם החרבנו מרוב שהם לא מבינים כלום אז קצת כבוד למי שלמד את זה כי יש פה בפורום הרבה אנשים שלמדו את זה ומבינים קצת יותר מכם .(כמובן מי שלמד את זה יודע שאני צודק) ..

נערך לאחרונה על ידי or16, 19-11-08 בשעה 11:26.
or16 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 11:54   #9
m0she
מנהל מחלקת התזונה

עשית מזה מינימום דוקטורט בפיזיולוגיה של המאמץ.. קורס של 240 שעות שכולל פיזיולוגיה, אנטומיה, קינזיולוגיה, תורת הענף, פציעות ספורט, תזונה וכו' זאת בדיחה. הקורסים שעשיתי באנטומיה לבד היו יותר מ100 שעות, הקורס בפיזיולוגיה בסביבות ה80-90, בלי להזכיר ביוכימיה ומדעי העצב ועוד נושאים שמנסים לגעת בהם בוינגייט וגם הכמות העצומה הזאת של השעות באה רק אחרי מדעי יסוד שגם הם היו קורסים של עשרות שעות. אני לא אומר שצריכים ללמד שם ברמה אקדמית, אפשר להסתפק בפחות, אבל המצב כרגע גרוע. עדיף לא לגעת בתזונה למשל (ואז הם גם לא יחשבו שהם יודעים ויעשו נזקים) וללמד יותר לעומק פיזיולוגיה.

MosheG@israelbody.org
ישן 19-11-08, 11:59   #10
Vodex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or16 צפה בהודעה
כן בפורום פה כן... המון המון "מבינים"..אומנם זה נכון שיש הרבה מדריכים שהם זונות ולא עושים עבודה ביכלל ביכלל טובה איפה שאני מיתאמן יש מאמן שהוא לא מכין לאפחד תוכנית אימונים תבקש ממנו הוא לא ירצה להכין לך. ..אבל להגיד שבנאדם שלא למד את זה יודע יותר מבנאדם שלמד את זה ..חחח זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי.אתם לא יודעים איזה דברים לומדים בקורס הזה אז על תדברו סתם שטיות.זהה שיש פה כאלה שיודעים לחלק תאוכל שלהם ותוכנית אימונים זה אפילו לו חצי ממה שיש בקורס ואני מבטיח לכם שהם יבואו לקורס הם החרבנו מרוב שהם לא מבינים כלום אז קצת כבוד למי שלמד את זה כי יש פה בפורום הרבה אנשים שלמדו את זה ומבינים קצת יותר מכם .(כמובן מי שלמד את זה יודע שאני צודק) ..
אמת!
מה שמשה כתב יש בזה משהו מאוד נכון גם הרבה מאוד מהמדריכים לא מבינים כלום מהחיים שלהם אבל זה לא בגלל הקורס הקורס בהחלט מביא ידע בסיסי שהם פשוט אומרים במה אתה רשאי להתעסק איתו ומה לא ,הם מעבירים לך הרצאות על תזונה אז המדריך שסיים את הקורס חושב שהוא עבר 3-4 הרצאות על תזונה אז הוא תזונאי או כל נושא אחר, זה לא אומר שהרמה שמה נמוכה פשוט זה קורס של 3 חודשים מה אתם מצפים שיעבירו בזמן כל כך קצר זה לא תואר או משהו מה שאני רוצה להגיד שוינגיט מעביר הרצאות כדי שהמדריך יהיה לו מושג על מה מדובר אבל המדריך חושב שהוא כבר איזה דוקטור ומתחיל להמציא שטיות, ובהחלט המרצאים מדגישים ואומרים שאתה לא רשאי לעסוק בזה, דוגמה נוספת הם העבירו הרצאות על אנשים שחולי סוכרת איזה רמת סוכר בדם מומלץ להתאמן ואמרו בפירוש שאתה לא רשאים להתעסק עם אנשים שחולים כי אתה לא מוכשרים לזה אבל מי שסיים את הקורס חושב שהוא איזה גאון ודוקטור
Vodex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 12:03   #11
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

אני לא יודע מה מלמדים שם , אבל אני יגיד לך משהו שאני ראיתי ..מבחן מעבר שעשו בחדר כושר שלי מול העיניים שלי שאלו שאלות כמו מה ההבדל בין לחיצה צרה ולחיצה רגילה(לחיצת חזה) או על מה עובד פול אובר ואיך מבצעים אותו או חטירה ו3 אנשים שנבחנו לא ידעו לענות על זה...הייתי בהלם כשראיתי תרמה ניגשתי לבוחן אמרתי לו אם יש אפרות עכשיו אני עושה תמבחן הזה אבל כמובן כמו שחשבתי הוא אמר לא צריך תקורס כי מין הסתם אף אחד לא יביא לי לעבור בחינם

מקווה הבערתי לך את הרמה שם
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 12:14   #12
Vodex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
אני לא יודע מה מלמדים שם , אבל אני יגיד לך משהו שאני ראיתי ..מבחן מעבר שעשו בחדר כושר שלי מול העיניים שלי שאלו שאלות כמו מה ההבדל בין לחיצה צרה ולחיצה רגילה(לחיצת חזה) או על מה עובד פול אובר ואיך מבצעים אותו או חטירה ו3 אנשים שנבחנו לא ידעו לענות על זה...הייתי בהלם כשראיתי תרמה ניגשתי לבוחן אמרתי לו אם יש אפרות עכשיו אני עושה תמבחן הזה אבל כמובן כמו שחשבתי הוא אמר לא צריך תקורס כי מין הסתם אף אחד לא יביא לי לעבור בחינם

זה הרמה של הנבחנים לא של הקורס כי הבוחן רוצה לדעת שהוא שולט בכל התרגילים הספציפים גם כל שלוחה יש את הדרישות שלהם ואת הרמה שלהם, אני יודע איפה שאני למדתי בוינגיט בנתניה הרמה שמה הייתה מאוד גבוהה זה לא איזה שריר עושה לחיצת חזה או חתירה הרבה יותר מורכב
ישן 19-11-08, 12:28   #13
saidii278
חבר פעיל

אתה זה שיש לו בעיות עם תימנים ?

להשמיד תימנים?

בוא תגיד לי את פנים מול פנים ...

אבל עזוב על הגזענות שלך אתה תקבל עונש מלמעלה.
saidii278 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-08, 12:41   #14
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

כללי:: שיווה האל של המוות
עוסק ב:: הנדסאי
שלח הודעה דרך ICQ אל Ori_D

מה שמשה אומר זה נכון, חבר טוב שלי סיים קורס מדיריכים בוינגייט וזה באמת קורס מקוצר ולא ממש מרחיב בידע.

ובאמת חלק מאוד גדול מהמדריכים כמו שסיקס פאק אמר התפקיד שלהם זה להדליק ולכבות את המזגן ואת האורות.

אבל לא כולם יש כאלה שכן יש להם ידע, והם דווקא אלה שמקטינים הכי הרבה ראש, אלא אם כן תשאל אותם משהו
ישן 19-11-08, 12:42   #15
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה

אתה רשמתה במישפט האחרון אם אני לא טועה ניסיתה להגידד שאפשר לעבוד בלי לעשות קורס.כאילו לא באמת לעבוד אבל אתה מזלזל.... לא יפה, אתה לא יכול לעבוד בלי לילמוד את זה לא ביגלל התעודה גם ביגללה כן חח אבל אתה צריך את הידע הזה זה שאתה יודע ליבנות תוכנית אימונים לא עושה אותך משו .אתה לא מבין הרבה דברים שלומדים בקורס אני התחלתי עכשיו ללמוד את זה ותאמין לי שניפני זה לא ידעתי על מה הוא מדבר בחלק מהדברים הברורים.כמו אתה יודע מזה מנוף גוף?מלמדים אותך לחשב mr1 איך לחלק את זה לחזרה אחת איך לחלק את זה ל10 20 50 חזרות ולהגיע לרמת כושי . את מבין אחי.יש עוד מלא מלא דברים זה שהמדריכים לא מיסתכלים על זה זה משו אחר אבל יש מדריכיםשהם מאוד מאוד טובים בעבודה שלהם והם יודעים מה הם עושים וכמו שאמנו פה יש כאלה שלו אתם סתם מורדים לכולם תראש ניפני שאתם מכירים אותם ביכלל|!
ישן 19-11-08, 12:44   #16
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ממש קשה לחשב rm1 ולגזור ממנו rm10, מה אני אגיד לך. יש טבלה של rm כאחוזים של rm1. איזה קשה זה להכפיל את rm1 ב0.9 ולקבל rm3.. יא אללה, מזל שאתה עושה קורס. וגם אם למדתם נוסחא, יש אותה בויקיפדיה.

MosheG@israelbody.org
ישן 19-11-08, 12:55   #17
Woofer
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי saidii278 צפה בהודעה
אתה זה שיש לו בעיות עם תימנים ?

להשמיד תימנים?

בוא תגיד לי את פנים מול פנים ...

אבל עזוב על הגזענות שלך אתה תקבל עונש מלמעלה.
תוכל קצת גט ותירגע
ישן 19-11-08, 12:55   #18
Vodex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she צפה בהודעה
ממש קשה לחשב rm1 ולגזור ממנו rm10, מה אני אגיד לך. יש טבלה של rm כאחוזים של rm1. איזה קשה זה להכפיל את rm1 ב0.9 ולקבל rm3.. יא אללה, מזל שאתה עושה קורס. וגם אם למדתם נוסחא, יש אותה בויקיפדיה.
ישן 19-11-08, 12:56   #19
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she צפה בהודעה
אתה ניתפס על קטנות אחי.
ישן 19-11-08, 13:10   #20
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

woofer כדאי שתתחיל להוריד קצת את האף
אתה מתחיל לעצבן הרבה אנשים פה

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה