ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-08, 22:35   #1
shukila
Banned

ברירת מחדל כמה כפות סוכר ענבים לקחת בבוקר עם 5 גרם קריאטין?

תודה לעונים
shukila מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 22:36   #2
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

אל תקח את זה עם סוכר ענבים מיותר .
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 23:01   #3
shukila
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hardcor3 צפה בהודעה
אל תקח את זה עם סוכר ענבים מיותר .

אבל מה שקראתי פה בפורום כמה פעמים , צריך לקחת את הקריאטין 5 גרם לפני האוכל בתוספת של פחמימות
ישן 09-09-08, 23:03   #4
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

זה הוכח שזה מיותר על מנת לשפר את הספיגה שלו צריך לצרוך כמות גדולה של סוכר ענבים,לכן אני אומר לך שאין צורך תקח ביום אימון 5 ג' שעה לפני אימון ו-5 ג' בסיום האימון וביום ללא אימון 5 ג' 10-15 דקות לפני האוכל על קיבה ריקה.
ישן 09-09-08, 23:11   #5
VIKING
חבר פעיל

תקח עם סוכר ענבים, במיוחד שאתה על קיבה ריקה, בעקרון מומלץ יחס 1:1 . אני אישית מעדיף להעלות את היחס לפחמימות בעיקר אם זה בין ארוחות.

רשמת בכותרת כפות, אז שיהיה בכפיות.
VIKING מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 23:12   #6
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי viking צפה בהודעה
תקח עם סוכר ענבים, במיוחד שאתה על קיבה ריקה, בעקרון מומלץ יחס 1:1 . אני אישית מעדיף להעלות את היחס לפחמימות בעיקר אם זה בין ארוחות.
אתה חושב ש-5 ג' סוכר ענבים ישפר את הספיגה של הקריאטין? Wake up
ישן 09-09-08, 23:13   #7
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HardCor3 צפה בהודעה
אתה חושב ש-5 ג' סוכר ענבים ישפר את הספיגה של הקריאטין? Wake up
בהחלט
ישן 09-09-08, 23:19   #8
shukila
Banned

ציטוט:
בהחלט

תראו יש לי בעיה..אני כבר חודש לוקח קריאטין 5 גרם כל בוקר והאמת לא רואה תוצאות ממש

מה אתם ממליצים : ביום בלי אימון 5 בגרם בבוקר וביום עם אימון 5 לפני האימון ו5 אחרי האימון?
ישן 09-09-08, 23:23   #9
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VIKING צפה בהודעה
בהחלט
הנה הודעה של משה מפורום תפוז

סוכר ענבים מאוד עוזר לספיגה - משפר אותה ב7% שלמים כשצורכים עם כל מנה של קריאטין 100 גרם(1):

It has been known for many years that insulin enhances the transport of creatine from the circulation into the skeletal muscle of rats.[56 and 57] Supplement manufacturers exploited these early studies and marketed supplements that combined creatine and simple sugars based on the assumption that the simple sugars would produce a blood insulin spike that would subsequently increase muscle creatine uptake. Several subsequent studies addressed the influence of insulin on muscle creatine uptake in humans by measuring muscle and urine creatine during creatine supplementation with infused insulin, [58] carbohydrate ingestion, [59, 60 and 61] or combined protein and carbohydrate ingestion. [62]

Steenge et al.[58] demonstrated that insulin increases muscle creatine accumulation in humans when present at physiologically high or supraphysiologic concentrations. However, the use of insulin by athletes to increase muscle creatine uptake is impractical and dangerous. In two separate studies, Green et al. demonstrated reduced urine creatine losses [60] and increased muscle creatine accumulation [59] in subjects ingesting creatine concurrently with high-dose carbohydrate (≈ 90 g, four times/d). However, these doses of carbohydrate are impractical because of the caloric density (≈ 1400 kcal/d) and poor palatability. More recent studies have examined the effects of carbohydrate and protein combinations [62] and lower doses of carbohydrate [61] on muscle creatine uptake. For instance, Steenge et al. [62] reported that the ingestion of creatine with 50 g of protein and 50 g of carbohydrate results in similar muscle creatine increases as ingesting creatine with approximately 100 g of carbohydrate. Preen et al. [61] established that creatine supplementation combined with 1 g of glucose per kilogram of body mass twice per day increases muscle total creatine 9% more than creatine supplementation alone.

אז אינסולין עוזר רק ב:
1. מינונים סופרה-פיזיולוגיים או בטווח הפיזיולוגי הגבוה מאוד.
2. כשצורכים עם כל מנה 90-100 גרם פחמימות או 50 גרם חלבון+50 גרם פחמימות.
3. מה סעיף 2 אומר באחוזים? כשצורכים קריאטין עם גרם פחמימה פר ק"ג משקל גוף, יש שיפור של 9% שלמים בספיגה.

20 גרם פחמימה כמו שהצעת זה ממש לא מה שיעשה את ההבדל. עדיף להוסיף נתרן.

1. Scientific basis and practical aspects of creatine supplementation for athletes .
Nutrition , Volume 20 , Issue 7 - 8 , Pages 609 - 614

מקווה שהפנמת.
ישן 09-09-08, 23:29   #10
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

משפר רק במקרה של 100 + סוכר ענבים שזה אחלה אחרי אימון אבל לא הכי ריאלי ומומלץ על הבוקר

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 23:30   #11
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
משפר רק במקרה של 100 + סוכר ענבים שזה אחלה אחרי אימון אבל לא הכי ריאלי ומומלץ על הבוקר
לא מכיר הרבה אנשים עם נתונים כדי לקחת 100 גרם דקסטרוזה אחרי האימון....
ישן 09-09-08, 23:49   #12
VIKING
חבר פעיל

יש מיליון מחקרים בידיוק הפוך, קח על עצמך לחפש.
תן מחקר שאומר , קריאטין לבד, קריאטין + סוכר. אם לא תמצא אני יביא לך
ישן 09-09-08, 23:51   #13
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hardcor3 צפה בהודעה
לא מכיר הרבה אנשים עם נתונים כדי לקחת 100 גרם דקסטרוזה אחרי האימון....
אתה חושב כולם לוקחים לפי הנוסחא של 0.8? אני שותה לוקח בסביבות ה150-160 גרם פחמימה אחרי אימון
הרבה יותר נוח

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-08, 23:51   #14
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
טוב הבנתי את האופי שלך אתה מסוג האנשים שלא מודים בטעויות ופתוחים ללמידה,בכל מקרה תמשיך לקחת סוכר ענבים וקריאטין מונו בהצלחה איש.
ישן 09-09-08, 23:53   #15
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
אתה חושב כולם לוקחים לפי הנוסחא של 0.8? אני שותה לוקח בסביבות ה150-160 גרם פחמימה אחרי אימון
הרבה יותר נוח
שוב אין הרבה אנשים שמגיעים לכזאת כמות.
ישן 10-09-08, 00:51   #16
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
אוקיי, אני מוכן להתערב שאתה לא מביא אפילו מחקר אחד כזה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-08, 01:09   #17
VIKING
חבר פעיל

.....
ישן 10-09-08, 01:10   #18
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HardCor3 צפה בהודעה
טוב הבנתי את האופי שלך אתה מסוג האנשים שלא מודים בטעויות ופתוחים ללמידה,בכל מקרה תמשיך לקחת סוכר ענבים וקריאטין מונו בהצלחה איש.

--------------------------------------------------------------------------------

The daily oral ingestion of supplementary creatine monohydrate can substantially elevate the creatine content of human skeletal muscle. This chapter aims to summarize the current knowledge regarding the impact muscle creatine loading can have on exercise performance and rehabilitation. The major part of the elevation of muscle creatine content is already obtained after one week of supplementation, and the response can be further enhanced by a concomitant exercise or insulin stimulus. The elevated muscle creatine content moderately improves contractile performance in sports with repeated high-intensity exercise bouts. More chronic ergogenic effects of creatine are to be expected when combined with several weeks of training. A more pronounced muscle hypertrophy and a faster recovery from atrophy have been demonstrated in humans involved in resistance training. The mechanism behind this anabolic effect of creatine may relate to satellite cell proliferation, myogenic transcription factors and insulin-like growth factor-1 signalling. An additional effect of creatine supplementation, mostly when combined with training, is enhanced muscle glycogen accumulation and glucose transporter (GLUT4) expression. Thus, creatine may also be beneficial in sport competition and training characterized by daily glycogen depletion, as well as provide therapeutic value in the insulin-resistant state.

A large number of studies have been published on creatine supplementation over the last decade. Many studies show that creatine supplementation in conjunction with resistance training augments gains in muscle strength and size. The underlying physiological mechanism(s) to explain this ergogenic effect remain unclear. Increases in muscle fiber hypertrophy and myosin heavy chain expression have been observed with creatine supplementation. Creatine supplementation increases acute weightlifting performance and training volume, which may allow for greater overload and adaptations to training. Creatine supplementation may also induce a cellular swelling in muscle cells, which in turn may affect carbohydrate and protein metabolism. Several studies point to the conclusion that elevated intramuscular creatine can enhance glycogen levels but an effect on protein synthesis/degradation has not been consistently detected. As expected there is a distribution of responses to creatine supplementation that can be largely explained by the degree of creatine uptake into muscle. Thus, there is wide interest in methods to maximize muscle creatine levels. A carbohydrate or carbohydrate/protein-induced insulin response appears to benefit creatine uptake. In summary, the predominance of research indicates that creatine supplementation represents a safe, effective, and legal method to enhance muscle size and strength responses to resistance training.

אם אתה מיסתמך על מחקר אחד מצבך רע, רק היום קראתי מחקרים הפוך על הפוך של כל מיני נושאים וכל אחד אומר אחרת, יצא לי ליקרוא היום אפילו שאין תועלת בארג'ינין . לא מצאתי את המחקר המפורסם של השחקני פוטבול לא יודע איפה הוא נעלם. בקיצור עזוב זה אופי שלי.
ישן 10-09-08, 01:14   #19
VIKING
חבר פעיל

משה לפי מה שאיזה מדריך אמר לי זה גם המסקנה באחד הספרים שכולו על קריאטין, לא יודע ת'שם שלו ולא ראיתי אותו פיזית אני רק יודע שהוא מ exrx והוא מעל 500 עמודים של קריאטין, חוץ מזה זה גם מה שהבנתי משתי פיזיולוגים, מתזונאית של קופת חולים אצלי, ועוד כמה. אני לא מעיף עפיפונים.
ישן 10-09-08, 01:36   #20
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

אני רואה קשקושים שכתובים באנגלית, אני לא רואה הפניה למחקר שפורסם בכתב עת רציני (journal of applied physiology למשל). שמעתי מליון (כי אתה כל כך אוהב את המספר) אנשים שאומרים שסוכר ענבים עוזר לספיגה, צר לי לבשר לך שמדובר בחרטא ברטא. ההודעה שלי שצטטו פה לקוחה מתוך REVIEW על הנושא. עד שלא תביא את הסמוכין הרלוונטיים, אתה יכול להמשיך לספר מה שבא לך למי שבא לך, רק לא לי..

A carbohydrate or carbohydrate/protein-induced insulin response appears to benefit creatine uptake.

שים לב שלא מצויינות כאן כמויות.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה