ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-03-14, 10:14   #1
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

Question קפאין בהשוואה לקריאטיןן

רציתי לקחת קריאטין אבל וויתרתי בגלל ספיחת נוזלים כי אני במאסה נקיה יחסית ועכשיו קיץ אזז..
בכול מקרה רציתי לדעת אם בלקיחת קפאין (במידה והוא משפיע עלי ) התופעה של עליה במשקלי עבודה ועליה בכוח כמו בקריאטין (שזה בעקיפין עליה במאסה) תופיעה, גם אם זה בקצב איטי יותר..

תודה לעוזרים :d
DaNi_LoSiKoV מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-03-14, 16:24   #2
Asaf13
חבר פעיל

לפי הניסיון שלי כן
אתה יכול לקנות גם c4 או כל pre אחר שכמויות הקריאטין שבהם נמוכות ובקושי יש ספיחת נוזלים
Asaf13 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-03-14, 18:08   #3
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

ממה שהבנתי הפרה וורקאוט עכשיו זה סתם שטויות כי העיפו מהם כמה חומרים שהיו אסורים או משו כזה (כמו הג׳ק הישן שכולם הופכים את העולם בשביל להשיג אותו) אמת או שהפרה עדיין יעיל יותר מקפאין ובכלל?
ישן 30-03-14, 18:25   #4
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

קפאין וקריאטין הם שני תוספים שונים.
ספיחת הנוזלים בקריאטין היא מינורית בערך 1-2 קילו של נוזלים שהשפעותיו החיוביות עולות בהרבה על החיסרון.
קריאטין הינו תוסף התזונה הנחקר ביותר ונמצא באלפי מחקרים כיעיל.זהו תוסף הפלא שמאושר ע"י האיגודים האולימפיים!.
ישן 30-03-14, 19:56   #5
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

קריאטין לא סופח מים בצורה משמעותית
למעשה, מתאמן חובב לא אמור להרגיש שום שינוי ברמת החיטוב שלו כאשר הוא משתמש בקריאטין
אם אתה מתחרה זה משהו אחר

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-03-14, 20:05   #6
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

אני לא מתכוון לעלות לבמה אבל אני לא יודע אם כדאי כי חלק אומרים שבאמת לא מרגישים הבדל בספיחת הנוזלים חלק אומרים שזה משתנה מאדם לאדם וחלק אומרים שאחרי זמן מסוים זה מעגל לך את הגוף למראה נפוח ו״בלוני״ יותר ומטשטש הפרדות בין תאי השריר וכו׳..

אגב אם אנחנו כבר בזה, מה אתם אומרים על העניין של תקופת העמסה וכו׳ כי חלק טוענים שזו סתם עוד דרך לגרום לנו לבזבז מהר יותר את הקריאטין וניתן להתחיל כבר מההתחלה עם 5מ״ג ליום

נערך לאחרונה על ידי DaNi_LoSiKoV, 30-03-14 בשעה 20:14.
ישן 30-03-14, 21:32   #7
ben_ba
חבר פעיל

מצטרף לשאלה הזאת

"אני לא מתכוון לעלות לבמה אבל אני לא יודע אם כדאי כי חלק אומרים שבאמת לא מרגישים הבדל בספיחת הנוזלים חלק אומרים שזה משתנה מאדם לאדם וחלק אומרים שאחרי זמן מסוים זה מעגל לך את הגוף למראה נפוח ו״בלוני״ יותר ומטשטש הפרדות בין תאי השריר וכו׳"..
ben_ba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-14, 18:06   #8
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani_losikov צפה בהודעה
אני לא מתכוון לעלות לבמה אבל אני לא יודע אם כדאי כי חלק אומרים שבאמת לא מרגישים הבדל בספיחת הנוזלים חלק אומרים שזה משתנה מאדם לאדם וחלק אומרים שאחרי זמן מסוים זה מעגל לך את הגוף למראה נפוח ו״בלוני״ יותר ומטשטש הפרדות בין תאי השריר וכו׳..

אגב אם אנחנו כבר בזה, מה אתם אומרים על העניין של תקופת העמסה וכו׳ כי חלק טוענים שזו סתם עוד דרך לגרום לנו לבזבז מהר יותר את הקריאטין וניתן להתחיל כבר מההתחלה עם 5מ״ג ליום

אין שום ספיחת נוזלים שעושה הבדל בחיטוב ברמה חובבנית, אנשים מערבבים פסיכולוגיה ואלף ואחד משתנים שלא קשורים לעניין עצמו

אתה יכול בשקט להשתמש בקריאטין בחיטוב - לא זה מה שיעשה לך את ההבדל בחיטוב בסיסי, אלא איך שתאכל ואיך שתעבוד באירובי שלך

לגבי אופן השימוש:

5 גרם ביום, עם השייק - כל יום

אל תסתבך עם חישובים והעמסות

מיותר לגמרי

בהצלחה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-14, 20:35   #9
ben_ba
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אין שום ספיחת נוזלים שעושה הבדל בחיטוב ברמה חובבנית, אנשים מערבבים פסיכולוגיה ואלף ואחד משתנים שלא קשורים לעניין עצמו

אתה יכול בשקט להשתמש בקריאטין בחיטוב - לא זה מה שיעשה לך את ההבדל בחיטוב בסיסי, אלא איך שתאכל ואיך שתעבוד באירובי שלך

לגבי אופן השימוש:

מיותר לגמרי

בהצלחה

בזמן שהפסקתי לקחת קריאטין הגוף חוזר להיות חטוב מקצועי לתחרויות וכו.... או שמי שמתחיל מאוחר מדי ?
ישן 31-03-14, 23:23   #10
DaNi_LoSiKoV
חבר מתחיל

תודה רבה עזרתם מאוד
ישן 01-04-14, 14:34   #11
ben_ba
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה

לגבי אופן השימוש:

מיותר לגמרי

בהצלחה

בזמן שהפסקתי לקחת קריאטין הגוף חוזר להיות חטוב מקצועי לתחרויות וכו.... או שמי שמתחיל מאוחר מדי ?
ישן 01-04-14, 16:50   #12
ariel12
חבר פעיל

כשמפסיקים את השימוש בקריאטין הגוף מאבד את הנוזלים שהשריר ספח בזמן השימוש (1-3 ק"ג של נוזלים) אל תדאג. עם זאת אמורה להיות ירידה בכח..
ישן 01-04-14, 17:46   #13
trhetrhe
חבר פעיל

הסמל האישי שלtrhetrhe

עוסק ב:: מדריך חדר כושר ממכללת "גבעת וושינגטון"
שלח הודעה דרך ICQ אל trhetrhe שלח הודעה דרך MSN אל trhetrhe

כרגע אני בחיטוב, ממליץ מאוד על שילוב של קריאטין...כמעט ולא ירדתי במשקלי עבודה בזכות הקריאטין.
וכמו שכולם אמרו פה, אם אתה לא מתחרה שמתכנן לעלות על הבמה לא צריכה להיות לך דאגה בקשר לספיחת נוזלים. ברגע שאתה מפסיק עם הקריאטין אחרי שבועיים-חודש הנוזלים כבר יעלמו.