ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-01-09, 21:09   #1
OHRespect
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה בהתאמת תוכנית אימונים לפי שיטת p/rr/s

שלום, עברו שנתיים בערך מאז שהתחלתי להתאמן אבל יוצא שבשנתיים האלה התאמנתי שנה.
אני לא בטוח כ"כ לגבי הגוף שלי, בכללי הגעתי לרמה שרואים שיש משהו, אבל אני עדיין לא יכול להגיד שאני סוס.
אני חושב שהגב נפתח יפה, החזה מרובע (יבתקופת חיטוב השומן יורד), הבטן לא במצב הכי טוב כרגע (מאסה) אבל הצורה יפה, הכתפיים דיי רחבות למרות שאני מרגיש שמשהו לא בסדר בהם מאכזבות אותי לאחרונה, אני לא מרוצה מהידיים, חסרות נפח, הרגליים קצת בפיגור כי הייתי עובד עליהם רק באירובי ולא עשיתי את זה באופן סדיר.

אני דיי מבין בענייני התזונה (לא עד רמה של חישובי קלוריות חלבונים ושומנים), אבל בכלליות מקפיד על ארוחות שלמות וטובות עם הרבה חלבונים ופחמימות, וארוחות בוקר מלאות שכוללות פחמימות והרבה חלבון.

אני מאתמן הרבה זמן, וכרגע משרת בחיל האויר ושם יש לי חדר כושר אני חוזר פעם בשבועיים הביתה כך שיש לי זמן להתאמן, והסידורים מבחינת האוכל קצת קשים אבל עדיין אני מצליח לההגיע לפחות 3 ארוחות ביום ו5 לעיתים רחוקות בימים טובים.

אולי בתמונות לא כ"כ יראו אבל במצאיות אני נראה בחור דיי גדול, אך עדיין אחרי יותר משנתיים של אימון הייתי רוצה להראות יותר מפותח.

התוכנית שלי היא תוכנית שהייתי עושה מלפני הגיוס, וקשה לי להתקדם ממנה בגלל שמאז הגיוס תקופה של 3 חודש לא התאמנתי בכלל, אבל חזרתי ואני כבר חצי שנה מתאמן בתדירות טובה. אפשר לאמר שחזרתי למצב שהייתי בו לפני הגיוס. אני לא יודע איזה תרגילים חדשים לעשות והרמה של המתאמנים אצלינו בחדר כושר בבסיס לא גבוה כך שאין ממי ללמוד, והמד"סניקיות לא מבינות דבר בפיתוח גוף.

אני רוצה להתקדם עכשיו ולהגיע לרמה טובה ובשביל זה אני חושב שתוכנית מסוג p/rr/s תעזור לי ומאוד התרשמתי מהשיטה, אך אני לא יודע איך לשלב את זה באימון שלי, ואני רוצה לשנות אותו ולעשות אימון שונה לחלוטין אך עדיין שיעבוד על הכל בצורה טובה ופה אני מפחד לטעות ומקווה שתוכלו לעזור לי.

השאלה היא האם מישהו/ם מנוסה/ים כאן מוכנים לפתח לי תוכנית, או לשתף אותי בתוכנית שלהם? (p/rr/s)
אגב, לאחרונה מאז שהתוכנית הנ"ל הפסיקה להשפיע עליי אני מתקשה להגיע לאימון שבו אני עושה הכל באופן מסודר כי אני מנסה להעלות משקלים אבל זה בא על חשבון תרגילים אחרים כשנגמר לי הכוח.
אני חושב שתוכנית חדשה ממש תעזור לי בעיניין הזה.

אני מעדיף לעבוד לפי תוכנית A B C .

נתונים כללים:
גובה: 178cm
משקל: 72kg

תמונות:

אודה מקרב לב לעוזרים.
OHRespect מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-01-09, 21:00   #2
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

במצבך אתה לא צריך תוכניות מתקדמות מדי סטייל p\rr\s, וגם כנראה מתקדמות מדי בשבילך.
אתה צריך איזה ab טוב של 4 פעמים בשבוע+תזונה נכונה+מנוחה נכונה.

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא