ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-12-12, 23:21   #61
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA
ברירת מחדל haters gonna hate.give to motherfuckers a reason!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טלסביון צפה בהודעה
קאלינה הוא ציין עובדות שיווקיות על פי היגיון. קהל חדש לא יבוא בכסף בטח שלא כשעולה 80
אנחנו לא זקוקים לעצות שיווקיות,אנחנו מקיימים תחרות ברמה גבוה ורק משתפרים. אף אחד ממארגנים לא נוגע בשקל שנכנס מחסויות או מכירת הכרטיסים.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
זה העניין זה ההגיון המקולקל של איגודי הבילדינג. אתם מכוונים שרק מי שמכור לתחום יגיע. האוכלוסיה הזאת לא תגדל מעצמה. אתם חייבים למשוך אנשים נוספים. עצם העובדה שזה אירוע ספורט חובבני זו עובדה ולא עלבון. זה לא אנשים שזה המקצוע שלהם וזה לא מקצוע אולי רק בטופ של האולימפיה וגם זה בקושי. אני התחריתי בדימונה בpl וזו לא בושה להודות - זה ספורט חובבני. למי יש פרצוף לקחת כזה סכום על תחרויות כאלה. ממה שראיתי אני יכול להגיד שמבחינת שואו נתתם הרבה יותר תמורה לכסף מכל שאר האיגודים אבל עדיין זה רחוק ממשתלם עבור אנשים שזה לא העיסוק העיקרי בחייהם...
לא חייבים את כולם ולא חייבים שום דבר לאף אחד מלבד חברי האיגוד. במיוחד לא חייבים לך.
ציטוט:
עוד משהו - זה מאוד עצוב שאתם מעדיפים לשלם לזוכים מאשר אשכרה לפתח את הענף עצמו. זאת בדיוק הסיבה למה הענף הזה תקוע במקום ולא זז לשומקום כבר עשורים שלמים. לאף אחד לא אכפת שאנשים חדשים יבואו ויתעניינו כל אחד דואג לתחת של עצמו, מכתיר את עצמו למר ישראל ולא טורח לציין שהוא התחרה נגד עצמו בקטגורית עד 60 קילו. אז מה הפלא שאנשים מזלזלים בזה. אם 6000 ש"ח זה מה שגורם לך להתחרות באיגוד שלך ומה שגורם לך לעסוק בפיתוח גוף אז אני משתתף בצערך.
אנחנו דרוויניסטים בגישה שלנו. לא כולם ישרדו,רק החזק שורד. לכן כל המאונני מקלדת בתחום תיאוריות שיווקיות לא מעניינים אותנו.תנסה להרגן יומולדת עם ליצן לאחיין הכי קטן שלך ולגייס מספיק קהל לארוע הזה -זה לרמה שלך. אנחנו קייימנו ארוע האחרון בנוחכות של 500 אנשים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
זה בישביל הלקוחות...זה הקפיץ לו את המכירות ב- 25%
:d
ישן 15-12-12, 02:02   #62
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אתה יודע מה מצחיק? שאף אחד לא יצא על nac, אף אחד לא יצא על מפתחי גוף, אף אחד לא אמר שיש איגודים טובים יותר, אף אחד לא קטל ולא האשים העליב או ניסה לפגוע. הדבר היחיד שאנשים "באו בטענות" זה שעולה 80 ש"ח כניסה. אתה לא מסכים? סבבה זכותך, לגיטימי ומובן. זו משוואה פשוטה של היצע וביקוש שאי אפשר להוכיח כמה המחיר הוא פונקציה ישירה של כמות המשתתפים. יכול להיות שאני טמבל וגם אם תעשו כניסה חינם אז יבוא אותה כמות כי רק אותם הספורט מעניין. יכול להיות ועד שלא ינסו אי אפשר להוכיח אחרת.

אבל,
לא ברור לי בכלל ההתנפחות וההתנשאות הבלתי מוסברות, לא כלפי ולא כלפי אף אחד מהליפטרים כאן. אני אישית גם לא חושב שמקיימים את התחרויות למטרות רווח, ואני בהחלט חושב שnac בדרך הנכונה באופן יחסי לשאר האיגודים שנרקבים עם השנים.

לגבי כל המאונני מקלדת שהאשמת כאן, כל מה שיש לכם בדר"כ להגיד זה במקום לזיין את השכל תבואו תתחרו ואל תשארו מאחורי המקלדת, אני ועוד לא מעט כאן סוף סוף הלכנו ועשינו את זה, לא אוהב את התחום? לא קשור. ממזמן אנחנו לא מאחורי המקלדת, לא מתחבאים ולא משחקים אותה.

חבל מאוד שאנשים באים לתת ביקורת חיובית עצות לשיפור ושימור, ואתה בתור נציג של nac מתייחס לזה בביטול וכאילו מנסים להוריד אותך ולהשפיל אותך.

אתה יורד לפסים אישיים וילדותיים שלא מתאימים למישהו בגילך, ברמתך, בנסיונך ובתפקידך. הפואנטה היחידה שאתה מוכיח כאן שהסטיגמה שלמפתחי גוף יש בעיה קשה של דימוי עצמי, נרקיסיזם ואגו יותר גדול ממה שהם אי פעם יהיו פיזית.

בהצלחה בתחרות הבאה ובסיום לימודי הדוקטורט שלך לשיווק ומנהל עסקים, כי אני כנראה, לא יכול לחדש לך כלום.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 02:02   #63
טלסביון
חבר פעיל

באמת ששהפורום הזה מצחיק ברמות אחרות בנוכחות דניק
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 10:22   #64
DaSpider
חבר פעיל

קאלינה, אתה סתם אגרסיבי בלי סיבה...
ישן 15-12-12, 17:10   #65
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

תאכל'ס אנטון אופיר באמת אוהב את התחום הזה ]הוא אמנם חובב פאוורליפטינג אבל גם פיתוח גוף הוא די אוהב]
הוא העלה פה נקודות נכונות ופרקטיות אז למה ישר לצאת נגד?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 17:36   #66
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ציטוט:
אתה יודע מה מצחיק? שאף אחד לא יצא על nac, אף אחד לא יצא על מפתחי גוף, אף אחד לא אמר שיש איגודים טובים יותר, אף אחד לא קטל ולא האשים העליב או ניסה לפגוע. הדבר היחיד שאנשים "באו בטענות" זה שעולה 80 ש"ח כניסה. אתה לא מסכים? סבבה זכותך, לגיטימי ומובן. זו משוואה פשוטה של היצע וביקוש שאי אפשר להוכיח כמה המחיר הוא פונקציה ישירה של כמות המשתתפים. יכול להיות שאני טמבל וגם אם תעשו כניסה חינם אז יבוא אותה כמות כי רק אותם הספורט מעניין. יכול להיות ועד שלא ינסו אי אפשר להוכיח אחרת.

אבל,
לא ברור לי בכלל ההתנפחות וההתנשאות הבלתי מוסברות, לא כלפי ולא כלפי אף אחד מהליפטרים כאן. אני אישית גם לא חושב שמקיימים את התחרויות למטרות רווח, ואני בהחלט חושב שnac בדרך הנכונה באופן יחסי לשאר האיגודים שנרקבים עם השנים.

לגבי כל המאונני מקלדת שהאשמת כאן, כל מה שיש לכם בדר"כ להגיד זה במקום לזיין את השכל תבואו תתחרו ואל תשארו מאחורי המקלדת, אני ועוד לא מעט כאן סוף סוף הלכנו ועשינו את זה, לא אוהב את התחום? לא קשור. ממזמן אנחנו לא מאחורי המקלדת, לא מתחבאים ולא משחקים אותה.

חבל מאוד שאנשים באים לתת ביקורת חיובית עצות לשיפור ושימור, ואתה בתור נציג של nac מתייחס לזה בביטול וכאילו מנסים להוריד אותך ולהשפיל אותך.

אתה יורד לפסים אישיים וילדותיים שלא מתאימים למישהו בגילך, ברמתך, בנסיונך ובתפקידך. הפואנטה היחידה שאתה מוכיח כאן שהסטיגמה שלמפתחי גוף יש בעיה קשה של דימוי עצמי, נרקיסיזם ואגו יותר גדול ממה שהם אי פעם יהיו פיזית.

בהצלחה בתחרות הבאה ובסיום לימודי הדוקטורט שלך לשיווק ומנהל עסקים, כי אני כנראה, לא יכול לחדש לך כלום.
כל מה שאמרת ועדיין-לא רוצים אותך אצלנו
ישן 15-12-12, 17:45   #67
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
קאלינה, אתה סתם אגרסיבי בלי סיבה...
סורי,זאת לא הייתה הכוונה,אני מתנצל אם נפגעת. חופש ביטוי,לא? ההוא מציע עצות,אני אומר שלא את העצות שלו ולא את הכסף שלו ולא אותו נחנו לא צריכים. אנחנו מסתדרים .
80 שקל יותר או 80 שקל פחות זה לא העניין-בינינו קבענו שגם ההורים שלי ישלמו על כרטיסים לתחרות(!!!) ואף אחד מהמארגנים לא יגע בשקל. כרגע אנחנו אכן זקוקים לכסף ממכירת כרטיסים,ע"מ לקיים ארוע ברמה,בהמשך זה יכול להשתנות עם כניסת נתונים חדשים .
בסיום כל ארוע קיימנו ישיבות והפקנו לקחים ולכן אחנו משתפרים מפעם לפעם,יש לנו תוכנית עבודה,זמן,כח אדם הכי איכותי ואנחנו מובילים בתחום. נביחות ונפיחות של תיאורטיקאנים בפורומים עוברים ליד. אף אחד פה לא הציע שום דבר מהותי,למרות זה אני יכול להציג בערך 15 מיילים והודעות גם מילדי וגם מגורמים רציניים עם הצעות סיוע בקיום ארועים ואם זה ילד הציע להיות סדרן וגם אם זה יבואן שהעביר סכום של כסף. אם אלו נעדוד. מאונני מקלדת ימשיכו לאונן. אנחנו רק משתפרים.
ישן 15-12-12, 17:53   #68
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
תאכל'ס אנטון אופיר באמת אוהב את התחום הזה ]הוא אמנם חובב פאוורליפטינג אבל גם פיתוח גוף הוא די אוהב]
הוא העלה פה נקודות נכונות ופרקטיות אז למה ישר לצאת נגד?
אני אוהב הרמת משקולות.
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 18:09   #69
meirn
חבר פעיל

אני רואה שיש באכול הזה נוכחות ערה של חברי נאק, אז אני אשאל שאלה שעלתה לי. נגיד וחבר באיגוד שלכם מביא את עצמו לרמה מאוד גבוהה (אם דני יתקדם בקצב שהוא מתקדם עוד6,7 שנים), יש לו בכלל מקום להביא את עצמו לידי ביטוי באיגוד הזה ברמה העולמית, או שיש חפיפה בין ifbb וnac בשלב מסויים (כרטיס פרו, ארנולד קלאסייק, אולימפיה) .
meirn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 18:11   #70
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

תגדיר להביא לידי ביטוי....
ב ifbb אתה יכול להשיג פרו קארד שיכול להוביל אותך עד האולימפיה
בנאק אתה תתחרה עד מר עולם [או יוניברס לא סגור על איך שזה נקרא אצלם] באיגוד נאק
כל איגוד והתחרויות שלו

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 15-12-12, 18:16   #71
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

רמה של שנאק עולמי לא יורדת היום מאליפויות אירופה ifbb,השתתפות בתחרות סדר גודל ארנולד קלאסיק אירופה לחובבנים לא דורשת חברות באיגוד ifbb ולא מחייבת אישור של אף אחד מחיתיירים המקהנים פה. ניתן להרשם עצמאי.זה אחד.
דבר שני- האיגוד הוא וולונטרי לחלוטין וזה נקבע בחוקה של האיגוד. במידה ומישהו יהיה כל כך טוב שיהיה זכאי לקרטיס פרו- לא ננקוט סנקציות נגדו היה ויחליט שהוא מעוניין לעבור.
דבר שלישי- יש לנו קשרים חזקים בשטח של ברית המועצות לשעבר עם הנהלת ifbb ואין שום בעיה לשלוח את דני לדוגמא להתחרות באירופה או בעולם מטעם רוסיה או אוזבקיסטן.

כל זה ביררתי עם סטס בדיוק ליפני שבוע כי הנושא הזה העסיק גם אותי
ישן 15-12-12, 18:18   #72
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
תגדיר להביא לידי ביטוי....
ב ifbb אתה יכול להשיג פרו קארד שיכול להוביל אותך עד האולימפיה
בנאק אתה תתחרה עד מר עולם [או יוניברס לא סגור על איך שזה נקרא אצלם] באיגוד נאק
כל איגוד והתחרויות שלו
יאיר,אתה לא בדיוק מבין שלקבל כרטיס פרו זה לא בעיה,כמו שאתה יודע אפשר גם לקנות אותו. הבעיה מתחילה שבלי רמה של פרו ועם הכרטיס אתה עולה בניו יורק פרו ומדורג 19 מתוך 19
ישן 15-12-12, 18:27   #73
meirn
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
רמה של שנאק עולמי לא יורדת היום מאליפויות אירופה ifbb,השתתפות בתחרות סדר גודל ארנולד קלאסיק אירופה לחובבנים לא דורשת חברות באיגוד ifbb ולא מחייבת אישור של אף אחד מחיתיירים המקהנים פה. ניתן להרשם עצמאי.זה אחד.
דבר שני- האיגוד הוא וולונטרי לחלוטין וזה נקבע בחוקה של האיגוד. במידה ומישהו יהיה כל כך טוב שיהיה זכאי לקרטיס פרו- לא ננקוט סנקציות נגדו היה ויחליט שהוא מעוניין לעבור.
דבר שלישי- יש לנו קשרים חזקים בשטח של ברית המועצות לשעבר עם הנהלת ifbb ואין שום בעיה לשלוח את דני לדוגמא להתחרות באירופה או בעולם מטעם רוסיה או אוזבקיסטן.

כל זה ביררתי עם סטס בדיוק ליפני שבוע כי הנושא הזה העסיק גם אותי
ענה לי על השאלה! תודה אחי
meirn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 20:06   #74
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
יאיר,אתה לא בדיוק מבין שלקבל כרטיס פרו זה לא בעיה,כמו שאתה יודע אפשר גם לקנות אותו. הבעיה מתחילה שבלי רמה של פרו ועם הכרטיס אתה עולה בניו יורק פרו ומדורג 19 מתוך 19
יש לי שאלה, אם אני פורש מבילדינג אני מאבד את הכרטיס פרו?
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 21:54   #75
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי no_troll צפה בהודעה
יש לי שאלה, אם אני פורש מבילדינג אני מאבד את הכרטיס פרו?
אם אני זוכר נכון אתה מחוייב להתחרות לפחות פעם ב 3 שנים. מעבר לזה אני לא יודע
ישן 15-12-12, 22:55   #76
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
כרטיס לפרו זה לא בעיה, רק לרוב אתה לא שואף רק לזה. יש עוד יעדים בחיים. אני לא חושב שהרמה של פרו כל כך גבוהה, לא יצא לי לראות מפתח גוף פרואני מרשים בזמן האחרון.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-12, 22:59   #77
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
זה לא העניין....העניין הוא לאן אפשר להתקדם

ישן 15-12-12, 23:46   #78
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

בואו נסגור את זה שכל מי שהיה בדימונה הוא בעל כרס
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-12-12, 03:58   #79
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

אבל למה בכל נושא באים הליפטרים ועושים צחוק מבילדינג...פלא שמתחרים מגיבים בדיבור נגוע ?
חלאס להיות ביריוני מקלדת...במציאות רובכם לא תתבדחו על חשבונם של דניק או אנטון בפניהם...חלאס להוריד את הפורום הזה לזנות.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-12-12, 09:26   #80
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
אבל למה בכל נושא באים הליפטרים ועושים צחוק מבילדינג...פלא שמתחרים מגיבים בדיבור נגוע ?
חלאס להיות ביריוני מקלדת...במציאות רובכם לא תתבדחו על חשבונם של דניק או אנטון בפניהם...חלאס להוריד את הפורום הזה לזנות.
בוא תסביר לי איפה צחקו על הבילדרים?
אישית אין לי בעיה עם בילדינג...להפך

עלתה פה טענה נכונה מול מי שמייצג את איגוד נאק ,
על מה ולמה הקהל צריך לשלם 80 שקלים על צפייה בתחרות..שאלה לגיטימית לדעתי

זה שדניק ואנטון התנפחו כמו לא יודע מה זה כבר לא קשור לנושא
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה