ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-07, 23:57   #1
Mass
חבר פעיל

ברירת מחדל החלום שלי הוא לעלות במסה..אבל אני מפחד..מאוד מפחד

שלום אנשים,זה נושא קצת קשה..לאחרונה אני ממש ממש רוצה להרשם למכון כושר רציני ולעלות במסה...אבל יש לי בעייה דיי רצינית...אני סובל מהפרעות אכילה,בעבר זאת הייתה אנורקסיה.הייתי פשוט מתאמן 3 שעות רצוף בחדר כושר ואוכל בקושי 1400 קלוריות ליום...רזיתי בטירוף הייתי מאוד צהוב,אישפזו אותי על דופק נמוך מאוד...עכשיו עברו כמעט שנתיים....עדיין יש לי פחד מטורף מהשמנה....(אני על איזה 8% שומן,אבל עדיין יש לי בטן נפוחה מגעילה...כנראה גנטי).
בכל מקרה פעם הייתי קצת שמן (עודף של איזה 10 קילו לא הכי רציני,וזה גם כנראה בגלל שהייתי כל היום מול המחשב ופשוט טחנתי ממתקים)....כל האנורקסיה שתיארתי התחילה מזה שכולם צחקו עליי,ואז התחלתי בדיאטה,שהפכה לאט לאט לאימונים אובססיביים ותת תזונה...עכשיו בזמן האחרון אני עושה בדרך כלל הרבה אירובי....חושב כל היום על אוכל וכו'....
הבעייה היא שאם אני אתחיל עכשיו להתאמן על מנת לעלות במסת שריר,אני יפחד כמו מטורף להשמין,כי אני בטח אצטרך לאכול כמות גדולה של קלוריות...וגם בלילה הקוטג' עם השמן זית והכול מפחיד אותי.
אם הייתי יכול לשמור על תזונה כמו שצריך הייתי מפחד פחות...אבל היום אני כבר בצבא (יומיות,ועוד בכלל רצו שאני לא יתגייס בגלל האנורקסיה הזאת) וקשה מאוד לשמור על תזונה...והאוכל בצבא במיוחד בצהריים מלא שמן ושטויות.......אז יהיה לי ממש מפחיד להתאמן על מנת לעלות במסה..אני בדרך כלל משתדל לאכול דברים כמה שיותר בריאים,וכמה שיותר חלבונים...(יש לי פשוט אובססיה לחלבון כבר,אני אוכל הרוב חלבונים בכלל)..בקיצור אני ממש ממש מבולבל ואני חייב להתייעץ איתכם...איך אני מתחיל לעלות במסה בלי לפחד מהשמנה?...כי למדוד אחוזי שומן מדיי פעם במכשיר שבחדר כושר,זה גם קצת בעייתי כי צריך לבוא על בטן ריקה,ועוד הרבה דברים...ואני יהיה בטח כל הזמן לחוץ שאני מעלה בשומן ולא בשריר וכאלה דברים...בבקשה תעזרו לי להחליט
חשבתי על לשלב ריצה פעמיים בשבוע של 45 דקות כל פעם...אבל זה גם בטח יהרוס לי את כל השריר שבניתי,וגם אין לי ממש זמן וכוח,בגלל הצבא וגם בגלל שאני בטח אתאמן איזה 3 אימוני אנאירובי בשבוע,וזה לא יהיה כמו עכשיו שאני רץ איזה 3 פעמים בשבוע שעה רצוף...

אני חייב את העזרה שלכם
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:00   #2
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

אם אתה כלכך מפחד מהשמנה ורוצה לעלות במאסה בלי להסתבך יותר מדי, תפתח תארנק ותלך לתזונאי ספורט שיבנה לך תפריט ותוכנית אימונים לעליה נקיה במאסה.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:02   #3
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

אהלן, למעט הצד של עזרה בבניית תפריט תזונה לעלייה במסה ותוכנית אימונים וכמובן כמה תמיכה נפשית שלא תרצה אין הרבה במה שנוכל לעזור לך כי ע"פ ההודעה שלך הבעיה אצלך היא פסיכולוגית (הפרעות אכילה!)
אני ממליץ לך מאוד לגשת לטיפול פסיכולוג שיעזור לך בטיפול הבעיה, אתה נראה לי עכשיו נחוש ואני בטוח ומקווה שתצליח להתגבר על הבעיה.

בהצלחה אחי וחג שמח.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:04   #4
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

תקשיב דוד, הייתי במצב שלך מבחינת פחד מהשמנה [לא הגעתי לאנורקסיה תודה לאל, אבל גם במאסה שאני עושה עכשיו אני מפחד מאוד מעליה בשומן ואני תמיד עם יד על הדופק].
מה שאני מציע לך זה ללכת לתזונאי [עדיף גיל] שהוא ילך איתך יד ביד ויעזור לך. ברגע שיהיה לך תפריט מדוייק ממקור מהימן הפחד שלך יחלוף ותוכל לגדול כמו שצריך.
בהצלחה אחי!
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:06   #5
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
שלום אנשים,זה נושא קצת קשה..לאחרונה אני ממש ממש רוצה להרשם למכון כושר רציני ולעלות במסה...אבל יש לי בעייה דיי רצינית...אני סובל מהפרעות אכילה,בעבר זאת הייתה אנורקסיה.הייתי פשוט מתאמן 3 שעות רצוף בחדר כושר ואוכל בקושי 1400 קלוריות ליום...רזיתי בטירוף הייתי מאוד צהוב,אישפזו אותי על דופק נמוך מאוד...עכשיו עברו כמעט שנתיים....עדיין יש לי פחד מטורף מהשמנה....(אני על איזה 8% שומן,אבל עדיין יש לי בטן נפוחה מגעילה...כנראה גנטי).
בכל מקרה פעם הייתי קצת שמן (עודף של איזה 10 קילו לא הכי רציני,וזה גם כנראה בגלל שהייתי כל היום מול המחשב ופשוט טחנתי ממתקים)....כל האנורקסיה שתיארתי התחילה מזה שכולם צחקו עליי,ואז התחלתי בדיאטה,שהפכה לאט לאט לאימונים אובססיביים ותת תזונה...עכשיו בזמן האחרון אני עושה בדרך כלל הרבה אירובי....חושב כל היום על אוכל וכו'....
הבעייה היא שאם אני אתחיל עכשיו להתאמן על מנת לעלות במסת שריר,אני יפחד כמו מטורף להשמין,כי אני בטח אצטרך לאכול כמות גדולה של קלוריות...וגם בלילה הקוטג' עם השמן זית והכול מפחיד אותי.
אם הייתי יכול לשמור על תזונה כמו שצריך הייתי מפחד פחות...אבל היום אני כבר בצבא (יומיות,ועוד בכלל רצו שאני לא יתגייס בגלל האנורקסיה הזאת) וקשה מאוד לשמור על תזונה...והאוכל בצבא במיוחד בצהריים מלא שמן ושטויות.......אז יהיה לי ממש מפחיד להתאמן על מנת לעלות במסה..אני בדרך כלל משתדל לאכול דברים כמה שיותר בריאים,וכמה שיותר חלבונים...(יש לי פשוט אובססיה לחלבון כבר,אני אוכל הרוב חלבונים בכלל)..בקיצור אני ממש ממש מבולבל ואני חייב להתייעץ איתכם...איך אני מתחיל לעלות במסה בלי לפחד מהשמנה?...כי למדוד אחוזי שומן מדיי פעם במכשיר שבחדר כושר,זה גם קצת בעייתי כי צריך לבוא על בטן ריקה,ועוד הרבה דברים...ואני יהיה בטח כל הזמן לחוץ שאני מעלה בשומן ולא בשריר וכאלה דברים...בבקשה תעזרו לי להחליט
חשבתי על לשלב ריצה פעמיים בשבוע של 45 דקות כל פעם...אבל זה גם בטח יהרוס לי את כל השריר שבניתי,וגם אין לי ממש זמן וכוח,בגלל הצבא וגם בגלל שאני בטח אתאמן איזה 3 אימוני אנאירובי בשבוע,וזה לא יהיה כמו עכשיו שאני רץ איזה 3 פעמים בשבוע שעה רצוף...

אני חייב את העזרה שלכם
מה האיי סי קיו שלך?
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:07   #6
מתן18
חבר פעיל

שמע גבר,1400 קלוריות זה לא עד כדי כך גרוע אם אתה שוקל פחות מ200 פאונד בערך,הרבה אנשים שלא מתאמנים ולא מודעים צורכים כמות כזו.

גנטיקה,אם יש לך חילוף חומרים איטי,זה קצת בעיה וכדאי להרגיע עם המסה

מאידך גיסא,אם חילוף החומרים הוא בינוני/מהיר=אין כאן בעיה רצינית.

אני יכול להמליץ לך על המסה המושלמת בשבילך לדעתי:
א.תפריט ברזל-נניח התחזוקה שלך היא 2000-אתה מגיע ל2500 בלבד ולא עובר את זה.
ב.תוכנית אימונים רצינית ומושקעת,עם התקדמות במשקלים.
ג.אירובי,יותר פסיכולוגי,יגרום לך להרגיש טוב עם עצמך,צא לריצות/אופניים וכו
ד.הכי חשוב זה כח ההתמדה והרצינות,אתה לא תפחד לעלות באחוזי שומן-כי זה הכרחי,ואחרי החיטוב(ההליך ההפוך מהמסה בו אתה משיל את כל השומן שנצבר מתקופת המסה)תישאר
חטוב ושרירי,כך שאין מה לדאוג.

בהצלחה.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:09   #7
דין.
חבר פעיל

הסמל האישי שלדין.

בגלל העבר שלך והרצון שלך לעלייה נקייה במסת שריר, אני מצטרף לדעתו של Fatty וממליץ לך ללכת על עזרה מקצועית. זה לא כל כך יקר והתוצאות מובטחות (כמובן אם אתה תשתף פעולה ).

ולגבי הכרס שלך... גם לי הייתה כרס מגעילה כזו למרות שהייתי ממש רזה, אבל מאז שהתחלתי להתאמן (משקולות ואירובי) ולאכול יותר נכון הכרס נעלמה כמעט לגמרי, והיא בדרך להעלמות מלאה.

אז תזכור, גנטיקה היא רק תירוץ לעצלנים במקרה הזה.

בהצלחה ידידי ואל תפחד מעבודה קשה כי פירות ההצלחה מתוקים מדבש! (אני חייב לעשות משהו לגבי השירה הזאת שאני מתחיל לרשום אחרי חצות ).
דין. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:30   #8
Mass
חבר פעיל

תודה רבה על כל התגובות אנשים...הבעייה עם התזונאי והכול היא שאני בצבא...ולא יודע אם זה אפשרי להפגש איתו,וגם לשמור על התזונה כמו שצריך בצבא...בקשר לחילוף חומרים..אני לא יודע אם הוא איטי,מה שמוזר זה שבטירונות (02) אכלתי הרבה יותר מבבית ודווקא נהייה לי גוף יותר שרירי והבטן קצת השתטחה...בבית אני גם אוכל בסדר,לא כמו פעם את ה1400 קלוריות ההם,כי אז כבר הייתי שוב פעם באישפוז...עכשיו אני בטח אוכל בסביבות ה2300-2500 קלוריות ביום...אני עושה בנתיים הרבה אירובי..אבל מת לעלות במסה...בקשר לאיסיקיו Ori-Silver שלחתי לך בפרטי אחי..
עריכה:למה אי אפשר לשלוח פה הודעה פרטית?
ישן 09-04-07, 00:33   #9
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

גם אני חזרתי מאימונים בסגנון הזה אם כי בלי פחדים והרבה פחות קיצוניים .
כשקראתי שעולים במסת שריר אם אוכלים מספיק , פשוט הלכתי למקרר ואכלתי את כל מה שהיה בו.
טוב לא באמת זה לא היה ככה.
אבל החלק הראשון נכון.
טוב תשמע , דיי להיות נקבה כי להיות מקל לא יוביל אותך לשום מקום חוץ מלהיות גרסה מבוגרת של "ילד כאפות" מה אכפת לך מהבטן שלך??? תעשה Abcde (שמישהו שמבין יסביר לו מזה הדיאטה הזאת), זה עובד מצויין למי שחזר מדיאטה גרועה במיוחד.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:34   #10
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
בקשר לאיסיקיו Ori-Silver שלחתי לך בפרטי אחי..
אתה יכול לגלות לנו איך שלחת לו הודעה בפרטי?, יש פה אנשים שעד היום מחפשים לשלוח הודעות פרטיות יותר משהם מחפשים יהלומים.

כשתבין...תגדל!

ישן 09-04-07, 00:36   #11
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
תודה רבה על כל התגובות אנשים...הבעייה עם התזונאי והכול היא שאני בצבא...ולא יודע אם זה אפשרי להפגש איתו,וגם לשמור על התזונה כמו שצריך בצבא...בקשר לחילוף חומרים..אני לא יודע אם הוא איטי,מה שמוזר זה שבטירונות (02) אכלתי הרבה יותר מבבית ודווקא נהייה לי גוף יותר שרירי והבטן קצת השתטחה...בבית אני גם אוכל בסדר,לא כמו פעם את ה1400 קלוריות ההם,כי אז כבר הייתי שוב פעם באישפוז...עכשיו אני בטח אוכל בסביבות ה2300-2500 קלוריות ביום...אני עושה בנתיים הרבה אירובי..אבל מת לעלות במסה...בקשר לאיסיקיו Ori-Silver שלחתי לך בפרטי אחי..
עריכה:למה אי אפשר לשלוח פה הודעה פרטית?
חחח איך בדיוק? אין הודעות פרטיות

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:36   #12
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
אתה יכול לגלות לנו איך שלחת לו הודעה בפרטי?, יש פה אנשים שעד היום מחפשים לשלוח הודעות פרטיות יותר משהם מחפשים יהלומים.
אתה רושם את האיסיקיו\מסנג'ר \ תוכנה אחרת בצד בפרופיל וככה אפשר לשלוח לך הצעות לכל מיני דברים נחמדים בלי מרשם רופא.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 00:38   #13
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אתה רושם את האיסיקיו\מסנג'ר \ תוכנה אחרת בצד בפרופיל וככה אפשר לשלוח לך הצעות לכל מיני דברים נחמדים בלי מרשם רופא.
הא חחחחח' OK.
לאורי לא ראיתי שיש דרך ליצור איתו קשר בצד.

כשתבין...תגדל!

ישן 09-04-07, 00:40   #14
Mass
חבר פעיל

אכפת לי מהבטן שלי בגלל שאני מפחד להשמין...ולא אני לא רוצה להשאר רזה שחיף כמו עכשיו,כי זה גם לא כל כך מתאים למבנה גוף שלי (אולי בגלל זה הכרסונת הזאת כי הגוף שלי צריך לשקול יותר כנראה),אגב אני חושב שהמבנה שלי הוא בכלל מהסוג שמפתח מסת שריר...הייתי שמן פשוט בגלל שהייתי כל הזמן מול המחשב ופשוט אכלתי הרבה ממתקים...איך בודקים סוג של מבנה גוף באמת?

אגב לא הצלחתי לשלוח הודעה פרטית חח....ערכתי תהודעה הקודמת
ישן 09-04-07, 00:56   #15
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

........תשמע , אתה מדבר כמו ילדה אנורקסית מפונקת.
אתה צריך קודם כל להתגבר על החרטא הזה ורק אז תוכל לעלות במאסה , נראה לי עכיוש אין לך אפילו 25 היקף יד כמו לכמה שאני מכיר שהם כאלה.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 02:49   #16
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

גם לי יש בעיה דומה...הפחד הוא לא מהשמנה אבל גם בקטע של האוכל.
אני מציע לך לחרוש פה קצת על מאמרי מסה וחיטוב, וללמוד על כל הקטע הזה...
ברגע שתבין שבמקרה שתשמין אתה יכול לעשות חיטוב ולהיות שוב רזה זה אמור לעזור...
gman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 13:44   #17
ohadhost
חבר פעיל

לפי דעתי לך לתזונאי/ת שתבנה או יבנה לך תפריט לעלייה נקיה במסה.

וואלה אבל באמת גם להגיע לאנורקסיה זה לא קל לבנאדם שלא מפסיק לאכול
ohadhost מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 13:54   #18
שריר בתחת
חבר פעיל

ואלה לא עדיף שיהיה לך טיפה שומן מאשר להיות שחיף מגיל?

לאט לאט תעלה במסה אתה תרגיש שונה אחי תעלה תוכל אל תפחד מהשמנה כי פשוט תשלב אירובי במסה שלך וזהוא הכול יהיה בסדר
ישן 09-04-07, 14:42   #19
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שריר בתחת
ואלה לא עדיף שיהיה לך טיפה שומן מאשר להיות שחיף מגיל?

לאט לאט תעלה במסה אתה תרגיש שונה אחי תעלה תוכל אל תפחד מהשמנה כי פשוט תשלב אירובי במסה שלך וזהוא הכול יהיה בסדר
אירובי אירובי במאסה זה הדבר הכי מעפן לעשות במאסה....

(עבודה על לב ריאה , תאמין לי כשאתה עובד כמו שצריך FBW דדליפטים וכל זה כל האימון אתה תהיה על דופק מילא)

נ.ב
נראה לי טרול מסתלבט עלינו.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 14:58   #20
דין.
חבר פעיל

הסמל האישי שלדין.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אירובי אירובי במאסה זה הדבר הכי מעפן לעשות במאסה....
ממליץ לך לקרוא את המאמר הבא.
דין. מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה