ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-12-09, 11:12   #1
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל
ברירת מחדל בקשר לשעות בין ארוחות.

הייתי בפגישת ייעוץ, הבחור שם אמר לי להקפיד למרווח של 3 שעות בין ארוחה לארוחה, ואני עובד בעבודת משמרות כך שזה מאוד מאוד קשה להקפיד על זמנים. אז רציתי לשאול למה זה כל כך הכרחי להקפיד על ה3 שעות האלה? למה זה תורם?
ועוד דבר, הוא המליץ לי לשתמש בקסנדרין אקסטרים, רציתי לשאול איך המוצר (אם משהו נסה)? ומה הוא עושה "בגדול"? ואם הוא יעיל ושווה?
תודה רבה לעונים.
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 12:37   #2
xpl1
חבר פעיל

אם הוא המליץ על התוסף הזה - אני משער שאתה בחיטוב (כד"א התוסף הזה שווה לתחת).

העניין של לאכול כל 3 שעות הוא פשוט לנוחיות שלך, ע"מ להיות מאוזן במשך כל היום, גם מעט פסיכולוגי, אם אתה יודע שיש עוד מעט עוד "ארוחה" אתה לא תזלול (במיוחד בחיטוב).

אני משער שהוא חילק לך את התפריט ל-4 או 5 ארוחות לפחות, לנוחיותך אתה יכול גם לעשות את זה בצורה נורמלית כ-3 ארוחות ביום, כך תוכל להסתדר טוב יותר.
xpl1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 12:43   #3
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

הוא חילק לי את התפריט ל-6 ארוחות אחי, וזה לא לנוחיותי נראה לי..הוא אמר משהו שאם זה כל מעט זמן זה הופך לשומן, לא כל כך הבנתי, בגלל זה אני שואל פה.
והוא מאוד המלליץ על התוסף, אז קניתי אותו, מקווה שיהיה טוב (וכן אני בחיטוב), ואני סתם שואל אם משהו נסה אותו ומה אומר עליו..?! =]
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 12:53   #4
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 13:18   #5
Danish94
חבר פעיל

חדר כושר: הזה בבית לברון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielml צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח
+1
1234
Danish94 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 13:57   #6
ShaperXYZ
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chongo צפה בהודעה
הוא חילק לי את התפריט ל-6 ארוחות אחי, וזה לא לנוחיותי נראה לי..הוא אמר משהו שאם זה כל מעט זמן זה הופך לשומן, לא כל כך הבנתי, בגלל זה אני שואל פה.
והוא מאוד המלליץ על התוסף, אז קניתי אותו, מקווה שיהיה טוב (וכן אני בחיטוב), ואני סתם שואל אם משהו נסה אותו ומה אומר עליו..?! =]
לא מכיר תמוצר שהוא המליץ לך עליו אבל אם אתה בחיטוב אני אישית חושב שאין צורך בתוספים (דעה אישית).
בקשר לארוחה כל 3 שעות, ברגע שאתה מקפיד לאכול כל 3 שעות אתה בעצם מסייע לגוף בתהליך חילוף החומרים מה שאומר שהbmr שלך יעלה מה שאומר שהגוף שלך ישרוף יותר קלוריות, בנוסף ברגע שאתה לא אוכל יותר מ3 וחצי שעות בממוצע הגוף נכנס למצב של אגירה (או משהו כזה) וכתוצאה מזה אתה שורף בנוסף לשומן גם שריר (תתקנו אותי אם אני טועה אבל זה בגדול מה שקורה).
ShaperXYZ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 14:18   #7
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shaperxyz צפה בהודעה
לא מכיר תמוצר שהוא המליץ לך עליו אבל אם אתה בחיטוב אני אישית חושב שאין צורך בתוספים (דעה אישית).
בקשר לארוחה כל 3 שעות, ברגע שאתה מקפיד לאכול כל 3 שעות אתה בעצם מסייע לגוף בתהליך חילוף החומרים מה שאומר שהbmr שלך יעלה מה שאומר שהגוף שלך ישרוף יותר קלוריות, בנוסף ברגע שאתה לא אוכל יותר מ3 וחצי שעות בממוצע הגוף נכנס למצב של אגירה (או משהו כזה) וכתוצאה מזה אתה שורף בנוסף לשומן גם שריר (תתקנו אותי אם אני טועה אבל זה בגדול מה שקורה).
כל מה שאמרת,לפח.
לך תקרא קצת גבר
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-09, 14:24   #8
Danish94
חבר פעיל

חדר כושר: הזה בבית לברון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ShaperXYZ צפה בהודעה
תיקרא:
http://www.biomedsearch.com/nih/Incr.../19943985.html
Danish94 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-09, 15:20   #9
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

אין צורך לאכול כל 3 שעות .לא ממריץ חילוף לומרים או משהו.
לא צריך תתוסף הזה.לא עוזר בכלום חוץ וטיפה מרץ אבל עדיף כבר קפאין.

אה,ותחליףתזונאי בהזדמנות
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-09, 16:53   #10
Recrosit
חבר פעיל

הסמל האישי שלRecrosit

סך הקלורי היומי שלך(לפי התפריט שלך) אמור להיכנס. לא משנה אם בארוחה אחת או שש. העיקר שה-x קלוריות יכנסו. שוב,תלוי בתפריט האישי שלך.
Recrosit מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה