ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-04-12, 19:43   #1
orel888
חבר מתחיל

ברירת מחדל לבנות תוכנית אימונים למתחיל

שלום אני השניה נרשמתי לפורום. אני מקווה שאני במקום הנכון.
אני חדש במכון (פחות מחודש). וקבעתי תוכנית אימונים עם המאמן. הוא נתן לי 15 חזרות 3 סטים לכל הגוף באימון. ופעילות אירובי גם לשלב. עשיתי אתזה (התחלתי מכושר אפסי.. אני עדיין חושב שאני בקטגוריה הזאת). ושהגוף התחיל להיכנס לזה. אני חוזר הביתה מהמכון ולא מרגיש שאני עובד על השרירים (ברגע שאני עושה אני מאמץ את השריר.. אחרי כמה זמן.. כיאילו לא נגעתי בשריר). ניסיתי לעשות 12 חזרות 3 סטים ויותר משקל. ועדיין לא מרגיש שאני מתאמן.. סתם שורף זמן.
אני חשבתי על תוכנית של a+b וככה להתמקד על כל שריר ולהרגיש עבודה חזקה יותר. או שזה אולי מוקדם מדי.
אתם בטוח מבינים יותר טוב ממני, אז אני ישמח שתביאו לי תוכנית שאני יראה את השיפורים הטובים בזמן המהיר ביותר...
אני שוקל 90 קילו בגובה של 1.91. במכון לפני חודש אמרו שאני על כ19 וחצי אחוזי שומן. אולי קצת ירד. אבל עדיין יש..
תודה מראש
orel888 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-05-12, 00:15   #2
entranz
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלentranz

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

תשמע אם ממש אתה בחיתולים מה שנקרא, אין שום סיבה לעבור לab אתה תוכל לעבור בקרוב אבל כרגע תשאר עם הfbw.
הייתי מציע לך בתור מתחיל לבצע 1-2 תרגילים לכל קבוצת שריר ולהתחיל לעבוד יותר עם המכשירים ולאט לאט לעבור גם למשקולות חופשיות וכו' ולרכוש יותר קוארדינציה וטכניקה.

תוכנית לדוגמה שאתה יכול לעשות זה :

1.לחיצת רגליים במכונה - 4 סטים של 10-12 חזרות.
2.משיכת פולי עליון אחיזה רחבה - 4 סטים של 10-12 חזרות.
3.לחיצת חזה במכונה - 4 סטים של 10-12 חזרות.
4.לחיצת כתפיים במכונה - 4 סטים של 10-12 חזרות.
5.כפיפת מרפקים בישיבה על ספסל 60 מעלות - 4 סטים של 10-12 חזרות.
6.פשיטת מרפקים בפולי עליון - 4 סטים של 10-12 חזרות.

אתה יכול גם לדעתי במקום לחיצת חזה במכונה 4 סטים לעשות 3 סטים ולהוסיף לזה פרפר במכונה עוד 3 סטים.
וגם בפולי עליון למשל לבצע 3 סטים ולהוסיף לדוגמה חתירה אחיזה צרה במכונה עוד 3 סטים וכו'..

לא הייתי ממליץ לך יותר מדי להשתגע עם התוכניות כרגע כי אתה עוד מה שנקרא "בחיתולים".
רשמתי לך 10 עד 12 חזרות כי בתור מתחיל אם אתה אומר שאתה העליתי משקל ואתה עושה 12 חזרות אז תנסה אפילו להגיע ל10 חזרות ולעלות עוד טיפה, תבדוק גם עם המדריכים יכול להיות שאולי אתה לא עובד נכון ואגב אתה לא חייב להרגיש ממש מת בשביל לדעת שעבדת על השריר...אני אישית מת אחרי האימון ואני גם מרגיש את זה כמה ימים אחרי אפילו :} אבל בכל מקרה תבדוק את זה עם המדריכים עבודה נכונה חשובה יותר מכל משקל שתשים.
חשוב מההתחלה שתעבוד על טכניקה וכאלה כי יש המון אנשים שהתחילו להתאמן לא נכון וזה משהו שנגרר איתם שנים וזה טעות גדולה... אז תתאמן חכם ואל תחפש יותר מדי לשדרג עוד מעט תוכל לעבור כבר לab אבל לדעתי תמשיך עוד 1-2 שבועות על התוכנית הזאת וכמובן תנסה לעלות במשקלים.

בהצלחה !
entranz מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה