ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-05-09, 23:46   #1
GnR
Banned

ברירת מחדל יד אחורית תקועה

שלום
במשך חודשיים בערך אני לא רואה שום התקדמות ביד האחורית אצלי, ובעבר במשך חודש כן היתה התקדמות.
אני מבצע את התרגיל הזה: http://exrx.net/WeightExercises/Triceps/DBTriExt.html
ארבעה סטים של 8-12 חזרות, עד לשתי חזרות לפני הכשל (ולא חזרה אחת מטעמי בטיחות) ואני מתאים את המשקל כך שישאר בטווח ה8-12 חזרות.

יש לי שני רעיונות, אני רוצה שתגידו לי איזה עדיף או שתציעו אחד יותר טוב.
רעיון אחד- להחליף תרגיל לתרגיל הזה : http://exrx.net/WeightExercises/Tric...ingTriExt.html

אני ממש לא אוהב את התרגיל קיקבק, קשה לי להגיד בדיוק למה, בגדול זה מכיוון שיש רמת קושי מאוד משתנה בהתאם למיקום של היד בכל רגע ובעיה למצוא משקל שיתאים לטווח 8-12 חזות, ומכיוון שזהו תרגיל שאני בכלל לא נהנה לבצע. אז זה התרגיל היחיד שיכול להחילף כנראה (יש לי רק דאמבלים).

רעיון שני - להעלות משקלים ולבצע 3-6 חזרות (עד חזרה לפני כשל) על מנת לשפר את הכח המרבי, ולאחר מכן להוריד משקל ולבצע אימון עם 8-12 חזרות במשקל גבוהה יותר.
לא מתלהב מהאפשרות הזאת מכמה סיבות
יהיה לי מסוכן לבצע את התרגל הזה עם משקל גבוהה ל3-6 חזרות
במשקל גבוהה אני מרגיש קצת לפני המרפק מלמטה (בסוף היד האחורית) כאב מוזר, אני מפחד שזאת רצועה. שום דבר לא שווה לי את הסיכון אם זאת רצועה.
ואני חושב שיהיה קשה לי מאוד לעלות בכח המרבי, ניסיתי זאת בעבר (די מזמן) בשריר הזה ולא היה שיפור.
GnR מנותק   הגב עם ציטוט