ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-12-10, 13:33   #61
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

כל מי שמדבר על אינטרס מסתורי, כדאי שיבין שהעניינים מאחורי הקלעים הרבה פחות סקסיים מזה.
הכתב פשוט צריך סיפור טוב למהדורת השבת.
במקרה הזה מישהו הציע לו לבדוק "תופעה", הוא בנה תזה והלך על זה.
התוצאה במקרה הזה היא בעיקר פגיעה בילדים שתלויים עדיין בהוריהם, וההורים אכלו סרטים כתוצאה מהתזה המופרכת שגיבש אדם, שאין לו קשר לספורט, ולפי איך שהכתבה עשויה - גם לעיתונות לא ממש.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 13:44   #62
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
כל מי שמדבר על אינטרס מסתורי, כדאי שיבין שהעניינים מאחורי הקלעים הרבה פחות סקסיים מזה.
הכתב פשוט צריך סיפור טוב למהדורת השבת.
במקרה הזה מישהו הציע לו לבדוק "תופעה", הוא בנה תזה והלך על זה.
התוצאה במקרה הזה היא בעיקר פגיעה בילדים שתלויים עדיין בהוריהם, וההורים אכלו סרטים כתוצאה מהתזה המופרכת שגיבש אדם, שאין לו קשר לספורט, ולפי איך שהכתבה עשויה - גם לעיתונות לא ממש.
כן.

בורות/פחד הציבור + בניית סנסצייה מבולשיט = רייטינג = כסף.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 14:49   #63
Yoggie
מנהל ראשי

הפחד הוא לא משימוש של סקופ אחד לאחר האימון. אלא מנערים בני ~14-17 ויש פה לא מעט כאלה בפורום שמחשיבים את עצמם למפתחי גוף ומתספים בעזרת האבקה כמויות גבוהות מאוד של חלבון שכן עלולוות לפגוע בכליות.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 15:11   #64
Ermac1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoggie צפה בהודעה
הפחד הוא לא משימוש של סקופ אחד לאחר האימון. אלא מנערים בני ~14-17 ויש פה לא מעט כאלה בפורום שמחשיבים את עצמם למפתחי גוף ומתספים בעזרת האבקה כמויות גבוהות מאוד של חלבון שכן עלולוות לפגוע בכליות.
לא ניראה לי שיש כאן מישהו מספיק טיפש בשביל לצרוך 6+ סקופים ביום, בנוסף לאכול.
Ermac1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 15:16   #65
Melamed
חבר פעיל

כתבה כזאת מפגרת לא ראיתי בחיים
בכל זאת ההורים שלי קצת חפרו לי אבל עדיין עשיתי מין "הסכם" כזה איתם, עשיתי לפני חודשיים בערך בדיקות דם כולל כל התוספים שאני לוקח(אבקת חלבון, סידן אבץ ומגזניום) שההורים שלי לא היו מוכנים לשמוע על זה פעם עד ששיכנעתי אותם. ובבדיקות בפעם הראשונה בחיים שלי הכל היה במקום וככה אני מרגיע אותם ואומר להם שכל פעם שירצו אני יעשה בדיקות דם לראות שהכל בסדר.
למה אנשים לא מבינים שהאבקה זה בדיוק כמו טונה וקוטג'!?!? אם האבקה פוגעת בכליות שיגידו שגם טונה וקוטג' פוגעים בכליות, בקיצור בולשיט גדול אני לא מאמין שיש אנשים שיגיעו להרעלת חלבון.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dorbs צפה בהודעה
מה זה "הוואי שייק" ? Hawai shake ??
Melamed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 15:48   #66
Yoggie
מנהל ראשי

למה הלכת רחוק...
4 ארוחות ביום - 250 גרם חזה עוף, טונה במים, 4 ביצים קשות וקוטג = 180~ גרם חלבון
תוסיף לזה עוד 2 סקופים = 50 גרם חלבון
ועוד חלבון שמגיע גם מקטניות וכו' - עוד איזה 10-15 גרם
תחלק הכל במתאמן ששוקל 70 ק"ג ותראה שזו צריכה של 3.5 גרם לכל ק"ג משקל גוף. אני אישית חושב שזה גבוה למתאמן כזה. ויש כאלה שעוד לוקחים גיינרים פעמיים ביום ולא אבקה נקייה.
ישן 26-12-10, 17:42   #67
OmriS
חבר פעיל

חדר כושר: Home Sweet Home
שלח הודעה דרך MSN אל OmriS

וואלה אני רוצה להגיד לכם שאני לא בן-אדם טיפש, אבל אחרי הכתבה הזאת ממש הפחידה אותי.
אני שוקל עכשיו 87 קילו עם אחוז שומן משוער של 16-18, עד עכשיו השתמשתי באבקות חלבון, לקחתי 2 סקופים ליום כי במצטבר שלי אני אוכל בלי להגזרים 50 גרם חלבון ביום(לא כולל האבקות חלבון).
אבל עכשיו וואלה אני מפחד לשתות את זה, כי עד עכשיו כל מי שהיה סביבי אמר לי שזה לא כדי ואני לא התייחסתי על אף על פי שהיו כמה מומחים(מאמן בחדר כושר, רופא בחירה ועוד)
זה האקספוזיציה.

אני הולך לעשות ניסוי, אני יאכל כמו שאכלתי עד עכשיו(פחות או יותר אותו תפריט) רק בלי אבקות חלבון במשך חודש, יתאמן כמו שצריך כרגיל שלי ויבדוק את השינוי שלי מבחינת היקף יד ומשקל.
אם זה מעניין מישהו אני יפרסם תוצאות כאן.
נ.ב אני במסה
OmriS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 18:10   #68
הליצן המרקד
חבר פעיל

אז כנראה שאתה כן בן אדם טיפש.
מצטער.
הליצן המרקד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 18:11   #69
ח1צן
Banned

ציטוט:
למה הלכת רחוק...
4 ארוחות ביום - 250 גרם חזה עוף, טונה במים, 4 ביצים קשות וקוטג = 180~ גרם חלבון
תוסיף לזה עוד 2 סקופים = 50 גרם חלבון
ועוד חלבון שמגיע גם מקטניות וכו' - עוד איזה 10-15 גרם
תחלק הכל במתאמן ששוקל 70 ק"ג ותראה שזו צריכה של 3.5 גרם לכל ק"ג משקל גוף. אני אישית חושב שזה גבוה למתאמן כזה. ויש כאלה שעוד לוקחים גיינרים פעמיים ביום ולא אבקה נקייה.
הם היו מוסיפים את ה3 משפטים האלה במהלך הכתבה הם היו חוסכים מעצמם את כל ההשמצות.
ח1צן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 18:12   #70
ח1צן
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omris צפה בהודעה
וואלה אני רוצה להגיד לכם שאני לא בן-אדם טיפש, אבל אחרי הכתבה הזאת ממש הפחידה אותי.
אני שוקל עכשיו 87 קילו עם אחוז שומן משוער של 16-18, עד עכשיו השתמשתי באבקות חלבון, לקחתי 2 סקופים ליום כי במצטבר שלי אני אוכל בלי להגזרים 50 גרם חלבון ביום(לא כולל האבקות חלבון).
אבל עכשיו וואלה אני מפחד לשתות את זה, כי עד עכשיו כל מי שהיה סביבי אמר לי שזה לא כדי ואני לא התייחסתי על אף על פי שהיו כמה מומחים(מאמן בחדר כושר, רופא בחירה ועוד)
זה האקספוזיציה.

אני הולך לעשות ניסוי, אני יאכל כמו שאכלתי עד עכשיו(פחות או יותר אותו תפריט) רק בלי אבקות חלבון במשך חודש, יתאמן כמו שצריך כרגיל שלי ויבדוק את השינוי שלי מבחינת היקף יד ומשקל.
נ.ב אני במסה
אתה טיפש.
זה האקספוזיציה.

אתה לא יודע איך אומדים תוצאות.
נ.ב אתה חושב שאתה במאסה.
ח1צן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 18:13   #71
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omris צפה בהודעה
זה האקספוזיציה.

נ.ב אני במסה
אני הולך לעשות ניסוי, אני יאכל כמו שאכלתי עד עכשיו (פחות או יותר אותו תפריט) רק במקום קוטג' אני יאכל גבינה לבנה.
אחרי חודש אני יבדוק את השינוי שלי מבחינת היקף יד ומשקל.
njfgn jg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 19:19   #72
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

עצבן אותי הפרופסור שהחליט שכל כך קל להכניס את כמות החלבונים הדרושה ביום בלי עזרה של אבקה.
פשוט בורות

יוגי, לא היה איזה מאמר שנכתב בו שלנבדקים שצרכו 500 גר חלבון ביום לא היה נזק לכליות וגם לא היה להם שיפור בבניית שריר לעומת אלו שצרכו 200 גר חלבון ביום?

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-10, 20:20   #73
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי benwin21 צפה בהודעה
עצבן אותי הפרופסור שהחליט שכל כך קל להכניס את כמות החלבונים הדרושה ביום בלי עזרה של אבקה.
פשוט בורות

יוגי, לא היה איזה מאמר שנכתב בו שלנבדקים שצרכו 500 גר חלבון ביום לא היה נזק לכליות וגם לא היה להם שיפור בבניית שריר לעומת אלו שצרכו 200 גר חלבון ביום?
אין לי מושג... ראיתי לאחרונה כל מני מחקרים אבל צריך לשבת לקרוא אותם כמו שצריך ולראות מה כל הפרמטרים והמסקנות מהמחקר.
ישן 27-12-10, 01:55   #74
nadavmoore
חבר פעיל

עד שלא יביאו הוכחות חותכות שאבקת החלבון גרמה לכשל מערכתי מסויים בגוף אצל יותר מ2 אחוז מהאנשים שלוקחים אותה בכמות סבירה , אין להתייחס לכתבה הזו ברצינות.
אפשר באותה קלות להוציא את אבקת החלבון כדבר הכי טוב שקרה למין האנושי ולהביא מליון פרופסורים שייתמכו בזה.
הכל תלוי בעריכה.
מי שרוצה דוגמא קיצונית שיקח בילדר מקצועי, אמנם לוקח סטרואידים אבל הכבד נשאר אותו כבד - רוני קולמן אכל 600 גרם חלבון ביום והיום עדיין נראה נהדר אני בטוח גם שהגוף שלו בריא כמו שור (למרות הסטרואידים)
והוא צרך גם כל כך הרבה סוגים של אבקות , גם מושל קליפורניה לא נראה רע בגיל 60 ומשהו וגם הוא בטוח עד היום צורך את אותן אבקות.
קיצר חבר'ה קאט דה בולשיט לכו להתאמן ולאכול.
ואם אתם לוקחים חלבון עשו זאת לא בהגזמה פרועה .
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 09:28   #75
Yoggie
מנהל ראשי

אבקת חלבון לא גורמת לכשלים. אנשים שמסתפים אותה בצורה מוגזמת יתר על המידה - כן.
אבקת חלבון אז אחלה אופציה להשלים חלבון בתפריט - יש לה טעם טוב, המחיר שלה פייר פר מנת הגשה, היא לא מגיעה עם מרכיבי תזונה לא רצוים ונוחה וקלה להכנה. ועם זאת, אני חושב שהכתבה היתה אמורה לכוון כלפי מתאמנים שלא צריכים את האבקה וכאלה שחושבים שכמות הסקופים שהם לוקחים עומד ביחס ישר להתקדמות שלהם בספורט וכנראה הכתב לא עשה את שיעורי הבית כראוי וזה מה שיצא בסוף. אבקת חלבון מרכיבה הרבה מאוד מזונות שאמא שלכם קונה בסופר ומהווה גם מרכיב עיקרי במזון תינוקות.
ישן 27-12-10, 09:57   #76
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

אני צרכתי במשך שנה בערך 360-400 ג' חלבון ליום, 5-6 סקופים
וזה כששקלתי 65 ק"ג, בלי שום אירובי ואם אימוני כוח 3 פעמים בשבוע

לא היה ואין לי שום נזק בכליות ובשום דבר אחר.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
ישן 27-12-10, 11:55   #77
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fatboy צפה בהודעה
אני צרכתי במשך שנה בערך 360-400 ג' חלבון ליום, 5-6 סקופים
וזה כששקלתי 65 ק"ג, בלי שום אירובי ואם אימוני כוח 3 פעמים בשבוע

לא היה ואין לי שום נזק בכליות ובשום דבר אחר.
אלו נזקים שקורים לאורך זמן וסביר מאוד להניח שאם לא נעשה נזק כלשהו עד עכשיו הוא היה קורה בהמשך. 6 גרם לק"ג זה בהחלט מיותר. חכם גדול אתה לא.

בבקשה - דוגמה חיה לאנשים שדיברו עליהם בכתבה.
ישן 27-12-10, 13:13   #78
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

ציטוט:
אלו נזקים שקורים לאורך זמן וסביר מאוד להניח שאם לא נעשה נזק כלשהו עד עכשיו הוא היה קורה בהמשך. 6 גרם לק"ג זה בהחלט מיותר. חכם גדול אתה לא.

בבקשה - דוגמה חיה לאנשים שדיברו עליהם בכתבה.
אתה לא יודע מתי עשיתי את זה
אתה לא יודע למה עשיתי את זה
אתה לא יודע מה אני יודע או לא יודע

הייתי מצפה ממישהו ברמת הנהלה לחשוב קצת יותר לפני שהוא מגיב תגובות טפשיות ללא בסיס.
אני שוכח לפעמים שזה ישראלבודי.
ישן 27-12-10, 13:37   #79
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fatboy צפה בהודעה
אתה לא יודע מתי עשיתי את זה
אתה לא יודע למה עשיתי את זה
אתה לא יודע מה אני יודע או לא יודע

הייתי מצפה ממישהו ברמת הנהלה לחשוב קצת יותר לפני שהוא מגיב תגובות טפשיות ללא בסיס.
אני שוכח לפעמים שזה ישראלבודי.
הוא צודק, אין שום סיבה שבעולם להגיע לכמויות כאלה של חלבון כאשר המשקל גוף שלך שווה למשקל נוצה.
זה יכול להיות לא רע למתרת ניסוי, אבל לא למטרות ספורטיביות !
באמת שלא חכם במיוחד - לא משנה מה אתה הולך להגיב ...
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-10, 13:42   #80
Fatboy

הסמל האישי שלFatboy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
הוא צודק, אין שום סיבה שבעולם להגיע לכמויות כאלה של חלבון כאשר המשקל גוף שלך שווה למשקל נוצה.
זה יכול להיות לא רע למתרת ניסוי, אבל לא למטרות ספורטיביות !באמת שלא חכם במיוחד - לא משנה מה אתה הולך להגיב ...
ענית לעצמך.
יש לי דרכים לא מקובלות לבדוק דברים.
תגובה