ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-06-12, 19:21   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל נציג ישראלבודי יובל יהב ב australia natural body-building

תזכורת: יובל הוא מתחרה ישראלי וחבר של כבוד בקבוצת ישראלבודי, שמתגורר באוסטרליה כבר כמה שנים, ועושה את צעדיו הראשונים בקטגוריה המאוד מתפתחת של "נטורל בודיבילדניג", בחו"ל.
בעבר פרסמתי כאן ריאיון עימו.
לאחרונה השתתף יובל בתחרות AUSTRALIA NATURAL BODY-BUILDING הנחשבת לגדולה והאיכותית בענף.
לא פחות מ 320 מתחרים בשלל קטגוריות הופיעו בתחרות.
יובל עלה בקטגוריה של עד 90 קילו.
ביקשתי ממנו לעדכן בכמה מילים לגבי התחרות, ואני מביא לכם את הציטוטים המלאים מפיו.

לגבי ההכנה: "אחרי התחרות הראשונה שעשיתי כאן שנה שעברה והחלטתי לתת גז וללכת להתחרות באסיה פאסיפיק נכנסו למצב של עלייה במאסה רצינית הגעתי למשקל שהייתי מאוד מבסוט ממנו ומשם עשיתי בערך 8 שבועות חיטוב לתחרות , בגלל החילוף חומרים הסופר מהיר שלי אני התחטבתי בצורה מטורפץ וגם מהר מאוד זה היה לא נורמלי כל שבוע יצא לי משהו אחר בגוף כפיר התזונאי שלי היה בהלם כל פעם מהתמונות ששלחתי לו, חוץ ממנו יש לי כאן חבר מאוד טוב שקוראים לו יגאל בחור בן 23 גאון חבל על הזמן בקטע של גוף האדם ואימונים הוא התחיל לעזור לי כאן באימונים והגעתי איתו לרמות שאפילו אני לא האמנתי כשהייתי מסתכל במראה פשוט מטורף הרגליים שלי גדלו בצורה לא נורמלית".

על התחרות עצמה: "ביום השקילה שקלו אותי 82 קילו וביות התחרות בטח הייתי באיזור ה 83 על הבמה זה לפחות מה שאני חושב לפי הערכה אישית, ביום התחרות הגענו לאולם איפה שהתחרות התקיימה ותאמין לי אין לי אפילו איך לתאר לך איך המקום הזה היה נראה פשוט אין לי מילים מטורףףףףף איך שאתה נכנס מלא דוכנים של כל הספונסרים הכי גדולים באוסטרליה מחלקים מלא דוגמיות של תוספי מזון ואז ממשיכים פנימה ואתה מסתכל על הבמה הענקית היא הייתה כל כך גדולה שהיו כמה קטגוריות של נשים שהם מלאו את הבמה בלפחות איזה 25 מתחרות פשוט אני אומר לך במה תאורה וסאוונד לא מהעולם הזה, התחרות התחילה בבוקר והקטגוריות התחילו לרוץ אני התחריתי בקטגוריה של מתחת ל 90 קילוגרם אז אנחנו היינו בין הקטגוריות האחרונות אבל היינו בין החברה הכי גדולים שם ואז עליתי לבמה עם שאר המתחרים באופן אישי אני חושב שקצת עשינו פאשלה עם הצבע גוף שלא שמנו מספיק בגלל שהאור היה שם כל כך חזק זה פשוט עשה אותי דיי לבן על הבמה ולא הייתי מבסוט עם זה בכלל אבל לא חשוב אז ככה התחלנו לעשות את הפוזות חובה ואת הסימטריה של הרבעי סיבוב על הבמה אני הייתי חד כמו שור היו איתי עוד 6 מתחרים על הבמה והרמה הייתה מאוד מאוד גבוהה חבל על הזמן לאחר מכן ירדנו מהבמה ואז הייתה הפסקה גדולה ואז שוב פעם עלו הקטגוריות אבל הפעם רק לרוטינות של כל מתחרה כרגיל אני הייתי בין האחרונים אבל הייתה לי רוטינה אש אנשים היו בהלם עבדתי על הרוטינה הזאת עם אחד הרקדנים המקצועים שאני מכיר מהמועדונים בהם אני עובד כאן הוא מטורף לגמרי הוא בנה לי משהו שאף אחד לא עשה אני חושב בתחרות של בודיבילדינג אנשים פשוט היו בהלם כשהייתי על הבמה ובסוף כשסיימתי את הרוטינה היו איזה כמה שניות של שקט מוחלט כי אנשים פשוט היו בשוק ואז כולם בקהל בלי יוצא מין הכלל מחאו כפיים זה היה קטלני לגמרי לעמוד על הבמה ולראות שאפילו אנשים שלא מכירים אותך ולא שמעו עלייך בחיים מתלהבים ממך ככה ברמה כזאת לבסוףחזרנו כל המתחרים לבמה והקטגוריה שלי התחילו לקבל את הגביעים פה היה קצת קטע מגעיל לדעתי מצד השופטים כי המון מאמנים והמון אנשים אמרו לי כשירדתי מהבמה שהשיפוט היה ממש לא טוב והם לא הבינו איך קיבלתי מקום חמישי הם אמרו לי שהייתי איזה 5 רמות מעל כולם אז כן בהתחלה קצת התעצבנתי והתבאסתי אבל בסופו של דבר אין מה לעשות פשוט צריך להגיע ברמה יותר גבוהה פעם הבאה שלא יהיה מצב שאני לא יקבל לפחות טופ 3".

על בדיקת הסמים שאולץ לעבור אחרי התחרות: "איך שירדתי מהבמה ישר בא אלי המפקח של התחרות ואמר לי שאני צריך לעבור בדיקת סמים אז כן קצת מצחיק שמתוך 320 מתחרים האנשים שעברו בדיקות סמים היה הבחור שניצח באובר אול של התחרות הבחורה שניצחה באובר אול של התחרות עוד בחור שניצח בקטגוריה של המשקלים הכבדים ואני מקום חמישי בקטגוריה של עד 90 אז כן אם אתה שואל אותי זה היה קצת בדיחה ומזה כן התעצבנתי קצת איזה בזבוז של זמן בשבילי וכסף בשבילהם אבל לא התווכחתי הלכתי איתו לשירותים עשינו בדיקות שתן עכשיו אני מחכה לתוצאות ונראה מה יהיה".

על התוכניות לעתיד: "התחרות הזאת פתחה לי דף חדש הכרתי שם המון אנשים מעניינים מאוד כולל כל מיני ספונסרים למינייהם ועוד כל מיני בעלי חברות מאוד גדולות כאן שזה משהו ממש טוב כי מי יודע אולי אני יוכל לדבר איתם על כל מיני דברים בתחום הזה, לגבי להתחרות שוב אני עדיין לא יודע מתי בגדול אני נכנס עכשיו לעלייה במאסה חזקה מאוד כפיר יגאל ואני הולכים לנסות כמה דברים חדשים עליי שאני חושב שיעבדו חבל על הזמן אני ממש רוצה להגיע לבמה פעם הבאה באיזור ה 89 קילו ואז אני יוכל להתחרות בקטגוריה של עד 90 קילו בלי בעייה בכלל חוץ מזה שלחתי כמה אי מיילים לשופטים של התחרות ושאלתי אותם על מה הם הורידו לי ניקוד אז הם ענו לי שהם יבדקו את התמונות ויחזרו אליי עם תשובה בהקדם כדיי שאני ידע מה אני צריך לשפר לפעם הבאה".

כמה תמונות שלו:

בתחרות, משמאל:

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 21-06-12 בשעה 19:28.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט