ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-03-14, 16:47   #1
freesugar
חבר מתחיל

ברירת מחדל מסה נקיה להעלים כרס ?

סיימתי חיטוב ארוך באיזור ה14 א"ש (ללא נוזלים) במשקל 67 גובה 1.70
עצרתי לטובת מסה נקיה (לא רוצה לסיים שחיף) בפלג גוף עליון אני נראה רזה אבל נשאר לי כרס רופסת מעצבנת כזאת כרגע אני 73 שבוע במסה נקיה אחרי שבועיים נטראלי (היה ציטים פה ושם) ואני על קריאטין אז ספחתי דיי הרבה נוזלים..

אם אני יעלה ל80 במסה נקיה עד כמה שאפשר (משהו כמו 1\1.3 קילו בחודש) האחוז שומן ישאר 14-15 זה יראה יותר טוב? אמרו לי הרבה שברגע שעושים מסה הכל נמתח.. אפשר להעלים ככה את הכרס המחורבנת או לחשוף טיפה את הריבועים? (אם נשארים על אותו אחוז שומן ועולים כמה שיותר נקי) או שהייתי צריך לסיים את החיטוב ולהגיע ל10 א"ש?
freesugar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-14, 18:52   #2
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אם אתה תעשה מאסה נקייה באמת, משמע יחס של שתיים לאחד בגרמים לטובת שריר מול שומן, האחוז שומן שלך יירד... מתמטיקה פשוטה.... מה שאומר שאתה אכן תראה יותר ת'ריבועים...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-14, 22:43   #3
freesugar
חבר מתחיל

אני משתדל לעשות אפילו יותר נקיה יחס של 4 קילו לאחד (3 שריר קילו שומן) אני רק 3 שבועות בנתיים (מתוכם שבועיים נטראלי) ועליתי בנוזלים ועוד עם הקריאטין.. אני מרגיש שמן רצח!!!

איך אפשר לפצות על ארוחות צ'יט \ זלילות בסופ"שים או יציאות מהתפריט? קורה אחת לשבוע משתדל שלא יקרה.. אני מוסיף אירובי ומשתדל באותו יום להוריד ארוחה או משהו בסגנון..
ישן 30-03-14, 09:38   #4
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

אין סיבה לפצות על ארוחת צ'יט :/ ...
זאת המטרה שלה, להכניס את הגוף לשוק מסוים, אם אתה מפצה אתה מפספס את המטרה...

תעשה צ'יט מתוכנן פעם בשבוע, אבל שלא יהיה מוגזם מידי...

ולא אפשרי לעשות את זה 4ל1 בלי חומרים, זה קשה גם ככה 2ל1 בלי....

בהצלחה...

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
ישן 30-03-14, 12:35   #5
freesugar
חבר מתחיל

זה פחות ארוחות ציט מתוכננות יותר התקפי זלילה כאלה .. יצאתי מחיטוב ארוך אז יש קצת נקודות שבירה..
ואני עם 200 קלוריות מעל התחזוקה רוצה לעלות קילו בחודש אני יודע שזה יהיה איטי אבל אתה אומר עם הזמן אני אמור דווקא להראות יותר חטוב? כי עדיין נשארה לי כרס מעצבנת ומותניים ועכשיו שחזרו לי הנוזלים ועוד עם הקראטין בכלל אני מרגיש כאילו לא עשיתי חיטוב חח תודה רבה על העזרה!
ישן 30-03-14, 15:30   #6
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כל דבר צריך לעשות נכון, אולי גם לא עשית חיטוב נכון, לפי התיאור שלך איבדת מלא שריר...

החוכמה זה לחטב ולהישאר עם כמה שיותר שריר...
להעלות מאסה כמה שיותר נקי...

וכן הלאה...

ישן 30-03-14, 21:45   #7
freesugar
חבר מתחיל

עשיתי חיטוב נכון עם גרעון מחושב, חלבון, אימוני כוח, העמסות וכ'.
לא היה לי כל כך שריר לאבד הייתי בעבר 30 א"ש אפילו יותר ומעולם לא התאמנתי. אם כבר להפך, בחיטוב התחיל להתפתח אצלי מסה (כמו שקורה אצל מתחילים).
אני כרגע שוקל 73 גובה 170 משקל עם נוזלים (וקראטין). מוערך כ15 א"ש עם נוזלים. אם אני יגיע כמה שיותר נקי ל80-82 אני יראה 12 א"ש (שכבר רואים קוביות) למרות שאני יעלה גם שומן? (לפי הסטטיסטיקה עד 80-82 אני יעלה לפחות חצי קילו \ קילו שומן ו6-7 קילו שריר)
תגובה