ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-12-13, 23:14   #1
roei1841997
חבר מתחיל

ברירת מחדל תקוע במשקל

היי לא יודע אם הגעתי לפורום הנכון אבל אנסה בכל זאת אני הייתי שוקל 71 ועכשיו אני שוקל 59 ירדתי את כל זה בחצי שנה עם ריצות בהתחלה ואחרי זה שהגעתי למשקל 68 התחלתי גם עם תזונה בריאה והתחלתי להתאמן לפני שלושה וחצי חודשים במכון כושר הגעתי למכון שמשקלי היה 64 אז התחלתי לאכול גם בשביל השרירים שזה כולל חלבונים פחמימות ועוד אני ארשום את רשימת התזונה שלי שתזונאי הכין לי ואני אשמח לשרוף שומנים אני בן 17 בקרוב גובה מטר 69 ויש לי קרס קטנה שלא יורדת אשמח לעזרה אני תקוע איתה כבר חודש+ וזה גם לא רק הקרס במותניים גם יש קצת שומן אז אשמח להמלצות איך אוכל לשרוף את זה יש לי תוכנית אימונים אירובי חזה גב כתפיים יד אחורית יד קדמית רגליים ולבסוף בטן אימון של שעה וחצי שלוש פעמים בשבוע
רשימת תזונה
לפני ואחרי אימון
לפני:40 דקות לפני אימון משקה אנרגיה (קפה,קולה,xl וכדומה (קופאין) אני לא שותה את זה כי זה משמין אבל זה מה שכתוב
30 דקות לפני אימון חטיף אנרגיה,חלבה,פרוסה עם שוקולד,בייגלה (פחמימה מורכבת ופחמימה ריקה) שאני גם לא אוכל את זה
אחרי: סלט ביתי בלי מיונז מלא ירקות לימון ומלח-פירה 2 פרוסות לחם פסטה אורז וכל הקיטניות למיניהם-טונה גבינות עד 5% שומן ביצים עוף בשר שועית חלבון עד 24 גרם
מה שאני תמיד אוהב לקחת אחרי אימון זה קופסת סלט קופסת טונה במים 2 פרוסות לחם
שעה וחצי אחרי הארוחה פחמימה מורכבת (מעט)+ 24 גרם חלבון נוספים
אני אוכל 2 ביצים ומוציא באחד מהן את החלמון וסנדוויץ' גבינה

ארוחות במשך היום

ארוחת בוקר:ביצים/גבינות+2 פרוסות לחם +ירקות עד 24 גרם חלבון
ארוחת צהריים:פחמימה מורכבת+ירקות מאודים ומנת בשר כפולה אני אישית אוכל מה שאמא מבשלת ודואג שלא יהיה מטוגן ושלא יהיה בזה שמן ואם יש בזה אני מכין לעצמי משהו ספגטי או משהו
ארוחת ערב:כמו ארוחת בוקר
ארוחות ביניים: 3 ארוחות ביניים ביום! פירות יוגורט עם גרנולה קורנפלקס עם חלב בייגלה וירקות
אשמח לעזרה תודה.
roei1841997 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-13, 08:47   #2
ariel12
חבר פעיל

אם התזונאי שלך כתב לך בתםריט קולה וxl אתה יכול לזרוק אותו לפח
ariel12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-13, 10:17   #3
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

Wtf? הוא אשכרה הביא לך בתפריט קולה ואקסל :0 תזרוק את הזבל הזה נראה לי הוא מסתלבט עלייך..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-12-13, 20:28   #4
roei1841997
חבר מתחיל

הוא אמר לי שזה ממריץ את הדם לא בדיוק הבנתי אבל בקיצור אני צריך עזרה יש לי אחוז שומן נמוך ואני לא מצילח לחשוף קוביות
roei1841997 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה