ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-07, 22:31   #161
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

לעקיצות אין מקום בכל אופן, כמובן.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:31   #162
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
כולם שם מדברים על חיטוב בIF וזה נחמד, השאלה היא אם זו תכנית תזונה שמתאימה גם למסה. כי ממש לא מתאים לי לאכול ב8 שעות מה שאני אוכל ב12-13 שעות בערך.
עזוב אותם הם משוגעים... אי אפשר לחיות חיי חברה ולעשות IF בו זמנית. הם פשוט מנסים כל תוכנית שנשמעת משוגעת ושיש מאחוריה מחקרים.

אה, והIF זה מסה וחיטוב בו זמנית.. בערך.
לדעתי אפשר להנות מחלק מהיתרונות של הIF ע"י אכילת חלבון בלבד עד האימון ואחריו הפחממות והשומן. זה בערך מה שאני עושה לפעמים, כי אז אני יותר עירני באימון ולא רוצה להקיא
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:35   #163
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
בשטח, אני לא מתאמן, המקצוע שבחרתי לי לחיים פשוט עוסק בגוף האדם ולכן אני מחוייב לרכוש את הידע הזה מתוקף הלמודים שלי. לאור יש אחלה מסה וכל הכבוד לו על זה, לא אמרתי שהוא שחיף. אני בעצמי שחיף [גם אמרתי את זה פעמים רבות] וזה לא קשור לעניין. הביאו ראיות כנגד הטענות של אור והוא בוחר להתעלם מהן בבוטות [תוך חוסר הבנה מול אילו מקורות מידע הוא בכלל עומד].
אחלה תגובה לא התכוונתי להעליב אותך או משהו כזה עם התמונות אבל אני חי בנישה כזאת:
כולם יכולים לדבר מאחורי הניקים שלהם באינטרנט ולדבר הרבה על המחקר שהם קראו ברוסית אתמול באיזה פורום בחול ועם המאמר החדש בפורום של לייל
עם לכולם יש זמן לשבת 7 שעות מול מחשב ולקרוא מאמרים אני בטוח שאפשר לפנות שעה וחצי 3 פעמים בשבוע כדי לתת אימון טוב
כי בסופו של דבר מי שאתה ומה שאתה ואיך שיטפסו ממך זה לא כי אתמול קראת מאמר שניסו לתת לאוגרים לאכול גרם פחמימה אלה התמונות שאתה מעלה ואיך שאתה נראה
כי בסופו של דבר ידע = כוח ובלי ידע אפחד פה לא היה גודל סנטימטר ביד או עולה גרם במשקל אז לראות אחד כמו אור ולצאת אליו כאילוהוא איזה ילד בן 14 שרק אתול נרשם לחדר כושר זה לא הכי צודק כי עובדה השיטה שלו וכול מה שהוא עשה עובד!

*הודעה למוטי
התמונה הזאת נמצאת בפורום המתחרה וכולם יכולים לראות אותה זה לא שהעלתי תמונה מהחשב או משהו כזה
עוד פרט שבחוקי הפורום לא רשום דום דבר בקשר לזה שככה אין לי בעיה עם זה שערכת לי את ההודעה מה שהייתי כיול לעשות לבד אבל אל תאיים ואל תשתמש בכוח שלך כמנהל כי משה ואתה מיודדים וחברים טובים .
ישן 08-09-07, 22:36   #164
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
בגדול אתה צודק..אבל עדיין אני מצפה לטיפת כבוד ולא לעקיצות כמו שהוא שולח..כשהוא יגיע למשהו אז שיעקוץ אותי חופשי..אבל עד אז שידבר יפה

לא יכולתי שלא להתערב. משה צודק, מה לעזאזל קשור הגודל? אז אתה יודע מה, אני יותר גדול ומעכשיו אף אחד לא יאכל חלבון כי זה לא בריא ואל תתוכחו איתי. מה זה הטמטום הזה. בן אדם בא מדבר, מספר שהוא לומד על זה, נשמע מעניין, מבין, דבריו מתבססים על משהו.. מצויין. שאף אחד לא יבוא וישתיק אותו. גם אני לא מסכים עם הרבה דברים, אפילו מפי מקצוענים ממני בהתחשב בכך שאני מאמין בעיקרון האינדיבידואליות והתחושה על בשרך. תאמין לי אור, שאני מכיר אנשים גדולים ממך וממני וטובים בעשר רמות אבל לא מבינים דבר וחצי דבר בפיתוח גוף ואם אתה רוצה כבוד אז אל תבקש אותו בגלל המראה שלך, תכבד גם אתה ואל תתנשא כי אתה נראה טוב יותר.

האמת שלא קראתי מתחילת הנושא, לא היה לי זין לכל העמודים האלה, אבל תחשוב על מה שכתבתי.
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:37   #165
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
זה היה כל כך רדוד עכשיו שצריך לתת לך באן מהפורום.

אני לא מתכוון להגיב, חוץ מטיפ קטן - אל תסמוך יותר מדי על מה שאנשים על חומרים מטיפים לך לגבי אימונים ותזונה.
לא לסמוך? ילד מאנשים כאלו אתה יכול ללמוד הכי הרבה
כי גם הבן אדם עם הגנטיקה הכי טובה בעולם בסופו של דבר בלי ידע לא יתקדם !!
ישן 08-09-07, 22:41   #166
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
לא יכולתי שלא להתערב. משה צודק, מה לעזאזל קשור הגודל? אז אתה יודע מה, אני יותר גדול ומעכשיו אף אחד לא יאכל חלבון כי זה לא בריא ואל תתוכחו איתי. מה זה הטמטום הזה. בן אדם בא מדבר, מספר שהוא לומד על זה, נשמע מעניין, מבין, דבריו מתבססים על משהו.. מצויין. שאף אחד לא יבוא וישתיק אותו. גם אני לא מסכים עם הרבה דברים, אפילו מפי מקצוענים ממני בהתחשב בכך שאני מאמין בעיקרון האינדיבידואליות והתחושה על בשרך. תאמין לי אור, שאני מכיר אנשים גדולים ממך וממני וטובים בעשר רמות אבל לא מבינים דבר וחצי דבר בפיתוח גוף ואם אתה רוצה כבוד אז אל תבקש אותו בגלל המראה שלך, תכבד גם אתה ואל תתנשא כי אתה נראה טוב יותר.

האמת שלא קראתי מתחילת הנושא, לא היה לי זין לכל העמודים האלה, אבל תחשוב על מה שכתבתי.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 08-09-07, 22:42   #167
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

בולט ,אני לא מבין למה, לפי הטענות שלהם הם לא מרגישים רעבים. זה הרבה יותר נוח מ7 ארוחות ביום והם יוצאים עם חברים ואוכלים ג'אנק פוד וטוחנים בכיף. אני חייתי קרוב מאוד לזה במשך שנה וזה לא הפריע לי , להפך דאגתי פחות לאוכל, זה הרבה יותר נוח.
גם עכשיו, אני פחות או יותר אוכל שלוש ארוחות, זה ממש נוח.

זה קצת מזכיר את Ud2 עם הדיאטה והעמסה המטורפת.
ישן 08-09-07, 22:45   #168
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
ממך בטוח יש לי יותר ידע
ואתה יודע מה במקרה הזה כן אפשר לעשות השוואה לפי גוף..
כשאתה תגיע לחצי ממני תוכל לדבר..
בנתיים עם כל "הידע" שלך לא הגעת לכלום
אז תן כבוד ותפסיק לנסות לעקוץ אותי בקטנות
נכנסו לפסים אישיים? בסדר.

לא הגעתי לכלום? איך אתה יודע מי אני ומה אני? מרבע תמונה מלפני חצי שנה? 13 קילו בשנה, מ9 ל-12 % זה כלום בשבילך? יציאה מתת משקל זה כלום? עלית על במה פעם אחת, וכבר אתה יותר טוב מכולם?
תעשה לי טובה, כבוד תקבל ממני כשתרד מההר שאתה נמצא עליו ותלמד להתייחס לאחרים כמו בני אדם, ולא כמו נחותים ממך רק בגלל שהם שוקלים פחות.

תזכור שאני רק בן 18, ואני, מסתבר, יותר מעודכן ממך לגבי העדויות המחקריות העדכניות לגבי התחום שאתה מתיימר לשלוט ולהבין בו כל כך.

עריכה: אגב, לא עקצתי אותך ולא התכוונתי לעקוץ. אתה בוחן טענות של אנשים לפי גודל הבייספס שלהם. אז נתתי דוגמאות לאנשים עם הרבה ידע, שיש מאחוריהם כמות גדולה של אנשים שהם תוצאה ישירה של הידע שלהם אפילו שהם לא מרשימים פיזית כמוך. אז מה?

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:49   #169
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

מגנזיום, אני לא סתם יושב ולומד את זה. חלק גדול מזה הוא חלק מהחובות האקדמאיות שלי. השאר זאת הרחבה שאני יכול להגיע אליה בקלות כי כל החומר מונח לפניי וכי אני חושב שזה יועיל לי בעתיד בתור איש מקצוע. אמונים פשוט לא מעניינים אותי, אני לא אוהב את התחום של בודיבילדינג ולא כל אחד חייב לאהוב את זה. אפשר להתקדם בהרבה דרכים, זה לא אומר שהדרך שבה אתה בוחר היא אופטימלית או היחידה. לא אמרתי מעולם שאי אפשר להתקדם עם 6 ארוחות ביום, אלא אמרתי שאפשר גם עם פחות. העניינים הרבה פחות מסובכים הרבה פעמים ממה שנראה לנו מלכתחילה ועם הזמן זה רק מתבהר לי יותר ויותר שרוב הדברים שבודיבילדרים מתעסקים בהם הם מיותרים וחבל כי הם סתם מגבילים את עצמם יותר מדי.

גדי, תגובה יפה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:50   #170
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
בולט ,אני לא מבין למה, לפי הטענות שלהם הם לא מרגישים רעבים. זה הרבה יותר נוח מ7 ארוחות ביום והם יוצאים עם חברים ואוכלים ג'אנק פוד וטוחנים בכיף. אני חייתי קרוב מאוד לזה במשך שנה וזה לא הפריע לי , להפך דאגתי פחות לאוכל, זה הרבה יותר נוח.
גם עכשיו, אני פחות או יותר אוכל שלוש ארוחות, זה ממש נוח.

זה קצת מזכיר את Ud2 עם הדיאטה והעמסה המטורפת.
אתה לא יכול לאכול כלום כל היום עד האימון שהוא בצהריים-ערב. חלק מהם חלשים באימון וחלק מהם חזקים באימון. לא יודע, לדעתי לא לאכול כלום לפני אימון זה לא רעיון כ"כ טוב. אני תומך בלאכול חלבון לפני האימון...

דבר שני הוא שהעקרון של הIF מתבסס על חומר שנקרא adiponectin שיוצא מתאי שומן כשאתה בגרעון קלורי. אני לא חושב שיש הבדל משמעותי בין צום לבין אכילה של קצת חלבון (נניח 50 גרם) לפני. זה סתם להיות יותר מדי פנאט לדעתי. גם אין להם הוכחה מחקרית שהשיטה עובדת בגלל אופן האכילה המסויים. המחקרים לא עסקו בדפוסי אכילה של 16-8, אלא ב24-24.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 08-09-07, 22:50   #171
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:

חבל שלא קראת את כל העמודים האלה חבוב כי אם היית קורא היית מבין שלא אמרתי שבגלל שאני גדול אני צודק
הם סתם המציאו את זה
רק ביקשתי קצת כבוד מבחור פה שעקץ אותי..
אל תגיב על דברים שאתה לא בודק אותם לעומק
ישן 08-09-07, 22:52   #172
Moshe
Banned

לדעתי אפשר לנעול את הנושא הזה , הוא הולך לכיוונים מגעילים מאוד.
לסיכום חברי המלומדים והמנוסים אני רק יכול לומר שכל אחד יתפוס את הגישה שנוחה לו , ושיעשה מה שטוב לו ועם מה שהוא אישית מאמין בו,
יום טוב.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:54   #173
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
נכנסו לפסים אישיים? בסדר.

לא הגעתי לכלום? איך אתה יודע מי אני ומה אני? מרבע תמונה מלפני חצי שנה? 13 קילו בשנה, מ9 ל-12 % זה כלום בשבילך? יציאה מתת משקל זה כלום? עלית על במה פעם אחת, וכבר אתה יותר טוב מכולם?
תעשה לי טובה, כבוד תקבל ממני כשתרד מההר שאתה נמצא עליו ותלמד להתייחס לאחרים כמו בני אדם, ולא כמו נחותים ממך רק בגלל שהם שוקלים פחות.

תזכור שאני רק בן 18, ואני, מסתבר, יותר מעודכן ממך לגבי העדויות המחקריות העדכניות לגבי התחום שאתה מתיימר לשלוט ולהבין בו כל כך.

עריכה: אגב, לא עקצתי אותך ולא התכוונתי לעקוץ. אתה בוחן טענות של אנשים לפי גודל הבייספס שלהם. אז נתתי דוגמאות לאנשים עם הרבה ידע, שיש מאחוריהם כמות גדולה של אנשים שהם תוצאה ישירה של הידע שלהם אפילו שהם לא מרשימים פיזית כמוך. אז מה?
אמא..אתה חיי בסרט
אתה שמעת ממני שאמרתי שמי שגדול יותר מבין יותר? זה אתם העלתם את זה
אני מאמן חדר כושר מוערך ועובד בשטח כבר כמעט שנה..זה כבר הרבה יותר מלשבת במחשב כמוך ולקרוא מחקרים..תן כבוד למי שמבוגר ממך ביום ומנוסה ממך בדקה!
ישן 08-09-07, 22:54   #174
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
חבל שלא קראת את כל העמודים האלה חבוב כי אם היית קורא היית מבין שלא אמרתי שבגלל שאני גדול אני צודק
הם סתם המציאו את זה
רק ביקשתי קצת כבוד מבחור פה שעקץ אותי..
אל תגיב על דברים שאתה לא בודק אותם לעומק
ייתכן שאני טועה, אבל בלי קשר למה שנכתב או נאמר עליך אני לא מסכים עם מה שאמרת: "אולי אם תהיה חצי ממני תהיה לך זכות דיבור". אתה יודע מה? יכול להיות שמשה סתום (סלח לי משה) ולא יודע מה הוא אומר. אבל כבוד חביבי לא מבקשים בגלל גוף כזה או אחר.
אל תהיה לי רגשן ותחשוב שאני תוקף אותך, כי אני לא.. לא מכיר פה אף אחד. שוב פעם, תחשוב רק על המילים שאמרתי, בלי קשר לנושא או למה שנאמר לגביך ותראה שאני צודק.
ושחס וחלילה לא יחשבו שאני בא לחנך פה מישהו. ממש לא..
ישן 08-09-07, 22:56   #175
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
ייתכן שאני טועה, אבל בלי קשר למה שנכתב או נאמר עליך אני לא מסכים עם מה שאמרת: "אולי אם תהיה חצי ממני תהיה לך זכות דיבור". אתה יודע מה? יכול להיות שמשה סתום (סלח לי משה) ולא יודע מה הוא אומר. אבל כבוד חביבי לא מבקשים בגלל גוף כזה או אחר.
אל תהיה לי רגשן ותחשוב שאני תוקף אותך, כי אני לא.. לא מכיר פה אף אחד. שוב פעם, תחשוב רק על המילים שאמרתי, בלי קשר לנושא או למה שנאמר לגביך ותראה שאני צודק.
ושחס וחלילה לא יחשבו שאני בא לחנך פה מישהו. ממש לא..
:):):):) גדי דחילאק..זה לא היה איפלו מכוון למשה
עזוב צריך לסגור את הפוסט הזה וזהו
ישן 08-09-07, 22:58   #176
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
:):):):) גדי דחילאק..זה לא היה איפלו מכוון למשה
עזוב צריך לסגור את הפוסט הזה וזהו
אחלה, שיהיה לכולם לילה מצויין.
ותפסיקו להתווכח כוס רבאכ.
ישן 08-09-07, 22:58   #177
הזברה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אתה לא יכול לאכול כלום כל היום עד האימון שהוא בצהריים-ערב. חלק מהם חלשים באימון וחלק מהם חזקים באימון. לא יודע, לדעתי לא לאכול כלום לפני אימון זה לא רעיון כ"כ טוב. אני תומך בלאכול חלבון לפני האימון...

דבר שני הוא שהעקרון של הIF מתבסס על חומר שנקרא adiponectin שיוצא מתאי שומן כשאתה בגרעון קלורי. אני לא חושב שיש הבדל משמעותי בין צום לבין אכילה של קצת חלבון (נניח 50 גרם) לפני. זה סתם להיות יותר מדי פנאט לדעתי. גם אין להם הוכחה מחקרית שהשיטה עובדת בגלל אופן האכילה המסויים. המחקרים לא עסקו בדפוסי אכילה של 16-8, אלא ב24-24.
אני די מסכים עם שני החלקים, למרות שמהנסיון שלי עם החלק הראשון זה לא כלכך מפריע. השיטה אולי רק בחיתולים וכנראה שתשתנה קצת, למרות שאין ספק שהיא עובדת.
רק עם החלק של החיי חברה לא הסכמתי, הבליסה התמידית ,היא הדבר הכי קשה מנטלית שיש בספורט הזה, כשמורידים אותו החיים הרבה יותר קלים.
ישן 08-09-07, 23:01   #178
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
אני די מסכים עם שני החלקים, למרות שמהנסיון שלי עם החלק הראשון זה לא כלכך מפריע. השיטה אולי רק בחיתולים וכנראה שתשתנה קצת, למרות שאין ספק שהיא עובדת.
רק עם החלק של החיי חברה לא הסכמתי, הבליסה התמידית ,היא הדבר הכי קשה מנטלית שיש בספורט הזה, כשמורידים אותו החיים הרבה יותר קלים.
איך בדיוק הם קלים? אתה לא מבין שבערב אתה צריך לבלוס פי 2? אם אתה הולך לאנשהו בערב אתה צריך לאכול ולטחון ואתה מת לחרבן
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 08-09-07, 23:09   #179
הזברה

היו ימים בסמסטר שאכלתי בשתיים שלוש ארוחות בסביבות ה2500-3000 קלוריות כשרוב היום מרוב הלחץ צמתי ,או בערך צמתי(גם עכשיו אגב ,ארוחת הבוקר שלי היא בדרך כלל חצי אריזת ממה עוף וחצי אריזת ציפס, אני רגיל לטחון). עם המבורגר של 900 גרם מידי פעם, מגשי פיצה והאוכל של סבתא, זה היה ממש קל.
רק אחרי כמה שעות , או אפילו למחרת, מתים להוציא את זה, האוכל מתעכל לאט...

תאמין לי שכשמתרגלים לטחון 1500 קלוריות זה ניהייה ממש קל ,להסתפק אחר כך בארוחה מסריחה של 600 זה פשוט נוראי.
ישן 08-09-07, 23:11   #180
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MagneZium

*הודעה למוטי
התמונה הזאת נמצאת בפורום המתחרה וכולם יכולים לראות אותה זה לא שהעלתי תמונה מהחשב או משהו כזה
עוד פרט שבחוקי הפורום לא רשום דום דבר בקשר לזה שככה אין לי בעיה עם זה שערכת לי את ההודעה מה שהייתי כיול לעשות לבד אבל אל תאיים ואל תשתמש בכוח שלך כמנהל כי משה ואתה מיודדים וחברים טובים .
אם אין חוק כזה, אז עכשיו יש.
יש לך בעיה עם זה ? דבר עם גיל.