ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-07, 23:57   #1
Mass
חבר פעיל

ברירת מחדל החלום שלי הוא לעלות במסה..אבל אני מפחד..מאוד מפחד

שלום אנשים,זה נושא קצת קשה..לאחרונה אני ממש ממש רוצה להרשם למכון כושר רציני ולעלות במסה...אבל יש לי בעייה דיי רצינית...אני סובל מהפרעות אכילה,בעבר זאת הייתה אנורקסיה.הייתי פשוט מתאמן 3 שעות רצוף בחדר כושר ואוכל בקושי 1400 קלוריות ליום...רזיתי בטירוף הייתי מאוד צהוב,אישפזו אותי על דופק נמוך מאוד...עכשיו עברו כמעט שנתיים....עדיין יש לי פחד מטורף מהשמנה....(אני על איזה 8% שומן,אבל עדיין יש לי בטן נפוחה מגעילה...כנראה גנטי).
בכל מקרה פעם הייתי קצת שמן (עודף של איזה 10 קילו לא הכי רציני,וזה גם כנראה בגלל שהייתי כל היום מול המחשב ופשוט טחנתי ממתקים)....כל האנורקסיה שתיארתי התחילה מזה שכולם צחקו עליי,ואז התחלתי בדיאטה,שהפכה לאט לאט לאימונים אובססיביים ותת תזונה...עכשיו בזמן האחרון אני עושה בדרך כלל הרבה אירובי....חושב כל היום על אוכל וכו'....
הבעייה היא שאם אני אתחיל עכשיו להתאמן על מנת לעלות במסת שריר,אני יפחד כמו מטורף להשמין,כי אני בטח אצטרך לאכול כמות גדולה של קלוריות...וגם בלילה הקוטג' עם השמן זית והכול מפחיד אותי.
אם הייתי יכול לשמור על תזונה כמו שצריך הייתי מפחד פחות...אבל היום אני כבר בצבא (יומיות,ועוד בכלל רצו שאני לא יתגייס בגלל האנורקסיה הזאת) וקשה מאוד לשמור על תזונה...והאוכל בצבא במיוחד בצהריים מלא שמן ושטויות.......אז יהיה לי ממש מפחיד להתאמן על מנת לעלות במסה..אני בדרך כלל משתדל לאכול דברים כמה שיותר בריאים,וכמה שיותר חלבונים...(יש לי פשוט אובססיה לחלבון כבר,אני אוכל הרוב חלבונים בכלל)..בקיצור אני ממש ממש מבולבל ואני חייב להתייעץ איתכם...איך אני מתחיל לעלות במסה בלי לפחד מהשמנה?...כי למדוד אחוזי שומן מדיי פעם במכשיר שבחדר כושר,זה גם קצת בעייתי כי צריך לבוא על בטן ריקה,ועוד הרבה דברים...ואני יהיה בטח כל הזמן לחוץ שאני מעלה בשומן ולא בשריר וכאלה דברים...בבקשה תעזרו לי להחליט
חשבתי על לשלב ריצה פעמיים בשבוע של 45 דקות כל פעם...אבל זה גם בטח יהרוס לי את כל השריר שבניתי,וגם אין לי ממש זמן וכוח,בגלל הצבא וגם בגלל שאני בטח אתאמן איזה 3 אימוני אנאירובי בשבוע,וזה לא יהיה כמו עכשיו שאני רץ איזה 3 פעמים בשבוע שעה רצוף...

אני חייב את העזרה שלכם
Mass מנותק   הגב עם ציטוט