ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-04-13, 22:15   #1
digidigi
חבר פעיל

הסמל האישי שלdigidigi

ברירת מחדל עלייה במשקל לאחותי(היא תת משקל)

אחותי בת 17.5 1.66 ושוקלת 42 קילו ולא מפותחת כלל,זה נובע מבעיה של תת משקל
היא פשוט לא מסוגלת לאכול הרבה אפילו אם הייתה לה אפשרות ואמא שלי לא הייתה עומדת לה על
הראש היא לא הייתה אוכלת כלל לפי דעתי חח..
קיצר השאלה שלי אליכם,בתור מתאמן עבר ואחרי שנתיים שלא הייתי כאן, הצעתי לאמא שלי רעיון ואמרתי שאתייעץ איתכם גם,אולי לקנות לה אבקת עליה במסה? כל פעם לדאוג שכל מנה תהיה 1100 קלוריות, ונסוסיף לזה חלב פירות והכל ונגיע ל1500-1600 קלוריות ביום ובנוסף לזה נדאג שתאכל עוד מלא,
והמנה תילקח בלילה
מה אתם אומרים ? נסינו כל דבר והיא פשוט לא מסוגלת לאכול, לא יכולה להכניס אוכל לפה לא יותר משתי ביסים וזה הפתרון היחידי שעלה לי לראש, תודה מראש חברים !
ישן 14-04-13, 23:25   #2
JuJitsu
חבר פעיל

ברור שזה יעבוד,הענייןיקר אבל..
JuJitsu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-13, 00:49   #3
MrT
חבר פעיל

פרפקט 3000 זה הגיינר הכי חזק שאני מכיר, יחס חלבונים פחמימות בערך 1:8 (משהו כזה) וגם הגיינר הזה בשביל שתגיע ל-1000 קלוריות אתה צריך לקחת בערך 12 סקופים שזה המון ולפי דעתי לפי מה שאתה מספר היא לא תעמוד בזה. אני ממליץ לך בכל אופן ללכת על פרפקט 3000 רק שהיא תצרוך בכמויות קטנות יותר נניח 500-600 קלוריות למנה כולל חלב. זה ייתן לה בוסט טוב להתחלה בהנחה ותקפידו שהיא תאכל כמו שצריך. מעבר לזה אתם יכולים להכין לה גם בארוחות אחרות אולי עוד שייק פירות אחד שמורכב מחלב, בננות, תותים, סוכר ענבים או תמרים תוסיף בכיף עוד איזה 500 קלוריות תוספת למאזן שלה, שיהיה בהצלחה אחי!

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-13, 10:34   #4
digidigi
חבר פעיל

הסמל האישי שלdigidigi

ואו תודה רבה חברה קודם כל ,
עכשיו בקשר אליך mrt אמרת שהיא לא תעמוד ב12 סקופים מה הכוונה? מזה ממש כבד הופך להיות השייק?
ו500-600 קלוריות זה 6 סקופים ? אגב,הסתכלתי כרגע באבקה באתר ורשום ל12 סקופים זה 2420 קלוריות... לא כמו שאמרת
(איך אני רואה את זה שאני יגנוב לה מהאבקה ואני יחזור להתאמן בגלל זה חחחחח)

נערך לאחרונה על ידי digidigi, 15-04-13 בשעה 10:40.
digidigi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-13, 14:29   #5
MrT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי digidigi צפה בהודעה
ואו תודה רבה חברה קודם כל ,
עכשיו בקשר אליך mrt אמרת שהיא לא תעמוד ב12 סקופים מה הכוונה? מזה ממש כבד הופך להיות השייק?
ו500-600 קלוריות זה 6 סקופים ? אגב,הסתכלתי כרגע באבקה באתר ורשום ל12 סקופים זה 2420 קלוריות... לא כמו שאמרת
(איך אני רואה את זה שאני יגנוב לה מהאבקה ואני יחזור להתאמן בגלל זה חחחחח)

אתה צודק, משום מה זכרתי שזה בסביבות 1000 ומשהו קלוריות. שורה תחתונה שככל הנראה היא לא תקח 12 סקופים בפעם אחת, ככל שהיא תקח יותר סקופים בפעם אחת הטעם יהיה יותר מרוכז, אני משער (בדגש על משער) שהיא לא תאהב את זה והיא תצרך לשתות עם זה הרבה מים ובדרך כלל אנשים שמתקשים לאכול יתקשו לשתות הרבה מים בפעם אחת, עם הזמן זה יהפוך למועקה. דבר נוסף אם היא תקח באמת 12 סקופים (מנה) כפי שרשום על האריזה מיכל כזה של 4.5kg יספיק לה בערך לשבוע והחרא הזה עולה הרבה כסף. אני הייתי במקומך אומר לה לקחת 3 סקופים (הערך הקלורי של 3 סקופים זה 605, תוסיף לזה 100-200 מיליליטר של חלב נגיד 3% יש לך נראה לי איזה עוד 120 קלוריות תוספת (כלומר סך הכל 725 קלוריות שזה מספר לא מבוטל ואחלה סיפתח). תגיד יש לי שאלה, אם היא באמת תת משקל למה אתם לא לוקחים אותה לאיזה תזונאית שמבינה בתחום ושהיא תבנה לה ביחד איתה איזה תפריט שהיא תוכל לעמוד בו. העצות שאתה מקבל פה בסך הכל הן מניסיון וממאמרים שאנשים שקוראים אבל בסופו של דבר אף אחד מאיתנו לא למד את התחום, קחו אותה לאיש מקצוע.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

נערך לאחרונה על ידי MrT, 15-04-13 בשעה 14:35.
MrT מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה