ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-07-07, 18:38   #1
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

ברירת מחדל תרגום מאמר

מישהו יכול לתרגם את המאמר הבא?

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/ms-fit5.htm
מוטי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-07, 23:01   #2
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

אני יכול לנסות אבל אני לא מבטיח כלום

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-07, 00:31   #3
shay
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay

על ידי: Karen הפעלות

Tהוא בגרות נרחבות של אנשים מחברים בקבוצות וחזרות לאינים ספורים של כמו תרגילים בטנים כ מכרסם , מצבים רוחים מרוממי רגל , ו מעוות . הרבה נכשל לראות הטבה דרמטית, כאם משהו lacking. אתה בין ההרבה שרכבת קפדנות בטנית שלך, עדיין עדיין נאבק את המנפח הרוס תסמונת?
אני יכול ללמד אותך טכניקה פשוטה להקטן הקטע שלך בכקצתים כ 3 שבועות. על ידי מתאחדים טכניקה אלו, עם הרגיל שלך תרגול בטני, זה יתן לך קטע מגולף!
זה חדשות מרתקות, אבל זה עושה מגיע לאורך עם כמה דרוש-מראש א שממוסד-מראש נ מנקים אכול שגרות, הכנסת מים נאותה, ונמוכות ללשבת בראש bodyfat אחוז . סמיכה על כיצד אתה מחזיק את העובי שלך, בכל מקום שהוא מ 12 ל 15% ופחות קביל.

לפני אנחנו קפיצה במעל הכותרת שלנו, נוהלת דיון של הרשה את הסיבה אחרי זה מתמחה טכניקה. התרגיל שאני מדבר של נקרא את החלל ריק חשק. זה השתמש במידה רבה במוקדם ימים של bodybuilding עם Arnold וCorey. אתה בכלל הודעה כיצד לרזות, סדר, קשה, ומוגדרים המבנים גופים ב 1970's ומוקדם 1980' מאחריםs? הרבה של מתחרות ברמות עליונות של היום a ניפח קטע זה נכול לעקב הסמם בעית גידוף, אבל זה נוסף לזאת מחובר ל עובדה שהרבה פשוט מדולגת מעל טקטיקות תרגול חשובות.

הפנימי ובטני חיצוני

האזור הבטני מחובר של ושרירים חיצונים פנימי. השרירים החיצונים ממוכרים כRectus Abdominus והמשופע חיצוני. מכרסם גורם הRectus Abdominus לעקם. העבר לנמען לעיסה, 1/3 מהמעלת דרך, מיעד את הRectus Abdominus כולו. פעם התנועה הולכת עבר אזור פעיל זה, פלקסורי המודרני שלך מגיעים הפעל לתוך. מיועדים משופעת שלך לדרגה מתקדמים יותרים כאשר כלשהו מעוותים ליטול פעולה מקום, כמו כמעוות כרסם, היכן אתה מביא את המרפק שלך לברך ממול.

[ לחץ תמונה ממוזערת להגדיל תרשים מפורטים! ]

הפנימי האמיתי בטני

הנגד Abdominus ומותני Multifidus הפנימי שרירים בטנים. שרירים אלה נהלים דיון לעיתימים רחוקותים, והכי מוזנח. שרירים אלה משקרים מתחת הRectus Abdominus ומשופע חיצוני. הפנימי תמיכת שרירים בטנית יציבה ופקד במהלך נשימה לעומקים תנועות כוח, כמו כלפלושים כבדים. הם אחראים עבור תמיכה אחורית. מאחר שהם מיועדים לעיתימים רחוקותים, הם בד"כ יותר רפים. על ידי בונים פנימי יותר חזקים דופן בטנית, אתה יכול להגביל ולמלא מקום הקודם מכאיב, צור קטע צמוד, וחומר נפץ הוספה כוח לתרגול שלך.

החלל ריק - חשק כיצד לעשות זה.

להרפות, אנחנו לא הולכים ל נעל מחול או חלל ריק החשק שלך. החלל ריק חשק isometric התכווצות (מותח את השריר בלי מזיז אותו ) מהנגד Abdominus. נגד Abdominus יכול ליצור Valsalva Maneuver (הexhale הכרחי החזק לחוזה במהלך שריר היקף עבודה חזקה ) יותר חזק יותר חזק. זה אחד מההכי טוב מפעיל לך יכול לבצוע לכווץ הקו המותניים שלך בכמות קצרות מאוד של זמן. הרבה יכולה לנקישה 2 ל 4 אינצ'ים הקטע שלהם בטל בכקצתים כ 3 שבועות עם טכניקה זאת. נוסף לזאת, בניה אזור אלו מהשריר בטני יעזר לך תשיג יותר מעל פקד "abs" שלך ותעזר לך יותר טוב במצבים רוחים מרוממי חומר נפץ. חללים ריקי חשק לוקחים אימון, אבל הם באופן קיצוני אפקטיביתים.

לבצע את החלל ריק חשק, שולחנון ומקום זקוף הידים שלך על המודרנים שלך, וexhale כל ההאויר מתוך הריאות שלך, מושלם. הרחב את הארגז שלך, ומביא את החשק שלך בככמה כאפשרי, ומחזיק. הימיין מנסה למשש הטבור שלך לעמוד שדרה שלך. אחת isometric התכווצות של "X" שניות אחת חזרה.
פעם אבה, החלל ריק חשק יכול להיות בוצע במעמד, כריעה, seated, ומיקום משכב. כעת אתה לא תצדיק להמנע תרגול בטני אם אתה מודבק בזרם מידע.
כבונוס הוסיף, אתה יכול להשתמש את החלל ריק חשק כאשר הרגיל שלך עבודה בטנית. מקד על pulling בעל הרוחבי Abdominus. פשוט עושה זה על ידי pulling בחשק שלך כהרחק כאתה יכול לועקם את השרירי מפשעה שלך, כאם אתה מנסה לעצור את הזרימה של שתן.

-אני פה בשביל האנשים ובשביל התשוקה לפיתוח גוף,לא בשביל מוצרים!
shay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-07, 00:32   #4
shay
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay

בעזרת תוכנה מפגרת ...תבין מה שתבין^

-אני פה בשביל האנשים ובשביל התשוקה לפיתוח גוף,לא בשביל מוצרים!
shay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-07, 00:44   #5
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

חח תודה אבל אי אפשר להבין כלום

לגבי זה שאמר שהוא יכול לנסות - בבקשה תנסה אני חושב שזה יעזור להרבה
ישן 22-07-07, 13:32   #6
benwin21
חבר פעיל

זה יקח קצת זמן(או הרבה)

ישן 22-07-07, 17:55   #7
Shady's_Soldier
חבר פעיל

תרגמתי, מקווה שיעזור:

תרגיל שאיבת הבטן- תמונות וודיאו

נכתב בידי: קרן ססיון

רוב האנשים עושים סטים וחזרות אין סופיות של תרגילים לשרירי הבטן כגון כפיפות בטן, הרמות רגליים וסיבובים. רבים כושלים לראות שיפור משמעותי, כאילו משהו חסר.
האם אתה אחד מאלה שמאמנים בהדיקות את שרירי הבטן שלהם, אך עדיין נאבקים בתסמין הבטן המתנפחת?

אני יכול ללמדת אותך טכניקה פשוטה לפחית את חלקך האמצעי (הבטן) ב3 שבועות בלבד. בכך שתשלב את הטכניקה הזאת באימון שרירי הבטן הרגיל שלך, אני אעניק לך בטן מעוצבת!

אלו חדשות מרגשות, אך זה מגיע עם מספר הכרחים שהם הרגילי אכילה נכונים, צריכת מיים ראויה, ואחוז שומן מתון. תלוי איך אתה "מחזיק" את משקלך, 12-15% שומן הם מקובלים.

לפני שנקפוץ ישר,בוא נשוחח על הסיבות מאחורי הטכניקה המיוחדת הזאת. התרגיל עליו אני מדבר נקרא "שאיבת בטן" ("Stomach Vacuum").
הוא היה נפוץ בשימושו בימי הבודי בילדינג הראשונים עם ארנולד וקורי. האם אי פעם שמת לב עד כמה רזים, חטובים,"קשים" ו"מחותמים" מבחינת גיזרה היובסוף שנות ה70 ובתחילת שנות ה80? לרבים מהמתחרים של היום יש חלק אמצעי מורחב, דבר זה יכול להיווצר עקב בעיית שימוש בסמים, אך דבר זה גם קשור לעובדה מהמתחרים פשוט דילגו על טכניקות אימון חשובות.

האזור האבדומינלי מורכב משריר פנימי וחיצוני. השריר החיצוני ידוע כ"Rectus Abdominus". ו"External Obliques".
כפיפות בטן גורמות לשריר החיצוני להתגמש.כפיפות בטן קידמה,1/3 מהדרך, מתמקדות על כל השריר החיצוני. ברגע שבוא התנועה עוברת את התחום האקטיבי, השרירים המכופפים של המותן באות לפעולה.
השריר החיצוני ממוקד נהדר בפעולת כפיפות בטן בסיבוב, כאשר אתה מביא את המרפק לברך הנגדית.

"Transversus Abdominus" ו" Lumbar Multifidus" הם שרירי הבטן הפנימיים.
ממעיטים לשוחח על השרירים האלו, כמו כן אלו השרירים המוזנחים ביותר.
השרירים האלו שכובים מתחת לשרירי הבטן החיצוניים. שרירי הבטן הפנימיים תומכים ביציבה ובשליטה על נשימה עמוקה בזמן תנועות כוח, כגון סקוואט כבד. הם אחראים לתמיכת גב. מכייון שהם ממוקדים לעיתים רחוקות, הן בדרך כלל חלשים יותר. על ידיד בניית חומת שרירי בטן פנימיים חזקה יותר, אתה יכול להגביל ולהרגיע כאב גב, ליצור חלק אמצעי חטוב יותר ולהוסיף כוח רב לאימון שלך.

הירגע, אנחנו לא הולכים לשאוב את הבטן שלך. שאיבת הבטן היא פעולה שבה שרירי הבטן מתכווצים במידות שוות ( על ידי גירוי השריר בלי להזיז אותו)
שרירי בטן חזקים יכולים ליצור תרגיל Valsalva חזק יותר(השאיפה החזקה הנחוצה לכיווץ השריר בזמן עבודה מסיבית).
זהו אחד התרגילים הכי טובים שאתה יכול לבצע על מנת לצמק את אזור המותניים שלך בכמות זמן קצרה מאוד.רבים יכולים להוריד 2-4 אינצ' (5.1-10.2 ס"מ) מהחלק האמצעי שלהם בזמן של שלוה שבועות עם הטכניקה הזאת. בנוסף, בניית האזור הזה מבחינת שרירי בטן תעזור לך להרוויח שליטה על "השישייה"ותעזור לך בהרמות מסיביות.שאיבת בטן דורשת אימון, אך היא מאוד אפקטיבית.

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/2002/stomachvac.wvx
http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/2002/stomachvac.ram

לביצוע שאיבת הבטן, עמוד זקוף ומקם את ידיך על המותניים, נשוף את כל האוויר מראותיך.הרחב את חזיך, הכנס את הבטן שלך ככל שתוכל והחזק. דמיין בזמן האימון שעליך לגעת באמצעות הטבור שלך את עמוד השדרה. התכווצות איזומטרית אחת של X שניות היא חזרה אחת.

לאחר שנלדמה, שאיבת הבטן, יכולה להתבצע בעמידה, בכריעת ברך, בישיבה ובשכיבה. עכשיו לא יהיה לך תרוץ להמנע מאימון שרירי הבטן, אם אתה תקוע בתנועה.

בנוסף כבונוס, אתה יכול להשתמש בשאיבת הבטן כאשר אתה מבצע את אימון הבטן הרגיל שלך.
תתמקד על משיכה פנימה של שרירי הבטן. פשוט עשה זאת על ידי משיכה פנימה של הבטן שלך ככל שאתה יכול ומתח את שרירי המפשעה, כאילו אתה מנסה לעצור זרם של שתן.

ימי עבודה לשאיבת הבטן הם יום שני,רביעי ושישי

שבוע תרגיל שניות סטים
1 שאיבה 20 3
2 שאיבה 40 3
3 שאיבה 60 3

התכונן לשרירי הבטן הטובים ביותר בחייך!

2003 קרן ססיון-כל הזכויות שמורות
Shady's_Soldier מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-07, 18:08   #8
מוטי
חבר פעיל

הסמל האישי שלמוטי

תודה רבה!
ישן 22-07-07, 18:34   #9
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NooBistiC
תרגמתי, מקווה שיעזור:

תרגיל שאיבת הבטן- תמונות וודיאו

נכתב בידי: קרן ססיון

רוב האנשים עושים סטים וחזרות אין סופיות של תרגילים לשרירי הבטן כגון כפיפות בטן, הרמות רגליים וסיבובים. רבים כושלים לראות שיפור משמעותי, כאילו משהו חסר.
האם אתה אחד מאלה שמאמנים בהדיקות את שרירי הבטן שלהם, אך עדיין נאבקים בתסמין הבטן המתנפחת?

אני יכול ללמדת אותך טכניקה פשוטה לפחית את חלקך האמצעי (הבטן) ב3 שבועות בלבד. בכך שתשלב את הטכניקה הזאת באימון שרירי הבטן הרגיל שלך, אני אעניק לך בטן מעוצבת!

אלו חדשות מרגשות, אך זה מגיע עם מספר הכרחים שהם הרגילי אכילה נכונים, צריכת מיים ראויה, ואחוז שומן מתון. תלוי איך אתה "מחזיק" את משקלך, 12-15% שומן הם מקובלים.

לפני שנקפוץ ישר,בוא נשוחח על הסיבות מאחורי הטכניקה המיוחדת הזאת. התרגיל עליו אני מדבר נקרא "שאיבת בטן" ("Stomach Vacuum").
הוא היה נפוץ בשימושו בימי הבודי בילדינג הראשונים עם ארנולד וקורי. האם אי פעם שמת לב עד כמה רזים, חטובים,"קשים" ו"מחותמים" מבחינת גיזרה היובסוף שנות ה70 ובתחילת שנות ה80? לרבים מהמתחרים של היום יש חלק אמצעי מורחב, דבר זה יכול להיווצר עקב בעיית שימוש בסמים, אך דבר זה גם קשור לעובדה מהמתחרים פשוט דילגו על טכניקות אימון חשובות.

האזור האבדומינלי מורכב משריר פנימי וחיצוני. השריר החיצוני ידוע כ"Rectus Abdominus". ו"External Obliques".
כפיפות בטן גורמות לשריר החיצוני להתגמש.כפיפות בטן קידמה,1/3 מהדרך, מתמקדות על כל השריר החיצוני. ברגע שבוא התנועה עוברת את התחום האקטיבי, השרירים המכופפים של המותן באות לפעולה.
השריר החיצוני ממוקד נהדר בפעולת כפיפות בטן בסיבוב, כאשר אתה מביא את המרפק לברך הנגדית.

"Transversus Abdominus" ו" Lumbar Multifidus" הם שרירי הבטן הפנימיים.
ממעיטים לשוחח על השרירים האלו, כמו כן אלו השרירים המוזנחים ביותר.
השרירים האלו שכובים מתחת לשרירי הבטן החיצוניים. שרירי הבטן הפנימיים תומכים ביציבה ובשליטה על נשימה עמוקה בזמן תנועות כוח, כגון סקוואט כבד. הם אחראים לתמיכת גב. מכייון שהם ממוקדים לעיתים רחוקות, הן בדרך כלל חלשים יותר. על ידיד בניית חומת שרירי בטן פנימיים חזקה יותר, אתה יכול להגביל ולהרגיע כאב גב, ליצור חלק אמצעי חטוב יותר ולהוסיף כוח רב לאימון שלך.

הירגע, אנחנו לא הולכים לשאוב את הבטן שלך. שאיבת הבטן היא פעולה שבה שרירי הבטן מתכווצים במידות שוות ( על ידי גירוי השריר בלי להזיז אותו)
שרירי בטן חזקים יכולים ליצור תרגיל Valsalva חזק יותר(השאיפה החזקה הנחוצה לכיווץ השריר בזמן עבודה מסיבית).
זהו אחד התרגילים הכי טובים שאתה יכול לבצע על מנת לצמק את אזור המותניים שלך בכמות זמן קצרה מאוד.רבים יכולים להוריד 2-4 אינצ' (5.1-10.2 ס"מ) מהחלק האמצעי שלהם בזמן של שלוה שבועות עם הטכניקה הזאת. בנוסף, בניית האזור הזה מבחינת שרירי בטן תעזור לך להרוויח שליטה על "השישייה"ותעזור לך בהרמות מסיביות.שאיבת בטן דורשת אימון, אך היא מאוד אפקטיבית.

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/2002/stomachvac.wvx
http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/2002/stomachvac.ram

לביצוע שאיבת הבטן, עמוד זקוף ומקם את ידיך על המותניים, נשוף את כל האוויר מראותיך.הרחב את חזיך, הכנס את הבטן שלך ככל שתוכל והחזק. דמיין בזמן האימון שעליך לגעת באמצעות הטבור שלך את עמוד השדרה. התכווצות איזומטרית אחת של X שניות היא חזרה אחת.

לאחר שנלדמה, שאיבת הבטן, יכולה להתבצע בעמידה, בכריעת ברך, בישיבה ובשכיבה. עכשיו לא יהיה לך תרוץ להמנע מאימון שרירי הבטן, אם אתה תקוע בתנועה.

בנוסף כבונוס, אתה יכול להשתמש בשאיבת הבטן כאשר אתה מבצע את אימון הבטן הרגיל שלך.
תתמקד על משיכה פנימה של שרירי הבטן. פשוט עשה זאת על ידי משיכה פנימה של הבטן שלך ככל שאתה יכול ומתח את שרירי המפשעה, כאילו אתה מנסה לעצור זרם של שתן.

שבוע תרגיל שניות סטים
1 שאיבה 20 3
2 שאיבה 40 3
3 שאיבה 60 3

התכונן לשרירי הבטן הטובים ביותר בחייך!

פאקינג מוניטין!!!!!!!!
ישן 22-07-07, 18:41   #10
megashape
חבר פעיל

כללי:: aristocrat
עוסק ב:: web developing

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NooBistiC

שבוע תרגיל שניות סטים
1 שאיבה 20 3
2 שאיבה 40 3
3 שאיבה 60 3

כל סט, זה כאילו חזרה?
ישן 22-07-07, 21:29   #11
Shady's_Soldier
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי megashape
כל סט, זה כאילו חזרה?
לפי מה שהבנתי, כן.
ותודה לכל מי ששלח לי מוניטין, אני שמח שנהנתם
Shady's_Soldier מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 02:57   #12
sandman
חבר פעיל

צריך לנעוץ את המאמר המתורגם בפינת המאמרים השמורים.
במאת מגיע לך כל הכבוד ומוניטין על תירגום מדוייק ואיכותי של המאמר.
באמת זו שריר שחשוב להכניס אוטו לתוכנית האימונים ובדרך כלל הוא נקרא הרחב בטני.

גם אני חבר מרוצה בישראלבאדי...
sandman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-07, 13:28   #13
benwin21
חבר פעיל

הקטע של השניות זה השניות שצריך להחזיק את הבטן?? אם כן זה בילתי אפשרי הצלחתי רק 20 שניות ונשמתי קצת באמצע אבל לא הרפיתי

תגובה