ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-12-12, 19:38   #1
snir012
חבר פעיל

ברירת מחדל כתפיים שמוטות מבנה גוף או אפשר לתקן

יש לי כתפיים קצת שמוטות קדימה כאלה ולא מעט פעמים אמרו לי תעמוד/לך זקוף אבל כשאני עושה את זה זה מרגיש לי לא טבעי בכלל (העניין הזה היה לי עוד לפני שהתחלתי להתאמן אז אין סיכוי שזה מחוסר איזון באימונים) יש משהו לעשות עם זה או שזה המבנה גוף שלי ועם זה צריך להתמודד? יכול להיות שבמהלך העלייה במשקל זה יסתדר?
snir012 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-12, 19:55   #2
snir012
חבר פעיל

לא נותן לי לערוך.. קראתי קצת וראיתי שצמיחה מהירה לגובה בגיל ההתבגרות יכולה לגרום לזה שזה בדיוק מה שקרה לי ובאמת רק מאז שמתי לב לזה והתחילו להעיר לי על זה
ישן 29-12-12, 11:45   #3
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

מנסיון אני אומר לך שאפשר לתקן את זה.
אתה צריך לעבוד חזק על הגב והטרפזים שלך, ובעיקר על הכתף האחורית, שרירים חזקים שם יחזיקו לך את כל הקומפלקס ועם הזמן אתה תראה שאתה הולך ישר, לי אישית מתח היה התרגיל שהכי שיפר, והיום אני הולך זקוף כי אני פיזית לא מסוגל אחרת...
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-12, 18:32   #4
snir012
חבר פעיל

לטרפזים אני יתחיל לעשות שראגס
לכתף אחורית לעשות פרפר הפוך עם משקולות יד?
איזה תרגילים יש לכל האזור של חגורת הכתפיים? או שכל התרגילים שאני יעשה לכתפיים ביחד יבנו את כל האזור בינתיים אני עושה רק פרס בישיבה אבל שבוע הבא אני יעבור לab ואני יתן יותר תרגילים
אם אתה יכול תגיב בנושא שלי בפורום אימונים על התכנית ab יש לי שם כמה שאלות
ישן 29-12-12, 19:20   #5
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snir012 צפה בהודעה
לטרפזים אני יתחיל לעשות שראגס
לכתף אחורית לעשות פרפר הפוך עם משקולות יד?
איזה תרגילים יש לכל האזור של חגורת הכתפיים? או שכל התרגילים שאני יעשה לכתפיים ביחד יבנו את כל האזור בינתיים אני עושה רק פרס בישיבה אבל שבוע הבא אני יעבור לab ואני יתן יותר תרגילים
אם אתה יכול תגיב בנושא שלי בפורום אימונים על התכנית ab יש לי שם כמה שאלות
לא מצאתי,
אבל בלי קשר תרגילים טובים לכתף אחורית הם פרפר הפוך [הנפות אחורה בעיברית]
וחתירה ברוחב כתפיים במכשיר ייעודי או בפולי עליון עם מוט רחב או פולי תחתון עם מוט רחב בישיבה.
זה יחזק לך את הכתף האחורית,
מעבר לזה, חוץ' משרג'ס יש עוד הרבה תרגילים לטרפז, שרג'ס אפשר לעשות גם על ספסל ובשכיבה על הבטן, אפשרי לעבוד עם מוטות כאלה ואחרים, העדפה שלי אישית זה לשלב, סופר סט של מוט ושרג'ס רגיל עם משקולות חופשיות.
עובד מעולה.
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-12, 19:45   #6
snir012
חבר פעיל

הנה קישור http://www.israelbody.com/showthread.php?t=77746
ותודה על התשובות אני אנסה את מה שאמרת וקבעתי גם תור לאורתופד לקבל חו"ד של רופא כי הבנתי שזו בעיה שקוראים לה קיפוזיס, היא רק אסתטית ואני רוצה להתייעץ עם רופא
תגובה