ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-12-06, 23:14   #21
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rgv
סבבה נראה לי שאני אקח את המתקן לסקואט הזה.. נראה מה גיל ספורט יכול להציע לי מחיר טיפה יותר נחמד.. או להביא איזה משהו נחמד כצ'ופר על הקניה..

את הספה נראה לי אני אקנה את הרגילה.. כי גם יש לה את הכן דחיקה וגם אפשר אותה לבד אז זה בכלל טוב.. אבל לא יודע נראה איך הולך עם התקציב..

עמית על השאלה שלך.. מישהו יצר איתי קשר דרך חבר.. אבל הוא מחזיק רק את זה אם אני לא טועה.. אם הוא מחזיק יותר אני אמצא דרך לקשר ביניכם סבבה אחי?

תודה לכם..!
אתה לא צריך את הספת דחיקה רגילה כי בדרך כלל הם מאוד צרות והאחיזה בהם לא נוחה (הידיים נתקעות בברזלים)לדעתי תקנה ספה רגילה כמו שהבאתי לך ככה לא תצטרך להוציא הרבה כסף וגם הכלוב לסקוואט מאוד רחב ויהיה לך הרבה יותר נוח לבצע לחיצת חזה ככה את כל זה אני אומר לך מניסיון כי זה בדיוק מה שחבר שלי עשה והוא מאוד מרוצה
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-06, 23:22   #22
rgv
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי naorpinto13
rgv יש לי עסקה בישבילך מוט ארוך לא אולימפי+ סוגרים + ספת משקולות חדשה שקניתי לפני שבועים + 50 קילו משקולות 1250 שקל התמונה של הספה http://www.wallashops.co.il/shopmind...?pi=YAGFFB200D
אם אתה מעוניים המסנגיר שלי : naorpinto13@walla.com

ואללה לא מתאים לי אחי אני מחפש משהו מקצועי שישמש אותי לטווח הארוך מבין?
תודה בכל אופן על ההצעה..

עמית סבבה אחי אין בעיה..
rgv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-06, 23:24   #23
rgv
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
אתה לא צריך את הספת דחיקה רגילה כי בדרך כלל הם מאוד צרות והאחיזה בהם לא נוחה (הידיים נתקעות בברזלים)לדעתי תקנה ספה רגילה כמו שהבאתי לך ככה לא תצטרך להוציא הרבה כסף וגם הכלוב לסקוואט מאוד רחב ויהיה לך הרבה יותר נוח לבצע לחיצת חזה ככה את כל זה אני אומר לך מניסיון כי זה בדיוק מה שחבר שלי עשה והוא מאוד מרוצה

ואללה אחי הכן דחיקה בספה ההיא זה 102 ס"מ.. זה לא מעט לא?
או שנראה לי בסוף אני אקנה גם את הספה האולימפית מהבחור.. ואני אקנה עוד ספה בלי כן דחיקה ואשים אותה בתוך הכלוב לסקואט..
rgv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-06, 23:31   #24
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rgv
ואללה אחי הכן דחיקה בספה ההיא זה 102 ס"מ.. זה לא מעט לא?
או שנראה לי בסוף אני אקנה גם את הספה האולימפית מהבחור.. ואני אקנה עוד ספה בלי כן דחיקה ואשים אותה בתוך הכלוב לסקואט..
1)זה לא הכן מדובר ברוחב הכללי מניסיון תמיד בספות שקונים הבייתה כל פעם שאתה בא להחזיר את המוט את טיפה נתקע בצדדים ואחיזה טיפה מוגבלת מה שנתתי לך זה דרך מעולה גם לחסוך כסף ולקבל משהו יותר טוב בגלל שאתה יכול לאחוז כמו שצריך ולא להיות מוגבל
2)אני הייתי קונה את המוט האולמפי חדש אתה לא יודע מה עבר על המוט הזה וכמה הוא ישן אצלי לדוגמא במכון כבר קרה פעמיים שהמוט האולימפי נשבר (לא בדיוק נשבר באמצע אלא הזרועות בצדדים שתופסות את הסוגרים יצאו מהמקום והיו צריכים להחליף לחדש כי היא אפשר לתקן את זה)לכן תקנה כבר חדש זה עולה 430 שקל
3)משקלים אתה יכול לקנות יד שנייה וגם מוטות W רק תסתכל שהם במצב טוב ותכתוב פה את ההצעת מחיר שהביאו לך
ישן 12-12-06, 23:43   #25
rgv
חבר פעיל

ציטוט:
1)זה לא הכן מדובר ברוחב הכללי מניסיון תמיד בספות שקונים הבייתה כל פעם שאתה בא להחזיר את המוט את טיפה נתקע בצדדים ואחיזה טיפה מוגבלת מה שנתתי לך זה דרך מעולה גם לחסוך כסף ולקבל משהו יותר טוב בגלל שאתה יכול לאחוז כמו שצריך ולא להיות מוגבל
2)אני הייתי קונה את המוט האולמפי חדש אתה לא יודע מה עבר על המוט הזה וכמה הוא ישן אצלי לדוגמא במכון כבר קרה פעמיים שהמוט האולימפי נשבר (לא בדיוק נשבר באמצע אלא הזרועות בצדדים שתופסות את הסוגרים יצאו מהמקום והיו צריכים להחליף לחדש כי היא אפשר לתקן את זה)לכן תקנה כבר חדש זה עולה 430 שקל
3)משקלים אתה יכול לקנות יד שנייה וגם מוטות W רק תסתכל שהם במצב טוב ותכתוב פה את ההצעת מחיר שהביאו לך
אם אני קונה מוט חדש העסק הזה יוצא יקר מדיי בשבילי
2 מוטות חדשים W ורגי= 860 שקל
ספה- 1000
משקלים-400
כלוב-2200

זה כבר יוצא לי 4200 ש"ח.. ועוד אני רוצה איזה מולטי רציני ממש שיוצא הרבה כסף.. יצא לי סכום שמעל התקציב שאני מוכן להשקיע.. :/
rgv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-06, 23:54   #26
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rgv
אם אני קונה מוט חדש העסק הזה יוצא יקר מדיי בשבילי
2 מוטות חדשים W ורגי= 860 שקל
ספה- 1000
משקלים-400
כלוב-2200

זה כבר יוצא לי 4200 ש"ח.. ועוד אני רוצה איזה מולטי רציני ממש שיוצא הרבה כסף.. יצא לי סכום שמעל התקציב שאני מוכן להשקיע.. :/
1) לא הבנתי איזה מוטות אתה קונה?בעיקרון אתה צריך רק מוט אולימפי(430 שקל)+מוט W שעולה 150 שקל
2)אתה חושב שגיל ספורט הם היחדים שמוכרים?תלך לאנרגים יש להם גם הרבה ציוד אני מאמין שתוכל להוציא את הכל ב-3500 שקל אם תתמקח איתם המחירים באינטרנט והמחירים במציאות שונים לגמרי
3)אם כבר אז תחפש איזה ספה יד שנייה למכירה שלא כוללת כן דחיקה וכוללת פשיטה\כפיפת ברכיים ואת המוטות תקנה חדשים
4)תקנה משקלים יד שנייה יש הרבה אנשים שמוכרים
ישן 13-12-06, 00:29   #27
rgv
חבר פעיל

ציטוט:
1) לא הבנתי איזה מוטות אתה קונה?בעיקרון אתה צריך רק מוט אולימפי(430 שקל)+מוט W שעולה 150 שקל
2)אתה חושב שגיל ספורט הם היחדים שמוכרים?תלך לאנרגים יש להם גם הרבה ציוד אני מאמין שתוכל להוציא את הכל ב-3500 שקל אם תתמקח איתם המחירים באינטרנט והמחירים במציאות שונים לגמרי
3)אם כבר אז תחפש איזה ספה יד שנייה למכירה שלא כוללת כן דחיקה וכוללת פשיטה\כפיפת ברכיים ואת המוטות תקנה חדשים
4)תקנה משקלים יד שנייה יש הרבה אנשים שמוכרים

זהו.. שאין הרבה אנשים שמוכרים משקל אולימ' יד 2.. זה בעיה ://

מוט אולימפי גם כן עולה 430 שקל :/ שזה די מבאס.. נראה אולי נמצא משהו ביותר זול..
בעקרון אני די אלך לפי ההמלצה שלך..
נזרום עם הקניה איך שיצא הכי טוב.. ונתמקח על מחירים כמו שצריך..
rgv מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה