ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-08-08, 11:40   #1
GT707
Guest
ברירת מחדל תוסף ה no הטוב ביותר?

מהו לדעתכם תוסף nitric oxide הכי טוב שיצא לכם לרכוש?
אני עד לאחרונה השתמשתי ב nitric boost של אופטימום ולהגיד לכם תאמת לא הרגשתי שינוי בשיט לא בפאמפ ולא בכוח נראה כאלו הכסף סתם נזרק לפח
אז מה אתם אומרים?
ישן 22-08-08, 11:56   #2
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

שאתה צודק. מניסיון עם ה no xplode
לא משהו שקריאטין רגיל לא היה יכול לעושת לי
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-08, 16:10   #3
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

i heard that the nanox9 of Muscletech is fantastic
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-08, 17:15   #4
Nicolas
חבר פעיל

הסמל האישי שלNicolas

שלח הודעה דרך MSN אל Nicolas

מוזר אני דווקה מאוד מרוצה מהnitric boost במיוחד באימוני ידיים שזה מפוצץ לך תורידים בדם אני אפילו חושב על ליקנות תמוצר עוד פעם
ישן 23-08-08, 13:06   #5
GT707
Guest

לפעמים נראה שכל מוצרי ה no עובדים במיוחד מבחינה פסיכולוגית ... עדיף באמת שאני יתחיל עם קריאטין מונו
ישן 23-08-08, 13:08   #6
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

למי אכפת מפאמפ?

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-08, 15:28   #7
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי
ברירת מחדל מישהו רוצה nano vapor?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי GT707 צפה בהודעה
לפעמים נראה שכל מוצרי ה no עובדים במיוחד מבחינה פסיכולוגית ... עדיף באמת שאני יתחיל עם קריאטין מונו
לפני שבוע בערך שמתי שאלה כאן לגבי NOXPLODE ו-NANO VAPOR של Muscletech. התחלתי את הניסיון שלי דווקא מהשני (נאנו וופור). לקחתי אותו פעמיים. אני חייב להודות שזה עשה משהו.

חצי שעה אחרי שלקחתי את זה בפעם הראשונה הרגשתי כאילו היפנטו אותי, הייתי כולי באטרף. הרגשתי גם מאוד אנרגטי, וגם במצב רוח ממש טוב. בקטע של הפאמפ אני לא יודע אם זה הוציא לי את כל הוורידים, גם ככה לא כזה רואים אותם אצלי, אני לא חטוב במיוחד עכשיו. בפעם השנייה שלקחתי אותו גם עשה לי מצב רוח טוב, ואחרי האימון משקולות עוד נשאר לי כוח לצאת לריצה של 10 ק"מ, לא ראיתי בעיניים בכלל...

מצד שני יש לי בעיה - אני לא מסוגל לסבול את הטעם והריח שלו - פטל . יש לו ריח וטעם מתוק של פטל, ואני שונא פטל, תמיד שנאתי פטל, אפילו ריח של פטל עושה לי בחילה, ולשתות פטל מבחינתי זה אחד הדברים המגעילים (אם עוד לא הייתי מספיק דרמטי עד עכשיו...). נדרש ממני מאמץ על-אנושי לשתות את זה בפעמיים הראשונות, אני לא מתכוון להמשיך עם זה. בינתיים אני עובר ל-NOXPLODE (בטעם תפוז, תודה לאל!).

אם מישהו רוצה לקנות ממני את הנאנו וופור בטעם פטל (קופסא גדולה, 1360 גר', 54 מנות - נשארו עוד 52 מנות), שישלח לי הודעה.
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-08, 15:41   #8
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
לפני שבוע בערך שמתי שאלה כאן לגבי NOXPLODE ו-NANO VAPOR של Muscletech. התחלתי את הניסיון שלי דווקא מהשני (נאנו וופור). לקחתי אותו פעמיים. אני חייב להודות שזה עשה משהו.

חצי שעה אחרי שלקחתי את זה בפעם הראשונה הרגשתי כאילו היפנטו אותי, הייתי כולי באטרף. הרגשתי גם מאוד אנרגטי, וגם במצב רוח ממש טוב. בקטע של הפאמפ אני לא יודע אם זה הוציא לי את כל הוורידים, גם ככה לא כזה רואים אותם אצלי, אני לא חטוב במיוחד עכשיו. בפעם השנייה שלקחתי אותו גם עשה לי מצב רוח טוב, ואחרי האימון משקולות עוד נשאר לי כוח לצאת לריצה של 10 ק"מ, לא ראיתי בעיניים בכלל...

מצד שני יש לי בעיה - אני לא מסוגל לסבול את הטעם והריח שלו - פטל . יש לו ריח וטעם מתוק של פטל, ואני שונא פטל, תמיד שנאתי פטל, אפילו ריח של פטל עושה לי בחילה, ולשתות פטל מבחינתי זה אחד הדברים המגעילים (אם עוד לא הייתי מספיק דרמטי עד עכשיו...). נדרש ממני מאמץ על-אנושי לשתות את זה בפעמיים הראשונות, אני לא מתכוון להמשיך עם זה. בינתיים אני עובר ל-NOXPLODE (בטעם תפוז, תודה לאל!).

אם מישהו רוצה לקנות ממני את הנאנו וופור בטעם פטל (קופסא גדולה, 1360 גר', 54 מנות - נשארו עוד 52 מנות), שישלח לי הודעה.
שכחתי לציין: nirbin0@walla.co.il
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה