ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-11-08, 16:55   #21
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the animal צפה בהודעה
פעם הייתי אוכל 4000 קלוריות ביום בארוחת צהריים+ערב והיה לי עוד מקום להכניס כמות מכובדת של קלוריות... 6000 אף פעם לא ניסיתי כי לא הייתי צריך כזאת כמות של קלוריות
מכובד.
אם אתה אומר שאתה חושב חושב שאתה יכול אז אני מאמין לך
בכל אופן אני ההפך ממך, הארוחות של פרוסות טוב טוב על כל היום כדי שאני לא ארגיש מפוצץ
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 16:58   #22
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
נו אז למה אתה לא עונה לי ?

מה אתה אוכל? , שהוא נותן לך 3000 קלוריות בארוחה ... מה הכמות שלו ?
אני לא אמרתי שאני עושה את זה, אמרתי שאני יכול לעשות את זה.
אם אתה רוצה דוגמה של משהו שיכול לעשות ככה אז סבבה:
קילו אורז אחרי בישול (1300 קלוריות, תאמין לי שנאי מסוגל לאכול כזאת כמות, זה רק עוד 300 גרם על מה שאני אוכל בארוחת צהריים רגילה שלי)
300 גרם חזה עוף לפני בישול (500 קלוריות)
3 כפות שמן זית (400 קלוריות)
3 פירות (300 קלוריות בערך)

זה 2500 קלוריות, עוד 500 גם אפשר להכניס אבל נגמרו לי הרעיונות חח
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 16:59   #23
the animal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shimonaz1 צפה בהודעה
מכובד.
אם אתה אומר שאתה חושב חושב שאתה יכול אז אני מאמין לך
בכל אופן אני ההפך ממך, הארוחות של פרוסות טוב טוב על כל היום כדי שאני לא ארגיש מפוצץ
חח תודה. לא חשבתי שאתה מהאלה שנהיים שבעים מהר, הייתי מת להיות אחד כזה
ישן 07-11-08, 17:00   #24
the animal

ציטוט:
נו אז למה אתה לא עונה לי ?

ידידי להכניס 4000 קלוריות ביום זה משחק ילדים ... אתה מדבר על 6000 ...

אה, פתאום אתה מעולם לא אכלת 6000 קלוריות... זה כי אתה לא מסוגל .. וזה בסדר זה אומר שאתה בנאדם נורמלי ..
למה אתה מתווכח איתי ככה? כי אתה רוצה לעבור את ה5000 ביום שאתה מכניס ולא מצליח? באמת שאין לי סיבה לשקר, אפילו הייתי מת שזה יהיה הפוך
ישן 07-11-08, 17:01   #25
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא אמרתי שאני עושה את זה, אמרתי שאני יכול לעשות את זה.
אם אתה רוצה דוגמה של משהו שיכול לעשות ככה אז סבבה:
קילו אורז אחרי בישול (1300 קלוריות, תאמין לי שנאי מסוגל לאכול כזאת כמות, זה רק עוד 300 גרם על מה שאני אוכל בארוחת צהריים רגילה שלי)
300 גרם חזה עוף לפני בישול (500 קלוריות)
3 כפות שמן זית (400 קלוריות)
3 פירות (300 קלוריות בערך)

זה 2500 קלוריות, עוד 500 גם אפשר להכניס אבל נגמרו לי הרעיונות חח
חחח פעם סוגרזוזה רשם מה הוא אכל באחת הארוחות שלו אם בא לך תיקח רעיונות חחח
ישן 07-11-08, 17:05   #26
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
למה אתה מתווכח איתי ככה? כי אתה רוצה לעבור את ה5000 ביום שאתה מכניס ולא מצליח? באמת שאין לי סיבה לשקר, אפילו הייתי מת שזה יהיה הפוך
אני מכניס בין 4500-5000 קלוריות בשקט אחי. אני אקטומורף מוגזם אצלי העלייה מלוכלכת רצח אבל לא איפכת לי לא עולה בשומן כמעט...

אני לא חושב שאתה משקר... אני פשוט חושב שאתה נוטה להגזים מעט.. בשביל להוכיח את הטענה הזו של לא צריך לאכול כל כמה שעות ..

אתה פשוט שוכח שאתה מדבר עם אנשים במיוחד כאלו שפותחים את הפוסטים האלה שלא מסוגלים לאכול 5000 ולא 6000 קלוריות ב2 ארוחות וגם לא ב 3 ארוחות ...

זה שאני ואתה כבר העמסנו והעמסנו ולאט לאט גדלה הכמות של האוכל ועכשיו זה נראה קליל ... לא אומר שזה ככה

אני רק אומר .... אין לך מה לפזר את הטענה הזו לא משנה אל תחלק העיקר הכמות הסופית .

כן בעקרון אתה צודק... אבל זה לא פרקטי לא לאנשים נורמליים שפותחים את הפוסטים האלה .

אני לא מתווכח איתך סתם .. פשוט ראיתי יותר מידיי אנשים כמו עוד כמה כאן שחושבים שאם הם יזרקו איזה מספר כולם יגידו וואוו ...

עכשיו שהבהרת שאתה לא אכלת כזו כמות אבל מאמין שאתה מסוגל , אני נוטה להאמין שעם רצון רב אתה תוכל לאכל כזו כמות.. לא יודע כמה זה יעשה לך להרגיש טוב אחרי כן

לאכול קילו אורז בצהריים נשמע לי מוגזם ...

לאכול 300-400 גרם זה נחמד ... ועוד איזה 200 גרם עוף

אני בעיקרון, ארוחת הבוקר שלי וארוחת הערב שלי שזה המון יוגורט והמון המון המון ש"ש ... והמון המון המון חלב

זה מה שנותן לי את הבוסט הקלורי ...

בין היתר גם בורגוס , מוזס, סטייק פרגיות , שיפודים חומוס פיתות ושאר הדברים הטובים ... עוזרים לי
ישן 07-11-08, 17:09   #27
the animal

ציטוט:
אני מכניס בין 4500-5000 קלוריות בשקט אחי. אני אקטומורף מוגזם אצלי העלייה מלוכלכת רצח אבל לא איפכת לי לא עולה בשומן כמעט...

אני לא חושב שאתה משקר... אני פשוט חושב שאתה נוטה להגזים מעט.. בשביל להוכיח את הטענה הזו של לא צריך לאכול כל כמה שעות ..

אתה פשוט שוכח שאתה מדבר עם אנשים במיוחד כאלו שפותחים את הפוסטים האלה שלא מסוגלים לאכול 5000 ולא 6000 קלוריות ב2 ארוחות וגם לא ב 3 ארוחות ...

זה שאני ואתה כבר העמסנו והעמסנו ולאט לאט גדלה הכמות של האוכל ועכשיו זה נראה קליל ... לא אומר שזה ככה

אני רק אומר .... אין לך מה לפזר את הטענה הזו לא משנה אל תחלק העיקר הכמות הסופית .

כן בעקרון אתה צודק... אבל זה לא פרקטי לא לאנשים נורמליים שפותחים את הפוסטים האלה .

אני לא מתווכח איתך סתם .. פשוט ראיתי יותר מידיי אנשים כמו עוד כמה כאן שחושבים שאם הם יזרקו איזה מספר כולם יגידו וואוו ...

עכשיו שהבהרת שאתה לא אכלת כזו כמות אבל מאמין שאתה מסוגל , אני נוטה להאמין שעם רצון רב אתה תוכל לאכל כזו כמות.. לא יודע כמה זה יעשה לך להרגיש טוב אחרי כן

לאכול קילו אורז בצהריים נשמע לי מוגזם ...

לאכול 300-400 גרם זה נחמד ... ועוד איזה 200 גרם עוף

אני בעיקרון, ארוחת הבוקר שלי וארוחת הערב שלי שזה המון יוגורט והמון המון המון ש"ש ... והמון המון המון חלב

זה מה שנותן לי את הבוסט הקלורי ...

בין היתר גם בורגוס , מוזס, סטייק פרגיות , שיפודים חומוס פיתות ושאר הדברים הטובים ... עוזרים לי
אתה צודק במאה אחוז בכל מה שאמרת בהודעה הזאת. אני מפזר את הטענה הזאת כדי שאנשים לא ירגישו צורך לאכול כל 3 שעות כמו שפעם חשבו שצריך, או שיחשבו שהם יהיו קטבוליים אם הגוף לא יקבל חלבון 6 פעמים ביום באופן שווה. אני ידוע שלרוב המוחלט של האנשים קשה להכניס אפילו 4000 קלוריות, גם אם זה ב5 ארוחות, ואני מקבל את זה שצריך לחחלק את הואכל כדי שתוכל להכניס לעצמך אותו לפה מבלי להקיא חח
וסליחה אם זה נשמע כאילו התעצבנתי עליך
ישן 07-11-08, 17:10   #28
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי masterpeaice צפה בהודעה
זמן הארוחה לא משנה, אלא אחרי צום ממושך של 14 שעות, שבו הגוף מתחיל לפרק רקמות שריר
48 שעות בערך

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:10   #29
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
אתה צודק במאה אחוז בכל מה שאמרת בהודעה הזאת. אני מפזר את הטענה הזאת כדי שאנשים לא ירגישו צורך לאכול כל 3 שעות כמו שפעם חשבו שצריך, או שיחשבו שהם יהיו קטבוליים אם הגוף לא יקבל חלבון 6 פעמים ביום באופן שווה. אני ידוע שלרוב המוחלט של האנשים קשה להכניס אפילו 4000 קלוריות, גם אם זה ב5 ארוחות, ואני מקבל את זה שצריך לחחלק את הואכל כדי שתוכל להכניס לעצמך אותו לפה מבלי להקיא חח
וסליחה אם זה נשמע כאילו התעצבנתי עליך
אני מתנצל אם זה היה נשמע שאני מזלזל בדברייך או שאני לא מאמין לך ...

זה בסדר התנצלות מתקבלת זה הדדי

ונכון אני פשוט לא אוהב לומר את זה ... כן אנשים לא יהיו קטבוליים אם יפספסו ארוחה .. אבל כן לחלק לא לאכול מתחת ל 4 ארוחות ביום לפחות לא בהתחלה ...

אני עדיין אוכל 4 ארוחות ביום . לאחרונה אפילו קיצצתי בקלוריות שאני אוכל .. לא יודע למה ...

אני חוזר לעצמי לאט לאט
ישן 07-11-08, 17:11   #30
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
טוב, תראה לי מי אוכל 6000 קלוריות בשתי ארוחות ואני אגיד לך שאתה צודק...

בנתיים כמו כל בנאדם נורמלי אל תרד מ 4 ארוחות ... כי סביר שלא תאכל אפילו 5000 קלוריות ב 3 ארוחות .

קפיש ?
אני אוכל כמות כזו בבערך שתי ארוחות ושייק, אם זה עונה לך על השאלה

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:20   #31
The-One
Banned

Holy tempter אתה מכניס 6000קלוריות בוים בןי5500 ואתה חושב שאתה לא עולה שומן תצא תצא מהסרט שלך למה אתה עולה בשומן גם לא משנה איזה מבנה אתה ... אתה תמיד תעלה הרבה שומן ונוזלים במיוחד עם כזה תפריט מטורף.. אן דבר כזה לעלות רק שריר חח חלאס..
The-One מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:22   #32
Bono
חבר פעיל

Holy tempter כמה ק"ג אתה עולהבחודש (בערך אחי)?
ישן 07-11-08, 17:27   #33
the animal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the-one צפה בהודעה
holy tempter אתה מכניס 6000קלוריות בוים בןי5500 ואתה חושב שאתה לא עולה שומן תצא תצא מהסרט שלך למה אתה עולה בשומן גם לא משנה איזה מבנה אתה ... אתה תמיד תעלה הרבה שומן ונוזלים במיוחד עם כזה תפריט מטורף.. אן דבר כזה לעלות רק שריר חח חלאס..
איפה הוא אמר שהוא לא עולה בשומן? הוא אמר שהוא עולה די נקי
ישן 07-11-08, 17:29   #34
The-One
Banned

ציטוט:
איפה הוא אמר שהוא לא עולה בשומן? הוא אמר שהוא עולה די נקי
מצטער עם מאזן קלורי של 3000קלוריות או 4000 מעל התחזוקה קשה לי להאמין שהוא עולה נקי אן לו צורך והוא לא ברמה של מתאמן שצריך תפריט כזה עמוס לדעתי הבנאדם הזה מתאמן 3חודשים ותראה מה הוא עושה.
ישן 07-11-08, 17:31   #35
Mr Big
חבר פעיל

הסמל האישי שלMr Big

ציטוט:
holy tempter אתה מכניס 6000קלוריות בוים בןי5500 ואתה חושב שאתה לא עולה שומן תצא תצא מהסרט שלך למה אתה עולה בשומן גם לא משנה איזה מבנה אתה ... אתה תמיד תעלה הרבה שומן ונוזלים במיוחד עם כזה תפריט מטורף.. אן דבר כזה לעלות רק שריר חח חלאס..

בואנ'ה תירגע קצת צחי. הוא אומר לך שהוא עומד על 5000ק' ליום ושזה מה שהוא צריך אז אתה לא צריך להתנפל עליו. במיוחד אתה שטוחן כל היום, ומפחד לאבד קלוריות, ועוד בסוף נשאר חטוב רצח...
Mr Big מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:35   #36
The-One
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr big צפה בהודעה
בואנ'ה תירגע קצת צחי. הוא אומר לך שהוא עומד על 5000ק' ליום ושזה מה שהוא צריך אז אתה לא צריך להתנפל עליו. במיוחד אתה שטוחן כל היום, ומפחד לאבד קלוריות, ועוד בסוף נשאר חטוב רצח...
קודם כל אני לא טוחן כל היום יש הבדל בין 3000-2900קלוריות ל 6000-5500 זה הבדל של פי 2 אתה מבין... זה לא משהו קטן ההבדל הזה לדעתי הוא עולה בשומן וחושב שהוא לא עולה בשומן אבל אנחנו נחכה שהוא יעלה תמונה שלו מאחל לו בהצלחה אמרתי את דעתי.
ישן 07-11-08, 17:36   #37
the animal

ציטוט:
מצטער עם מאזן קלורי של 3000קלוריות או 4000 מעל התחזוקה קשה לי להאמין שהוא עולה נקי אן לו צורך והוא לא ברמה של מתאמן שצריך תפריט כזה עמוס לדעתי הבנאדם הזה מתאמן 3חודשים ותראה מה הוא עושה.
אולי הוא רץ 20 ק"מ ביום?! אולי הוא אוכל ככה 5 שנים והגוף שלו הרגיל את עצמו לכזאת כמות של אוכל?! אולי החילוף חומרים הבסיסי שלו מהיר בצורה קיצונית?! אולי הוא עובד בעבודה סיבולתית חזקה?! יש מיליון ואחת סיבות לזה שהוא עולה נקי עם כזאת כמות של קלוריות!
מה גם שאין לו סיבה לשקר, נראה לך שהוא אומר את זה כדי לצאת גבר?!
ישן 07-11-08, 17:37   #38
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
אני אוכל כמות כזו בבערך שתי ארוחות ושייק, אם זה עונה לך על השאלה

לא אתה לא ...

אתה אוכל 4 ארוחות ביום
ישן 07-11-08, 17:38   #39
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:

תגיד אתה בכלל קראת מה כתבתי ...

אתה מתווכח איתי על איך שאני נראה ומה האחוז שומן שלי ?

ילד ..

אני אוכל 5500 קלוריות מלוכלך ונשאר על 12-13 אחוז שומן כבר כמעט חצי שנה ..

זה שאתה משמין מכל קוביית שוקולד שאתה אוכל זה עניין שלך

מישהו דיבר על עליית שריר נקייה ? מה אתה חי בסרט?

מה אתה בכלל יודע על התוכנית שלי והתפריט שלי ... סע סע חזרה למאורת noobs שממנה יצאת

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 07-11-08 בשעה 17:41.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-08, 17:38   #40
The-One
Banned

ציטוט:
אולי הוא רץ 20 ק"מ ביום?! אולי הוא אוכל ככה 5 שנים והגוף שלו הרגיל את עצמו לכזאת כמות של אוכל?! אולי החילוף חומרים הבסיסי שלו מהיר בצורה קיצונית?! אולי הוא עובד בעבודה סיבולתית חזקה?! יש מיליון ואחת סיבות לזה שהוא עולה נקי עם כזאת כמות של קלוריות!
מה גם שאין לו סיבה לשקר, נראה לך שהוא אומר את זה כדי לצאת גבר?!
חלאס לא אומר שהוא משקר אני אומר שהוא לא מתאמן שצריךל אכול כמות כזאת של אוכל אן לו צורך והוא לא ברמה של האנשים שצורכים כזאת כמות סבבה הוא אקוטמוגרף הוא לא נוטה לצבור שומן ישלו חילוף חומרים מהיר אבל 6000קלוריות אחי נו באמת לדעתי הוא עולה בשומן והרבה יותר מאשר עם הוא היה אוכל 3500 או משה ובסגנון הבנאדם הגזים עם התפריט שלו במיוחד שאנ יבטוח שהוא לא שוקל כל כך הרבה לעומת התפריט שלו אן לו צורך לעשות כזה תפריט ולאכול כאלה כמויות אבל עם הוא נשאר חטוב מי אני שיגיד מילה.
תגובה