ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-02-07, 23:23   #21
Black Code
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlack Code

אחלה הסבר תודה, נישאר עם חלב רגיל.
ישן 02-02-07, 00:03   #22
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shlomik
נימרוד איך אני אוהב את ההודעות הרציניות שלך!

שים לב שמדובר פר 100 גרם ונכון שיש בסומסום כמות גבוהה של פיסטואסטרוגנים אבל כמה טחינה/סומסום אתה כבר אוכל?
לעומת זאת מוצרים אחרים שמופיעים שם כמו חלב, קפה, שמנים צמחים וכו' אומנם מכילים כמות יותר נמוכה של פיסטואסטרוגנים אבל רובנו אוכלים מהם כמות נכבדת ביום כמו שציינתי כל עוד לא מגזימים בכמות אני עדיין חושב שזה בסדר אבל אני ישב לקרוא עוד קצת על הנושא עינינת אותי עכשיו.
קפה? חחח אחי אתה על סמים?
שלומיק נניח אתה אוכל 50 גרם טחינה ביום? אתה מגיע ל3000 פיואסטרוגנים.
בשביל להגיע לכמות הזאת עם קפה תצתרך לאכול 50,000 גרם קפה.
אתה שותה 2 כוסות ביום? יעני 10 גרם קפה ביום, זה אומר שתצתרך 5000 ימים לשתות קפה בשביל להגיע לאותה כמות כמו 50 גרם טחינה, זה אומר שכמות הקפה שתשתה ב14 שנים, יעני מגיל 18 עד גיל 32, יהיה שווה, לכמות הטחינה שתשתה ביום.

בכלל, הדברים היחידים שצריך להזהר מהם הם:
כל מוצרי הסויה, שום-שום וזרעי פישתן.
כל השאר ממש זניחים לידם ותצתרך לצרוך אלפי גרמים בשביל להגיע לגרמים בודדים מהחברה האלו.
האמת שיש לי בעיה כשאני אוכל סושי לאכול בלי סויה ;(

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 00:09   #23
Eli
חבר פעיל

בפשתן יש מלא אומגה 3 ובשומשום יש הרבה ויטמין E, חבל.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 00:10   #24
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
קפה? חחח אחי אתה על סמים?
שלומיק נניח אתה אוכל 50 גרם טחינה ביום? אתה מגיע ל3000 פיואסטרוגנים.
בשביל להגיע לכמות הזאת עם קפה תצתרך לאכול 50,000 גרם קפה.
אתה שותה 2 כוסות ביום? יעני 10 גרם קפה ביום, זה אומר שתצתרך 5000 ימים לשתות קפה בשביל להגיע לאותה כמות כמו 50 גרם טחינה, זה אומר שכמות הקפה שתשתה ב14 שנים, יעני מגיל 18 עד גיל 32, יהיה שווה, לכמות הטחינה שתשתה ביום.

בכלל, הדברים היחידים שצריך להזהר מהם הם:
כל מוצרי הסויה, שום-שום וזרעי פישתן.
כל השאר ממש זניחים לידם ותצתרך לצרוך אלפי גרמים בשביל להגיע לגרמים בודדים מהחברה האלו.
האמת שיש לי בעיה כשאני אוכל סושי לאכול בלי סויה ;(
שנה שלמה שאני מתאמן אני מוסיף שתי כפות רוטב סויה לקינואה שלי(זה טעים לי)
פלוס זה שהירקות מבושלים שלי(מוקפץ)אני מוסיף הרבה סויה.
שנה שלמה אני ככה.
אני לא מרגיש שונה,אני עולה במסה,עולה במשקלים,הזין שלי עומד,ואני חרמן.
אז מה זה בדיוק בא להגיד לי כל האסטרוגן האסור הזה?
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 00:22   #25
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
שנה שלמה אני ככה.
נשבע לך שאני מעדיף הודעות של שחיפים שלא רוצים להתנפח מאשר הודעות כאלו.
מה הקשר לעזאזל? יש אנשים ש3 שעות אחרי המכון לא נוגעים באוכל, שאוכלים 2 ארוחות ביום, שאוכלים פעם ראשונה ב1 בצהריים, יש אנשים שלא מקפידים על כלום בתזונה, לא אוכלים בכלל ירקות או מוצרי חלב ולא מתאמנים נכון בכלל ועדין גדלים, הזין שלהם עומד, הם חרמנים והם עולים במשקלים.
מהפיסקה שכתבתי אפשר להגיע ל2 מסקנות, האדם הטיפש יגיע למסקנה שאפשר להתקדם בלי להתאמן נכון או לאכול נכון בכלל, ואפשר לעשות מה שרוצים, בעצם לא חובה להתאמן כי יש כאלו שנראים טוב בלי להתאמן.
האדם החכם יגיע למסקנה שכל מה שאנחנו עושים, אוכלים נכון, מתאמנים נכון, אוכלים ירקות, אוכלים בבוקר, אוכלים לפני השינה, אוכלים מספיק חלבון, לוקחים שייק למכון, ממעיתים באכילת מאכליים אסטרוגניים, אוכלים סיבים תזונתיים, אוכלים בבוקר ובעצם כל מה שאנחנו עושים זה בשביל לשפר את התוצאות כי את הגנטיקה שזה 80 אחוז אי אפשר לשנות, אבל רוצים לשפר את ה20 שיש לנו שליטה עליהם.
אחד הדברים שאפשר לעשות כמו לשמור על תזונה, לאכול ירקות, איזון בין חומצות השומן ועוד.. זה להשתדל להמעיט ככל הניתן במאכלי אסטרוגניים.
אתה לא חייב וזה לא תנאי הכרחי לגדילה, תתאמן ותיהיה בover feed אז תגדל, גם אם הover feed יהיה עם 2 ארוחות ביום ובלי ארוחה בבוקר ואחרי אימון, בלי סיבים תזונתיים כמעט ומבוסס על פיצות.

ווואי איזה קריז אני מקבל מהודעות כאלו, כמו שבדיון על השפעות האוננות על האימונים יקפוץ הטמבל שיגיד שהוא מאונן 7 פעמים ביום וגדל.

פשוט הפורום הזה מלא באנשים אתומים שלא מוכנים לקבל משהו שלא כתוב במאמרים בי"ב, הרי לחשוב שאם לא אכלת על הבוקר או לפני השינה ואם לא אכלת חלבון כל שעתיים וחצי שרפת שריר זה בסדר, אבל דברים אחרים שעלולים להשפיע יותר על התוצאות ולא נראים בהתחלה רגילים זה טירוף.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

ישן 02-02-07, 00:25   #26
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
נשבע לך שאני מעדיף הודעות של שחיפים שלא רוצים להתנפח מאשר הודעות כאלו.
מה הקשר לעזאזל? יש אנשים ש3 שעות אחרי המכון לא נוגעים באוכל, שאוכלים 2 ארוחות ביום, שאוכלים פעם ראשונה ב1 בצהריים, יש אנשים שלא מקפידים על כלום בתזונה, לא אוכלים בכלל ירקות או מוצרי חלב ולא מתאמנים נכון בכלל ועדין גדלים, הזין שלהם עומד, הם חרמנים והם עולים במשקלים.
מהפיסקה שכתבתי אפשר להגיע ל2 מסקנות, האדם הטיפש יגיע למסקנה שאפשר להתקדם בלי להתאמן נכון או לאכול נכון בכלל, ואפשר לעשות מה שרוצים, בעצם לא חובה להתאמן כי יש כאלו שנראים טוב בלי להתאמן.
האדם החכם יגיע למסקנה שכל מה שאנחנו עושים, אוכלים נכון, מתאמנים נכון, אוכלים ירקות, אוכלים בבוקר, אוכלים לפני השינה, אוכלים מספיק חלבון, לוקחים שייק למכון, ממעיתים באכילת מאכליים אסטרוגניים, אוכלים סיבים תזונתיים, אוכלים בבוקר ובעצם כל מה שאנחנו עושים זה בשביל לשפר את התוצאות כי את הגנטיקה שזה 80 אחוז אי אפשר לשנות, אבל רוצים לשפר את ה20 שיש לנו שליטה עליהם.
אחד הדברים שאפשר לעשות כמו לשמור על תזונה, לאכול ירקות, איזון בין חומצות השומן ועוד.. זה להשתדל להמעיט ככל הניתן במאכלי אסטרוגניים.
אתה לא חייב וזה לא תנאי הכרחי לגדילה, תתאמן ותיהיה בover feed אז תגדל, גם אם הover feed יהיה עם 2 ארוחות ביום ובלי ארוחה בבוקר ואחרי אימון, בלי סיבים תזונתיים כמעט ומבוסס על פיצות.

ווואי איזה קריז אני מקבל מהודעות כאלו, כמו שבדיון על השפעות האוננות על האימונים יקפוץ הטמבל שיגיד שהוא מאונן 7 פעמים ביום וגדל.

פשוט הפורום הזה מלא באנשים אתומים שלא מוכנים לקבל משהו שלא כתוב במאמרים בי"ב, הרי לחשוב שאם לא אכלת על הבוקר או לפני השינה ואם לא אכלת חלבון כל שעתיים וחצי שרפת שריר זה בסדר, אבל דברים אחרים שעלולים להשפיע יותר על התוצאות ולא נראים בהתחלה רגילים זה טירוף.
תשים לב לעצמך.אתה מאונן לי לפי שעותמחשב לי תכמות אסטרוגןומתחשבן לי על כל גרם של טחינהאז אני טיפש?לא אמרתי שזה טוב ולא אמרתי שזה רע.אמרתי שעל דברים כאלה לא צריכים להתעקב ולהתחיל לחשב.אז אכלת שומשום מה קרה?מה יצמחו לך שדיים?אנשים פה מתעסקים יותר מדי בקקה...
ישן 02-02-07, 00:28   #27
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

נמרוד אולי תירגע? מה אתה לחוץ כ"כ?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 00:29   #28
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
ישן 02-02-07, 00:30   #29
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
תשים לב לעצמך.אתה מאונן לי לפי שעותמחשב לי תכמות אסטרוגןומתחשבן לי על כל גרם של טחינהאז אני טיפש?לא אמרתי שזה טוב ולא אמרתי שזה רע.אמרתי שעל דברים כאלה לא צריכים להתעקב ולהתחיל לחשב.אז אכלת שומשום מה קרה?מה יצמחו לך שדיים?אנשים פה מתעסקים יותר מדי בקקה...
תשים לב לעצמך, אתה אוכל כל 6 שעות, אתה מתעצבן אם לא אכלת 5 שעות ברצף, אתה מתעצבן אם לא אכלת חלבון 8 שעות, אתה אוכל ארוחות עם איזון בין אבות המזון בינהם, מה קרה? אתה חושב שזה מועיל?
רוב הדברים שאתה עושה לא עוזרים לך בכלום, אפס, נדה.
אני לפחות אין משהו אחד שאני עושה שלא מוכח שהוא משפר תוצאות, אני לא מבזבז את הזמן.
אכלתי שום - שום? אני אגדל, אבל קצת פחות, אם אני אעשה ציטיג או ארצה לאכול ממש שום שום אוכל, אבל אם אוכל להמנע אשמח להמנע מזה.

שורה תחתונה, לפי דעתי כל מה שיכול לשפר לך את התוצאות לא נקרא קקה, גם אם זה במיאית אחוז, קקה זה משהו שאנשים עושים וזה לא תורם להם בכלום, אפילו לא במיאית אחוז, כמו לאכול כל שעתיים וחצי חלבון כמו מטורפים או כל שלוש שעות.

אני לא מאונן לפי שעות, היה פה דיון על אוננות ואמרתי שבחיטוב אני משתדל להמעיט באוננות, אז כמה חברה פה נתפסו על זה, היום אני מאונן כמה שבא לי וזה רק ענייני, האוננות הייתה דוגמא.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

ישן 02-02-07, 00:31   #30
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
נדיר שמצליחים להביא אותי לרמות עצבים בפורום, אבל פה זה מקרה נדיר שכן.

טאוס אתה רוצה להמשיך בדיון על רמה תמשיך, אתה רוצה לרדת לקללות אין לי בעיה.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

ישן 02-02-07, 00:33   #31
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
נדיר שמצליחים להביא אותי לרמות עצבים בפורום, אבל פה זה מקרה נדיר שכן.
פיפי ולישון
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 00:34   #32
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פיפי ולישון
טוב אבא אני מצתער.

סתם האמת חברים שלי כולם בחיפה ולא יכלתי לבוא אני אני מושעה מבצפר אז אני יום חמישי בערב בבית וזה הכי מעצבן בארץ ועכשיו טאוס הזה מדליק אותי אז בכלל.....

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

ישן 02-02-07, 00:49   #33
Takima
חבר פעיל

BACKGROUND: This marmoset study addresses concerns about feeding human male infants with soy formula milk (SFM). METHODS: From age 4 to 5 days, seven male co-twin sets were fed standard formula milk (SMA) or SFM for 5-6 weeks; blood samples were subsequently collected at 10-week intervals. Testes from co-twins killed at 120-138 weeks were fixed for cell counts. RESULTS: SFM- and SMA-fed twins showed normal weight gain; puberty started and progressed normally, based on blood testosterone measurements. Body weight, organ weights (prostate, seminal vesicles, pituitary, thymus and spleen) and penis length were comparable in co-twins. All SMA- and 6/7 SFM-fed males were fertile. Unexpectedly, testis weight (P = 0.041), Sertoli (P = 0.025) and Leydig cell (P = 0.026) numbers per testis were consistently increased in SFM-fed co-twins; the increase in Leydig cell numbers was most marked in males with consistently low-normal testosterone levels. Seminiferous epithelium volume per tubule showed a less consistent, non-significant increase in SFM-fed males; raised germ cell numbers per testis, probably due to increased Sertoli cells, conceivably resulted in larger testes. Average lumen size, although greater in SFM-fed group, was inconsistent between co-twins and the difference was not significant. CONCLUSIONS: Infant feeding with SFM has no gross adverse reproductive effects in male marmosets, though it alters testis size and cell composition, and there is consistent, if indirect, evidence for possible 'compensated Leydig cell failure'. Similar and perhaps larger changes likely occur in adult men who were fed SFM as infants.

[Hum Reprod. 2006 Apr;21(4):896-904. Epub 2006 Feb 13.]
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 06:45   #34
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
שנה שלמה אני ככה.
צריך לקחת הכל בפורפורציה בכל זאת אנחנו נשתגע אם נתחיל להוציא מהחיים שלנו כל דבר קטן שיכול להזיק ואני בספק אם עכשיו יכלנו לשכפל אותך לתת לשתי הtaus להמשיך להתאמן אותו דבר, לאכול אותו דבר ולישון אותו דבר אבל אחד עם 2 כפות סויה ואחת בלי ועוד שנה מהיום מישהו יוכל להצביע על ההבדל ולומר מי אכל סויה ומי לא.

Takima אני יעבור על המחקר בהמשך הסופ"ש צריך לרוץ ללימודים...

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 14:07   #35
Takima
חבר פעיל

בקצרה: סויה עלולה להגדיל לך את האשכים, לשנות את ההרכב שלהם ועוד לפגוע בתאי ה-Leydig שאחראים לייצור הטסטוסטרון.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-07, 14:11   #36
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shlomik
צריך לקחת הכל בפורפורציה בכל זאת אנחנו נשתגע אם נתחיל להוציא מהחיים שלנו כל דבר קטן שיכול להזיק ואני בספק אם עכשיו יכלנו לשכפל אותך לתת לשתי הtaus להמשיך להתאמן אותו דבר, לאכול אותו דבר ולישון אותו דבר אבל אחד עם 2 כפות סויה ואחת בלי ועוד שנה מהיום מישהו יוכל להצביע על ההבדל ולומר מי אכל סויה ומי לא.

Takima אני יעבור על המחקר בהמשך הסופ"ש צריך לרוץ ללימודים...
מה שאמרת
זה הכוונה של ההודעה שלי סה"כ..
אנשים לוקחים דברים מכלל פרופורציה
אחריזה הם יראו שזה יביא להם בדיוק את התוצאה ההפוכה.
ישן 02-02-07, 15:04   #37
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
מה שאמרת
זה הכוונה של ההודעה שלי סה"כ..
אנשים לוקחים דברים מכלל פרופורציה
אחריזה הם יראו שזה יביא להם בדיוק את התוצאה ההפוכה.
לא נכון.
אני עדין אוכל חומוס לפעמים וסויה עם סושי.
זה לא אומר שלא צריך להמנע.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

תגובה