ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-09-07, 22:16   #81
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

משה, לא משנה מה אני אוכל בלילה אני קם רעב. אני מבטיח לך.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-07, 23:18   #82
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

מה זה, דיון על If ולא קראתם לי?????
מזל שיצאתי חמשוש... בכל אופן, Moshe, המחקר שהבאת לא קשור לif, זה קשור בכלל לcr.
השיטה של הif לא מוכחת מחקרית (אלא אם כן יצא מחקר שאני לא מודע אליו) אלא תכננו אותה עם מעט נסיון וטעיה, נוחיות והתאמה. המחקר מדבר על דפוס אכילה של 24-24 אאל"ט.

אני לא מסכים בכלל עם הדיעה הזאת של-"עשיתי את השיטה, אני נראה סוס-תנו לי בכפיים!"
הרי בתכלס אם אתה תתאמן ותאכל-אתה תגדל. אם יש לך גנטיקה טובה-אתה תגדל יותר ותהיה סוס. כל השאר מינורי לדעתי.

פאניק, רעב זה דבר שניתן להסתגל אליו. כשהייתי עושה בערך מסה (משהו כזה) הייתי אוכל הרבה מאוד ועדיין הייתי רעב. ועדיין, כשהייתי עושה Psmf הייתי אוכל פחות מ1000 קק"ל ביום והייתי צריך לדחוף אוכל לפה בכוח. זה עניין של הרגל ופסיכולוגיה- לא הרבה יותר מזה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-07, 23:27   #83
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
מה זה, דיון על If ולא קראתם לי?????
מזל שיצאתי חמשוש... בכל אופן, Moshe, המחקר שהבאת לא קשור לif, זה קשור בכלל לcr.
השיטה של הif לא מוכחת מחקרית (אלא אם כן יצא מחקר שאני לא מודע אליו) אלא תכננו אותה עם מעט נסיון וטעיה, נוחיות והתאמה. המחקר מדבר על דפוס אכילה של 24-24 אאל"ט.

אני לא מסכים בכלל עם הדיעה הזאת של-"עשיתי את השיטה, אני נראה סוס-תנו לי בכפיים!"
הרי בתכלס אם אתה תתאמן ותאכל-אתה תגדל. אם יש לך גנטיקה טובה-אתה תגדל יותר ותהיה סוס. כל השאר מינורי לדעתי.

פאניק, רעב זה דבר שניתן להסתגל אליו. כשהייתי עושה בערך מסה (משהו כזה) הייתי אוכל הרבה מאוד ועדיין הייתי רעב. ועדיין, כשהייתי עושה Psmf הייתי אוכל פחות מ1000 קק"ל ביום והייתי צריך לדחוף אוכל לפה בכוח. זה עניין של הרגל ופסיכולוגיה- לא הרבה יותר מזה.
תאמת צודק רציתי להעתיק משהו אחר ובטעות זה נשאר על העתק הדבק ומרוב חפירות יתר פה לא שמתי לב
התכוונתי להביא את זה:
J Appl Physiol. 2005 Dec;99(6):2128-36. Epub 2005 Jul 28. Links
Effect of intermittent fasting and refeeding on insulin action in healthy men.

* Halberg N,
* Henriksen M,
* Soderhamn N,
* Stallknecht B,
* Ploug T,
* Schjerling P,
* Dela F.

Dept. of Muscle Research Centre, The Panum Institute, University of Copenhagen, Denmark. nilsh@mfi.ku.dk

Insulin resistance is currently a major health problem. This may be because of a marked decrease in daily physical activity during recent decades combined with constant food abundance. This lifestyle collides with our genome, which was most likely selected in the late Paleolithic era (50,000-10,000 BC) by criteria that favored survival in an environment characterized by fluctuations between periods of feast and famine. The theory of thrifty genes states that these fluctuations are required for optimal metabolic function. We mimicked the fluctuations in eight healthy young men [25.0 +/- 0.1 yr (mean +/- SE); body mass index: 25.7 +/- 0.4 kg/m(2)] by subjecting them to intermittent fasting every second day for 20 h for 15 days. Euglycemic hyperinsulinemic (40 mU.min(-1).m(-2)) clamps were performed before and after the intervention period. Subjects maintained body weight (86.4 +/- 2.3 kg; coefficient of variation: 0.8 +/- 0.1%). Plasma free fatty acid and beta-hydroxybutyrate concentrations were 347 +/- 18 and 0.06 +/- 0.02 mM, respectively, after overnight fast but increased (P < 0.05) to 423 +/- 86 and 0.10 +/- 0.04 mM after 20-h fasting, confirming that the subjects were fasting. Insulin-mediated whole body glucose uptake rates increased from 6.3 +/- 0.6 to 7.3 +/- 0.3 mg.kg(-1).min(-1) (P = 0.03), and insulin-induced inhibition of adipose tissue lipolysis was more prominent after than before the intervention (P = 0.05). After the 20-h fasting periods, plasma adiponectin was increased compared with the basal levels before and after the intervention (5,922 +/- 991 vs. 3,860 +/- 784 ng/ml, P = 0.02). This experiment is the first in humans to show that intermittent fasting increases insulin-mediated glucose uptake rates, and the findings are compatible with the thrifty gene concept.

המחקר המלא:
http://jap.physiology.org/cgi/content/full/99/6/2128
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-09-07, 23:35   #84
Moshe
Banned

ד"א חיטוב עם IF

מסה IF
http://img329.imageshack.us/slidesho...344967tdn.smil
ישן 20-09-07, 23:39   #85
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

כן אני מכיר את המחקר. הוא לא קשור גם לIF, שים לב לשעות.

http://jap.physiology.org/content/vo...561980001.jpeg
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 20-09-07, 23:40   #86
Moshe
Banned

בולט בגלל שאני אוהב אותך:

Intermittent fasting dissociates beneficial effects of dietary restriction on glucose metabolism and neuronal resistance to injury from calorie intake

(caloric restriction|hippocampus|insulin|beta -hydroxybutyrate| ketosis)
R. Michael Anson*,dagger , Zhihong Guo*, Rafael de Cabo, Titilola Iyun, Michelle Rios, Adrienne Hagepanos, Donald K. Ingram, Mark A. LaneDagger , and Mark P. Mattson§

Laboratory of Neurosciences, Gerontology Research Center, National Institute on Aging, 5600 Nathan Shock Drive, Baltimore, MD 21224

Edited by Anthony Cerami, The Kenneth S. Warren Institute, Kitchawan, NY, and approved March 25, 2003 (received for review October 18, 2002)

ציטוט:
Dietary restriction has been shown to have several health benefits including increased insulin sensitivity, stress resistance, reduced morbidity, and increased life span. The mechanism remains unknown, but the need for a long-term reduction in caloric intake to achieve these benefits has been assumed. We report that when C57BL/6 mice are maintained on an intermittent fasting (alternate-day fasting) dietary-restriction regimen their overall food intake is not decreased and their body weight is maintained. Nevertheless, intermittent fasting resulted in beneficial effects that met or exceeded those of caloric restriction including reduced serum glucose and insulin levels and increased resistance of neurons in the brain to excitotoxic stress. Intermittent fasting therefore has beneficial effects on glucose regulation and neuronal resistance to injury in these mice that are independent of caloric intake.

Intermittent Food Deprivation Improves Cardiovascular and Neuroendocrine Responses to Stress in Rats
Ruiqian Wan, Simonetta Camandola and Mark P. Mattson1

Laboratory of Neurosciences, National Institute on Aging Gerontology Research Center, Baltimore, MD 21224

1To whom correspondence should be addressed. E-mail: mattsonm@grc.nia.nih.gov.

Quote:
ציטוט:
Stressful events may trigger disease processes in many different organ systems, with the cardiovascular system being particularly vulnerable. Five-mo-old male rats had ad libitum (AL) access to food or were deprived of food every other day [intermittent food deprivation (IF)] for 6 mo, during which time their heart rate (HR), blood pressure (BP), physical activity and body temperature were measured by radiotelemetry under nonstress and stress (immobilization or cold-water swim) conditions. IF rats had significantly lower basal HR and BP, and significantly lower increases in HR and BP after exposures to the immobilization and swim stressors. Basal levels of adrenocorticotropic hormone (ACTH) and corticosterone were greater in the IF rats. However, in contrast to large stress-induced increases in ACTH, corticosterone and epinephrine levels in AL rats, increases in these hormones in response to repeated immobilization stress sessions were reduced or absent in IF rats. Nevertheless, the IF rats exhibited robust hypothalamic/pituitary and sympathetic neuroendocrine responses to a different stress (swim). The IF treatment improved glucose metabolism, as indicated by lower basal levels of circulating glucose and insulin, but with maintenance of glucose and insulin responses to stress. We concluded that improvements in cardiovascular risk factors and cardiovascular and neuroendocrine stress adaptation occur in response to IF.
ישן 20-09-07, 23:42   #87
Moshe
Banned

ציטוט:
כן אני מכיר את המחקר. הוא לא קשור גם לIF, שים לב לשעות.

http://jap.physiology.org/content/vo...561980001.jpeg
שוב מדובר בהמון שיטות של IF , כל אחד מאמץ את הנוחה לו , נעזב לרגע את האספקט הבריאותי , האספקט של המסה , חיטוב , איבוד שריר מה שזה לא יהיה שווה ערך לריבוי ארוחות.
ד"א לא הבנתי תקטע של התמונה , הם אכלו 4 שעות או ההפך?

נראה לי שיש פה את הסיכום הכללי של כל המחקרים כמעט שנעשו על IF אם זה על חיות או בני אדם לא הספקתי לעבור על כולו
http://www.alanaragon.com/an-objecti...t-fasting.html
ישן 20-09-07, 23:48   #88
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
שוב מדובר בהמון שיטות של IF , כל אחד מאמץ את הנוחה לו , נעזב לרגע את האספקט הבריאותי , האספקט של המסה , חיטוב , איבוד שריר מה שזה לא יהיה שווה ערך לריבוי ארוחות.
ד"א לא הבנתי תקטע של התמונה , הם אכלו 4 שעות או ההפך?

נראה לי שיש פה את הסיכום הכללי של כל המחקרים כמעט שנעשו על IF אם זה על חיות או בני אדם לא הספקתי לעבור על כולו
http://www.alanaragon.com/an-objecti...t-fasting.html
לא לא, הם צמו 20 שעות. אכלו כל השאר. זה למה זה שונה מהIF.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 20-09-07, 23:51   #89
Moshe
Banned

ציטוט:
לא לא, הם צמו 20 שעות. אכלו כל השאר. זה למה זה שונה מהIF.
נו מה אתה רוצה הם צמו 20 שעות אכלו 4 שעות וכן הלאה במשך 15 יום
???

עריכה : זה כל יום שני נראה לי אין לי כוח עכשיו לקרוא פשוט את המחקר המלא

עריכה 2 : אבל עדיין בודקים להם את הפרמטרים לאחר 20 שעות צום ולא לאחר היום לאחר מכן , בולט אני שונא אותך ב12 בלילה תמביא למוח שלי להישרף

We mimicked the fluctuations in eight healthy young men [25.0 ± 0.1 yr (mean ± SE); body mass index: 25.7 ± 0.4 kg/m2] by subjecting them to intermittent fasting every second day for 20 h for 15 days. Euglycemic hyperinsulinemic (40 mU·min–1·m–2) clamps were performed before and after the intervention period. Subjects maintained body weight (86.4 ± 2.3 kg; coefficient of variation: 0.8 ± 0.1%). Plasma free fatty acid and {beta}-hydroxybutyrate concentrations were 347 ± 18 and 0.06 ± 0.02 mM, respectively, after overnight fast but increased (P < 0.05) to 423 ± 86 and 0.10 ± 0.04 mM after 20-h fasting, confirming that the subjects were fasting. Insulin-mediated whole body glucose uptake rates increased from 6.3 ± 0.6 to 7.3 ± 0.3 mg·kg–1·min–1 (P = 0.03), and insulin-induced inhibition of adipose tissue lipolysis was more prominent after than before the intervention (P = 0.05). After the 20-h fasting periods, plasma adiponectin was increased compared with the basal levels before and after the intervention (5,922 ± 991 vs. 3,860 ± 784 ng/ml, P = 0.02). This experiment is the first in humans to show that intermittent fasting increases insulin-mediated glucose uptake rates, and the findings are compatible with the thrifty gene concept.
ישן 20-09-07, 23:54   #90
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
נו מה אתה רוצה הם צמו 20 שעות אכלו 4 שעות וכן הלאה במשך 15 יום
???

עריכה : זה כל יום שני נראה לי אין לי כוח עכשיו לקרוא פשוט את המחקר המלא
לא הבנת. הם צמו 20 שעות, אכלו ביום הבא. לא ב4 שעות הבאות.

נ.ב-פאניק, גיל פולק איתי בקורס :]
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 21-09-07, 00:01   #91
Moshe
Banned

ציטוט:
הבנתי שהם עשו יום כן יום לא , אבל הבדיקות נעשו לאחר 20 שעות צום...
ישן 22-09-07, 12:18   #92
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit
ברירת מחדל למיעוט הספקנים

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/en...&dopt=Citation
ישן 22-09-07, 12:25   #93
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אוקיי ו... מה זה מוכיח בדיוק?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 22-09-07, 12:39   #94
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
אוקיי ו... מה זה מוכיח בדיוק?
את היתרונות בחלוקת התפריט לכמה שיותר ארוחות
ישן 22-09-07, 12:49   #95
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:

נ.ב-פאניק, גיל פולק איתי בקורס :]
אני יודע.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-09-07, 12:49   #96
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
את היתרונות בחלוקת התפריט לכמה שיותר ארוחות
אתה קראת את הreview המלא?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 22-09-07, 14:01   #97
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
אתה קראת את הreview המלא?
אתה משחק בקטנות
אתה יודע שלפי האבטרקט אפשר כבר להבין על מה מדבור אז זה משנה עוד כמה שורות
ישן 22-09-07, 14:10   #98
טלכהן
חבר פעיל

הסמל האישי שלטלכהן

big bit? יש מצב לעזרה רגע באייסקיו
טלכהן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-09-07, 14:13   #99
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טלכהן
big bit? יש מצב לעזרה רגע באייסקיו
כן למה לא
תחבר אליי
ישן 22-09-07, 14:59   #100
Moshe
Banned

עדיין אין שום עדות ל "שיפור בחילוף חומרים"
או לחילופין ל"פירוק שריר" אם לא אוכלים כל 3-4 שעות.. או במצב של ריבוי ארוחות.
כמו כן פרופיל השומנים בדם נמדד כתקין יותר אבל לא רשום ביחס למה (אין לי כוח לקרוא את המחקר המלא) , גם אם תאכל ארוחה אחת גדולה ותצום 20 שעות במשך היום פורפיל השומנים בדם יתאזן ואף יהיה נמוך יותר מהממוצע (בטח שאם ימדדו פרופיל שומנים בדם לאחר ארוחה של 1000-2000 קלוריות זה יהיה גבוה).
בשני המקומות יש שיפור ברגישות לאינסולין , שוב ביחס למה.
תגובה