ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-11-11, 13:18   #1
SEXY2012BODY
חבר מתחיל

Cool בקשר לסקס כש אתה גומר הגוף שלך נהיה חלש? השרירים יורדים או לא? הכוח? המרץ?

זה שאלה שה יש לי ימים שאני כולי מנופח שרירי ועצבני וסוס בחדר כושר או בעבודה בהמה פרא אדם מלא מרץ רוסי דם חם קווקזי מטורף זאב אני עובד נהג וסבל הובלות בתים ולא חושב על סקס או כסכוסות איזה חודשיים או שלוש וכו ולא חושב על משהו אחר אבל כש יש בחורות אני משתגע ומזיין אותם כמו משוגע וגומר אבל כש אני קם בבוקר אני כאילו המסה ירדה ואין כוח לכלום ואתה לא עצבני ולא צועק וחוזר לישון אים הבחורות ואין כוח ללכת לעבודה אז זה נכון או לא שכש אתה גומר זה לוקח לכה את כול הכוח במרץ השרירים המסה יורדים וכול החרא הזה כי בזה אני מאמין וזה משגע אותי כמעט כול החיים שלי תענו לי על השאלה הזו כול הדוקטורים החכמים והזקנים של הפרום
SEXY2012BODY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-11-11, 13:43   #2
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שמע הרגתה אותי עם המשפטים שלך. בן כמה אתה? בכל מקרה,מה זה פעם ראשונה שאתה מזיין? אתה אמור לדעת שאחרי סקס משובך כמעט ולא נשאר כוח לכן עדיף לזיין כבר אחרי אימון אבל בחירה שלך איך לסדר את סדר העדיפויות שלך.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-11-11, 16:01   #3
arad1021
חבר פעיל לעד

כללי:: מסה בכל הכוח
חדר כושר: הולמס פלייס

http://www.youtube.com/watch?v=PI1R8...&feature=share
arad1021 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-11-11, 17:49   #4
LOCKER167
חבר מתחיל

מכירר !! חח ראיתי את זה כבר וזה עדיין קורע ..
כל מקרה אני לא כל כך מבין אבל נראה לי שזה כמו שלא ממליצים לשחקני כדורגל .
תתקנו אותי אם אני טועה
LOCKER167 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-11, 01:54   #5
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

הדבר היחידי שמתרחש לאחר שפיכת זרע , הוא ירידה ברמת הטסטוסטרון בגוף (הורמון גברי) ועקב כך הגוף משדר מעין עייפות וחוסר אנרגיה למספר קצוב של דק'.
בד"כ זה עובר לאחר חצי שעה לכל היותר..