ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-05-08, 14:00   #1
Blabla144
Guest
ברירת מחדל מנהלים

סבבה פוסטים שמדברים נגד הפורום מחקתם שאלות שלא מוצאות חן מחקתם אבל הפוסט של הבקס טו מה היה בו לא טוב?

ישן 01-05-08, 14:02   #2
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

פשוט התנהגות מסריחה יש לחלק מהמנהלים פה

וגם לגיל עצמו יש מילה של נעל בית. באופן אישי הוא אמר לי אחרי המקרה ההוא של הפריצה "בקרוב יהיו תשובות והכל". איפה תשובות ואיפה נעליים כוס אחתק עברה כבר חצי שנה
Dino Psaras מנותק  
ישן 01-05-08, 14:04   #3
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dino Psaras
פשוט התנהגות מסריחה יש לחלק מהמנהלים פה
באמת שאני לא מבין זה לא היה נגד הפורום..על הפוסט של אתמול שנימחק סבבה הבנתי למרות שאני לא חושב שהם צודקים אבל נגיד.. אבל מה קרה כאן?
עריכה: גיל לא הנושא לפורום יש הנהלה נכון שגיל מעל אבל זה לא העניין לפחות הסבר מה קרה למה?

ישן 01-05-08, 14:06   #4
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Blabla144
באמת שאני לא מבין זה לא היה נגד הפורום..על הפוסט של אתמול שנימחק סבבה הבנתי למרות שאני לא חושב שהם צודקים אבל נגיד.. אבל מה קרה כאן?
חבורת אנשים בסביבות גיל ה20 עם אגו מנופח שמתנהגים כמו ילדות בנות 4 ועם מילה של דוברי חמאס, זה כל מה שקורה כאן.

אנ'לא מאמין אשכרה צינזרו את המילה שרירים באנגלית
Dino Psaras מנותק  
ישן 01-05-08, 14:07   #5
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
עריכה: גיל לא הנושא לפורום יש הנהלה נכון שגיל מעל אבל זה לא העניין לפחות הסבר מה קרה למה?
אמרתי לך, התנהגות של ילדים בני 4 עם אגו של בת יענה

זה כל מה שקורה כאן, פשוט מצחיק להסתכל על זה מהצד
Dino Psaras מנותק  
ישן 01-05-08, 14:28   #6
Yoggie
מנהל ראשי

תודה רבה על המחמאות חבר'ה... אני חושב שזה קצת כפוי טובה להגיד מה שכתבתם על ההנהלה. סה"כ אני יושב ומשקיע די הרבה מזמני לכתוב לפורום (שימו לב לפוסטים האינפורמטיביים שננעצו למעלה לאחרונה) למרות שאני סטודנט במקצוע שלא משאיר הרבה זמן פנוי. אף פעם לא הופנתה אלי שאלה שלא שמחתי לתת עליה תשובה ולעזור. כנ"ל גם חבר'ה מקצועיים שבאו לרשום בפורום כמו לוליק ומאור שישבתי להם על הראש שיכתבו פה כדי שתוכלו לקבל את המידע הכי עדכני. וכנ"ל גם ארבל שהתנדב לעשות סיקורים מצולמים ולתרגם מאמרים, וכל שאר המנהלים הפעילים יותר והפעילים פחות.

יש פה חבר'ה שנחשבים "משתמשים ותיקים" אבל 90% מההודעות שלהם הם כותבים בדיבורים כללי. אז במקום לבוא בטענות כלפי ההנהלה תשאלו את עצמכם כמה תרמתם לרמת הפורום במקום להתעסק בקטנות ובלמי יש את המשחק היותר מגניב לפלייסטיישן 3.

הפורום הוא לא מקום לפירסום של כל מני עסקים וכמו שתמיד אנחנו מוחקים הודעות כאלה גם אם היא נכתבה מגולש ותיק אצלנו נאלצנו למחוק אותה. אתם גם יכולים ליצור איתו קשר באופן פרטי מי שבאמת חפץ בזה, לא כך? זה פותח דלתות לכל הפרסומים שמנסים להדחף לפורום כדי לקבל חשיפה, אנחנו לא רוצים בין היתר ליצור פה תקדימים או להפלות גולשים. אז אין וזהו.
דינו, (או כל אחד אחר) אם יש לך טענות כלשהן לפורום אתה מוזמן לשלוח לי מייל ונדון במה אפשר לעשות ולשפר.

Yoggie מנותק  
ישן 01-05-08, 14:35   #7
Blabla144
Guest

[quote=Yoggie]תודה רבה על המחמאות חבר'ה... אני חושב שזה קצת כפוי טובה להגיד מה שכתבתם על ההנהלה. סה"כ אני יושב ומשקיע די הרבה מזמני לכתוב לפורום (שימו לב לפוסטים האינפורמטיביים שננעצו למעלה לאחרונה) למרות שאני סטודנט במקצוע שלא משאיר הרבה זמן פנוי. אף פעם לא הופנתה אלי שאלה שלא שמחתי לתת עליה תשובה ולעזור. כנ"ל גם חבר'ה מקצועיים שבאו לרשום בפורום כמו לוליק ומאור שישבתי להם על הראש שיכתבו פה כדי שתוכלו לקבל את המידע הכי עדכני. וכנ"ל גם ארבל שהתנדב לעשות סיקורים מצולמים ולתרגם מאמרים, וכל שאר המנהלים הפעילים יותר והפעילים פחות.

יש פה חבר'ה שנחשבים "משתמשים ותיקים" אבל 90% מההודעות שלהם הם כותבים בדיבורים כללי. אז במקום לבוא בטענות כלפי ההנהלה תשאלו את עצמכם כמה תרמתם לרמת הפורום במקום להתעסק בקטנות ובלמי יש את המשחק היותר מגניב לפלייסטיישן 3.

הפורום הוא לא מקום לפירסום של כל מני עסקים וכמו שתמיד אנחנו מוחקים הודעות כאלה גם אם היא נכתבה מגולש ותיק אצלנו נאלצנו למחוק אותה. אתם גם יכולים ליצור איתו קשר באופן פרטי מי שבאמת חפץ בזה, לא כך? זה פותח דלתות לכל הפרסומים שמנסים להדחף לפורום כדי לקבל חשיפה, אנחנו לא רוצים בין היתר ליצור פה תקדימים או להפלות גולשים. אז אין וזהו.
דינו, (או כל אחד אחר) אם יש לך טענות כלשהן לפורום אתה מוזמן לשלוח לי מייל ונדון במה אפשר לעשות ולשפר.

אלייך אין לי טענות לא בכלל,ההשקעה שלך גדולה ואני רואה את זה בנעוצים ובהסברים הרגע קראתי את אחת ההודעות שלך...
זה דיבורים כללי, הוא לא פרסם עסק של שהוא מוכר משהו...בסך הכל משהו שבאמת יעיל להרבה אנשים והוא לא הכריח אפחד להרשם דרך הקישור שלו הוא גם הביא קישור חופשי ,אז זה היה מאוד מיותר למחוק פוסט כזה והנה לפחות עניתה ולא ישר מחקתה את ההודעה, תודה
ובקשר להשקעה רוב ההודעות שלי בדיבורים אולי לא בדקתי אף פעם אבל לא חסר גם הודעות בתזונה כל מי שאני יכול לעזור לו שם אני עוזר.
אז..סתם הכללה עשית.
ואם אתה מדבר עם גיל בזמן הקרוב תגיד לו שיבדוק את האימייל.

ישן 01-05-08, 14:45   #8
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
אלייך אין לי טענות לא בכלל,ההשקעה שלך גדולה ואני רואה את זה בנעוצים ובהסברים הרגע קראתי את אחת ההודעות שלך...
זה דיבורים כללי, הוא לא פרסם עסק של שהוא מוכר משהו...בסך הכל משהו שבאמת יעיל להרבה אנשים והוא לא הכריח אפחד להרשם דרך הקישור שלו הוא גם הביא קישור חופשי ,אז זה היה מאוד מיותר למחוק פוסט כזה והנה לפחות עניתה ולא ישר מחקתה את ההודעה, תודה
ובקשר להשקעה רוב ההודעות שלי בדיבורים אולי לא בדקתי אף פעם אבל לא חסר גם הודעות בתזונה כל מי שאני יכול לעזור לו שם אני עוזר.
אז..סתם הכללה עשית.
ואם אתה מדבר עם גיל בזמן הקרוב תגיד לו שיבדוק את האימייל.
לא באתי לאף אחד בטענות באופן ספציפי... פשוט אמרתי שקל מאוד להאשים במקום לראות את כל התמונה. תבין שסתם לא היינו מוחקים, לי אישית זה לא מזיז בכלל שאנשים ירוויחו באינטרנט. אין לי דעה על זה ואף פעם לא ניסיתי. אבל חוקי הפורום מחייבים אותנו למחוק הודעות מהסוג הזה... מה גם שנפתחו אינספור הודעות על הנושא. אני לא יודע אם אתה שם לב אבל הרבה הודעות של פרסומות מנסים להשחיל לנו לפורום והן נמחקות מיד. אין מה לעשות זה הפורום הכי גדול לפיתוח גוף בארץ ויש לנו אלפי משתמשים...כאלה פעילים וגם סתם צופים ולכן אנשים מנסים לנצל את זה.
בכל מקרה, אם יש לך טענות כמו שציינתי פנה אלי במייל ונראה מה אפשר לשפר.
Yoggie מנותק  
ישן 01-05-08, 14:46   #9
Dino Psaras
Banned

[quote=Yoggie]תודה רבה על המחמאות חבר'ה... אני חושב שזה קצת כפוי טובה להגיד מה שכתבתם על ההנהלה. סה"כ אני יושב ומשקיע די הרבה מזמני לכתוב לפורום (שימו לב לפוסטים האינפורמטיביים שננעצו למעלה לאחרונה) למרות שאני סטודנט במקצוע שלא משאיר הרבה זמן פנוי. אף פעם לא הופנתה אלי שאלה שלא שמחתי לתת עליה תשובה ולעזור. כנ"ל גם חבר'ה מקצועיים שבאו לרשום בפורום כמו לוליק ומאור שישבתי להם על הראש שיכתבו פה כדי שתוכלו לקבל את המידע הכי עדכני. וכנ"ל גם ארבל שהתנדב לעשות סיקורים מצולמים ולתרגם מאמרים, וכל שאר המנהלים הפעילים יותר והפעילים פחות.

דווקא אתה מהבודדים שלא היו לי טענות אליהם אף פעם (לא שזכור לי). אין שום קשר בין ההשקעה שלך ושל חלק מהמנהלים (תבורכו) בפורומים המקצועיים לבין ההתנהגות הילדותית בשאר הדברים.
Dino Psaras מנותק  
ישן 01-05-08, 15:45   #10
BraveFalcon
חבר פעיל

הסמל האישי שלBraveFalcon

פורום פרטי ולא חייבים לכם כלום, אתם לא מרוצים - תעזבו

יום אחד יהיה כאן משפט שנון
BraveFalcon מנותק  
ישן 01-05-08, 16:24   #11
Yoggie
מנהל ראשי

דינו, תאמין לי שגיל ושאר המנהלים עושים הרבה בכדי שהפורום הזה יתקתק כמו שצריך, וגם שארבל לפעמים קשוח זה במטרה טובה למנוע הרבה הטרדות לפורום.
ישנם גולשים שנכנסים במספר שמות ומנסים פשוט לעשות בלאגן, אנחנו לא מדברים על זה ולא משתפים את הגולשים בזה כי זה לא צריך להטריד אותם, אבל יש אין ספור בלאגנים ושטויות שלפעמים אתם בכלל לא רואים (למשל מישהו הכניס את המיילים של המנהלים לרשימות ספאם המוניות שלא הפסיקו להטריד אותנו).
גם אם יש לכם טענות כלפי המנהלים האחרים, במת הפורום היא לא המקום לכך, המנהלים בפורום בינהם אני, גיל, ארבל תמיד זמינים במיילים או מסנג'ר ותמיד מקבלים תלונות/מחמאות, ואנו תמיד שמחים לעזור ולטפל בכל דבר.
ביחד אפשר לקדם את הפורום שלנו לכמה רמות מעל ולהמנע מכל המלחמות שאחרים אוהבים להתעסק איתן כל היום. אם מחקו משהו שלא היה אמור להמחק, עדכנו אותי בזה ואני אדאג שיטפלו בזה.

בנוסף, גיל ואני פתחנו כתובת מייל חדשה לכל התלונות והבעיות שיש בפורום. תלונות על הפורום שיכתבו בפורום לא יזכו להתייחסות וימחקו. המייל הזה נועד לגולשים, בכל שאלה ובכל צרה:

Forum@israelbody.org

תודה
Yoggie מנותק  
ישן 01-05-08, 16:32   #12
Dino Psaras
Banned

מה הייתה הבעיה עם המשתמש Arsen? (לא שיש לי מושג מי עומד מאחוריו). ממה שראיתי הוא דווקא היה אחלה..
Dino Psaras מנותק  
ישן 01-05-08, 16:57   #13
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
תודה רבה על המחמאות חבר'ה... אני חושב שזה קצת כפוי טובה להגיד מה שכתבתם על ההנהלה. סה"כ אני יושב ומשקיע די הרבה מזמני לכתוב לפורום (שימו לב לפוסטים האינפורמטיביים שננעצו למעלה לאחרונה) למרות שאני סטודנט במקצוע שלא משאיר הרבה זמן פנוי. אף פעם לא הופנתה אלי שאלה שלא שמחתי לתת עליה תשובה ולעזור. כנ"ל גם חבר'ה מקצועיים שבאו לרשום בפורום כמו לוליק ומאור שישבתי להם על הראש שיכתבו פה כדי שתוכלו לקבל את המידע הכי עדכני. וכנ"ל גם ארבל שהתנדב לעשות סיקורים מצולמים ולתרגם מאמרים, וכל שאר המנהלים הפעילים יותר והפעילים פחות.

אני מודע לכך שאני נכנס לקבוצה הזאת, ואני בקבוצה הזאת כי אני מסכים איתך.

פורום של כפויי טובה, אני הייתי משקיע בעבר, תרגמתי מאמרים על ימין ועל שמאל, תרגמתי מאמרים בצורה אישית- אם מישהו התעניין במתח ביד אחת, אז תרגמתי מאמר ושלחתי לו במייל.
הייתי מגיב בפורום אימונים, עונה ת אותן תשובות כל יום, כי כל השאלות חזרו על עצמן, בסופו של דבר פתחתי אשכול עם שאלות נפוצות ובו עניתי על הכל- לא יצא מזה כלום, סתם האשכול צנח לעמוד 200 בלי ששמו לב אליו בכלל.

בכל מקרה, בשלב כלשהו הבנתי שאני היחיד שנשאר להגיב באימונים, חוץ מעוד כמה שמגיבים בערב(זידאן, זברה, חלק גדול מהמנהלים, טוקסיסיטי, בולט, משה ועוד כמה..)
ואיך שהפסקתי להגיב כבר היה אפשר לראות אשכולות צונחים למטה עם 0 תגובות ומוקפצים כל יומיים.

פשוט השלמתי עם העובדה שזה הפך לפורום דיבורים.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק  
ישן 01-05-08, 17:03   #14
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoshi-Moto
אני מודע לכך שאני נכנס לקבוצה הזאת, ואני בקבוצה הזאת כי אני מסכים איתך.

פורום של כפויי טובה, אני הייתי משקיע בעבר, תרגמתי מאמרים על ימין ועל שמאל, תרגמתי מאמרים בצורה אישית- אם מישהו התעניין במתח ביד אחת, אז תרגמתי מאמר ושלחתי לו במייל.
הייתי מגיב בפורום אימונים, עונה ת אותן תשובות כל יום, כי כל השאלות חזרו על עצמן, בסופו של דבר פתחתי אשכול עם שאלות נפוצות ובו עניתי על הכל- לא יצא מזה כלום, סתם האשכול צנח לעמוד 200 בלי ששמו לב אליו בכלל.

בכל מקרה, בשלב כלשהו הבנתי שאני היחיד שנשאר להגיב באימונים, חוץ מעוד כמה שמגיבים בערב(זידאן, זברה, חלק גדול מהמנהלים, טוקסיסיטי, בולט, משה ועוד כמה..)
ואיך שהפסקתי להגיב כבר היה אפשר לראות אשכולות צונחים למטה עם 0 תגובות ומוקפצים כל יומיים.

פשוט השלמתי עם העובדה שזה הפך לפורום דיבורים.
מה שאתה מתאר פה הוא אולי מחדל שלנו. תן לי את הלינק לאשכול תשובות שעשית ונראה אם אפשר להשאיר אותו כנעוץ.
Yoggie מנותק  
ישן 01-05-08, 17:06   #15
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

חחח נכחד איפשהו בעבר.

חכה נחפש.

מצאתי.

http://www.israelbody.com/showthread...E7%E3%F9%E9%ED

בעקרון היו אמורים לתת לי נקודות ואני הייתי פשוט מתקן פה ושם.
לא פירטתי יותר מידיי אבל לשאלות בסיסיות החוזרות על עצמן כמו "למה לא רואים לי קוביות"
ו"תנו לי תרגילים לגב" זה כן עונה, זה נראה לי אחלה לחדשים ששואלים את אותן שאלות כל שני וחמישי.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק  
ישן 01-05-08, 17:17   #16
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoshi-Moto
חחח נכחד איפשהו בעבר.

חכה נחפש.

מצאתי.

http://www.israelbody.com/showthread...E7%E3%F9%E9%ED

בעקרון היו אמורים לתת לי נקודות ואני הייתי פשוט מתקן פה ושם.
לא פירטתי יותר מידיי אבל לשאלות בסיסיות החוזרות על עצמן כמו "למה לא רואים לי קוביות"
ו"תנו לי תרגילים לגב" זה כן עונה, זה נראה לי אחלה לחדשים ששואלים את אותן שאלות כל שני וחמישי.
תשלח לי מייל ל:
yogggie@gmail.com
אני רוצה להתייעץ איתך שם לגבי משהו
Yoggie מנותק  
ישן 01-05-08, 17:18   #17
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dino Psaras
מה הייתה הבעיה עם המשתמש Arsen? (לא שיש לי מושג מי עומד מאחוריו). ממה שראיתי הוא דווקא היה אחלה..
בידיוק בשביל זה פתחנו את המייל החדש, הפורום לא המקום לדון במריבות ובכל הצרות מסביב. ואני מעדיף שלא להכנס לפרטים אודות משתמשים בעיתיים, מי שרוצה יכול לפנות אלי במייל, אין צורך להמשיך בדיון זה.

יוגי. ננעל.
Yoggie מנותק  
נושא נעול