ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-02-14, 21:04   #1
Energizer rabit
חבר מתחיל

ברירת מחדל קצת כח נשי- פאוורליפטריות רוסיות

הראשונה היא פאוורליפטרית רוסייה העונה לשם Julia Vins
היא רק בת 17 ומתהדרת בגוף שרירי ומרשים והרבה כח.

סירטון דד ליפט של 140 קילו-
http://www.youtube.com/watch?v=3EsY8REfUvk

ערוץ היוטיוב שלה
http://www.youtube.com/user/JuliaVins?feature=watch

תמונות ואתר רשמי
http://juliavins.com/gallery/photo/

הגברת השנייה כבר לא ילדה אלא אישה בת 48 שנראית כמו סבתא חביבה
אבל עם כח ותוצאות שגם ליפטרים רבים היו רוצים
שמה הוא Galina Karpova גנים של אמא רוסייה..

סקוואט -330KG
בנצ'- 205KG
דדליפט- 290KG

http://www.youtube.com/watch?v=PzkZTIR9ZL4

קטע שלה מתוך הכנות לתחרות שנערכה ב2012
מדקה- 7:20 בערך

http://www.youtube.com/watch?v=bpdAnEO-BO0

תהנו (=

נערך לאחרונה על ידי Energizer rabit, 19-02-14 בשעה 21:09.
Energizer rabit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-14, 21:14   #2
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

מה זה החרא הזה?! זה אישה זה? יצור איזשהו.. אם היא הייתה גבר,נראה לי היא הייתה יותר חזקה מבנדיקט בכמה רמות..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-14, 22:10   #3
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
מה זה החרא הזה?! זה אישה זה? יצור איזשהו.. אם היא הייתה גבר,נראה לי היא הייתה יותר חזקה מבנדיקט בכמה רמות..
זה המקצוע שהיא בחרה, והיא מגשימה את עצמה בתוך זה. מי אתה שתפקפק בנשיות או בבחירה שהיא עשתה? ושים לרגע בצד את העובדה שהיא יכולה להיות אמא שלך בגיל. ושים לרגע בצד את הקטע הטכני שיש לה עיסוק בחיים שמביא אותה להישגים ותארים, ושהיא אשכרה נלחמת במוט, להרבה גברים אין את הנחישות הזאת.

רק במדינת השום כלום הזאת בנות שמתאמנות כבד זה נחשב מגעיל וגברי.

יש לי כבוד ענק לגברת המבוגרת מהסרטונים, נתן לי השראה ורבאק יותר מכל סרטון של שוורנצגר או קליפ בסגנון אל תוותר לעצמך. אני בהחלט אשמור את זה למועדפים. תודה לך על זה.

ובנימה משמחת זאת, קצת מבואס מהבחורה בסרטון הראשון שבגיל של אחותי ועושה יותר דדליפט ממני.

נערך לאחרונה על ידי motherfuckerscreamer, 19-02-14 בשעה 22:18.
motherfuckerscreamer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-14, 00:19   #4
DaSpider
חבר פעיל

בטח, יצור כזה רק ב"מדינת שום כלום" שלנו נחשב "מגעיל וגברי"... אבל עכשיו ברצינות רגע, מבחינת ההישג, מרשים ללא ספק, אבל בחיי שלא הייתי מזהה שזו אשה אם לא היה כתוב.
ישן 20-02-14, 00:19   #5
nadavmoore
חבר פעיל

screamer כדי להיות חזק צריך להתאמן. ולא לזיין בשכל.

לגביי הילדונת היא דופקת אובר אקסטנשן מסוכן מאד בסוף הדדליפט, לא ממולץ הקטע הזה
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-02-14, 01:03   #6
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

מהמהמהמהמהמהמהמהמהמהמהמה??????????????????????????
ישן 20-02-14, 01:28   #7
DaSpider
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the raccoon צפה בהודעה
מהמהמהמהמהמהמהמהמהמהמהמה??????????????????????????
חשבתי לרגע שכתבת "מהממת"
ישן 20-02-14, 11:41   #8
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה
זה המקצוע שהיא בחרה, והיא מגשימה את עצמה בתוך זה. מי אתה שתפקפק בנשיות או בבחירה שהיא עשתה? ושים לרגע בצד את העובדה שהיא יכולה להיות אמא שלך בגיל. ושים לרגע בצד את הקטע הטכני שיש לה עיסוק בחיים שמביא אותה להישגים ותארים, ושהיא אשכרה נלחמת במוט, להרבה גברים אין את הנחישות הזאת.

יש לי כבוד ענק לגברת המבוגרת מהסרטונים, נתן לי השראה ורבאק יותר מכל סרטון של שוורנצגר או קליפ בסגנון אל תוותר לעצמך. אני בהחלט אשמור את זה למועדפים. תודה לך על זה.

ובנימה משמחת זאת, קצת מבואס מהבחורה בסרטון הראשון שבגיל של אחותי ועושה יותר דדליפט ממני.
אתה אידיוט לגמרי אה? לא זלזלתי בה לרגע! תכניס תראש באדמה ושתוק תעשה טובה
ישן 04-03-14, 01:18   #9
ariel12
חבר פעיל

ציטוט:

אם העבמ הזה בת ה48 נראית לך כמו אישה, ולפי התגובה שלך נשמע גם שהיא מושכת לדעתך המצב חמור מאוד..
בחורה שמתאמנת זה סקסי מאוד אבל בגבול הטעם הטוב. דעתי האישית היא גם לגבי גברים- יותר מדי גדול זה מוגזם ומגעיל אבל את זה אני עוד איכשהו יכול להבין. אבל בנות כאלה? איכסססס
ישן 06-03-14, 20:53   #10
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ariel12 צפה בהודעה
אם העבמ הזה בת ה48 נראית לך כמו אישה, ולפי התגובה שלך נשמע גם שהיא מושכת לדעתך המצב חמור מאוד..
בחורה שמתאמנת זה סקסי מאוד אבל בגבול הטעם הטוב. דעתי האישית היא גם לגבי גברים- יותר מדי גדול זה מוגזם ומגעיל אבל את זה אני עוד איכשהו יכול להבין. אבל בנות כאלה? איכסססס
תגיד לי שאישה רוצה להגיע לתפקיד בכיר במקום העבודה שלה זה מגעיל בעינייך??

אז פתאום שאישה רוצה להגיע למשקל 200 קילו בסקוואט אז זה מגעיל בעינייך????

תפסיקו לזלזל בעבודה קשה של אנשים, בין אם הם גברים נשים או קוקסינלים עם עגיל בלשון. זה שובניזם בלתי נסבל שלא יקח אותנו רחוק תאמין לי!

תראה מה היא מקריבה למען מה שהיא עושה, את הגוף שלה, שהוא מכוער וכן בלתי ניתן לזיון בטח, אבל על זה מגיע לה הרבה מאוד הערכה כי היא מקריבה. למען המדינה שלה. למען החלומות שלה.

זין, זה חומר של אלופים. אין כזה בארץ. בעיקר בגלל שמי שמנהל את הארץ הזאת זה אנשים אידיוטים ואפלים עם דעות כמו שלך!

תפסיקו להתייחס לזה פשוט כאל ספורט. זה הרבה יותר מזה. הרבה אנשים, גברים או נשים (במיוחד במדינות הרבה יותר נאורות מהמדינה הזאת שמיוצגת על ידי אידיוטים עם דעות כמו שלך) רואים בזה הגשמה עצמית. הביטוי הגשמה עצמית גדול יותר מכל דבר שאתה יכול לעלות על דעתך.

להגיד איכס ומגעיל על דבר כזה זה גורם לי לחשוב אם אנשים פרמיטיבים או שהם פשוט לא התבגרו..
סלחו לי אבל זה טמטום וזה מעצבן.
ישן 06-03-14, 23:43   #11
ariel12
חבר פעיל

כן אישה שמגיעה ל200 קילו בסקוואט מבחינתי היא לא אישה. אין בה שום נשיות, אפילו את הגבריות היא כבר עברה..היא נראית כמו מוטציה וכן זה מגעיל. מעבר לזה אף אחד לא זלזל בה היא הגיעה להישג מרשים מאוד וכל הכבוד לה על זה..
אה ואם כל כך רע לך כאן והאנשים פה כל כך פרימיטיביים אידיוטים עם דעות אפלות שלא מבינים כלום מהחיים שלהם למה שלא תקח תרגליים ותעבור לאחת הארצות ה"נאורות" שלך?
ישן 07-03-14, 11:51   #12
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
תגיד לי שאישה רוצה להגיע לתפקיד בכיר במקום העבודה שלה זה מגעיל בעינייך??

אז פתאום שאישה רוצה להגיע למשקל 200 קילו בסקוואט אז זה מגעיל בעינייך????

תפסיקו לזלזל בעבודה קשה של אנשים, בין אם הם גברים נשים או קוקסינלים עם עגיל בלשון. זה שובניזם בלתי נסבל שלא יקח אותנו רחוק תאמין לי!

תראה מה היא מקריבה למען מה שהיא עושה, את הגוף שלה, שהוא מכוער וכן בלתי ניתן לזיון בטח, אבל על זה מגיע לה הרבה מאוד הערכה כי היא מקריבה. למען המדינה שלה. למען החלומות שלה.

זין, זה חומר של אלופים. אין כזה בארץ. בעיקר בגלל שמי שמנהל את הארץ הזאת זה אנשים אידיוטים ואפלים עם דעות כמו שלך!

תפסיקו להתייחס לזה פשוט כאל ספורט. זה הרבה יותר מזה. הרבה אנשים, גברים או נשים (במיוחד במדינות הרבה יותר נאורות מהמדינה הזאת שמיוצגת על ידי אידיוטים עם דעות כמו שלך) רואים בזה הגשמה עצמית. הביטוי הגשמה עצמית גדול יותר מכל דבר שאתה יכול לעלות על דעתך.

להגיד איכס ומגעיל על דבר כזה זה גורם לי לחשוב אם אנשים פרמיטיבים או שהם פשוט לא התבגרו..
סלחו לי אבל זה טמטום וזה מעצבן.
שמע אתה בן אדם מוזר
ישן 07-03-14, 15:05   #13
ORs
חבר פעיל

הסמל האישי שלORs

זה כבר לא נראה בת...
מכל המובנים
אבל כל אחד ומה שהוא אוהב
ישן 07-03-14, 18:49   #14
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ariel12 צפה בהודעה
כן אישה שמגיעה ל200 קילו בסקוואט מבחינתי היא לא אישה. אין בה שום נשיות, אפילו את הגבריות היא כבר עברה..היא נראית כמו מוטציה וכן זה מגעיל. מעבר לזה אף אחד לא זלזל בה היא הגיעה להישג מרשים מאוד וכל הכבוד לה על זה..
אה ואם כל כך רע לך כאן והאנשים פה כל כך פרימיטיביים אידיוטים עם דעות אפלות שלא מבינים כלום מהחיים שלהם למה שלא תקח תרגליים ותעבור לאחת הארצות ה"נאורות" שלך?
סבבה, לא נוגע בדבר הזה עם כפפות של מוסכניק, אבל מי אתה שתקבע עם היא אישה או לא?

בוא נגיד שבמובנים טכנים זה ביזוי לספקטרום האולימפי (מזל שלא אתה קובע את התקנות) כי מעניין אותי מה תגיד על זורקות דיסקוסים, מניפות אולימפיות, לוחמות ג'ודו קראטה שחקינות רוגבי וחתרניות ימיות? אולי אסור להן להתחרות בקטגוריה של הנשים כי מה שהן עושות זה גברי מדיי? בדוק אתה מאונן על דנה אינטרנשיונל לך תבדוק את עצמך אחי כי נראה לי נכשלת בתפיסת של המושג נשיות.. זה פרמיטיביות של קוף לחשוב ככה...

בקיצור לך תישן על האף אחי אין לי כח להסביר לך אתה מוזמן ללכת אליה לאישה בת 47 להגיד לה שהיא לא מספיק מילפית בשביל להעמיד ת'זין שלך ולקבל תשובה יותר מובנת..
יום טוב.
ישן 07-03-14, 19:40   #15
ariel12
חבר פעיל

מה קרה לקחת קשה עוד שניה אתה בוכה.
לך אחי צא עם מישהי שדוחקת חזה יותר ממך ונראית כמו מקרר. ואחרי זה תבוא ותגיד שאני, אני איבדתי את תפיסת המושג נשיות פחח

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא