ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-10-08, 21:59   #21
ilayzror
חבר פעיל

כללי:: עילי צרור
חדר כושר: פיטנס בתים

יש למישהו את הביוגרפיה שלו?
ilayzror מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 22:04   #22
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

כל הכבוד לו על הסגיו והצלחותיו, באמת - אני לא מתבייש להגיד שהוא זוכה לקבל ממני המון כבוד עבור מה שעשה בשביל הספורט שלנו, ועל הסגיו הפרטיים שמייצגים את המדינה שלנו. אבל הוא תמיד מצליח להרוס לעצמו את השם עם אימרות כאלו ואחרות.. הוא מכיר אותנו באופן אישי שככה מדבר..? שילמד לקבל ביקורת בדיוק כמו כל אחד אחר, אין טעם להגיב בגאוותנות יתר ויהירות או שחצנות. הוא מטומטם שסתם יוצא על קבוצה שלמה של אנשים, הוא איש ציבור שהתמדית חשובה לו וחשוב לשמור על יחסים טובים עם כולם...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 22:29   #23
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

גלעד דווקא בגלל כל הסיבות שציינת הוא צריך לדעת איך להתבטאות
הוא הדמות הכי מוכרת בארץ של פיתוח גוף, הוא צריך לקדם גם צעירים, ואפילו אם ירדו עליו זה לא משנה, הוא צריך לדעת להתטאות בצורה מכובדת, דווקא בגלל הסיבה שהוא כ"כ עזר לב"ב בארץ

וסיקס פאק זה השגיו*

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 22:58   #24
OmriF

הסמל האישי שלOmriF

גלעד על מה העצבים? כמו שאני מבין שזה סיפור מאוד ישן ואין צורך להתעצבן. באמת אני גם מאוד מעריך את אלי האנה, אבל מה שהוא רשם זה בהחלט מעורר גועל.

האם אתה בתור מתחרה רציני מתייחס לכל מה שאמרו עלייך לטוב ולרע? הוא צריך לדעת לשים לעצמו גבולות ולא לרדת לרמתם של אותם אנשים שפלים שיורדים עליו על גבי הרשת.
OmriF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 23:06   #25
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omrif צפה בהודעה
גלעד על מה העצבים? כמו שאני מבין שזה סיפור מאוד ישן ואין צורך להתעצבן. באמת אני גם מאוד מעריך את אלי האנה, אבל מה שהוא רשם זה בהחלט מעורר גועל.

האם אתה בתור מתחרה רציני מתייחס לכל מה שאמרו עלייך לטוב ולרע? הוא צריך לדעת לשים לעצמו גבולות ולא לרדת לרמתם של אותם אנשים שפלים שיורדים עליו על גבי הרשת.
אני לא עצבני אחי,כתבתי בצורא תוקפנית שהמסר יכנס לאנשים לתוך הראש ושיקלטו משהו פעם אחת ולתמיד,אתה צריך לראות אותי עכשיו עומד לי הזין אני אוכל דגנים אם חלב כי בא לי שומע מוסיקה ומרגיש בעננים

בקשר לשאלה שלך?אני בתור מתחרה מתיחס לביקורת!!!לטוב ולרע לא היו חסרים משתמשים כאן שאמרו לי שמע גלעד השנה הייתה ככה וככה לדעתי,כיבדתי?כן בהחלט!הייתם בתחרות אתם הקהל אני מכבד,כמו שאני חושב שדקסטר ג'קסון לא היה צריך לקחת תאולימפיה!וזאת הביקורת שלי עליו בתור מתחרה.
מה שנאמר כאן על אלי האנה זה זילזול וזאת יריקה לפרצוף ויש הבדל גדול בין השנים חביבי,איך אתה הייתה מרגיש במקומו?חוץ אלי רשם מסר לכל התינוקות באתר של נאבא ובזה הוא שם לזה סוף תהיה בטוח שכולם קראו את המסר הזה וכל השאר ממש לא מזיז לו מה עוד ילדון אם היקף יד 20 חושב עליו.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 23:25   #26
snirzaharonz
חבר פעיל

כללי:: snir aharon
חדר כושר: Sportov Gan Yavne

pro xxl

3.אני רוצה שכל אחד שפתח פה את הפה המסריח שלו על אלי ירשום מה אלי בחיים שלו עשה לו ופגע בו אישית שזה מגיע לו הליכלוכים והעלבון הגועלי הזה?

אז קודם כל שאדון אלי יסביר למה הוא פתח תפה המסריח ומהטונף שלו על כל הקהילה שנקראת "ישראל בודי" מה כולם פגעו בו אישית ?

אז קודם כל .. כל מי שליכלך על אלי .. זה כתוצעה ישירה של הדברים שהוא עצמו אמר בכתבה .. לכן אנשים נפגעו
ברגע שבנאדם מכליל אותי ומכנה אותי כ"מאונן מקלדת" ואומר לי שלא עשיתי כלום בחיים שלי ..לעומת ההמר והמרצדס והשרמוטה שהוא מתחזק .. אז כן זה מעצבן אותי וכן אני יפתח עליו ועל כל ההשגים שלו תפה
כי כשהוא אדון אלי עם כל התארים שלו מדבר ככה אז אפשר לומר שהוא מודל לחיקוי ? לא ניראה לי ..
אפשר לומר שהוא בנאדם נפוח ופוזאיסט והוא לא עושה עלי רושם ..
ובכלל שהוא אומר כאן על אנשים שהם ילדים קטנים ומפגרים רק מראה כמה הוא טיפש ..

לילה טוב
snirzaharonz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 23:33   #27
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

אין לי משהו נגדו אבל הוא יצא שחצן מסריח בכתבה הזאת
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 23:42   #28
OmriF

הסמל האישי שלOmriF

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אני לא עצבני אחי,כתבתי בצורא תוקפנית שהמסר יכנס לאנשים לתוך הראש ושיקלטו משהו פעם אחת ולתמיד,אתה צריך לראות אותי עכשיו עומד לי הזין אני אוכל דגנים אם חלב כי בא לי שומע מוסיקה ומרגיש בעננים

בקשר לשאלה שלך?אני בתור מתחרה מתיחס לביקורת!!!לטוב ולרע לא היו חסרים משתמשים כאן שאמרו לי שמע גלעד השנה הייתה ככה וככה לדעתי,כיבדתי?כן בהחלט!הייתם בתחרות אתם הקהל אני מכבד,כמו שאני חושב שדקסטר ג'קסון לא היה צריך לקחת תאולימפיה!וזאת הביקורת שלי עליו בתור מתחרה.
מה שנאמר כאן על אלי האנה זה זילזול וזאת יריקה לפרצוף ויש הבדל גדול בין השנים חביבי,איך אתה הייתה מרגיש במקומו?חוץ אלי רשם מסר לכל התינוקות באתר של נאבא ובזה הוא שם לזה סוף תהיה בטוח שכולם קראו את המסר הזה וכל השאר ממש לא מזיז לו מה עוד ילדון אם היקף יד 20 חושב עליו.
כשהתכוונתי למה שנאמר עלייך התכוונתי בסגנון של: "גלעד אתה גרוע \ אתה לא ברמה של תחרות \ אני סתם לא אוהב אותך \ אתה דומה לשניצל" ועוד שאר העלבות שפשוט מתחרה מקצועי אין טעם שישים לב אליהם ואפילו גם מתאמן חובב.

מה נאמר כאן על אלי האנה?
OmriF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-08, 23:50   #29
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

אני לא יודע מה איתכם .אני מצדיע לו על מה שהוא עשה תחשבו שהוא לא היה זוכה ועזבו את זה לא היה אחד כמו אלי האנה. אולי ישראל הייתה עוד יותר זרקוקה בצד בענף הזה..אני מצדיע לו עשה הכול בישביל שיהיה למיתחרים כיף ושיהיה איגוד ממש יפה!
or16 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-08, 02:02   #30
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snirzaharonz צפה בהודעה
pro xxl

3.אני רוצה שכל אחד שפתח פה את הפה המסריח שלו על אלי ירשום מה אלי בחיים שלו עשה לו ופגע בו אישית שזה מגיע לו הליכלוכים והעלבון הגועלי הזה?

אז קודם כל שאדון אלי יסביר למה הוא פתח תפה המסריח ומהטונף שלו על כל הקהילה שנקראת "ישראל בודי" מה כולם פגעו בו אישית ?

אז קודם כל .. כל מי שליכלך על אלי .. זה כתוצעה ישירה של הדברים שהוא עצמו אמר בכתבה .. לכן אנשים נפגעו
ברגע שבנאדם מכליל אותי ומכנה אותי כ"מאונן מקלדת" ואומר לי שלא עשיתי כלום בחיים שלי ..לעומת ההמר והמרצדס והשרמוטה שהוא מתחזק .. אז כן זה מעצבן אותי וכן אני יפתח עליו ועל כל ההשגים שלו תפה
כי כשהוא אדון אלי עם כל התארים שלו מדבר ככה אז אפשר לומר שהוא מודל לחיקוי ? לא ניראה לי ..
אפשר לומר שהוא בנאדם נפוח ופוזאיסט והוא לא עושה עלי רושם ..
ובכלל שהוא אומר כאן על אנשים שהם ילדים קטנים ומפגרים רק מראה כמה הוא טיפש ..

לילה טוב
בחיאט,תעשה לי טובה ניפגעתה שאלי קרא לך מאונן מקלדת?כמה פעמים אלי האנה כתב נגדך ונגד מי שמלכלך עליו?פעם אחת!!
לעומת זאת!!!כמה פוסטים היו פה של תמונות של אלי שנהרסו בגלל כל ההשמצות על הסינטול?כמה עלבונות וכמה ירידות ולא ביקורת בונה ירידות מגעילות ושחצניות היו כאן מלא!בלי סוף!מ2006 שנירשמתי לפה אם עוד night wolf אני זוכר את כל ההשמצות המסריחות האלו כל שני וחמישי.

באמת שאין מה להשוות בכלל.
ישן 19-10-08, 02:06   #31
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omrif צפה בהודעה
כשהתכוונתי למה שנאמר עלייך התכוונתי בסגנון של: "גלעד אתה גרוע \ אתה לא ברמה של תחרות \ אני סתם לא אוהב אותך \ אתה דומה לשניצל" ועוד שאר העלבות שפשוט מתחרה מקצועי אין טעם שישים לב אליהם ואפילו גם מתאמן חובב.

מה נאמר כאן על אלי האנה?
כמה זמן אתה רשום בפורום אחי?אתה יודע כמה ירידות היו פה?בלי הפסקה!וזה לא אני סתם לא אוהב אותך אתה דומה לזה דומה לזה.
זה עלבונות אנשים העלו לפה תמונות אשכרה בישביל לעשות מזה בדיחה ומי שבאמת היה בדיחה זה אותם אידיוטים שעשו את זה שלא הבינו שהם בפורום של פיתוח גוף ויורדים על הבודיבילדר הישראלי היחידי שבאמת עשה משהו בתחרויות בחו"ל.
בנתיים אף אחד בארץ לא הגיע להישג שאלי הגיע אם כל הכבוד ויש כבוד גדול לאנשים כמו עמית ספיר,סטס,מקס שמעייה,מאור זרדז,אלון צוקרמן,צביקה סוייקה ואירה מעיין וכל ספורטאי שיצא להתחרות בחו"ל אבל עד היום אלי בנתיים זכה בתואר מר עולם בתחרות מקצועית ועל זה צריך לכבד ולהעריך את המקום שלו בספורט בארץ ולכבד את זה ולא להשמיץ מתוך קינאה או שינאה סתמית.
ישן 19-10-08, 02:48   #32
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
כמה זמן אתה רשום בפורום אחי?אתה יודע כמה ירידות היו פה?בלי הפסקה!וזה לא אני סתם לא אוהב אותך אתה דומה לזה דומה לזה.
זה עלבונות אנשים העלו לפה תמונות אשכרה בישביל לעשות מזה בדיחה ומי שבאמת היה בדיחה זה אותם אידיוטים שעשו את זה שלא הבינו שהם בפורום של פיתוח גוף ויורדים על הבודיבילדר הישראלי היחידי שבאמת עשה משהו בתחרויות בחו"ל.
בנתיים אף אחד בארץ לא הגיע להישג שאלי הגיע אם כל הכבוד ויש כבוד גדול לאנשים כמו עמית ספיר,סטס,מקס שמעייה,מאור זרדז,אלון צוקרמן,צביקה סוייקה ואירה מעיין וכל ספורטאי שיצא להתחרות בחו"ל אבל עד היום אלי בנתיים זכה בתואר מר עולם בתחרות מקצועית ועל זה צריך לכבד ולהעריך את המקום שלו בספורט בארץ ולכבד את זה ולא להשמיץ מתוך קינאה או שינאה סתמית.
ישן 19-10-08, 09:46   #33
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

בעקרון אלי האנה צודק, כל הטענות הן נכונות.
היו הרבה לכלוכים עליו פה בפורום, ותכלס, מי אנחנו שנבקר אותו? סה"כ ילדים, לא עברנו רבע ממה שהוא עבר(בבודיבילדינג ובחיים עצמם)...
אבל
הדרך שבה הוא מבטא את הדברים היא על הפנים. במיוחד בגלל העובדה שהוא מי שהוא, אם הוא הביא כ"כ הרבה גאווה למדינת ישראל, שיתנהג בהתאם, שיתנהג בכבוד, מה הוא שם ראש עם ילדים בני 20 ומטה שמלכלכים עליו?

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-08, 09:51   #34
ilayzror
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
לא הבנתי על מה צחקו עליו, ההפך לא היו צרכים להיות גאים בו ?
ישן 19-10-08, 10:00   #35
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ilayzror צפה בהודעה
לא הבנתי על מה צחקו עליו, ההפך לא היו צרכים להיות גאים בו ?
היו צריכים, אבל הרבה לכלכו על כל הקטע של הסינטול וכו'

Eitan Davidovich
עוזר גם בפייסבוק.

ישן 19-10-08, 11:24   #36
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

דוגרי אני בהתחלה זילזלתי בוא בגלל הסינטול אבל כשראיתי תמונות שלו בשיא ואיפה הוא היה כבר התחלתי לתת לו כבוד אבל הוא הרס את זה עם מה שהוא אמר.

הוא ניהיה לי כמו בר רפאלי נו.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-08, 11:28   #37
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1 צפה בהודעה
דוגרי אני בהתחלה זילזלתי בוא בגלל הסינטול אבל כשראיתי תמונות שלו בשיא ואיפה הוא היה כבר התחלתי לתת לו כבוד אבל הוא הרס את זה עם מה שהוא אמר.

הוא ניהיה לי כמו בר רפאלי נו.
לא הבנתי את ההשוואה לבר רפאלי

Eitan Davidovich
עוזר גם בפייסבוק.

ישן 19-10-08, 11:31   #38
ao-ao
חבר פעיל

גמאני^^
הסבסר פרט ונמק
ao-ao מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-08, 11:45   #39
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי koko16 צפה בהודעה
קראתי פעם ראיון שעשו איתו באיזה אתר והוא אמר שבגיל 15-16 היה לו היקף יד 50 ס"מ, הגיוני??
בטח אחי אני נולדתי עם היקף 48, אז למה שלא יהיה לו 50 בגיל 16 ?

חוץ מזה שזה ישן טילים .
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-08, 11:49   #40
ilayzror
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KOKO16 צפה בהודעה
קראתי פעם ראיון שעשו איתו באיזה אתר והוא אמר שבגיל 15-16 היה לו היקף יד 50 ס"מ, הגיוני??
זה המאמר הזה
http://www.nabba.co.il/eli_h.htm

"
גיא: אני מבין שגיל 14 היה תחילת דרכך בתחום המשקולות. אם כך, כיצד התפתח עיסוק ספורטיבי זה לרמה יותר מקצועית ?
אלי: אחרי שנתיים של אימונים, בשנת 1985, ניגשתי לתחרות "מר ישראל הצעיר" של איגוד IFBB , וזכיתי שם במקום הראשון לקטגוריה זו. למרות היותי אז בגיל 16, הייתי מאוד מנופח והחלה סביבי התעניינות בתחום פיתוח השרירים. היה לי אז היקף יד של 50 ס"מ ושקלתי מעל 100 ק"ג. "
תגובה