ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-09-07, 15:45   #1
GbeTech
חבר פעיל

ברירת מחדל מספר שאלות עם נושאים כללים...

מנשמע אנשים. אני מתאמן חודשיים וחצי, יש הבדל משמעותי למדי, אני מרוצה מאוד...

יש לי מספר שאלות: (גם אם אחת או שתיים לא קשורות לפורום כל כך, העדפתי לשים את הכל באשכול אחד ולא בכמה אשכולות נפרדים)

1. אני בן 15 (בדצ' 16), 1.80, שוקל 60, 60.5. כמה קלוריות אני שורף במנוחה?

2. האם עדיף לעשות כמה שיותר סטים של בטן ברציפות? או שזה בסדר לחלק אותם לאורך כל האימון? (בערך שעה וחצי).
כי אם אני עושה אותם רצוף, אני משתעמם ונמאס לי, אני עושה מקסימום 3-4... אם אני מחלק אני תמיד עושה 6, לפעמים מגיע ל 8.
(עכשיו הדברים הפחות קשורים P: )

3. אני רואה תמונות של בודיבילדרים, של דוגמנים... לכל אחד יש צורה שונה של שרירים, זה הכי ברור בשרירי החזה... לחלק יש חזה יחסית עגול ובולט, לחלק יש חזה עם צורה יותר "מרובעת" והוא יותר שטוח. האם זה 100% גנטיקה? או שיש לי שליטה מסויימת על הצורה של השרירים שלי? ואם כן, מה עושה את ההבדל?

4. יש לכם המלצה על דאודורנט ספריי? P: חח אני מרגיש טפשי אבל מעניין אותי במה כל אחד משתמש... בהנחה שהתנסתם בכמה חברות בעבר

תודה אנשים...
GbeTech מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-07, 16:26   #2
Coleman
חבר פעיל

אני יענה לך על חלק מהשאלות כי אין לי כוח לענות על כולם-
1. http://www.olympusfit.co.il/show_mam...at_id=11&id=66
2. אם משעמם לך בתרגילי בטן אז ישעמם לך בכל דבר במכון...יש שיטה של אימון מחזורי שעושים סט מכל תרגיל ואז חוזרים חזרה לתרגיל הראשון אבל זה עוד יותר מעצבן לדעתי...עדיף לעשות את כל הסטים של הבטן בבת אחת ולא לאורך כל האימון כדי שהשרירים באזור לא יתקררו
3. השליטה שיש לך על השרירים שלך היא אימונים...צורת החזה מושפעת מהמסה שהיא "אוגרת" בתוכה- חזה עליון חזק יוביל לצורה שונה בחזה ממישו שיש לו חזה עליון חלש, אבל גם לאימונים יש השפעה מזערית לעומת השפעת הגנטיקה (כמו בכל תחום אחר בבאדיבילדינג)
4.אני אישית משתמש בAXE ובADIDAS לספורטאים וזה סוחב לי תבית שחי למרות היערות שיש לי שם

בהצלחה אחי

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-07, 17:22   #3
GbeTech
חבר פעיל

[quote=Coleman]אני יענה לך על חלק מהשאלות כי אין לי כוח לענות על כולם-
1. http://www.olympusfit.co.il/show_mam...at_id=11&id=66

יצא לי 1700... זה ליממה? כלומר עקרונית אם אני מכניס פחות מזה אני ישרוף שומן?
ונגיד ביום, שכל היום אני יושב, ורק הולך לאימון אירובי ששורף לי 1000 קלוריות... שרפתי בעצם 2700 קלוריות ביממה הזאת?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Coleman
2. אם משעמם לך בתרגילי בטן אז ישעמם לך בכל דבר במכון...יש שיטה של אימון מחזורי שעושים סט מכל תרגיל ואז חוזרים חזרה לתרגיל הראשון אבל זה עוד יותר מעצבן לדעתי...עדיף לעשות את כל הסטים של הבטן בבת אחת ולא לאורך כל האימון כדי שהשרירים באזור לא יתקררו
האמת אימוני בטן הכי משעמם... האם באמת 3-4 סטים יותר אפקטיביים מ 6-8 לא רצופים?

ציטוט:
3.השליטה שיש לך על השרירים שלך היא אימונים...צורת החזה מושפעת מהמסה שהיא "אוגרת" בתוכה- חזה עליון חזק יוביל לצורה שונה בחזה ממישו שיש לו חזה עליון חלש, אבל גם לאימונים יש השפעה מזערית לעומת השפעת הגנטיקה (כמו בכל תחום אחר בבאדיבילדינג)
איך יראה (אני לוקח את הקיצוניות) אדם שכל חייו התאמן רק על חזה עליון, לעומת אחד שרק על חזה תחתון? למרות שאין ממש מצב כזה

ציטוט:
4.אני אישית משתמש בAXE ובADIDAS לספורטאים וזה סוחב לי תבית שחי למרות היערות שיש לי שם
אחלה... מישהו מחזק? חושב על חברות אחרות?
GbeTech מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא