ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-10-07, 23:04   #1
LLT
חבר מתחיל

ברירת מחדל חדש פה שאלות בנוגע לתזונה

שלום חבר'ה ...
לאחרונה התחלתי להתאמן (חודשיים) בבית עם המעט שאפשר (מולטי טריינר ומשקולות)
גיל 17 משקל 59 גובה 175 בוא נאמר לפי הנתון אני נחשב רזה אני מניח... (ביחס לכל המפלצות פה )
התחלתי באימון עלפי הנמצא פה באתר ז"א חודש וחצי הראשונים (הכרה ופיתוח הקורדינאציה)
ולאחרונה עברתי לשלב היותר מתקדם שם...
וכעת רציתי גם לשלב תפריט מתאים במטרה להעלות במסה ...
יש בעיה אחת...רגישות למוצרי חלב... כל העניין מעט מעיק בהתחשב לתפריטים המוצאים כאן ולכן החלטתי לנסות להרכיב אחד בעצמי העניין הוא שאיני בטוח בו במיוחד אל אף הנסיון לחשב את אחוזי החלבון ביחס לפחמימות \קלוריות וכו...

אשמח לכל עזרה במידה ולמישהו פה יש את אותה הבעיה ויכול ליעץ לי בנוגע לתפריט לא חלבי...
שאלה נוספת היא כרגע איני רוצה להתחיל להשתמש במוצרי חלבון שונים (שייקים וכו...) הייתי רוצה לדעת האם זה יכול להווה לי מכשול בהתקדמות בניית הגוף או שמה אני יכול להשיג את החסר גם מארוחות מתאימות...

תודה מראש על העזרה
LLT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-11-07, 15:41   #2
עקרב
חבר פעיל

הסמל האישי שלעקרב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LLT
שלום חבר'ה ...
לאחרונה התחלתי להתאמן (חודשיים) בבית עם המעט שאפשר (מולטי טריינר ומשקולות)
גיל 17 משקל 59 גובה 175 בוא נאמר לפי הנתון אני נחשב רזה אני מניח... (ביחס לכל המפלצות פה )
התחלתי באימון עלפי הנמצא פה באתר ז"א חודש וחצי הראשונים (הכרה ופיתוח הקורדינאציה)
ולאחרונה עברתי לשלב היותר מתקדם שם...
וכעת רציתי גם לשלב תפריט מתאים במטרה להעלות במסה ...
יש בעיה אחת...רגישות למוצרי חלב... כל העניין מעט מעיק בהתחשב לתפריטים המוצאים כאן ולכן החלטתי לנסות להרכיב אחד בעצמי העניין הוא שאיני בטוח בו במיוחד אל אף הנסיון לחשב את אחוזי החלבון ביחס לפחמימות \קלוריות וכו...

אשמח לכל עזרה במידה ולמישהו פה יש את אותה הבעיה ויכול ליעץ לי בנוגע לתפריט לא חלבי...
שאלה נוספת היא כרגע איני רוצה להתחיל להשתמש במוצרי חלבון שונים (שייקים וכו...) הייתי רוצה לדעת האם זה יכול להווה לי מכשול בהתקדמות בניית הגוף או שמה אני יכול להשיג את החסר גם מארוחות מתאימות...

תודה מראש על העזרה
אם יש לך רגישות לחלב, אתה יכול לשתות בבוקר שיק חלבונים עם מים במקום מנת קוטג' , או שטונה זה גם אופציה טובה לערב. ובכלל אתה צריך לברר שבשייק שאתה קונה אין לקטוז.
ישן 01-11-07, 15:54   #3
yoni2k
חבר פעיל

זה לא כזהההה נורא שיש לך רגישות למוצרי חלב..
פשוט תשיג חלבון ממקורות אחרים, מקורות מומלצים ולא יקרים מידי: חזה עוף\חזה הודו\פסטרמה\טונה.
yoni2k מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה