ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-05-07, 23:16   #41
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chivas90210
יפה אמרת---
אגב זאת אחת הבעיות שלי עם להיות ישראלי שגר בחוץ לארץ - אני כל הזמן ניתקל פה באנשים שיש להם הרבה דעות קדומות והסתייגות מישראלים בדיוק מאותן סיבות כמו שהגיבו פה אחדים - זה שאתה לא מכיר בישראל אנשים שהגיעו להישגים טבעיים זה לא אומר שהם לא קיימים.
מצחיק שאני פוגש אנשים שניראים כאילו חזרו מתחרות BB ע"פ אחוזי השומן והמסה שלהם, אבל בשיחה קצת יותר מעמיקה אתה מבין שאין להם ביכלל מושג בתזונה או בתוספים פשוטים.... והם פשוט מפמפמים ברזל

ולכל השאר... אתם בטח ניתקלים לא פעם בפוסטים של MOSHE\BULLET\GAL T שבאים ודיי משנים לכם את תפיסת החיים לגביי תזונה בעיקר.. וכל זאת רק ביגלל שהם קראו מחקרים חדשים, אז כן יש בעולם הגדול " עוד הרבה דברים שאתם לא מכירים\יצא לכם להיתקל, וזה לא אומר שהם לא קיימים. אכן רוב הדיאטות הנחשבות הם על בסיס גירעון קלורי בסופו של דבר אבל השוני בניהם הוא באופן "הטוויק" שנותנים לדיאטה, אז לא יודע או לא שמעתי על - הוא לא - לא קיים!
חלס כבר אחי.
אתה חופר יותר מידי ומנסה להגן על חבר שלך.
טיבעי או לא זה כבר לא מעניין אף אחד,זה לא שיש לו גוף של קולמן.

חיטוב,ומסה נחמדים..
יש בארץ אנשים שלא רואים אותו,זה לא שהוא פלא גנטי.
ישן 26-05-07, 23:22   #42
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

שלום לך משה ,
זה זמן רב שלא שוחחנו , לפני שאתן את דעתי על הבחור אני חייב לציין שמעולם לא ראיתי אותו פנים מול פנים רק בתמונות .
להזכיר זוהי דעתי בלבד ולא מציגה אף אחד אחר מלבדי .

לזכות בתואר מר ישראל באיגוד Ifbb במשקל של 65 ק"ג (לא שאני חלילה מזלזל אבל ....)
מניסוני שראיתי תחרויות רבות של האיגוד הנ"ל בכל קטגורייה יש מקסימום 4 מתחרים לכל היותר וכאשר אתה מעל 1.70 גובה עם משקל גוף של 65 ק"ג זה לא מרשים .

מקריאת תגובותיו הוא חושב שהוא ...."המציא את הגלגל מחדש " גם אם זה היה נכון תן לאחרים לומר זאת עלייך .
המאסה שלו בכלל לא מרשימה , אין ספק שיש לו גנטיקה ונטייה לחיטוב טבעי ולא יותר .

בין אם הוא לקח חומרים אסורים או לא , זה לא מעניין ולא משנה וגם אם לא אין בו משהו מרשים בכלל , יש לו אופי של טווס וזה כבר דבר שגורע המון מאותו אדם .(מעיד על חוסר ביטחון עצמי מובהק).

גם אם הייתי סובל מועדף כסף הוא היה האיש האחרון אליו הייתי פונה לייעוץ .

אני יודע שרבים לא יואהבו לקורא את דעתי , אך זה מה שאני חושב.

שבוע טוב לכולם .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-07, 23:26   #43
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
שלום לך משה ,
זה זמן רב שלא שוחחנו , לפני שאתן את דעתי על הבחור אני חייב לציין שמעולם לא ראיתי אותו פנים מול פנים רק בתמונות .
להזכיר זוהי דעתי בלבד ולא מציגה אף אחד אחר מלבדי .

לזכות בתואר מר ישראל באיגוד Ifbb במשקל של 65 ק"ג (לא שאני חלילה מזלזל אבל ....)
מניסוני שראיתי תחרויות רבות של האיגוד הנ"ל בכל קטגורייה יש מקסימום 4 מתחרים לכל היותר וכאשר אתה מעל 1.70 גובה עם משקל גוף של 65 ק"ג זה לא מרשים .

מקריאת תגובותיו הוא חושב שהוא ...."המציא את הגלגל מחדש " גם אם זה היה נכון תן לאחרים לומר זאת עלייך .
המאסה שלו בכלל לא מרשימה , אין ספק שיש לו גנטיקה ונטייה לחיטוב טבעי ולא יותר .

בין אם הוא לקח חומרים אסורים או לא , זה לא מעניין ולא משנה וגם אם לא אין בו משהו מרשים בכלל , יש לו אופי של טווס וזה כבר דבר שגורע המון מאותו אדם .(מעיד על חוסר ביטחון עצמי מובהק).

גם אם הייתי סובל מועדף כסף הוא היה האיש האחרון אליו הייתי פונה לייעוץ .

אני יודע שרבים לא יואהבו לקורא את דעתי , אך זה מה שאני חושב.

שבוע טוב לכולם .
כל מילה זהב!
יואב,אני מסכים אם כל מילה שלך ביותר מ-1000 אחוז.
קראתי קצת באתר שלו את השטויות שהוא רושם שם,באמת כמו שאמרתי מיקודם.
אני מוכן להקישיב למאמן חסר הנסיון שהיה לי ליפני שנתיים,שהיה אומר לי 15 חזרות ותרגיל אחד לכל שריר,אחרי אימון לאכול מקדולנדס מאשר להקישב לו...
ישן 26-05-07, 23:37   #44
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
כל מילה זהב!
יואב,אני מסכים אם כל מילה שלך ביותר מ-1000 אחוז.
קראתי קצת באתר שלו את השטויות שהוא רושם שם,באמת כמו שאמרתי מיקודם.
אני מוכן להקישיב למאמן חסר הנסיון שהיה לי ליפני שנתיים,שהיה אומר לי 15 חזרות ותרגיל אחד לכל שריר,אחרי אימון לאכול מקדולנדס מאשר להקישב לו...
מתי בדיוק וויקטור אמר לך לאכול מקדנולס חח זאת נראה לי הייתה יוזמה שלך
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-07, 23:40   #45
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
מתי בדיוק וויקטור אמר לך לאכול מקדנולס חח זאת נראה לי הייתה יוזמה שלך

תאמין לי שהוא אמר לי דברים יותר קרועים מזה...

אתה גם שמעת לעצות הטיפשיות שלו כמה שנים לא ?
ישן 26-05-07, 23:45   #46
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

נראה לי שהוא לא על 4% שומן אלא יותר, הוא על חומרים בעליל.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 00:01   #47
TheGift
חבר פעיל

"הוא על חומרים בעליל" - עוד תגובה מנוסח ה"ישראלי המצוי". תפסיקו לדבר שטויות כי אף אחד לא יכול לקבוע אם הוא על חומרים או שלא, אל הן רק השערות ותו לא.
יש איזה ילד אחד בן 17.5 במכון שלי שמרים משקלים פי 2 מכמה אנשים שאני יודע בוודאות שהם עשו\עושים סייקלים. אין לו ולו קמצוץ של מושג בתזונה ולא נראה לי שהוא יודע מזה בכלל סטרואידים. הוא נראה לא פחות טוב מרובם. בקיצור, מספיק עם הסטיגמות והדעות הקדומות.
אני פה עם chivas90210.

הבחור שבתמונות נראה מעולה אבל יחד עם זאת המסה שלו לא מרשימה ביותר, ולכן אם הוא טוען שהוא טבעי אין סיבה שלא אאמין לו. לו הוא היה שוקל יותר ובאחוז שומן זהה, הייתי חושב שהוא שקרן. אבל משום שלא מדובר פה באיזה ג'י קטלר ישראלי, אני אתן לו להנות מהספק.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 00:04   #48
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

chivas, אתה יודע מה קורה לבן אדם ב3.5% שומן? אין מצב שהוא הגיע לשם טבעי. פשוט אין מצב. בן אדם מפרק שריר בכמויות ב% שומן נמוכים שכאלה. מה גם, שהבן אדם אימפוטנט בלי טסט' אקסוגני ב% שומן כזה.
בכל אופן, אני גם לא מי יודע מה אוהב את האתר שלו... הוא מבטיח דברים שלא ניתנים להשגה ואומר שהוא פיתח "שיטה"...

lee123, גם מרימים אולימפיים חזקים יותר מכל הבודיבילדרים הכי גדולים, מה הנקודה שלך?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 00:06   #49
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
chivas, אתה יודע מה קורה לבן אדם ב3.5% שומן? אין מצב שהוא הגיע לשם טבעי. פשוט אין מצב. בן אדם מפרק שריר בכמויות ב% שומן נמוכים שכאלה. מה גם, שהבן אדם אימפוטנט בלי טסט' אקסוגני ב% שומן כזה.
בכל אופן, אני גם לא מי יודע מה אוהב את האתר שלו... הוא מבטיח דברים שלא ניתנים להשגה ואומר שהוא פיתח "שיטה"...
עוד תגובה לעניין,כבוד!!!

מחר מוניטין!
ישן 27-05-07, 00:43   #50
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:

lee123, גם מרימים אולימפיים חזקים יותר מכל הבודיבילדרים הכי גדולים, מה הנקודה שלך?

ונקודתך היא שאם הוא היה על חומרים אז הוא לא היה אמפוטנט ב3.5%???
ומה שוב אתם מזבלים תמוח בדיוק על זה לא רציתי לדבר בפוסט הזה וציינתי את זה בבירור שכל אחד יבין....מה גם שאני לא חברה שלו וזה לא ענייני עם עומד לו או לא!!!
3.5% הוא משהוא זמני מבחינתו - לצרכי התחרות. כל חכמי החלם פה שיביאו לי דוגמא מהפורום או מחיי היום יום שלהם על מפתח גוף בנתונים כאלה ואני אהיה מרוצה! זה שבארץ הוא עוף זר זה לא אומר שבכל העולם הוא דבר מיוחד....

לטל י. - אכן בשבילי ובשבילך קתגורית ה 75 קג טבעי או לא זה דיי בגדר משחק ובדיחה אבל להזכיר לך לפני לא פחות מעשור מה הייתה כמות המתחרים בשאר הקטגוריות, ואני שמח שזה תופס תאוצה בארץ כי הרמה מאוד ירודה(לא פלא שכל מתאמן רציני מבזבז חלק ניכר מחייב בחול כדי להיתקדם משמעותית) וכשרואים מישהוא במישקל הממוצא פה של הפורום אז הקינאה ושאלות צצות!
בקשר לאופי הפירסומי של אתרו זה לגיטימי מאוד בדומה לעבודה של ישראל בודי.... בקשר לאופיו של אראל זה טעם וריח וביכלל לא הנושא כאן כמו שאני מקווה שראית בפתיחת הפוסט.
ושוב אם היית מלא בכסף והולך או לא ליעוץ ממנו זאת אותה שאלה אם הייתה קונה מרסדס חדשה במיליון שקל ואיך היו מגיבים חברייך על זה....מקווה שירדת לסוף דעתי!
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 00:53   #51
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

תחשוב... אם לא עומד לו, אז אין לו מספיק טסטסטרון. אם אין לו מספיק טסטסטרון, אין לו מה שישמור על השריר.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 00:55   #52
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
תחשוב... אם לא עומד לו, אז אין לו מספיק טסטסטרון. אם אין לו מספיק טסטסטרון, אין לו מה שישמור על השריר.
הבנתי את ההשלכות...אבל בתקופה כה קצרה אני בספק שאני או אתה יכולים לאמוד את הנזק...ובתך שלא מנסיון...
ישן 27-05-07, 01:03   #53
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
כל חכמי החלם פה שיביאו לי דוגמא מהפורום או מחיי היום יום שלהם על מפתח גוף בנתונים כאלה ואני אהיה מרוצה! זה שבארץ הוא עוף זר זה לא אומר שבכל העולם הוא דבר מיוחד....
אתה מתחיל להיות חופר ומאצבן.דיי כבר.

עמית ספיר יותר נמוך ממנו והוא 10 רמות יותר ממנו.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 01:12   #54
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
טוב אחרי שבשנה האחרונה ראיתי את כל הפוסטים על אראל פה בפורום החלטתי שאני רוצה לקבל את דעתכם המיקצועית בילבד על הבחור המיקצוען שבתמונות(הריי כולנו פה מיקצועים לא?לפחות לפי מה שהגבו עליו).
אראל היה מר. ישראל ב IFBB בשנת 2003, הוא הגיע לבמה במישקל 65 ק"ג (למרות שבתמונות הוא ניראה הרבה יותר מיזה) על 3.5% שומן בילבד ובכך שבר שיא על הבמה בארץ וכל זאת בהיותו טבעי לחלוטין ובשימוש שיטה שפיתח בעצמו במרוצת השנים!
אני מאוד ישמח שלא יהיו תגובות שלא קשורות לתמונות, ואני מבטיח שבעתיד יהיה פוסט מרחיב יותר לגבי שיטותיו של אראל ושאר העיניינים שעוררו פה מיספר תהיות, רק חשוב לי לומר שגם על מחיר מרסדס S550 חדשה בארץ יהיו קולות שיטענו כי המחיר לא מוצדק וכדומה!(והמבין יבין).

התמונות הבאות צולמו 5 ימים לאחר התחרות, ועדיין אפשר להבחין ברמת החיטוב והייבוש הגבוהה. לכן אשמח לקבל תגובות על רמתו המקצועית בילבד(ובלי דברי חוכמה כמו "אני עם המסה שלי מסתיר אותו..." ועוד הגיגים כאלה. הרי אף אחד מההוגים האלה לא באמת העלה את "המסה" שלו לבמה וזכה במשהו, אז תהיו הגיוניים ). (משה המרגל - נא לא להגיב.... LOL).
גוף מעולה! זאת אומרת אסטטי חטוב, הפרדות לא מהעולם הזה מטורפות לגמרי , מאסה יפה לגודל שלו ולא בצורה פריקית.
ישן 27-05-07, 01:13   #55
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
אתה מתחיל להיות חופר ומאצבן.דיי כבר.

עמית ספיר יותר נמוך ממנו והוא 10 רמות יותר ממנו.
כן, לעמית ספיר יש גוף יותר טוב.
ישן 27-05-07, 01:26   #56
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
כן, לעמית ספיר יש גוף יותר טוב.
לעמית יש גוף יפה מאוד וגנטיקה מדהימה! אבל לא הבאתי פה תמונות להשואה...ואיך אמרו חכמים ממני - DIESL לא נאה לך אז על תענה בפוסט...אם כל הכבוד אין לך מושג מי אני, אז לפחות שכבוד יהיה....
ישן 27-05-07, 01:29   #57
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
לעמית יש גוף יפה מאוד וגנטיקה מדהימה! אבל לא הבאתי פה תמונות להשואה...ואיך אמרו חכמים ממני - DIESL לא נאה לך אז על תענה בפוסט...אם כל הכבוד אין לך מושג מי אני, אז לפחות שכבוד יהיה....
מה?
אתה צוחק איתי או מה?
אני היחידי כאן שאמר בקשר לאראל :
"גוף מעולה! זאת אומרת אסטטי חטוב, הפרדות לא מהעולם הזה מטורפות לגמרי , מאסה יפה לגודל שלו ולא בצורה פריקית."
ככה אתה עונה לי אחרי שאני מחמיא לחבר/ידיד שלך?
ישן 27-05-07, 01:35   #58
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
מה?
אתה צוחק איתי או מה?
אני היחידי כאן שאמר בקשר לאראל :
"גוף מעולה! זאת אומרת אסטטי חטוב, הפרדות לא מהעולם הזה מטורפות לגמרי , מאסה יפה לגודל שלו ולא בצורה פריקית."
ככה אתה עונה לי אחרי שאני מחמיא לחבר/ידיד שלך?
הווויי עומרי זה היה מכווון לדיזל - ברור שלא אליך.... ששש אתה חולמת"....LOL
ישן 27-05-07, 01:49   #59
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
לא הבאתי פה תמונות להשואה...ואיך אמרו חכמים ממני - DIESL לא נאה לך אז על תענה בפוסט...אם כל הכבוד אין לך מושג מי אני, אז לפחות שכבוד יהיה....
גם אם תביא תמונות להשוואה סתם תעשה בושות.הוא ביכלל לא ברמה של עמית ספיר.
שאלת פה שאלות קיבלת תשובות.לא נעה לך על תענה לי.
נכון אני לא יודע מי אתה אז נכון לעכשיו אתה מרגל בפורום
עד שאתה ניחשף.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-07, 03:08   #60
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
גם אם תביא תמונות להשוואה סתם תעשה בושות.הוא ביכלל לא ברמה של עמית ספיר.
שאלת פה שאלות קיבלת תשובות.לא נעה לך על תענה לי.
נכון אני לא יודע מי אתה אז נכון לעכשיו אתה מרגל בפורום
עד שאתה ניחשף.
דיזל, אני מכיר את מושיקו באופן אישי...
וההשוואה שלך לעמית ספיר לא ממש במקום. לא הבנתי מה היתה הנקודה שם?

לפי דעתי הוא אורן אראל נראה מעולה. יחסית למתחרה אולי יש רבים וטובים ממנו אבל הוא בהחלט הגיע לתוצאות יפות ומכובדות הן ברמת החיטוב והן ברמת המאסה.
בלי שום קשר אני מאמין במשפט שאומר אין הנחתום מעיד על עיסתו. ואני חושב שההבדל בין שיטת הפרסום שלו לישראלבודי לא ברת השוואה. אדם המעיד על עצמו בצורה גאוותנית ויהירה מול עשרות לקוחות , אנשים רגילים, שעובדים לפי ההכוונה של גיל וישראלבודי שתמונותיהם פורסמו ויעידו על תוצאותיהם.
בכל מקרה. בין אם הוא טבעי או לא אני חושב שזה לא מענייננו לשפוט אותו. אני בטוח שגם ג'יי קטלר לא יבוא ויגיד "אבל רוני עשה יותר סייקלים ממני". אני מסכים שיש הרבה "תופעות טבע" של אנשים חריגים נתקלתי בזה לא פעם אחת. אם כי עדיף שכל אחד ישמור את דעתו בעניין לעצמו.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה