ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-04-07, 03:05   #1
Daphne_N
חבר מתחיל

ברירת מחדל שריפת שומנים וירידה במשקל.

שלום לכולם, אני עושה ספורט כמעט כל יום על מכשיר סקי סביבות ה940 קלוריות במשך 50 דק' ולפעמים אם מתחשק כ260 כפיפות בטן ואינני אוכלת יותר מ1000 קלוריות ליום, הבעיה שאני מנסה לרדת כ 5 וחצי קילו ואינני מצליחה לא משנה כמה ספורט עשיתי ומה אכלתי (לפי חישובי המסת גוף+הרגשה כללית אני צריכה לרדת את החמישה וחצי קילו) אינני מצליחה,אני כבר מיואשת ולכן התחלתי לקרוא על כדורי קפאין שאולי יעזרו לזרז את תהליך שריפת השומנים, ולהשאיר אותי עירנית ואנרגטית לכן רציתי להיתייעץ איתכם על איזה כדורים כדי לי לקחת בכדי לשרוף שומנים ולרדת במשקל, תודה.
Daphne_N מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-07, 08:53   #2
zav
חבר פעיל

אני מצטער לאכזב אותך אבל אין מצב שאת שורפת 940 קלוריות ב-50 דקות..

ותבדקי את התזונה שלך, אולי את לא סופרת קלוריות טוב...

אתה לא יורדת בכלל במשקל או שאת יורדת בקצב איטי?
מה הנתונים שלך (משקל/גובה/גיל/אחוז שומן - אם את יודעת)
כמה זמן את כבר בדיאטה וכמה ירדת עד עכשיו?

אה ולשאלתך, שורפי שומן למיניהם וקפאין לא יעזרו לך בירידה במשקל (אלא רק בעירנות)..
zav מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-07, 08:58   #3
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

5 וחצי קילו? מאוד קל ופשוט.

בוא נתחיל מזה שמה שכתבת לא הגיוני, אם את על מאזן של פחות מ-1000 קלוריות ליום, ושורפת 940 קלוריות בסקי (נזרום איתך, למרות שבינינו אין מצב) כמעט כל יום. את אמורה תוך פחות אפילו לרדת את ה5 וחצי קילו האלו.

קיצור אין מצה שמה שכתבת נכון, כי אם מה שכתבת היה נכון היית כבר נפרדת מה-5 וחצי קילו האלו..

מה הקטע עם ה-260 כפיפות בטן? למה אתה חושבת שזה יעזור לך? למה לא 263? תעשי כמה סטים של 20-30 חזרות זה יהיה מספיק טוב בשבילך..
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-07, 09:35   #4
Moshe
Banned

את לא אוכלת נכון
1000 קלוריות החילוף חומרים שלך נדפק כבר והגוף שלך "במגננה" , כל דבר קטן שאת אוכלת נאגר כשומן ומתבזבז במשך היום (או באירובי) כאנרגיה ולכן את לא מורידה את השומן.
קחי את זה ככלל כזה כשהגוף לא מקבל את המינימום שנדרש לו הוא לא נפתר מהשומן זה יראה וישמע לך מוזר אבל ככה הגוף המעפן עובד , רעב ואירובי מטורף לא יעזרו במקרה הזה ...
תקראי מאמרים פה באתר ותבני תפריט נורמלי או שתגידי את התפריט הנוכחי שלך ננסה לשפץ לך אותו , וב50 דקות לא שורפים 940 קלוריות בסקי אל תשימי לב למה שרשום שם זה לא נכון...
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-07, 09:39   #5
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

קשר למספר הקלוקריות על הסקי זה לא הגיוני אבל לדוגמא אפילו ותשרפי 1000 קלוריות ב 4 שעות זה לא יגרום לך לירידה נכונה במישקל את תירדי בעיקר במסת השריר זה גם לא טוב לאכול מעט קלוריות הגוף ניכנס למיגננה ועושה פעולה הפוכה מעט את קצב חילוף החומרים את צריה לאכול נכון ולהיתאמן נכון תלחי לבעל מיקצוע שיבנה לך תפריט ותוכנית אימונים מסודרת כי מיאפה שאת היום האנורקסיה בדרך