ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-07-11, 17:24   #1
ariel15
חבר פעיל

כללי:: מסה בכול הכוח
עוסק ב:: מנהל משמרת PIZZA HUT
חדר כושר: פיטנס סנטר נתניה
ברירת מחדל עזרה

התחלתי להתאמן בתוכנית הכח של ריפטו. גובה 1.88 משקל 79 מתאמן חצי שנה שבה עליתי 10 קילו אך לא התפתחתי שרירית לדעתי. אגב עבדתי עם ישראלבודי הייעוץ ולא מרוצה מלאן שהגעתי. בחרתי לפנות לתכנית כח ופה יש בעיה... התזונה! איך להכניס כל כך הרבה קלוריות???אשמח לקבל טיפים....
ariel15 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 17:26   #2
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

לא הבאנתי אותך. עברתה ל ss ועליתה 10 קילו ואתה חושב יעני שהכל שומן? עליתה במשקלי עבודה?
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 17:35   #3
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

הבעיה של רוב מתאמני ss היא שהם חיים בסרט שזאת תוכנית על ששדורשת לאכול כל היוםאחרי זה מגיעיםל20 אחוז שומן וחבל..
תיהיה 700-500 מעל התחזוקה ואתה מסודר,הרוב מושפעים אוכלים 4000 שהם שוקלים 70 קילו מקסימום אתה רואה צריך עוד תעלה טיפה...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 18:20   #4
tzurdo
חבר פעיל

Deamon אתה כנראה צודק אבל אתה כדאי שתעבור על תגובות של חברי הפורום הקבועים (במקרה גם כתגובה לפוסט שאני פירסמתי לפני שבועיים) ובה המנטרה בגדול היא - "לדחוף, לדחוף, ולדחוף עוד אוכל...". כן, כנראה שזו הדרך לגדילה אבל הרוח הכללית שמתקבלת היא של "זנות" קלורית.
אני אמנם המשכתי לקרוא ולחפש דעות נוספות אבל לפי תגובות אחרות, ממתאמנים צעירים יותר, לא כולם תמיד ממשיכים לחפור ולכן אולי יש מקום לעצות יותר "מתונות", נניח כמו זו שלך..
tzurdo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 18:31   #5
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tzurdo צפה בהודעה
deamon אתה כנראה צודק אבל אתה כדאי שתעבור על תגובות של חברי הפורום הקבועים (במקרה גם כתגובה לפוסט שאני פירסמתי לפני שבועיים) ובה המנטרה בגדול היא - "לדחוף, לדחוף, ולדחוף עוד אוכל...". כן, כנראה שזו הדרך לגדילה אבל הרוח הכללית שמתקבלת היא של "זנות" קלורית.
אני אמנם המשכתי לקרוא ולחפש דעות נוספות אבל לפי תגובות אחרות, ממתאמנים צעירים יותר, לא כולם תמיד ממשיכים לחפור ולכן אולי יש מקום לעצות יותר "מתונות", נניח כמו זו שלך..
מה זה קשור? למה נראה לך שאם עליתה 10 קילו אז עליתה רק שומן? נכון שאם תתדחוף אוכל בלי חשבון האחוז שומן שלך יגדל יותר מבן אדם שמכניס 3000 קלוריות אבל במידה ואתה מתקדם במשקלים מאימון לאימון,אין סיבה שלא תגדל גם במאסת שריר.מי שאמר לך להתחיל עם 4000+קלוריות הוא טיפש שאין לו מושג או ידע בעיניין.
ישן 28-07-11, 18:51   #6
tzurdo
חבר פעיל

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=72667

תגובה שלישית מלמעלה, נראה לי שאתה מכיר תבחור ..
ישן 28-07-11, 18:55   #7
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

אהבתי =]... בכל מקרה,אתה כתבתה שם שאתה לא מתקדם במשקלים מה אתה מצפה שאני אכתוב לך שם? חוץ מזה,רשמתה שאתה עושה ss כבר 5 חודשים. זה לא שאתה התחלתה רק לעשות אלה אתה תקוע במשקלים כבר 5 חודשים בגלל זה אמרתי לך שתוסיף עוד 2000 קלוריות כדי לתת פוש.
ישן 28-07-11, 18:59   #8
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

כמובן שאם אתה רוצה להראות כמו אישה בהריון אז בטח דחוף...
זה יפהכל האמירות האלה קוביות זה לליצנים ועוד בסגנון ,אבל אין אחד שלא היה רוצה להיות חטוב יותר תאמין לי...ואם כן אז יש לו בעיה....
בגלל זה תבחר ...כמובן שיש עניין גנטי וכל זה ,גם ממתון תעלה שומן אין מה לעשות אבל אם לשמור על כמות קלוריות בערך מה שאתה צריך,אתה תשמין הרבה פחות מאשר אם תדחוף כל דבר שזז..
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 19:20   #9
tzurdo
חבר פעיל

איגור אני מסכים, במקרה שלי כנראה לא היה מנוס מלדחוף עוד קלוריות וחלבון ושוב, כמו שהחבר Deamon הוסיף - עדיף לדחוף כמה ש"שצריך".. אבל על זה כבר עומדת כל התורה..
מאחל ל- ariel15 להמשיך לחפור וללמוד כמו כולנו.
ישן 28-07-11, 20:13   #10
ariel15
חבר פעיל

כללי:: מסה בכול הכוח
עוסק ב:: מנהל משמרת PIZZA HUT
חדר כושר: פיטנס סנטר נתניה
ברירת מחדל איזה בלאגןן

לפני חצי שנה הלכתי ליעוץ בישראלבודי.התחלתי כת התהליך המפורסם שהניב תוצאות נטו על המשקל עליתו 10 קילו ועבדתי פיצולים...העלתי תמונות והרוב הגורף כולל איגור אמר לי תעשה ss ככה תגדל. ממה שאני רואה פה בפורום כולם תוקעים אוכל. מה שביקשתי זה טיפים איך אתם מתמודדים עם הרבה מזון?מה אתם מכניסים לפה ואיך העלתם כל כך מסה בתקופת 3 חודשי אימוני ss....
ariel15 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא