ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-07-07, 18:43   #1
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ברירת מחדל אירן על ישראל

ישן 18-07-07, 18:48   #2
ophirlevi
חבר פעיל

אולי באמת הם צודקים שהם יותר חזקים מצה"ל מבחינת כמות הנשקים שיש להם, אך לצה"ל יש יותר חוכמה מאירן. וזה יתרון גדול חוכמה. ובנוסף שלא ישכחו שארה"ב תתקוף גם יחד יתנו...
ישן 18-07-07, 19:19   #3
ShaySE
חבר פעיל

הסמל האישי שלShaySE

רשום שקוראים למטוס החדש שלהם "אזרחאש"...

ככה הם מחנכים את האזרחים שלהם להיות שותפים למלחמה,

"אזרחים, אש!!!!"

מה שאני יכול להגיד, שבגלל הבדל הגודל שבין שתי המדינות, וההבדל בתקציב של שני המדינות בנושאי צבא וביטחון, אין ספק כי יש לאיראן יותר נשק מאיתנו, אם כי לא בטוח שהוא נשק יותר יעיל משלנו...
אבל יש עוד 2 גורמים חשובים, גורם ההפתעה - אני מאמין שלישראל יש יכולת הפתעה מצויינת, זאת אומרת, שאני מאמין שבמידה והאיום יתקרב ויהיה ממשי מאוד, ישראל תפתח במתקפה וכבר בהתחלה תכריע את המלחמה.. (כמו בששת הימים)...
גורם שני הוא הנסיון הישראלי במלחמות, דבר שאין בכלל לאיראנים, אם אני לא טועה, אין להם בכלל נסיון במלחמות, או שאולי יש, אבל במידה מאוד מאוד מועטה משלנו, וזה גם יתרון לא קטן לנו

יו"ר האגודה למען הצלת הלשון העברית
ShaySE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 19:22   #4
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ophirlevi
אולי באמת הם צודקים שהם יותר חזקים מצה"ל מבחינת כמות הנשקים שיש להם, אך לצה"ל יש יותר חוכמה מאירן. וזה יתרון גדול חוכמה. ובנוסף שלא ישכחו שארה"ב תתקוף גם יחד יתנו...
ארצות הברית??? חחח שנה הבאה יבואו הדמוקרטים לשלטון ולא יהיה טעם לארצות הברית בכלל לתקוף את איראן כי הם ידעו שהם ישגו בשנה של הבחירות. צה"ל אכן חלש מאיראן כי לאיראן יש 65 מיליון איש ובעת הצורך הם יגייסו איזה 10 מיליון בלי בעיה, שום חוכמה לא תעזור! גם לא ציוד חדיש שיש לנו שלא הוכיח את עצמו. אל תחיו בהשליות של שנות ששת הימים כיאילו אנחנו יכולים לנצח את כולם, וד"א אם כבר אני אישית אפילו לא מאמין בכוחו הרב של צהל.
ישן 18-07-07, 19:25   #5
ShaySE
חבר פעיל

הסמל האישי שלShaySE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
ארצות הברית??? חחח שנה הבאה יבואו הדמוקרטים לשלטון ולא יהיה טעם לארצות הברית בכלל לתקוף את איראן כי הם ידעו שהם ישגו בשנה של הבחירות. צה"ל אכן חלש מאיראן כי לאיראן יש 65 מיליון איש ובעת הצורך הם יגייסו איזה 10 מיליון בלי בעיה, שום חוכמה לא תעזור! גם לא ציוד חדיש שיש לנו שלא הוכיח את עצמו. אל תחיו בהשליות של שנות ששת הימים כיאילו אנחנו יכולים לנצח את כולם, וד"א אם כבר אני אישית אפילו לא מאמין בכוחו הרב של צהל.

לך יבוגד!!!!!

צה"ל, הוא צבא חזק יותר ממה שאתה חושב....
ואל תיקח את המלחמה האחרונה כדוגמא לכך :closedeyes:

ישן 18-07-07, 19:26   #6
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

שינסו לתקוף... אני ילך וינשך לאחמדינג'אד את האוזן אם ינסה
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 19:27   #7
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mushpaon
לך יבוגד!!!!!

צה"ל, הוא צבא חזק יותר ממה שאתה חושב....
ואל תיקח את המלחמה האחרונה כדוגמא לכך :closedeyes:
מה קשור בוגד? ולמה לא לקחת כדוגמא? הרי אי אפשר להתעלם מזה ולהכיר אר את המלחמות שהיו לפני למעלה מ-30 שנה...
ישן 18-07-07, 19:29   #8
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
אירן זו מדינה שדי רחוקה מאיתנו ככה שקרבות קרקע יהיו מעטות אם ביכלל אז היתרון שלהם באנשים לא קיים ביכלל....

כל המילחמה (אם תיהיה) תיתבצע באמצעות חיל הים והאוויר וחיל האוויר של צה"ל לפי מה שאני יודע אחד החזקים בעולם!

(במיקרה הכי גרוע לישראל יש כמות בלתי מוגבלת של טילים גרעיניים שבניגוד לאירנים גם אם יהיה להם נשק עדין זה לא ישתווה לשלנו).

בקיצור יש לנו את אחד הצבאות החזקים בעולם רק חבל שההנהלה חרא

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 19:33   #9
ShaySE
חבר פעיל

הסמל האישי שלShaySE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
מה קשור בוגד? ולמה לא לקחת כדוגמא? הרי אי אפשר להתעלם מזה ולהכיר אר את המלחמות שהיו לפני למעלה מ-30 שנה...
תאמין לי, אם היית יודע כמה ליקויים היו שלא סיפרו עליהם בחדשות היית אומר שצה"ל זה לא צבא, אלא ארגון שלא שיד שמאל לא יודעת מה עושה יד ימין...

תאמין בצבא שלך, במיוחד אחרי המלחמה האחרונה, הוא יתפקח, יתחזק, ילמד מהטעויות ובעתיד במידה ותהינה מלחמות, יפעל ויגן עלינו תושבי ישראל כמו שצריך...

חוץ מזה, במה היתרון בחיילים יכול באמת להתבטא? מה זה פה? לוחמים לפני מאתיים - שלוש מאות שנה שאנשים רצים עם כידונים לפרוץ מבצר? או את ספרטה חחחחח
לא!

אם כבר, זה מלחמה של מטוסים, חיל אוויר, שחיל האוויר של צה"ל הוא מהטובים בעולם!!!
ובנוסף לכך, שליחת טילי קרקע - קרקע...

ככה שאין משמעות כל כך למספר החיילים...

ישן 18-07-07, 19:33   #10
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
בקיצור יש לנו את אחד הצבאות החזקים בעולם רק חבל שההנהלה חרא
הנה זאת הסיבה לדאגה שלי. אני חושש שכמו שמדינת ישראל נרקבת מבחינה פוליטית כך גם היא נירקבת מבחינה צבאית= הנהלה שלא יודעת לעשות כלום חוץ מלמלה את הבטן.
ישן 18-07-07, 19:40   #11
n0x
חבר פעיל

קצת נתונים על צבא איראני
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%...A8%D7%90%D7%9F

לדעתי אין סיכוי לאיראן לנצח את ישראל.
הסיבה העיקרית היא שאם תתחיל מלחמה ארה"ב תזרים כמויות אדירות של נשק ותחמושת.
ותיהיה עזרה אווירית זה בטוח.
דבר שני איראן לא עד כדי כך חזקה כמו שהיא מנסה להראות את עצמה.
דבר שלישי- חאלס כבר לשפוט את צבא ישראל בגלל מלחמת לבנון 2!! דייי!!!! זה לא היתה מלחמה זה היו הפצצות, אי אפשר היה לנהל מלחמה!! כי היו שם המון אנשים רגילים!! וצבא ישראל לא נוהג להרוג כאלה.
דבר רביעי ! זה היה נגד אירגון>ולא נגד מדינה זה דברים שונים לחלוטין ומלחמות שונות!

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 19:42   #12
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי n0x
קצת נתונים על צבא איראני
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%...A8%D7%90%D7%9F

לדעתי אין סיכוי לאיראן לנצח את ישראל.
הסיבה העיקרית היא שאם תתחיל מלחמה ארה"ב תזרים כמויות אדירות של נשק ותחמושת.
ותיהיה עזרה אווירית זה בטוח.
דבר שני איראן לא עד כדי כך חזקה כמו שהיא מנסה להראות את עצמה.
דבר שלישי- חאלס כבר לשפוט את צבא ישראל בגלל מלחמת לבנון 2!! דייי!!!! זה לא היתה מלחמה זה היו הפצצות, אי אפשר היה לנהל מלחמה!! כי היו שם המון אנשים רגילים!! וצבא ישראל לא נוהג להרוג כאלה.
דבר רביעי ! זה היה נגד אירגון>ולא נגד מדינה זה דברים שונים לחלוטין ומלחמות שונות!
צודק זה דיון ממש דפוק. מה שצריכים זה פשוט לקוות שלא תהיה מלחמה, ואם תהיה חס וחלילה אז לפוצץ להם ת'תחת ולקחת מהם כמה שיותר שטחים ולגרש משם את כל הערבים....
ישן 18-07-07, 19:46   #13
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
צודק זה דיון ממש דפוק. מה שצריכים זה פשוט לקוות שלא תהיה מלחמה, ואם תהיה חס וחלילה אז לפוצץ להם ת'תחת ולקחת מהם כמה שיותר שטחים ולגרש משם את כל הערבים....
לקחת שטחים ממדינה אחרת זה אסור לפי הסכמים של האום אחרי מילחמת העולם השניה ששום מדינה לא תוכל להפוך לאימפריה...

דבר שני מילחמה תיהיה כי בסופו של דבר ישראל תפציץ את הכורים הגרעיניים של אירן דבר שכניראה יוביל לפעולת נקם מיצד האירנים דבר שיגרום למילחמה

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 19:46   #14
megashape
חבר פעיל

כללי:: aristocrat
עוסק ב:: web developing

זה רק אני שנראה שאחמנידיג'אד יכול לעשות לי מתח על ה***?
ישן 18-07-07, 19:52   #15
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
לקחת שטחים ממדינה אחרת זה אסור לפי הסכמים של האום אחרי מילחמת העולם השניה ששום מדינה לא תוכל להפוך לאימפריה...

דבר שני מילחמה תיהיה כי בסופו של דבר ישראל תפציץ את הכורים הגרעיניים של אירן דבר שכניראה יוביל לפעולת נקם מיצד האירנים דבר שיגרום למילחמה
אז לסים זיין על האום כמו שאיראן עושה. ד"א אם אתה מפנמה אוכלוסיה משטח כבוש אז זה פשע נגד האנושות. אבל תגיד מתי שפטו על זה? אולי תפסו איזה כמה אירופאיים מיוגוסלביה על זה שנקמו במוסלמים מאלבניה.
ישן 18-07-07, 19:57   #16
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:

זה ממש נכון.
אסור למדינה לכבוש שטח אם היא פותחת במלחמה, אבל אם מדינה אחת מנסה להשמיד מדינה אחרת, למדינה המותקפת מותר לקחת שטח בתור פיצויים אם היא ניצחה במלחמה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 20:05   #17
shay
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay

עזבוווו אותכם שטויוותתתת...אנחנו לא יודעים את האמת אנחנו יודעים רק את מה שהתקשורת משיגה מהמקורות האמינים והאמינים פחות שלהם...

-אני פה בשביל האנשים ובשביל התשוקה לפיתוח גוף,לא בשביל מוצרים!
shay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 20:27   #18
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

מה מסוגלים בכלל לדבר על חייל האויר שלנו?! הריי כל המלחמה תיהיה אוירית וטילים..רק הבעיה שהם מיתאבדים..ולא נראה לי אכפת להם מחיי אדם אז הם יכולים עוד לשלוח לנו מיתרקסים עם מטוב שיתרסקו באמצע העיר..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 20:28   #19
VoRteX
חבר פעיל

תקשורת מטומטמת... רק גורמת לבהלה.
אני לא מבין מה ההמולה? קובעים ישר שתהיה מלחמה. מספיק!
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 20:32   #20
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

מוזר למה אחמדניג'אד והשרים שלו וכולם מאוד דומים לקופים כאילו בפנים אחו :):):):):):) דומים לקופים מזה ...
ושינסו משהו חחחחחחחח הם שכחו איזה חיל אויר יש לישראל המטוס אם הפרופלורים המסריח שלהם לא ידגדג למטוסים החדישים שלנו.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה