ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-05-10, 00:42   #1
travler
חבר מתחיל

Question האם ניתן להשתחרר ממנוי במכון כושר עם מכתב אי-כשירות נפשית?

אני מנוי בגו-אקטיב בת ים, זה לא באשמת המכון, הם נחמדים שם, אבל הגעתי למסקנה שאין לי שום אפשרות מנטלית להתאמן בחדר כושר, זה עוד משהו שה"נורמלים" עושים ואני לא (כמו להתחתן,לשכב עם בחורה ולקנות בית). מבחינתי עדיף למות מהתקף לב מחר מאשר לראות חדר כושר מבפנים שוב אי פעם.

בכל מקרה נשאר לי עוד 5 חודשים שם אני מטופל עם רופא מומחה להפרעת קשב וריכוז בריטלין la , סטרטה, וסרוקסט, במידה ואצליח להוציא ממנו מכתב אשר מודיע שאיני מסוגל להתאמן בחדר כושר,האם זה מספיק לבטל את המנוי? או שפשוט אפסיד את החודשים האלה?
travler מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-10, 01:16   #2
Oden
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי travler צפה בהודעה
אני מנוי בגו-אקטיב בת ים, זה לא באשמת המכון, הם נחמדים שם, אבל הגעתי למסקנה שאין לי שום אפשרות מנטלית להתאמן בחדר כושר, זה עוד משהו שה"נורמלים" עושים ואני לא (כמו להתחתן,לשכב עם בחורה ולקנות בית). מבחינתי עדיף למות מהתקף לב מחר מאשר לראות חדר כושר מבפנים שוב אי פעם.

בכל מקרה נשאר לי עוד 5 חודשים שם אני מטופל עם רופא מומחה להפרעת קשב וריכוז בריטלין la , סטרטה, וסרוקסט, במידה ואצליח להוציא ממנו מכתב אשר מודיע שאיני מסוגל להתאמן בחדר כושר,האם זה מספיק לבטל את המנוי? או שפשוט אפסיד את החודשים האלה?

אני גם מתאמן בגו-אקטיב בת-ים,מה זה אפשרות מנטלית? חפש אותי ליד הכלוב נצעק עליך קצת
Oden מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-10, 18:51   #3
travler
חבר מתחיל

Cool תן לי להסביר לך...

אני הגעתי למסקנה שאני פשוט לא יכול להתאמן, לפחות במכון, לא תנועה שאני עושה אני נכנס לסטרס, אם אינ עושה אותה נכון, כל סט אני במתח אם אני מצליח לסיים אותו בסדר, אם לא אני לא עושה נכון, כל היום אני חושב אם אכלתי פחות/יותר/מוקדם/מאוחר מדי, מנסה לתכנן מחדש כל הימים שלי, אם אני מפספס אימון אני נכנס שוב ללחץ ומתכנן הכל מחדש, התלחתי להגיע למכון אם ערימה של "עזרים" לארגון.
בסוף עצרתי , כי הגעתי למסקנה שאף אחד לא מתאמן כמוני, מי שכמוני פשוט לא נמצא במכון, בשום לא ראיתי כזה דבר או דומה. אנשים ונשים באים מתאמנים והולכים .נקודה. זו סוג של אובססיביות שמתנפחת כל פעם.
כשמכון כושר עצמו הופך להיות מקור ללחץ מתח ובעיות זה הזמן להפסיק אותו.
ישן 07-05-10, 19:07   #4
אדיר53
חבר פעיל

ציטוט:

אחי מה השורה הזו אמורה להביע?

תתחיל לקחת את עצמך בידיים ואל תוותר לעצמך אם זה עם חדר כושר או כל דבר אחר בחיים

אתה מדבר על עצמך כאילו אתה אפס ,כדאי שתצא מהתדמית הזו שתפרת לעצמך אחרת כל החיים ידרכו עלייך

עזוב חדר כושר תתחיל לטפל בדברים אחרים בחיים שלך אחר כך תתאמן הייתי ממליץ טיפול פסיכולוגי זה לא בושה ויכול לעזור..

שיהיה בהצלחה במה שלא תבחר.
ישן 07-05-10, 20:21   #5
daniel maron
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אדיר53 צפה בהודעה
אחי מה השורה הזו אמורה להביע?

תתחיל לקחת את עצמך בידיים ואל תוותר לעצמך אם זה עם חדר כושר או כל דבר אחר בחיים

אתה מדבר על עצמך כאילו אתה אפס ,כדאי שתצא מהתדמית הזו שתפרת לעצמך אחרת כל החיים ידרכו עלייך

עזוב חדר כושר תתחיל לטפל בדברים אחרים בחיים שלך אחר כך תתאמן הייתי ממליץ טיפול פסיכולוגי זה לא בושה ויכול לעזור..

שיהיה בהצלחה במה שלא תבחר.
+1111111
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-10, 20:48   #6
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
אני הגעתי למסקנה שאני פשוט לא יכול להתאמן, לפחות במכון, לא תנועה שאני עושה אני נכנס לסטרס, אם אינ עושה אותה נכון, כל סט אני במתח אם אני מצליח לסיים אותו בסדר, אם לא אני לא עושה נכון, כל היום אני חושב אם אכלתי פחות/יותר/מוקדם/מאוחר מדי, מנסה לתכנן מחדש כל הימים שלי, אם אני מפספס אימון אני נכנס שוב ללחץ ומתכנן הכל מחדש, התלחתי להגיע למכון אם ערימה של "עזרים" לארגון.
בסוף עצרתי , כי הגעתי למסקנה שאף אחד לא מתאמן כמוני, מי שכמוני פשוט לא נמצא במכון, בשום לא ראיתי כזה דבר או דומה. אנשים ונשים באים מתאמנים והולכים .נקודה. זו סוג של אובססיביות שמתנפחת כל פעם.
אז מה אם אתה אובססיבי? יעבור לך.
אני לא פסיכולוג אבל אי אפשר לתרץ כל דבר בחיים בבעיות שלך.
תמשיך להתאמן וזהו.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-10, 21:50   #7
יונתן מהמעלית
חבר פעיל

הטיפול הכי טוב ל ocd (אובססיה כיפייתית) זה לעשות דווקה את הדברים שגורמים לך לחץ וחרדות
קוראים לזה טיפול התנהגותי או משהו, לא זוכר, אבל זה מה שעוזר הכי טובה לאובססיות (שככה זה נשמע ממה שאתה אומר, אובססיה לאימון מושלם בלי טעויות ואובססיה לתזונה ומהלך נכון של היום, ועם אתה לא מצליח משהו כמו שצריך בספר אז אתה נלחץ ונכנס לחרדה ומתחיל להרגיש לא במקום)

בכל מקרא תמשיך להתאמן ותמשיך לעשות דברים שלא "נוחים" לך, זה אמור לעזור.
במקסימום הocd יכול לעזור לך בלהוציא פתור מתורנויות מטבח ורס"ר בצבא

יונתן מהמעלית מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-10, 22:47   #8
Deadlift
חבר פעיל

שמע אחי,אין סיבה לוותר על החדר כושר.
תקשיב,אתה צריך שמה כמה חברים,ואתה תבוא לבד. שמע,יש עליות וירידות הורמנליות. כמו למשל העירנות או הרעב. יום אחד יותר יום אחד פחות. זה משתנה. אל תילחץ אם אתה לא מצליח להרים הרבה באימון אחד. תכפר על זה באחר. טוב אחינו?
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-10, 05:22   #9
Dark_Muse
חבר פעיל

הסמל האישי שלDark_Muse

כללי:: מדריך כושר

רוצה למכור לי את המנוי?
תשאיר אימייל או מסנג'ר אם כן.
Dark_Muse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-10, 12:19   #10
SIMAO
חבר פעיל

הסמל האישי שלSIMAO

ציטוט:
אין סיבה שמכון כושר יהווה בעיה של מתח ולחץ.
להפך, כשאני במכון אני שוכח מכל הבעיות של היום יום,כאילו אני בעולם חדש,תגיד גן עדן.

אם אתה לא יודע אם אתה מבצע את התרגילים בצורה נכונה,תבקש מאחד המאמנים במכון לראות ולהסתכל איך אתה מבצע,במידה והטכניקה לקויה,שיסביר לך איך לבצע נכון עד שתקלוט.
אין זה בושה לא לדעת לבצע את כל התרגילים,כל אחד מתחיל ממשהו ומתקדם בקצב שלו.

בכל אופן,ברגע שאדם מכוון מראש על דפוסי הגשמה של התאבדויות ומוות,שאר הדברים במהלך היום אינם חשובים לו,לכן תתמקד בטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי תלוי במידת המצב הנפשי שלך.
אנחנו פה לא יכולים להמליץ לך על יותר מזה,כי רובנו לא רופאים,לא מכירים אותך אישית וויזואלית ובוודאי שאין לנו הסמכות לכך.
מאחל לך רק טוב,ובהצלחה
ישן 08-05-10, 14:36   #11
gilsXM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SIMAO צפה בהודעה
אין סיבה שמכון כושר יהווה בעיה של מתח ולחץ.
להפך, כשאני במכון אני שוכח מכל הבעיות של היום יום,כאילו אני בעולם חדש,תגיד גן עדן.

אם אתה לא יודע אם אתה מבצע את התרגילים בצורה נכונה,תבקש מאחד המאמנים במכון לראות ולהסתכל איך אתה מבצע,במידה והטכניקה לקויה,שיסביר לך איך לבצע נכון עד שתקלוט.
אין זה בושה לא לדעת לבצע את כל התרגילים,כל אחד מתחיל ממשהו ומתקדם בקצב שלו.

בכל אופן,ברגע שאדם מכוון מראש על דפוסי הגשמה של התאבדויות ומוות,שאר הדברים במהלך היום אינם חשובים לו,לכן תתמקד בטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי תלוי במידת המצב הנפשי שלך.
אנחנו פה לא יכולים להמליץ לך על יותר מזה,כי רובנו לא רופאים,לא מכירים אותך אישית וויזואלית ובוודאי שאין לנו הסמכות לכך.
מאחל לך רק טוב,ובהצלחה
OCD
גם אם הוא יעשה הכל אחד לאחד כמו שצריך, תזונה אימונים או לא משנה מה הוא תמיד יחשוב שהוא לא עושה את זה מספיק טוב.

בשביל זה יש תרופות , הוא רשם שהוא על רטלין סטרטה וסרוקסט.
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-10, 14:54   #12
jonathan
מנהל מקצועי

למכון אין שום סיבה להחזיר לך את הכסף,בעיה שלך שנרשמת ושילמת.
מה שכן עוברת בכנסת הצעה לקבל החזר תשלום בחנויות ורשתות מסחריות כמו חד"כ,חנויות בגדים קורסים שונים.
מקווה שזה ייצא לפועל ויהיה אפשר לקבל החזר על חודשים עתידיים..בארה"ב דרך אגב יש החזרים על בגדים וכו'(כסף ביד מהמוכר).
רק אצלנו..
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-10, 21:52   #13
Oden
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dark_muse צפה בהודעה
רוצה למכור לי את המנוי?
תשאיר אימייל או מסנג'ר אם כן.
יאללה גיא בוא כבר הכלוב מחכה
Oden מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-10, 23:57   #14
xBiCePx
Banned

עוסק ב:: לאכול הרבה =]

אחי הבעיה שלך באמת כפייתית והדרך הכי טובה להתגבר על זה זה להתמודד עם זה ראש בראש,אולי תלחץ בהתחלה כי אתה חושב שאתה לא מצליח אבל אחרי כמה זמן תחושת הלחץ הזאת תעבור,פשוט תעבוד על זה ותדבר עם הפסיכיאטר שלך שיתן לך מינונים שונים אולי המינון שנותנים לך כרגע לא אפקטיבי במיוחד
xBiCePx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-10, 00:42   #15
travler
חבר מתחיל

ברירת מחדל קודם כל תודה על התגובות..

דבר ראשון, טיפול פסיכולוגי הוא כבר לא רלוונטי, כבר עושים "שיחות" כמו שאומרים ומדברים על הילדות, היום מה שהולך הוא בעיקר CBT כלומר Cognitive Behavioral Therapy או בלשון העם coaching. דבר שאני "חסין" לו לגמרי מכיוון, שקודם כל, הצורך האובססיבי שלי בשליטה על כל בדבר חוסם קבלת דיעה של אנשים כי עצם קבלתה אומר שאני מאבד שליטה. שנית, אני עושה coaching יותר טוב, כי העובדה היא שכל הפתרונות שהמצאתי לכושר מתקבלים בהתלהבות אצל הקואצ'רית, אבל ת'כלס זה כמו לתת למישהו על כסא גלגלים להתאמן בחדר כושר.
ראית פעם מישהו כזה שם? לא? ראית פעם מישהו עם בקבוק מים צמוד לחגורה בצד אחד, מגבת בצד שני, פלאפון דבוק בסקוצ' לצמיד זיעה וזוג מכשירים שנראה כמו הכלאה בין מטען חבלה לפצצה? לא? הממ.
אני כרגע בתהליך ירידה מהסרוקסט, מלבד ירידה בחשק המיני (שזה אחלה מבחינתי) הוא לא עשה את העבודה שלו (שהיה בעיקר למנוע ממני לקלף את העור באצבעות שלי עד זוב דם) מה גם שלפי בדיקת אלקטקודות שינה שלי הוא די חיסל את שלב deep sleep שדי נחוץ להתאוששות פיזית של הגוף ,ואולי גם REM sleep. המטרה הבאה היא לוסטרל והיא גם די האחרונה.
אני לא מתרץ, אבל אני לא יכול לתת לאימונים להתשלט על היום שלי הפעם היחידה שהצלחתי להתאמן שנה במכון הייתה כאשר היו לי 3 ימי חופש בשנה, ואז מה, אמרו לי בסוף השנה, שאו שאני לא מתאמן נכון או שלא אוכל נכון. לשאול מאמנים ומתאמנים רק יוריד אותי שאולה, כי אחד הדברים העקביים באימון גופני הוא שכל מדריך/מתאמן יש דעה אחרת, ולכולם יש דעת אחידה על תזונאיות (שלהן יש אותה דעה הפוכה לגביהן) מה שממש לא עוזר למצב שלי.
אני לא מכוון על דפוסי מוות והתאבדויות,(פשוט הייתי פעם 120 קילו וכולם יושבים על הראש שלא אחזור לשם), מכיוון שאני לא רואה את התועלת בזה רק נזק נוסף לסביבה. לי פשוט נמאס מהרעש בראש שלי.
אני לא צריך להגיד שאני אפס, מספיק להסתכל עלי ולהחליט לבד, זה נורא מוזר איך אנשים משוכנעים שאם לא אגיד כלום יחשבו שאני נורמלי, במאמצי להביא מתקני קירור לעבודה שלי , מי שלידי חושב שש לי הפרעה נפשית "כי איך יכול להיות שרק לי חם וכולם בסדר"
יש לי המוני דוגמאות כאלה, אבל תכלס אני לא צריך להתאמץ כדי שיחשבו משהו עלי, אני פשוט צריך להיות שם.

ומה זה כלוב לכל השדים והרוחות!??!?
ישן 09-05-10, 03:03   #16
Tapit
חבר פעיל

דאבל 123

ציטוט:
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
ישן 09-05-10, 03:04   #17
Tapit
חבר פעיל

ציטוט:
דבר ראשון, טיפול פסיכולוגי הוא כבר לא רלוונטי, כבר עושים "שיחות" כמו שאומרים ומדברים על הילדות, היום מה שהולך הוא בעיקר CBT כלומר Cognitive Behavioral Therapy או בלשון העם coaching. דבר שאני "חסין" לו לגמרי מכיוון, שקודם כל, הצורך האובססיבי שלי בשליטה על כל בדבר חוסם קבלת דיעה של אנשים כי עצם קבלתה אומר שאני מאבד שליטה. שנית, אני עושה coaching יותר טוב, כי העובדה היא שכל הפתרונות שהמצאתי לכושר מתקבלים בהתלהבות אצל הקואצ'רית, אבל ת'כלס זה כמו לתת למישהו על כסא גלגלים להתאמן בחדר כושר.
ראית פעם מישהו כזה שם? לא?
ראית פעם מישהו עם בקבוק מים צמוד לחגורה בצד אחד, מגבת בצד שני, פלאפון דבוק בסקוצ' לצמיד זיעה וזוג מכשירים שנראה כמו הכלאה בין מטען חבלה לפצצה? לא? הממ.
אני כרגע בתהליך ירידה מהסרוקסט, מלבד ירידה בחשק המיני (שזה אחלה מבחינתי) הוא לא עשה את העבודה שלו (שהיה בעיקר למנוע ממני לקלף את העור באצבעות שלי עד זוב דם) מה גם שלפי בדיקת אלקטקודות שינה שלי הוא די חיסל את שלב deep sleep שדי נחוץ להתאוששות פיזית של הגוף ,ואולי גם REM sleep. המטרה הבאה היא לוסטרל והיא גם די האחרונה.
אני לא מתרץ, אבל אני לא יכול לתת לאימונים להתשלט על היום שלי הפעם היחידה שהצלחתי להתאמן שנה במכון הייתה כאשר היו לי 3 ימי חופש בשנה, ואז מה, אמרו לי בסוף השנה, שאו שאני לא מתאמן נכון או שלא אוכל נכון. לשאול מאמנים ומתאמנים רק יוריד אותי שאולה, כי אחד הדברים העקביים באימון גופני הוא שכל מדריך/מתאמן יש דעה אחרת, ולכולם יש דעת אחידה על תזונאיות (שלהן יש אותה דעה הפוכה לגביהן) מה שממש לא עוזר למצב שלי.
אני לא מכוון על דפוסי מוות והתאבדויות,(פשוט הייתי פעם 120 קילו וכולם יושבים על הראש שלא אחזור לשם), מכיוון שאני לא רואה את התועלת בזה רק נזק נוסף לסביבה. לי פשוט נמאס מהרעש בראש שלי.
אני לא צריך להגיד שאני אפס, מספיק להסתכל עלי ולהחליט לבד, זה נורא מוזר איך אנשים משוכנעים שאם לא אגיד כלום יחשבו שאני נורמלי, במאמצי להביא מתקני קירור לעבודה שלי , מי שלידי חושב שש לי הפרעה נפשית "כי איך יכול להיות שרק לי חם וכולם בסדר"
יש לי המוני דוגמאות כאלה, אבל תכלס אני לא צריך להתאמץ כדי שיחשבו משהו עלי, אני פשוט צריך להיות שם.

האמת? ראיתי הרבה יותר מזה.
http://www.youtube.com/watch?v=CBXWA5ft848

http://www.youtube.com/watch?v=f_jz5CJnsng

ציטוט:
ישן 09-05-10, 15:51   #18
xBiCePx
Banned

עוסק ב:: לאכול הרבה =]

תפסיק עם השטויות פסיכולוג שעוזר לבעיות כמו שלך לא ישאל אותך מה היה בילדות ואם הוא ישאל זה בטח כידי להבין את מקור הבעיה,אתה צריך להבין שאין דבר כזה מושלם ואין דבר כזה אימון מושלם ופשוט להדחיק את המחשבות הצידה ולחיות רגיל,בהתחלה יהיה לך קשה ותהיה בלחץ אבל אם תנסה לעשות את זה למשך תקופה אתה תראה בעצמך שהלחץ ירד וירד ולבסוף יעלם,כל התופעות האלה שציינת מקורם במחשבות לא הגיוניות ושתבין את זה אתה תראה שאני צודק,ואיך תסביר את זה שיש אנשים שלא עושים אימון מושלם והם חיים באושר בלי לפחד מכל הדברים האלה?הכל בראש ובהחלטות שלך
xBiCePx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-10, 16:59   #19
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xbicepx צפה בהודעה
תפסיק עם השטויות פסיכולוג שעוזר לבעיות כמו שלך לא ישאל אותך מה היה בילדות ואם הוא ישאל זה בטח כידי להבין את מקור הבעיה,אתה צריך להבין שאין דבר כזה מושלם ואין דבר כזה אימון מושלם ופשוט להדחיק את המחשבות הצידה ולחיות רגיל,בהתחלה יהיה לך קשה ותהיה בלחץ אבל אם תנסה לעשות את זה למשך תקופה אתה תראה בעצמך שהלחץ ירד וירד ולבסוף יעלם,כל התופעות האלה שציינת מקורם במחשבות לא הגיוניות ושתבין את זה אתה תראה שאני צודק,ואיך תסביר את זה שיש אנשים שלא עושים אימון מושלם והם חיים באושר בלי לפחד מכל הדברים האלה?הכל בראש ובהחלטות שלך
באמת שאתה מדבר על דברים שאין לך מושג בהם

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-10, 17:54   #20
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
דבר ראשון, טיפול פסיכולוגי הוא כבר לא רלוונטי, כבר עושים "שיחות" כמו שאומרים ומדברים על הילדות, היום מה שהולך הוא בעיקר cbt כלומר cognitive behavioral therapy או בלשון העם coaching. דבר שאני "חסין" לו לגמרי מכיוון, שקודם כל, הצורך האובססיבי שלי בשליטה על כל בדבר חוסם קבלת דיעה של אנשים כי עצם קבלתה אומר שאני מאבד שליטה. שנית, אני עושה coaching יותר טוב, כי העובדה היא שכל הפתרונות שהמצאתי לכושר מתקבלים בהתלהבות אצל הקואצ'רית, אבל ת'כלס זה כמו לתת למישהו על כסא גלגלים להתאמן בחדר כושר.
ראית פעם מישהו כזה שם? לא?
ראית פעם מישהו עם בקבוק מים צמוד לחגורה בצד אחד, מגבת בצד שני, פלאפון דבוק בסקוצ' לצמיד זיעה וזוג מכשירים שנראה כמו הכלאה בין מטען חבלה לפצצה? לא? הממ.
אני כרגע בתהליך ירידה מהסרוקסט, מלבד ירידה בחשק המיני (שזה אחלה מבחינתי) הוא לא עשה את העבודה שלו (שהיה בעיקר למנוע ממני לקלף את העור באצבעות שלי עד זוב דם) מה גם שלפי בדיקת אלקטקודות שינה שלי הוא די חיסל את שלב deep sleep שדי נחוץ להתאוששות פיזית של הגוף ,ואולי גם rem sleep. המטרה הבאה היא לוסטרל והיא גם די האחרונה.

אני מכיר אחד כזה,שהיה איתי במכון הקודם שהאמת היא שאם הוא היה יכול ללכת,הוא היה הולך ומתחרה ולוקח מקום שלישי במקרה הרע. הוא פשוט ענקי.
אז אל תזלזל.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא