ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-05-07, 02:36   #1
gps
חבר פעיל

ברירת מחדל קריאטין ללא העמסה-שאלה

אוקיי מאחר וקריאטין ללא העמסה וקריאטין עם העמסה נותן תכלס אותן תוצאות (אם בכלל) ותוך 11 יום ההבדלים נמחקים יש לי כמה שאלות כי החלטתי לעשות בלי העמסה
1) העמסה מעמיסה גם על הכליות יותר?
2) למה ההבדלים מיטשטשים אחרי 11 יום? עם העמסה תוך שבוע שכל יום לוקחים 20 גרם זה 140 סה"כ בשבוע.. אם כל יום 5 גרם בלי העמסה אז ב 11 יום זה 55 גרם.. איך ההבדלים נמחקו פה? בהעמסה הכנסתי 140 גרם בשבוע ובלי העמסה הכנסתי 55 גרם ב 11 יום.. וגם אם לקחתי 10 גרם ביום זה 110 אחרי 11 יום ולא 140..
3) נניח אני בלי העמסה:
לקחת כל יום 5 או 10? כי הבנתי שאחרי שהשריר רווי אין טעם לקחת יותר מ 5 אז גם לקחת כל יום 10 זה לא אפקטיבי באיזשהו שלב.. אולי בהתחלה 10 ואח"כ 5? קיצר מי שמבין שיענה
4) פשוט להוסיף את ה 5 גרם של אחרי אימון לבקבוק שאני לוקח למכון? יש בו שייק חלבון במים וסוכר ענבים.. לא תהיה תחרות על השריר של החלבון עם הקריאטין? (אני לוקח את זה איתי למכון מקווה שלא יתקלקל?)
5) מתי לקחת את ה 5 גרם של לפני אימון אם בכלל? ומה לעשות בימים בלי אימון?
gps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-07, 13:34   #2
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gps
אוקיי מאחר וקריאטין ללא העמסה וקריאטין עם העמסה נותן תכלס אותן תוצאות (אם בכלל) ותוך 11 יום ההבדלים נמחקים יש לי כמה שאלות כי החלטתי לעשות בלי העמסה
1) העמסה מעמיסה גם על הכליות יותר?
2) למה ההבדלים מיטשטשים אחרי 11 יום? עם העמסה תוך שבוע שכל יום לוקחים 20 גרם זה 140 סה"כ בשבוע.. אם כל יום 5 גרם בלי העמסה אז ב 11 יום זה 55 גרם.. איך ההבדלים נמחקו פה? בהעמסה הכנסתי 140 גרם בשבוע ובלי העמסה הכנסתי 55 גרם ב 11 יום.. וגם אם לקחתי 10 גרם ביום זה 110 אחרי 11 יום ולא 140..
3) נניח אני בלי העמסה:
לקחת כל יום 5 או 10? כי הבנתי שאחרי שהשריר רווי אין טעם לקחת יותר מ 5 אז גם לקחת כל יום 10 זה לא אפקטיבי באיזשהו שלב.. אולי בהתחלה 10 ואח"כ 5? קיצר מי שמבין שיענה
4) פשוט להוסיף את ה 5 גרם של אחרי אימון לבקבוק שאני לוקח למכון? יש בו שייק חלבון במים וסוכר ענבים.. לא תהיה תחרות על השריר של החלבון עם הקריאטין? (אני לוקח את זה איתי למכון מקווה שלא יתקלקל?)
5) מתי לקחת את ה 5 גרם של לפני אימון אם בכלל? ומה לעשות בימים בלי אימון?
1. קריאטין לא מעמיס על הכליות. כמויות גדולות של קריאטין יכולות לגרום לאי נעימויות במערכת העיכול, ככה שזה יתרון אחד בלקחת כמות קטנה לאורך יותר זמן.
2. מי אמר 11 יום?, פעמיים ביום יצרו רוויה של המאגרים בין 10-14 יום, ככה שמנה ביום יהיה כפול מזה שזה שלושה שבועות עד חודש.
3. התשובה די נמצאת בשאלה הקודמת. אתה יכול לקחת 10ג'\יום למשך 10-14 ימים, ואחר כך לרדת ל5ג'\יום, או ללכת על 5 גרם לאורך כל התקופה שאתה רוצה לקחת קריאטין.
4. זה בסדר.
5. תיקח אותם כ- 30 ,45 דקות לפני האימון. בימים בלי אימון תחלק את המנות במהלך היום באופן שווה.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-07, 13:58   #3
gps
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
1. קריאטין לא מעמיס על הכליות. כמויות גדולות של קריאטין יכולות לגרום לאי נעימויות במערכת העיכול, ככה שזה יתרון אחד בלקחת כמות קטנה לאורך יותר זמן.
2. מי אמר 11 יום?, פעמיים ביום יצרו רוויה של המאגרים בין 10-14 יום, ככה שמנה ביום יהיה כפול מזה שזה שלושה שבועות עד חודש.
3. התשובה די נמצאת בשאלה הקודמת. אתה יכול לקחת 10ג'\יום למשך 10-14 ימים, ואחר כך לרדת ל5ג'\יום, או ללכת על 5 גרם לאורך כל התקופה שאתה רוצה לקחת קריאטין.
4. זה בסדר.
5. תיקח אותם כ- 30 ,45 דקות לפני האימון. בימים בלי אימון תחלק את המנות במהלך היום באופן שווה.
אחלה תשובה! תודה
נראה לי עדיף לקחת 10 כל יום ואחרי שבועיים לרדת ל 5.. עדיף לדעתי לא להפציץ את הגוף בקריאטין וללכת להשתין כל דקה.. יש לי עוד כמה שאלות קטנטנות
1) נניח לקחתי 10 ימים 10 גרם ליום.. כמה זמן יימשך שלב התחזוקה שהוא 5 גרם ליום?
ואם לקחתי 10 גרם ליום במשך שבועיים.. כמה זמן יימשך התחזוקה?
2) כמה הפסקה לעשות אחרי התחזוקה?
3) כשאני אקח רק 5 גרם ליום בתחזוקה-מתי לקחת אותו?
4) שאלה כללית: לקיחת קריאטין תהיה עם חצי ליטר מים? (לערבב?) וסוכר ענבים? (כמה?)
gps מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה