ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-10-12, 23:51   #21
Gama
חבר פעיל

הסמל האישי שלGama

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blueninja צפה בהודעה
פשוט בושה מה שהולך פה, כל אחד רק מנסה לחפש על מה לרדת, לא מפרגנים בשיט.

כנסו רגע לפורום של bb, תראו איך מפרגנים בחו"ל, רק מדרבים ונותנים מוטיבציה,מ 2007 אני פה וזה פשוט בושה למה שהפורום הפך להיות.
למה נראה לך שכל העולם שונא ישראל? זה בדיוק המנטאליות המסריחה הזאת..
Gama מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 00:11   #22
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blueninja צפה בהודעה
פשוט בושה מה שהולך פה, כל אחד רק מנסה לחפש על מה לרדת, לא מפרגנים בשיט.

כנסו רגע לפורום של bb, תראו איך מפרגנים בחו"ל, רק מדרבים ונותנים מוטיבציה,מ 2007 אני פה וזה פשוט בושה למה שהפורום הפך להיות.
ל1ל
מ 2007 ?
לא התקדמת הרבה בחיים.

תרגע, אנחנו פשוט לא צבועים כמו הקוקסינלים ב bb.
Karako מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 00:36   #23
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אלברט, אני הראשון שטוען שספורטאי צריך לקרוע כמה זוגות כפפות ולאכול הרבה כאב לפני שיש לו זכות לקשור לעצמו כתרים. אבל מה, הילדים האלה מוכיחים כבר בגילם הצעיר יכולת - בעיקר מנטאלית, ולכן מגיעה להם במה, תוך שימת דגש על כך שהמבחן הוא התמדה, ואין בלתו.
אני מדגיש את זה כל הזמן.
יש אנשים שפשוט התפוגגו אבל זה לא גורע ממה שהם עשו.
עדיף לא להשתמש בכפפות באימון משקולות.
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 01:46   #24
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל זה לא אומר שמי שעשה תחרות אחת והגיע ברמה טובה זה מוריד מהרמה שלו. אתה יכול להעריך יותר מתחרה ששנים בעסק ומשקיע אבל גם לחברה הצעירים מגיע את הפרגון, סך הכל בגיל הזה מה שעושים כל היום זה לשתות ולעשן, לא מבין למה בחור צעיר שעשה כזה שינוי אתם כאילו מורידים מהרמה שלו
תראה,

לא הצלחתי להבין למה, אבל יש יותר מדי אובר-פרגון והאדרה עצמית\כללית בקהילת הבילדינג ולא תמיד עם סיבה ברורה.

אותי אישית זה פשוט מעצבן ובו זמנית מצחיק האופן שבו אתם מדברים ומפארים אנשים שמתעסקים בתחום כמה חודשים בודדים.

אני בכלל לא מתייחס לבחור, הוא פרט שולי ורק דוגמא במה שאני מנסה להגיד, ואגב אני באמת לא רואה בו משהו מיוחד.
כל הסופרלטיבים שאתם מחלקים גורמים לכל בן אדם שני ללכת להתחרות ולתחרויות להיות מורכבות מאנשים שלא בשלים, לא מתאימים, לא מוכנים והרבה פעמים לא קשורים לענף.

עם כל הכבוד ויש כבוד, התוצאות של הבחור, שיפות לכשלעצמן, יכולות להיות מושגות ע"י כל ילד בן גילו שיקח חומרים ויקבל הדרכה מסמכות מקצועית טובה בתחום.
לעומת זאת, אני מבטיח לך שאם הוא יתמיד וימשיך ככה לא רק שנה, אלא 5, הוא ישיג תוצאות שאין כמעט מצב שמישהו אחר בן אותו גיל ישיג בשנה. למה? כי מה שהשני עושה בשנה אחת, הראשון עושה כבר 5. הקושי והתוצאות הן בהתמדה ארוכת הטווח ולא בלתת פוש בדיאטה לתחרות די לצ'נס איזה one night stand.

המחלה הזאת קיימת גם בכדורגל הישראלי - כל ילד עם קצת כישרון אבל 0 מאסה, ללא מהירות ובטח ללא כושר גופני ברמה גבוהה, הולך לבלגיה או לארמניה לחמם את הספסל ולקבל כמה מאות אלפי יורו, במקום לשחק 3-5 שנים בארץ, להטביע את החותם שלו, להראות למועדונים אחרים ובעיקר לעצמו שהוא ראוי, ואחר כך לקבל חוזה בקבוצה אמיתית, קרי ליגה אנגלית, ספרדית, גרמנית, איטלקית.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 03:37   #25
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
תראה,

לא הצלחתי להבין למה, אבל יש יותר מדי אובר-פרגון והאדרה עצמית\כללית בקהילת הבילדינג ולא תמיד עם סיבה ברורה.

אותי אישית זה פשוט מעצבן ובו זמנית מצחיק האופן שבו אתם מדברים ומפארים אנשים שמתעסקים בתחום כמה חודשים בודדים.

אני בכלל לא מתייחס לבחור, הוא פרט שולי ורק דוגמא במה שאני מנסה להגיד, ואגב אני באמת לא רואה בו משהו מיוחד.
כל הסופרלטיבים שאתם מחלקים גורמים לכל בן אדם שני ללכת להתחרות ולתחרויות להיות מורכבות מאנשים שלא בשלים, לא מתאימים, לא מוכנים והרבה פעמים לא קשורים לענף.

עם כל הכבוד ויש כבוד, התוצאות של הבחור, שיפות לכשלעצמן, יכולות להיות מושגות ע"י כל ילד בן גילו שיקח חומרים ויקבל הדרכה מסמכות מקצועית טובה בתחום.
לעומת זאת, אני מבטיח לך שאם הוא יתמיד וימשיך ככה לא רק שנה, אלא 5, הוא ישיג תוצאות שאין כמעט מצב שמישהו אחר בן אותו גיל ישיג בשנה. למה? כי מה שהשני עושה בשנה אחת, הראשון עושה כבר 5. הקושי והתוצאות הן בהתמדה ארוכת הטווח ולא בלתת פוש בדיאטה לתחרות די לצ'נס איזה one night stand.

המחלה הזאת קיימת גם בכדורגל הישראלי - כל ילד עם קצת כישרון אבל 0 מאסה, ללא מהירות ובטח ללא כושר גופני ברמה גבוהה, הולך לבלגיה או לארמניה לחמם את הספסל ולקבל כמה מאות אלפי יורו, במקום לשחק 3-5 שנים בארץ, להטביע את החותם שלו, להראות למועדונים אחרים ובעיקר לעצמו שהוא ראוי, ואחר כך לקבל חוזה בקבוצה אמיתית, קרי ליגה אנגלית, ספרדית, גרמנית, איטלקית.
אם תלך עכשיו למסיבת בריכה בטאפאסי ותראה שבין כל הכוסיות מסתובבים איזה 30 עארסים אתה בטח תגיד לעצמך שהסלקטור לא עושה את מלאכתו כראוי (או בעברית: אידיוט דפוק). ואתה צודק. כל אחד יכול להחליט שהוא רוצה להתחרות, אבל אם הוא יעלה על הבמה או לא-זו החלטה של השופטים בשיפוט המקדים. העובדה שב-ifbb הסינון היחיד הוא "האם שילמת 550 שקל דמי רישום", זו בעיה של האיגוד ולא של המתחרה.

אין ספק שאם הוא ימשיך ויתמיד, בעוד חמש שנים הוא עשוי להיות אחד מהמובילים בתחום בארץ ולעומת זאת, יכול להיות שהוא יהיה פחות או יותר באותה נקודה, כי המטען הגנטי שלו לא מתאים לענף ולא משנה כמה הוא ירצה ויתאמן. אבל אין שום קשר בין זה לבין ההישג הנוכחי שלו. הוא עבד קשה וקיבל, בצדק, את התואר "מר ישראל לנוער". ועל השייפ שהוא הביא מגיעות לו מחמאות. רק בלי להגזים.

ורק על מנת קצת לחזור לפרופורציות בקשר לרמת ה"אובר פרגון", הכתבה הזו היא בסך הכל ראיון של מתחרה של גיל גרנות וישראלבודי... לאתר של גיל גרנות וישראלבודי. אז כן, הוא יקבל פה מחמאות, גם אם קצת בהגזמה, כי אלו חוקי המקום. עד לפני שש שנים, סביר להניח שהוא היה מקבל גם כתבה בתכנית ספורtv כמו ספורטאי נוער אחרים בגילו שחלקם, כבר התאמנו עשר שנים, והיו להם עשרות מדליות מגוזלים-ילדים-נערים ורק בדיעבד מסתבר שהזכייה באליפות ישראל לנוער הייתה שיא הקריירה שלהם.
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 09:42   #26
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

אין פה שום אובר פרגון ,כל מי שעבר את הדיאטה הזאת תאמין לי מגיע לו את כל הפרגון שבעולם . מי שלא עבר את זה לא יבין, אתה אשכרה מפסיק את החיים שלך בשביל יום אחד ועל זה מגיע לבחור כל הכבוד, חוץ מיזה אני יכול לספור על יד אחת בחורים שבאמת הגיעו ברמה כזאת תחרות ראשונה. הוא עבד קשה עשה שינוי ועל זה מגיע לו את כל הפרגון בעולם וכמו שאביב אמר אם דגש על האם הוא ימשיך. אז לכל מי שיש הערות בונות בכיף אבל העירות כמו לא מגיע לו פרגון ממש לא במקום, תכבדו ותתנו לבחור מוטיבציה סך הכל אני יכול להעיד על עצמי שבגלל כל הפרגון שקיבלתי באמת שאני רוצה להמשיך ולא לאכזב את כל מי שאמר לי שאני יגיע רחוק.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 11:05   #27
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
אין פה שום אובר פרגון ,כל מי שעבר את הדיאטה הזאת תאמין לי מגיע לו את כל הפרגון שבעולם . מי שלא עבר את זה לא יבין, אתה אשכרה מפסיק את החיים שלך בשביל יום אחד ועל זה מגיע לבחור כל הכבוד, חוץ מיזה אני יכול לספור על יד אחת בחורים שבאמת הגיעו ברמה כזאת תחרות ראשונה. הוא עבד קשה עשה שינוי ועל זה מגיע לו את כל הפרגון בעולם וכמו שאביב אמר אם דגש על האם הוא ימשיך. אז לכל מי שיש הערות בונות בכיף אבל העירות כמו לא מגיע לו פרגון ממש לא במקום, תכבדו ותתנו לבחור מוטיבציה סך הכל אני יכול להעיד על עצמי שבגלל כל הפרגון שקיבלתי באמת שאני רוצה להמשיך ולא לאכזב את כל מי שאמר לי שאני יגיע רחוק.
מה זה להגיע רחוק מבחינתך?

מר ישראל - אלוף האלופים?

להיות פרו-בילדר?

מכרו לך לוקשים, עלאק להגיע רחוק.
עדיף שתשקיע את הזמן שלך באפיק אחר, אין עתיד בפיתוח גוף.

תפסיקו לזיין בשכל שאתם עושים את זה בשביל מישהו, כי אם כן אתם פראיירים.
אתם עושים את זה בשביל עצמכם (שרוטים), אז אין לכם מקום לבכות על דיאטות. שדרך אגב יש כמה דברים בחיים שהם יותר קשים מדיאטה.

נערך לאחרונה על ידי Karako, 19-10-12 בשעה 11:11.
ישן 19-10-12, 17:30   #28
ISnocs
Banned

karako, בוא ניהיה ממוקדים .

אנחנו פה בפורום פיתוח גוף מתעסקים בפיתוח גוף .

יש חבר'ה שמשיגים תוצאות יפות, לכן מפרגנים ומעודדים. ככה זה בחיים כשיש תמיכה מגורמי חוץ אז יש גם התקדמות והתפתחות .

סתכל על תחום הבאדיבילדינג העולמי פעם כשרק התחיל.... ולאן היגענו כיום.

ואין קשר לזה שאתה משווה את הדיאטה למשהו אחר בחיים, כי זה לא הנושא פה .

לכן אני תמיד בעד אוירה תומכת וחיובית גם פה וגם בחיים בכלל וממליץ לכולם לעשות כך, כי ככה מתקדמים ומשתפרים .

לבוא עכשיו לחרבן פה ולזלזל באנשים בתחום זה מיותר והורס . אף אחד לא הופך מתחרה לפרה קדושה, אבל הבעיה היא שרוב האנשים מרשים לעצמם מאחורי מסך המחשב לדבר בצורה לא ראוייה.

בקיצור ממליץ לכולם לשמור על קלילות לפרגן ולבוא בגישה חיובית ככה נגיע למקום טוב יותר.

שבת שלום !
ISnocs מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 17:48   #29
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
עזוב , עידן לא האישו פה (למרות שהכתבה יפה והכל) . הקטע הוא שדני בא ואומר שהמתאמנים שלו טבעיים , מעלה תמונות של שינויים שלהם תוך חודשיים שהם עולים במסת שריר ויורדים בשומן ומאכיל סרטים את הילדים הקטנים שקוראים פה בפורום (בשביל לקדם את עצמו כלכלית עם שקרים כנראה) ואז בא מתאמן שלו ובעצמו אומר שהוא לוקח חומרים.

לדעתי דווקא אם עידן כן לקח חומרים אז כל הכבוד לו. אני לא מאמין בבאדיבילדרים טבעיים גם לא בגיל צעיר. מי שלוקח על עצמו פיתוח גוף צריך לעשות הכל כדי להגיע מוכן על הבמה, אם זה אומר לקחת חומר כזה או אחר ועל הבמה הוא נראה טוב - כל הכבוד לו וזה מותר.

אבל להיות כמו דני ולהראות לנו תמונות של "כביכול" מתאמנים שלו שהוא טוען שהם טבעיים והם לא . ועושים שינויים פיזיולוגים הזויים זאת בושה וחרפה (לדעתי) וצריך להגיד את האמת בקטע הזה בשביל לא להשלות פה את קוראי הפורום. אם הפורום הזה רוצה להיות רציני ואיכותי, צריך לקרוא לילד בשמו ולא להתחבא. כי שבא מישהו שלא מבין ומסתכל על הפוסט הזה של דני בפורום תמונות גולשים הוא חושב שדני המאמן הכי טוב בעולם שמביא תוצאות בלתי אפשריות בעליל (למתאמן טבעי) זה מה שהוא מוציא מהפורום הזה, הפורום הזה (לדעתי) צריך להוקיע שטויות כאלו. (אם כבר אתם בקטע של להעלות את הרמה ולשמור עליה גבוהה)
עו"ד נדב צר1ר, מתמחה בבילדינג.
ישן 19-10-12, 19:10   #30
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי karako צפה בהודעה
מה זה להגיע רחוק מבחינתך?

מר ישראל - אלוף האלופים?

להיות פרו-בילדר?

מכרו לך לוקשים, עלאק להגיע רחוק.
עדיף שתשקיע את הזמן שלך באפיק אחר, אין עתיד בפיתוח גוף.

תפסיקו לזיין בשכל שאתם עושים את זה בשביל מישהו, כי אם כן אתם פראיירים.
אתם עושים את זה בשביל עצמכם (שרוטים), אז אין לכם מקום לבכות על דיאטות. שדרך אגב יש כמה דברים בחיים שהם יותר קשים מדיאטה.
תקשיב טוב אני יעשה מה שבא לי וכמה שבא לי, זה שאתה לא מצליח להתקדם זה בעיה שלך אבל אל תבוא ותטיף לי כי אני יודע טוב מאד מה אני עושה וגם אם מחר אני יפסיק להתאמן אני לא יצטער על רגע אחד מהעבר וברור שאני עושה את זה השביל עצמי אבל חלק מהקטע זה שיש אנשים שמאמינים בך ומפרגנים לך ובלי זה אי אפשר תשאל כל מתחרה, פיתוח גוף זה לא תחרות של איש אחד!

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-12, 21:14   #31
DaSpider
חבר פעיל

בחיי שחפרתם על הדיאטות ברמות אחרות... אולי פשוט נשנה את הפורום לפורום אוכל וזהו.
ישן 20-10-12, 17:24   #32
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי isnocs צפה בהודעה
karako, בוא ניהיה ממוקדים .

אנחנו פה בפורום פיתוח גוף מתעסקים בפיתוח גוף .

יש חבר'ה שמשיגים תוצאות יפות, לכן מפרגנים ומעודדים. ככה זה בחיים כשיש תמיכה מגורמי חוץ אז יש גם התקדמות והתפתחות .

סתכל על תחום הבאדיבילדינג העולמי פעם כשרק התחיל.... ולאן היגענו כיום.

ואין קשר לזה שאתה משווה את הדיאטה למשהו אחר בחיים, כי זה לא הנושא פה .

לכן אני תמיד בעד אוירה תומכת וחיובית גם פה וגם בחיים בכלל וממליץ לכולם לעשות כך, כי ככה מתקדמים ומשתפרים .

לבוא עכשיו לחרבן פה ולזלזל באנשים בתחום זה מיותר והורס . אף אחד לא הופך מתחרה לפרה קדושה, אבל הבעיה היא שרוב האנשים מרשים לעצמם מאחורי מסך המחשב לדבר בצורה לא ראוייה.

בקיצור ממליץ לכולם לשמור על קלילות לפרגן ולבוא בגישה חיובית ככה נגיע למקום טוב יותר.

שבת שלום !
אני מאוד ממוקד, השאלה אם אתם ממוקדים.

לדבר באוויר זה קל, מר אמרון אפילו לא מסוגל להגדיר מה זה רחוק מבחינתו.
וניתן לו את הקרדיט שהוא כן, אז:
1. שיגיד מה זה להגיע רחוק.
2. מה התוכנית שלו להשיג את זה.

ואני מקווה שהתוכנית לא תהיה מורכבת מהשקעה, הפצצה ותרומה.
כי ככה לא בונים חומה.

בכל מקרהף אני לא כאן כדי לפגוע.
אני כאן כדי להביע דעה....

פיתוח גוף זה אחלה, אבל עדיף שזה יהיה עיסוק שלישי( או רביעי ) בחיים ולא ראשון.
במיוחד אם אתה בן 20 והעשור הקרוב הוא קריטי בעיצוב שארית חייך.

תתאר לך איזה חרא זה לגלות בגיל 30 שאין לך לא מקצוע, לא תואר (מר ישראל זה לא תואר), ולא כלום...
כל מי שמוכר למישהו שיש לו עתיד בפיתוח גוף הוא או אדיוט בעצמו או שרלטן שמזלזל ביכולות של האדם שעומד מולו.
ישן 20-10-12, 17:27   #33
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
תקשיב טוב אני יעשה מה שבא לי וכמה שבא לי, זה שאתה לא מצליח להתקדם זה בעיה שלך אבל אל תבוא ותטיף לי כי אני יודע טוב מאד מה אני עושה וגם אם מחר אני יפסיק להתאמן אני לא יצטער על רגע אחד מהעבר וברור שאני עושה את זה השביל עצמי אבל חלק מהקטע זה שיש אנשים שמאמינים בך ומפרגנים לך ובלי זה אי אפשר תשאל כל מתחרה, פיתוח גוף זה לא תחרות של איש אחד!

מבין אותך (בעצבים שתפסת).

אבל תחשuב לעומק על מה שכתבתי ותרוויח בעצמך.

נערך לאחרונה על ידי Karako, 20-10-12 בשעה 17:31.
ישן 20-10-12, 17:32   #34
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

למה אחי למר אולימפיה מגיע 250 אלף דולר
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-12, 17:37   #35
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
למה אחי למר אולימפיה מגיע 250 אלף דולר
ל1ל

לעבוד עשר שנים.

להוציא מיליון דולר על חומרים.

להרוג את הבריאות.

לעבוד 24 שעות ביום.

עדיף להיות דיילת בפרפומריה בסופרפארם. נטו תעשה הרבה יותר.

טוב אז אתה יכול להרוויח מפורנו, אבל שוב גם דיילת בסופרפארם יכולה.
ישן 20-10-12, 17:39   #36
Cuba

אתה לא תבין , זה דרך חיים שווה בשביל זה לעבוד בתור מאבטח בגיל 30-40
ישן 20-10-12, 17:51   #37
אלברט ברכה
חבר פעיל

תכלס כל הבילדרים עובדים באבטחה
ישן 20-10-12, 18:00   #38
טלסביון
חבר פעיל

לך תשכנע בן אדם שלא יכול לעבור ליד מראה או להצטלם בלי לעשות פוזינג שמפיתוח גוף לא יצא לו משהו חיים (לא מתכוון למישהו ספציפי).
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-12, 18:01   #39
Cuba

הפרעה נפשית לכל דבר .
ישן 20-10-12, 18:20   #40
גשש בלש

חדר כושר: יום טוב. בי.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טלסביון צפה בהודעה
לך תשכנע בן אדם שלא יכול לעבור ליד מראה או להצטלם בלי לעשות פוזינג שמפיתוח גוף לא יצא לו משהו חיים (לא מתכוון למישהו ספציפי).
ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
הפרעה נפשית לכל דבר .
אבל למה לא לפרגן?!