ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-03-11, 17:20   #21
ב!רי 93
Banned

לא מצליח להבין איך גדלים מזה
ב!רי 93 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 17:27   #22
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין

מדהים נתת לי השראה אין כמו לראות טבעיים ברמה כזאתי, אפשר אולי פרטים במצב הנוכחי של התמונות
מה המשקל ואחוז שומן?
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 18:19   #23
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

Scylla איך מצליח לשמור על תפריט כזה לכל אורך השנה? זה נראה כמות אוכל סבבה לגמרי אבל הכל יבש ומדכא...

תשובה: נכון...אוכל יבש ותפל אך טבעי ובריא מאוד! שים לב שרשמתי שישי בערב עד מוצ"ש אני עושה צי'טינג וזה אומר: ארוחה חופשית בערב שישי, בוקר שבת, צהריים שבת ומוצ"ש-יאמי יאמי
אה...שכחתי לרשום גם כוס קפה שחור עם 1 סוכר פעם ביום.

ב!רי 93 לא מצליח להבין איך גדלים מזה

תשובה: לדעתי גוף האדם אינו זקוק לכל כך הרבה מזון, אם אני מתאמן 5 פעמים בשבוע ואוכל את מה שאני אוכל ויש לי קצת שומן באזור הבטן התחתונה זה אומר שאני בעודף, אז כן אפשר לגדול מזה בתנאי שהאימונים יהיו מאוד אינטנסיביים! חייבים פרטנר לאימונים או כל השנה להתאמן דרופ סט על מנת להגיע לגירוי טוב לשריר.

ladybug מדהים נתת לי השראה אין כמו לראות טבעיים ברמה כזאתי, אפשר אולי פרטים במצב הנוכחי של התמונות
מה המשקל ואחוז שומן?

תשובה: משקל- 72 ק"ג, 13% שומן, גובה 1.67 ס"מ.

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 19:35   #24
daniel maron
חבר פעיל

אתה ממש לא נראה 13% שומן וזו מחמאה.
ד"א אתה מרוצה מהעלייה במסה עם התפריט הנוכחי? הוא נראה מאוד דל בשביל מפתח גוף לא? בעיקר הפחמימה,וגם החלבון.. ותוספי תזונה אתה לא משתמש ?
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 19:58   #25
Yoggie
מנהל ראשי

אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 20:54   #26
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.
אני אישית מעדיף לעשות מילואים בלוב.
אופיר בנאדם מאוד מיוחד עם אופי מאוד חזק, סגפן ממש.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 21:38   #27
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
אתה ממש לא נראה 13% שומן וזו מחמאה.
ד"א אתה מרוצה מהעלייה במסה עם התפריט הנוכחי? הוא נראה מאוד דל בשביל מפתח גוף לא? בעיקר הפחמימה,וגם החלבון.. ותוספי תזונה אתה לא משתמש ?
התפריט מצויין ואני עולה במאסה נקייה עד כמה שאפשר, ציינתי שיש לי קצת שומן באיזור הטבור וזה מוכיח שיש לי עודף קלורי. נכון, הפחמימות אצלי נמוכות וזאת על מנת לשמור על אחוז שומן נמוך. החלבון בסדר גמור למשקל שלי, לא צריך להגזים. לגבי התוספים ציינתי בתפריט.

Yoggie אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.

תודה ושיהיה בהצלחה לכל מי שמעז להתחרות.

ניגרי ענק הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.

נכון מאוד, זה הכי נח להכין מראש את האוכל, אל תגזים... מילואים בלוב?! הייתי אוכל חזה הודו מקולקל ולא עושה מילואים בלוב

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
ישן 02-03-11, 21:40   #28
YYY
Banned

לא אמרת פעם שאתה לא אוכל צהוב של ביצה?
איך פתאם 4 ביצים?
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 21:41   #29
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 23:03   #30
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YYY צפה בהודעה
לא אמרת פעם שאתה לא אוכל צהוב של ביצה?
איך פתאם 4 ביצים?
6 ביצים שלמות, שים לב! יכול להיות שאמרתי...זה מאוד תלוי באיזו תקופה אני נמצא, כנראה זה היה לפני תחרות וזה הגיוני להוריד קלוריות בכלל ושומן.
ציטוט:
Philip1123 ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.

בכיף! בשביל זה אני כאן ואני חושב שכולם צריכים להתנהג כך כי בעצם יש לנו תחום משותף שאנחנו מאוד אוהבים ורק אם נשתף אחד את השני נתקדם קדימה למקום טוב יותר!

ישן 02-03-11, 23:37   #31
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
התפריט מצויין ואני עולה במאסה נקייה עד כמה שאפשר, ציינתי שיש לי קצת שומן באיזור הטבור וזה מוכיח שיש לי עודף קלורי. נכון, הפחמימות אצלי נמוכות וזאת על מנת לשמור על אחוז שומן נמוך. החלבון בסדר גמור למשקל שלי, לא צריך להגזים. לגבי התוספים ציינתי בתפריט.

yoggie אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.

תודה ושיהיה בהצלחה לכל מי שמעז להתחרות.

ניגרי ענק הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.

נכון מאוד, זה הכי נח להכין מראש את האוכל, אל תגזים... מילואים בלוב?! הייתי אוכל חזה הודו מקולקל ולא עושה מילואים בלוב

חזה הודו מתקבל על הדעת, רק בתנאי שזה בבופה של אירוע, ואחרי ששלשלת את הצ'ק לכספת.
חזה הודו אחרי 4 ימים במקרר? יותר עדיף לאכול קופסת נעליים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-11, 23:52   #32
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
6 ביצים שלמות, שים לב! יכול להיות שאמרתי...זה מאוד תלוי באיזו תקופה אני נמצא, כנראה זה היה לפני תחרות וזה הגיוני להוריד קלוריות בכלל ושומן.
ציטוט:
philip1123 ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.

בכיף! בשביל זה אני כאן ואני חושב שכולם צריכים להתנהג כך כי בעצם יש לנו תחום משותף שאנחנו מאוד אוהבים ורק אם נשתף אחד את השני נתקדם קדימה למקום טוב יותר!
אז אתה לא מפחד מכולסטרול ושומן רווי?
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 00:49   #33
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
אז אתה לא מפחד מכולסטרול ושומן רווי?
ממש לא! פעם עשו שם רע לביצים, היום גם דיאטנים ממליצים לאכול 2 ביצים ליום לאנשים שלא עושים כלל פעילות גופנית, גם לדעתי אין בעיה ועניין הכולסטרול הוא כבר עניין של גנטיקה ולאוו דווקא מה שאתה מכניס מהמזון. יש אנשים רזים מאוד עם כולסטרול מאוד גבוהה...גוף האדם מייצר את רוב הכולסטרול. אגב, בדיקות הדם שלי תקינות ואפילו מצויינות ואני לא ילד...

ישן 04-03-11, 01:01   #34
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

שיהיה המון בהצלחה בהמשך ובתחרויות, נראה על אחוז שומן יותר נמוך ממה שאתה אומר.

בקשר לתזונה שלך, אני סובל על תפריט חיטוב ב3 חודשי חיטוב שאני עושה לקראת הקיץ, לא מבין איך אתה חי ככה כל השנה מטורף לגמרי!(גם כמויות אוכל יחסית נמוכות, אבל זה בגלל המשקל גוף שלך)...
לא מתפתה באמצע שבוע להכניס איזה פרגית או נתח בשר פעמיים בשבוע??? מה אתה עושה בחגים לעזאזל?

בהצלחה בהמשך

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 08:33   #35
Topper
חבר פעיל

אתה שוקל כולה 3 קילו יותר ממני. מדהים. אתה פשוט מדהים.
ישן 04-03-11, 14:25   #36
subzero1122
Banned

האדמור מפיטסב1רג

מה הקטע שלכם עם השמות
ניגרי ענק
האדמור
הכ1רדי המבחיל (יאיר)

?
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 14:28   #37
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

מה?..

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 14:31   #38
subzero1122
Banned

מה קורה אחי?
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 15:28   #39
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

אני פשוט לא מאמין שאלו הם הנתונים שלך !!
כבוד גדול
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-03-11, 17:20   #40
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmokingSnake צפה בהודעה
שיהיה המון בהצלחה בהמשך ובתחרויות, נראה על אחוז שומן יותר נמוך ממה שאתה אומר.

בקשר לתזונה שלך, אני סובל על תפריט חיטוב ב3 חודשי חיטוב שאני עושה לקראת הקיץ, לא מבין איך אתה חי ככה כל השנה מטורף לגמרי!(גם כמויות אוכל יחסית נמוכות, אבל זה בגלל המשקל גוף שלך)...
לא מתפתה באמצע שבוע להכניס איזה פרגית או נתח בשר פעמיים בשבוע??? מה אתה עושה בחגים לעזאזל?

בהצלחה בהמשך
תודה! גם אני סובל מתפריט חיטוב לתחרות אבל כנראה פחות ממך, אני אוכל ככה כל השנה נקי וטבעי כי כך אני חושב שכל אחד צריך לאכול בלי קשר לפיתוח גוף, כל האוכל המתועש שקיים בשוק הוא לא טבעי, לא טרי, פחות מזין באמת, לא נראה על הצלחת כפי שהוא נראה בטבע, בקיצור אוכל מעובד שגופינו לא אמור לחיות ולגדול איתו, אני מבין וגם לי קשה מאוד להימנע מלאכול את המתועש ובגלל זה אני מרשה לעצמי רק יום אחד בשבוע (שבת) שאני קצת משנה את התפריט ואוכל פיצה, שווארמה או כל דבר אחר שבא לי ולדעתי בגלל שזה יום אחד בשבוע זה כמו טיפה בים, לא מזיק.
בחגים אני משתדל מאוד לאכול לפי התפריט.

ציטוט:
Topper אתה שוקל כולה 3 קילו יותר ממני. מדהים. אתה פשוט מדהים.

תודה אבל צריך לקחת בחשבון גובה ואחוז שומן...

ציטוט:
subzero1122 האדמור מפיטסב1רג

מה הקטע שלכם עם השמות
ניגרי ענק
האדמור
הכ1רדי המבחיל (יאיר)?

חחח..."האדמור", קבלתי את הכינוי הזה מניגרי ענק חברי הטוב ואיכשהו מאז זה נתפס בי למרות שאין לי כלל קשר לדת, אני אפילו לא מסורתי!!! אולי פעם אגלה לכם איך הוא הגיע לזה.

ציטוט:
ThE HummeR אני פשוט לא מאמין שאלו הם הנתונים שלך !!
כבוד גדול

אני לא מפלצת, יש מאסה אבל ממש לא מפלצתי, תודה.

נערך לאחרונה על ידי האדמור, 04-03-11 בשעה 17:26.
תגובה