ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-10, 20:12   #1
FamilyGuy
חבר פעיל

ברירת מחדל תוכנית חדשה, צריך חוות דעת

אהלן.. שיניתי היום תוכנית ל-ab, מה אתם אומרים?

Abxabxx

a פשיטת ברכיים 10x3
כפיפת ברכיים 12x3
מתח בגרביטון 12x3
חתירה משקולות 10x3
כפיפת מרפק בישיבה משקולות 12x4
כפיפות בטן

b לחיצת חזה 12x3
פרפר 12x3
לחיצת כתף 3x10
הרחקת כתף משקולות בעמידה 12x3
פשיטת מרפק פולי עליון 12x4
כפיפות בטן

ד"א, אני יודע שאין סקוואט וכל אלה, המדריך אמר לי שזה ליותר מתקדמים.. ענארף, ועוד חודש בערך אולי ייתן לי... =/
ובבקשה אל תקטלו אותי ישר... אני די חדש בכל זה..
אז מה אתם אומרים?
FamilyGuy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 20:24   #2
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

נראה לי שכדאי לך לעשות לג פרס, זה יחזק אותך יותר מתרגילים ממוקדים כמו פשיטת ברכיים.
מה גם שנראה לי שצריך להוסיף לרגליים עוד תרגיל, השרירים הכי גדולים בגוף צריכים יותר גירוי מכתפיים לדוג' ובתכנית כרגע יש לך אותה כמות עומס על שניהם!

כפיפות בטן תעשה או באימון a או b, לא צריך להגזים, אם אתה רוצה בטן חזקה זה מספיק, אם אתה רוצה בטן פוזה תתחיל להזיע ולאכול כמו ציפור.
במקום הכפיפות באימון השני תעשה פשיטת גו על כיסא רומי(תשאל בחדכ"ש בטוח יש לכם מקום לעשות בו, עובד על גב תחתון)

חוץ מזה יחסית בסדר להתחלה, תתחיל, תעבוד 5 שבועות וכשתחליף תוכנית תעזוב את המכונות ותעבור למשקלים חופשיים(סקוואט, מכרעיים, בנט אובר, פרס וכו')
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-10, 20:37   #3
FamilyGuy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
נראה לי שכדאי לך לעשות לג פרס, זה יחזק אותך יותר מתרגילים ממוקדים כמו פשיטת ברכיים.
מה גם שנראה לי שצריך להוסיף לרגליים עוד תרגיל, השרירים הכי גדולים בגוף צריכים יותר גירוי מכתפיים לדוג' ובתכנית כרגע יש לך אותה כמות עומס על שניהם!

כפיפות בטן תעשה או באימון a או b, לא צריך להגזים, אם אתה רוצה בטן חזקה זה מספיק, אם אתה רוצה בטן פוזה תתחיל להזיע ולאכול כמו ציפור.
במקום הכפיפות באימון השני תעשה פשיטת גו על כיסא רומי(תשאל בחדכ"ש בטוח יש לכם מקום לעשות בו, עובד על גב תחתון)

חוץ מזה יחסית בסדר להתחלה, תתחיל, תעבוד 5 שבועות וכשתחליף תוכנית תעזוב את המכונות ותעבור למשקלים חופשיים(סקוואט, מכרעיים, בנט אובר, פרס וכו')
אחלה, תודה!
אני רק לא מבין למה הוא לא נתן לי משהו לשרירים התחתונים של הרגליים (שריר התאומים נראה לי קוראים לזה?)...
ועוד שאלה, אפשר לראות תוצאות עם תוכנית כזאת, כן? שאני אל אעבוד לחינם.. חח
אני כבר חודש עושה כפיפות בטן ואני רואה התחלה של ריבועים (לפני זה לא היה כלום...)
ואני מאוד מקווה שעוד חודש הוא ייתן לי סקוואט ותרגילים יותר מתקדמים..!
ישן 30-06-10, 21:12   #4
FamilyGuy
חבר פעיל

עוד שאלה, מה עדיף?
Axbxaxx
או
abxabxx
?

תודה
ישן 01-07-10, 14:31   #5
FamilyGuy
חבר פעיל

אנשים?
ישן 01-07-10, 15:50   #6
SmokingSnake

אני אישית עובד abxabxx, יהיו כאלה שיגידו שאין מספיק זמן התאוששות אבל אם אתה מקפיד שבין הA לB יש לפחות 20 שעות ובנוסף אתה ישן כמו בנאדם נראה לי שיהיה בסדר.

תאומים עובדים בתרגילים מורכבים כמו לג פרס.
אם אתה רוצה לבודד תאומים תעבוד עם טווח חזרות יחסית גבוה(11-12 לסט) כי זה שריר שדי קשה לפתח.

אתה בתחילת הדרך, זה תהליך, כל תרגיל שתתחיל תראה תוצאות, חכה חודש עם התוכנית, תנוח ותבנה לך תפריט כמו שצריך, אם צריך תעשה השלמות עם אבקת חלבון ותראה לאט לאט איך אתה מתחזק
ישן 01-07-10, 20:10   #7
FamilyGuy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
אני אישית עובד abxabxx, יהיו כאלה שיגידו שאין מספיק זמן התאוששות אבל אם אתה מקפיד שבין הa לb יש לפחות 20 שעות ובנוסף אתה ישן כמו בנאדם נראה לי שיהיה בסדר.

תאומים עובדים בתרגילים מורכבים כמו לג פרס.
אם אתה רוצה לבודד תאומים תעבוד עם טווח חזרות יחסית גבוה(11-12 לסט) כי זה שריר שדי קשה לפתח.

אתה בתחילת הדרך, זה תהליך, כל תרגיל שתתחיל תראה תוצאות, חכה חודש עם התוכנית, תנוח ותבנה לך תפריט כמו שצריך, אם צריך תעשה השלמות עם אבקת חלבון ותראה לאט לאט איך אתה מתחזק
מצוין, תודה רבה!
ועוד משהו קטן, נראה לך שתוך חודש עם התוכנית הזאת, במידה ואני מקפיד על הכל שיהיה נכון, תזונה שינה וכו', שיהיה אפשר לראות תוצאות? משהו קטן אפילו? שאני אדע שאני לא עובד לחינם..?
ישן 01-07-10, 22:09   #8
Godfather
חבר פעיל

חדר כושר: אונ' ת"א

תכנית לא משהו בכלל. רוב השרירים לא עובדים מספיק יחסית לתכנית AB.
אפשר לעשות סקוואט גם ביום הראשון בחד"כ, בטח ובטח לג פרס. בתרגילים הנ"ל אתה לא עובד על הישבן ועל השוקיים. אימון שלא נוגע בישבן הוא מאוד לא מקצועי, בטח ובטח כשמדובר באימון AB.

אפשר להוסיף קצת סטים לאימון. באופן כללי ההמלצה היא כ-24 סטים לאימון ואתה לא מגיע לזה.

בטן - לא כתבת כמה סטים וחזרות אתה עושה. בכל אופן, לשים את הבטן באחד מהאימונים ולא בשניהם (הבטן צריכה מנוחה כמו כל השרירים).
אם כבר אתה גם מחלק ל-A ו-B מומלץ להוסיף תרגילים לשוקיים (תאומים) ולזוקפי הגב (אפשר דדליפט ואפשר פשיטת גו בכיסא רומי - http://exrx.net/WeightExercises/Erec...extension.html).

וכן, אפשר לראות תוצאות כבר תוך חודש.
Godfather מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-10, 16:00   #9
FamilyGuy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי godfather צפה בהודעה
תכנית לא משהו בכלל. רוב השרירים לא עובדים מספיק יחסית לתכנית ab.
אפשר לעשות סקוואט גם ביום הראשון בחד"כ, בטח ובטח לג פרס. בתרגילים הנ"ל אתה לא עובד על הישבן ועל השוקיים. אימון שלא נוגע בישבן הוא מאוד לא מקצועי, בטח ובטח כשמדובר באימון ab.

אפשר להוסיף קצת סטים לאימון. באופן כללי ההמלצה היא כ-24 סטים לאימון ואתה לא מגיע לזה.

בטן - לא כתבת כמה סטים וחזרות אתה עושה. בכל אופן, לשים את הבטן באחד מהאימונים ולא בשניהם (הבטן צריכה מנוחה כמו כל השרירים).
אם כבר אתה גם מחלק ל-a ו-b מומלץ להוסיף תרגילים לשוקיים (תאומים) ולזוקפי הגב (אפשר דדליפט ואפשר פשיטת גו בכיסא רומי - http://exrx.net/weightexercises/erec...extension.html).

וכן, אפשר לראות תוצאות כבר תוך חודש.
זה הגיוני שאימון כוח אחד (a בנפרד ו-b בנפרד) לא כולל אירובי לוקח לי 30-40 דקות?
ותודה על התגובה...

נערך לאחרונה על ידי FamilyGuy, 02-07-10 בשעה 16:10.
ישן 02-07-10, 19:40   #10
Godfather
חבר פעיל

חדר כושר: אונ' ת"א

אימון כוח לא צריך להיות יותר מ-45 דקות עד שעה. מעבר לזה מתחיל תהליך קטבולי (פירוק שרירים) ולכן לא מומלץ לעבור את ה-40 דקות-שעה.
Godfather מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-10, 00:28   #11
SmokingSnake

שעה של אימון זה בסדר גמור, אל תחרוג מזה

מבחינת תוצאות, אל תסתכל על המראה כל יומיים ותצפה לראות שינויים
תציב מטרות ריאליות, לדוג' להגיע למשקל מסויים עם אחוז שומן מסויים(בלי הגזמה, כי להגיע ל105 קילו עם 7% שומן סביר להניח שלא תגיע בזמן הקרוב)

ובכללי אם אתה רוצה להגיע לתוצאות מעבר למתאמן הממוצע שבא 5 פעמים בשבוע מתאמן 3 שנים ונראה כמו ילדה עם שרירים תבנה לך תפריט בצורה רצינית, אם בתקופת מאסה ואם בחיטוב, תנוח טוב ואל תרים משקלים בשביל פוזה כמו שהרבה עושים בחדר כושר, המטרה פה לחזק את הגוף, לא לחזק את האגו מול שפרה השכנה שמתאמנת במכשיר ממול.
תגובה