ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-11-06, 20:22   #21
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אחי בפורום המתחרה מאוד "אוהבים" אותי שם בעיקר קובי ואסף אז להיתחבר שם אנשים זה הדבר האחרון שאני אצליח אחרי כל הליכלוכים שפותחים עלי שם ואני גם מלכלך גם אני צוחק פה על שגיא ועליהם אבל כתגובה לליכלוכים שלהם!
וכל פעם אותו בן אדם נכנס בשם משתמש חדש ואני בטוח שהוא נכנס לי גם לאיי סי קיו כי נכנסות אלי מלא "כוסיות" שרוצות להכיר אותי אם הייתי מבין גדול בפריצות הייתי פורץ לבן אדם הזה למחשב ובטח שם היה דברים שמפלילים אותו ..לשורש הענין נסיתי מלא לרדת אחי גם אחד נכנס לי לאיי סי קיו טוען שמלכלכים עליי בחדר כושר ברמת גן הביא לי שימות של מספר אנשים שהוא טוען שהם "מלכלכים" עלי והלכתי ואלה אנשים זקנים מבוגרים שלא שמעו על בודיגילדינג כל חייהם..והוא פעם קרא לעצמו אבי פלדמן ופעם איציק ופעם נאור וכל פעם משהו אחר ...
והוא מתחבר פעם ב..מליון שנה אני כבר לא יודע מה לעשות מה שאני כן יודע שאני ידע מי זה אני יעלה תמונות שלו לפה אחרי שאני יטפל בו ואחרי זה OGRISH למי שמכיר את האתר..

ראמסי מי הדביל שיעשה את כל החרא הזה נראה לי מקנאים בך או משהו לא יודע במה
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-06, 20:22   #22
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Real
איזה סרטים אם הייתי יודע מי זה , הייתי עושה אותו דבר,
מתקשר לאבא שלו הביתה מתחיל להלביש סיפורים,

הייתי מתקשר לאימא שלו "הבן שלך חירבן בשקית זרק לי אתזה בדשא,מה את מספרת לי שטויות זה הוא מה אני לא יודע הוא פה כול שישי שבת,חיים קוראים לו?נו זה הוא גברת,אל תגידי לי לחזור למרוקו אני תימני יש פה הבדל!.. "
איזה אם הייתי יודע מי זה הייתי "דואג" לו והייתי מצלצל להורים שלו אומר להם מודעות אבלים שלום הכנו אחת לבן שלכם איזה כתב אתם רוצים עבה או דק אם הקדשה של שימות הקרובים או בלי ככה הייתי אומר להם
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-06, 20:28   #23
VoRteX
חבר פעיל

אחי, דבר אחד אני לא מבין, באיזה פורום יורדים עליך?
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-11-06, 20:34   #24
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
אחי, דבר אחד אני לא מבין, באיזה פורום יורדים עליך?
בפורום של קובי עזרא בדרך כלל אבל אסף (GENOM) מחק את הירידות..למרות שהוא טוען שבכלל אף אחד לא ירד עליי ואף אחד לא דיבר עלי אבל אני לא מאמין לו בגרוש..
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה