ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-12-06, 23:32   #41
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
חחח אחי אני מרחם עליו מסכןן לא יפהה איך שהם הציגו אותוו בכל זאתת זה בעיה נפשית שיש לו שלא בשליטתווו תחשובב כפרה הוא ראה את אבא שלו מתאבד מול העיניים שלו בגיל 12 אתה מביןן אחי??? הוא צריך טיפול והוא אוכל הרבה חראא אפילו הוא בעצמו ביקש דין מוות..
זה שטויות "מחלה נפשית שאין לה טיפול" ברגע שמורידים את הביצים כל האגרסיביות שלו תרד קבינימאט כעובדה ביולוגית אחי.

אתה יודע מה הוא עשה לבחורות?? הוא היה פורץ אליהן הביתה, משכיב אותן על הבטן, קושר אותן, קורע להן את התחת כמה פעמים ואחרי זה מכריח אותן להתקלח. זה נשמע לך אנושי?? אם אי אפשר לשקם אותו שיהרגו אותו וזהו הוא מפריע לחברה המושלמת שלי
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:33   #42
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
עוד פוסט שאני לא מסכים איתך (עומרי) בו...
כבר אין לי כוח להיכנס לויכוח. אני רק אגיד את דעתי וזהו. אבא שלו מת כשהיה קטן, ולאחר מכן עבר התעללות אצל המשפחה האומנת. זה היה צפוי ביותר שהוא יצא עם פגיעה שכלית מכל זה, בעיקר כשהמדינה לא עזרה לו כשהוא היה צריך עזרה. הוא לא שפוי, הוא בעצמו כבר ביקש גזר דין מוות, שלדעתי לא מגיע לו. נכון, הוא אנס והורשע על פחות או יותר 14 מקרי אונס, וזה לא בסדר, אבל הבן אדם צריך עזרה. הוא לא קם בבוקר ואמר לעצמו בואו נלך להרוס למישהי את החיים, החיים שלו עצמם גרועים ומה לעשות שיש לו בעיה. אם השוטרים הרביצו לו, הם אמורים להיכנס לכלא לא פחות ממנו. שוב, אני חושב שמקומו בכלא כי הוא מסוכן לחברה, אבל הוא עדיין בן אדם.
אתם לא יכולים להבין אותו כי אתם לא עברתם מה שהוא עבר. ד"א אם היו עוזרים לו עוד כשהיה קטן והיה אפשר לשנות אותו, רוב הסיכויים הם שהוא לא היה אונס.
בן אדם שעבר התעללות/היו לו חיים קשים לא צריך להפוך לרוצח/אנס סידרתי. אתה חושב שכל הנשים שנאסו אי פעם הפכו לאנסות סדרתיות או רוצחות? אין שום תירוץ לבן אדם שעושה כאלה מעשים ,עברת חיים קשים, זה לא נותן לך שום זכות לאנסות עשרות בחורות.
על מה אתה מדבר תגידי לי? אתה אומר שאני לא יודע מה הוא עבר? הוא יודע מה ה-20 בחורות שהוא אנס עברו? איזה חוצפן אתה תאמין לי.. אני מאחל לך שאף אחת במשפחה שלך או מהנשים שאתה מכיר לא יעברו כזה דבר בחיים.
בן אדם שהוא אנס סידרתי נהיה אחד כזה בגלל מחלת נפש/דברים מולדים. בן אדם נורמלי שעבר מקרה מצער בחיים שלו , לא יהפוך לאנס ורוצח, מה את המגן על החלאה הזה? אין לך בושה?
ישן 09-12-06, 23:34   #43
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
כבר אין לי כוח להיכנס לויכוח. אני רק אגיד את דעתי וזהו. אבא שלו מת כשהיה קטן, ולאחר מכן עבר התעללות אצל המשפחה האומנת. זה היה צפוי ביותר שהוא יצא עם פגיעה שכלית מכל זה, בעיקר כשהמדינה לא עזרה לו כשהוא היה צריך עזרה. הוא לא שפוי, הוא בעצמו כבר ביקש גזר דין מוות, שלדעתי לא מגיע לו. נכון, הוא אנס והורשע על פחות או יותר 14 מקרי אונס, וזה לא בסדר, אבל הבן אדם צריך עזרה. הוא לא קם בבוקר ואמר לעצמו בואו נלך להרוס למישהי את החיים, החיים שלו עצמם גרועים ומה לעשות שיש לו בעיה. אם השוטרים הרביצו לו, הם אמורים להיכנס לכלא לא פחות ממנו. שוב, אני חושב שמקומו בכלא כי הוא מסוכן לחברה, אבל הוא עדיין בן אדם.
אתם לא יכולים להבין אותו כי אתם לא עברתם מה שהוא עבר. ד"א אם היו עוזרים לו עוד כשהיה קטן והיה אפשר לשנות אותו, רוב הסיכויים הם שהוא לא היה אונס.
לא הבנתי מה קשור לזה שהתעללו בו לזה שהוא אנס?? אז התעללו בו, זה אומר שמותר לו לאנוס בחורות?? אם הוא ידע שהוא לא שפוי הוא היה מאשפז את עצמו, מה לעשות תודה בזה שהוא נהנה מכל רגע ורגע שהוא אנס והוא נהנה עוד יותר כשכתבו עליו בעיתונים ועוד יותר אחרי שהוא שלח מכתבים לקורבנות שלו, הוא שפל, הוא לא בן אדם, הוא תת אדם. לא צריך לתת לו זכות להתבטא.
ישן 09-12-06, 23:38   #44
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

גיימר טוב שחזרת אלינו.
ישן 09-12-06, 23:39   #45
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
אתה צודק.
הבנאדם ראה את אבא שלו מתאבד מעמוד חשמל שגובהו בערך כ-4 קומות בניין.
הוא גם עבר התעללות מאנשים ונשים בקיבוץ שבו היה גר לאחר התאבדות אביו.
האלימות המינית שלו התחילה מהטרדות קטנות והוא נעצר בעבר, והוא ביקש שיעזרו לו אך לא עזרו לו.
הוא גם אמר שהוא "חסר תקנה" ושהוא מסכים לגזר דין מוות.
כמו כן הוא שירת בגולני! כמה שזה יכול להפתיע... ולפני כל מקרי האונס היה לו גם פרידה קשה מחברה שלו לפי מה שהוא אמר...
חבל שהוא לא קיבל את העזרה שהוא היה צריך לקבל... החיים שלו ושל עוד מעל ל-20 נערות לא היו נהרסים.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:39   #46
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
גיימר טוב שחזרת אלינו.
לפני כמה דקות נכנסתי הביתה אכלתי משהו ובאתי הנה, ד"א קבל קטע, סוליקו מהפורום, מסתבר שהוא בכיתה של חברה שלי
ישן 09-12-06, 23:40   #47
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
לפני כמה דקות נכנסתי הביתה אכלתי משהו ובאתי הנה, ד"א קבל קטע, סוליקו מהפורום, מסתבר שהוא בכיתה של חברה שלי
אין לי מושג מי זה..
אבל איך גילית?
הוא ניסה להתחיל איתה?
אם כן אפשר להשהות אותו מהפורום
ישן 09-12-06, 23:41   #48
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
אתה צודק.
הבנאדם ראה את אבא שלו מתאבד מעמוד חשמל שגובהו בערך כ-4 קומות בניין.
הוא גם עבר התעללות מאנשים ונשים בקיבוץ שבו היה גר לאחר התאבדות אביו.
האלימות המינית שלו התחילה מהטרדות קטנות והוא נעצר בעבר, והוא ביקש שיעזרו לו אך לא עזרו לו.
הוא גם אמר שהוא "חסר תקנה" ושהוא מסכים לגזר דין מוות.
כמו כן הוא שירת בגולני! כמה שזה יכול להפתיע... ולפני כל מקרי האונס היה לו גם פרידה קשה מחברה שלו לפי מה שהוא אמר...
חבל שהוא לא קיבל את העזרה שהוא היה צריך לקבל... החיים שלו ושל עוד מעל ל-20 נערות לא היו נהרסים.
היום בכל בית חולים פסיכאטרי אתה יכול להתשפז אפילו אם אין לך מחלה רשמית.

עזוב הוא יתרץ הכל כדי לקבל הקלה בעונש הזבל
ישן 09-12-06, 23:41   #49
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

Vortex, מחלת נפש זה דבר שנישאר, טיפול פסיכולוגי לא עוזר במקרה כזה.. אפשר להחזיק אותם רק על תרופות ותחת השגחה, לא לשחרר אותם
ישן 09-12-06, 23:43   #50
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
אין לי מושג מי זה..
אבל איך גילית?
הוא ניסה להתחיל איתה?
אם כן אפשר להשהות אותו מהפורום
חחחחחחחחח האמת אתמול הגעתי, היא פתחה קישור שמישהו מהכיתה שלה שלח לה באיייסייקיו ואני קולט תמונה שלי אני שואל אותה מה זה (שמעתי כבר שמישהו זייף תמונות שלי בפורום רוסי) ואז היא נתנה לי לקרוא את שאר ההודעות היה כתוב "זה חבר שלך במקרה" מסתבר שהיא שלחה לו תמונה שלי ואז הוא קישר חחח אני לא הפסקתי לצחוק
ישן 09-12-06, 23:44   #51
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
אז מהההההההההההההההההההההההההה אם אבא שלו מת שהוא היה קטן אז מה ?!?!?!?
סבתא שלי בשואה ראתה שהיא הייתה קטנה בת 6 בעניים שלה איך הנאצים בשואה רצחו את ההורים שלה ירו באבא שלה ואת אמא שלה חנקו למוות,לא היה לה שקל במשך 6 שנים אכלה מפחי זבל והיתחבא ביער ואתה יודע מה היא עושה היום?!
מנהלת אגף באחד המוזיאונים הגדולים ביותר בארצות הברית! וזאת רמה גבוהה מאוד ומשכורת גבוהה מאוד והיא לא הגיעה לזה בזכות דוקטורים שעזרו לה,היא הגיעה לזה לבד כי מכל הטראומה שהיא קיבלה שהיא הייתה רועדת כל הזמן סתם שלא הייתה מסכימה להכנס להיתקלח בגלל שהיא פחדה שיצא מהתוש גז..היא היתגברה על זה לבד אז אתה מרחם על אחד כמו בני סלע?!
חיט טפו על האיש המזדיין הזה שאנס כלכך הרבה בנות ואמן שיצלבו תבן :):):):) הזה כמו שצלבו את ישו
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:44   #52
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
חחחחחחחחח האמת אתמול הגעתי, היא פתחה קישור שמישהו מהכיתה שלה שלח לה באיייסייקיו ואני קולט תמונה שלי אני שואל אותה מה זה (שמעתי כבר שמישהו זייף תמונות שלי בפורום רוסי) ואז היא נתנה לי לקרוא את שאר ההודעות היה כתוב "זה חבר שלך במקרה" מסתבר שהיא שלחה לו תמונה שלי ואז הוא קישר חחח אני לא הפסקתי לצחוק
וואלה איזה קטעים..
אני זוכר מישהו בניק הזה כאן דווקא! אבל אין לי מושג מי זה..
הוא ידיד שלה?
ישן 09-12-06, 23:45   #53
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אז מהההההההההההההההההההההההההה אם אבא שלו מת שהוא היה קטן אז מה ?!?!?!?
סבתא שלי בשואה ראתה שהיא הייתה קטנה בת 6 בעניים שלה איך הנאצים בשואה רצחו את ההורים שלה ירו באבא שלה ואת אמא שלה חנקו למוות,לא היה לה שקל במשך 6 שנים אכלה מפחי זבל והיתחבא ביער ואתה יודע מה היא עושה היום?!
מנהלת אגף באחד המוזיאונים הגדולים ביותר בארצות הברית! וזאת רמה גבוהה מאוד ומשכורת גבוהה מאוד והיא לא הגיעה לזה בזכות דוקטורים שעזרו לה,היא הגיעה לזה לבד כי מכל הטראומה שהיא קיבלה שהיא הייתה רועדת כל הזמן סתם שלא הייתה מסכימה להכנס להיתקלח בגלל שהיא פחדה שיצא מהתוש גז..היא היתגברה על זה לבד אז אתה מרחם על אחד כמו בני סלע?!
חיט טפו על האיש המזדיין הזה שאנס כלכך הרבה בנות ואמן שיצלבו תבן :):):):) הזה כמו שצלבו את ישו
יפה נאמר!
בסוף אני אתה וגיימר נפתח פלוגת חיסול
ישן 09-12-06, 23:47   #54
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
וואלה איזה קטעים..
אני זוכר מישהו בניק הזה כאן דווקא! אבל אין לי מושג מי זה..
הוא ידיד שלה?
כן חח

חחח יחידות הפ"י

(פלוגות ישראלבודי)
ישן 09-12-06, 23:49   #55
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
כן חח

חחח יחידות הפ"י

(פלוגות ישראלבודי)
איזה נשק אתה בוחר?
ישן 09-12-06, 23:49   #56
shahaflol
חבר פעיל

איך התנפלתם עליי, אמרתי מה שאני חושב וזה שנפלתם עליי עם שטויות כאלה לא ישנו את דעתי, ובטח כשלא הבנתם אותי נכון.
נייט וולף, גיימר ועומרי - מתי אני אמרתי שזה בסדר שהוא אנס???? בחיים לא אמרתי את זה ואני לא אגיד את זה. אני פשוט אמרתי שהוא בן אדם, לשוטרים אסור להרביץ לו וזה צפוי שהוא יתנהג ככה אחרי הילדות שלו. בחיים לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס וגם לא רמזתי לזה. באמת שאין לי מושג איך הגעתם לזה. פרט לזה גם אמרתי שהוא צריך יותר עזרה ממה שהוא מקבל, וזה נכון. הוא צריך להשתקם כך שהוא לא יהווה סכנה לחברה. שוב, לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס~!!!#@
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:52   #57
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
יפה נאמר!
בסוף אני אתה וגיימר נפתח פלוגת חיסול

חחח בכייף אחי אני איתכם

כלכך מרגיז אותי כל האנשים פה שהולכים אם הראש בקיר וחושבים שלרחם על פושעים סדרתיים זה טוב
בסדר בן אדם גנב קצת שיתנו לו עונש מכובד שיבין את המעשה שלו ואם הזמן שינסה לחזור למוטב,זה עוד איכשהו כי גנב לא תמיד יש לו כוונות רק הכסף מהפנט אותו אבל לאנשים שהכוונה שלהם הייתה להרוס לאחרים תחיים?!חולי נפש או לא דמם בראשם!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:53   #58
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
איך התנפלתם עליי, אמרתי מה שאני חושב וזה שנפלתם עליי עם שטויות כאלה לא ישנו את דעתי, ובטח כשלא הבנתם אותי נכון.
נייט וולף, גיימר ועומרי - מתי אני אמרתי שזה בסדר שהוא אנס???? בחיים לא אמרתי את זה ואני לא אגיד את זה. אני פשוט אמרתי שהוא בן אדם, לשוטרים אסור להרביץ לו וזה צפוי שהוא יתנהג ככה אחרי הילדות שלו. בחיים לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס וגם לא רמזתי לזה. באמת שאין לי מושג איך הגעתם לזה. פרט לזה גם אמרתי שהוא צריך יותר עזרה ממה שהוא מקבל, וזה נכון. הוא צריך להשתקם כך שהוא לא יהווה סכנה לחברה. שוב, לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס~!!!#@
אין אפשרות לשיקום!! מה אתה חי בעולם אחר? אני לא מבין..
אתה באמת חי בעולם אחר, עכשיו אני קולט.
אתה באמת חושב שישחררו את הבן אדם הזה וישקמו אותו? הוא חולה! ח-ו-ל-ה.
העזרה שהוא צריך לקבל זה עזרה לסיים את החיים שלו,הרי במילא הוא ישאר כלוא כל החיים. אין אפשרות לשיקום במצב שלו
ישן 09-12-06, 23:53   #59
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחח בכייף אחי אני איתכם

כלכך מרגיז אותי כל האנשים פה שהולכים אם הראש בקיר וחושבים שלרחם על פושעים סדרתיים זה טוב
בסדר בן אדם גנב קצת שיתנו לו עונש מכובד שיבין את המעשה שלו ואם הזמן שינסה לחזור למוטב,זה עוד איכשהו כי גנב לא תמיד יש לו כוונות רק הכסף מהפנט אותו אבל לאנשים שהכוונה שלהם הייתה להרוס לאחרים תחיים?!חולי נפש או לא דמם בראשם!
יש הבדל ענקקקקקקקקקק בין גנב לבין רוצח סידרתי! או אנס סידרתי.. או כאלה שאונסים את הבנות שלהם
ישן 09-12-06, 23:54   #60
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
למה הרביצו לו?? כי האדיוט התנגד למצער מה אתה רוצה שהם ילטפו אותו וירגיעו אותו בשקט?? אולי יכניסו לו איזו ילדה קטנה לחדר חקירות שתרגיע אותו

עומרי אני אבחר ב:
נשק קר:
פטיש עשר
נשק חם:
קולט 1911 45.
תגובה