ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-11-07, 23:15   #61
speed
חבר פעיל

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)

יש דברים שהאדם לא יודע...יש המון דברים...כמו אם אנחנו לבד ביקום או לא, המון דברים..אז בישביל "לחשוב שיש פיתרון" המציאו את התורה וככה זה מסביר הרבה דברים....זה לא הופך את זה לנכון..

יפה.. אז מה שאתה עושה עכשיו אתה הזה שבורח מהמציאות ולא אני.
אם אתה חושב שזה חייזרים תגיד אפילו חייזרים, רק תענה, אם לא ענית, יוצא שאתה הוא הבורח ולא אני- אז.. חזרנו להתחלה, זבש"ך..
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:18   #62
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
ריספקט!
(למרות שיש כמה דברים שאפשר להוכיח לו אם הוא רוצה אבל.. נראה לי שהוא -לא רוצה-, אם כן אז בשמחה, אם לא.. זבש"ך..)
אתה ממש אידיוט אה? מה ריספקט?

אני לא מאמין שהעולם קיים מיליוני שנה, יש הוכחות לכך.
אני לא מאמין שיש מינים מסויימים שנחכדו, יש הוחכות לכך.

אני לא מאמין בשום תיאוריה/קונספירציה על איך העולם נוצר- אין הוחכה חד משמעית לכך, ולכן- בתור אדם שנאחז אך ורק בהוכחות ולא בכל מיני אמונות וסיפורי אגדות של אנשםי הזויים, אני נשאר עם זה שאני לא יודע איך העולם נברא.

אם כי התיאוריה שהכי קרובה למציאות היא המפץ גדול.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:19   #63
speed
חבר פעיל

אתה ממש קשה קליטה אה שיידי?

לא ליכלכתי על הדתיים (אנשים הזויים בפני עצמם שמאמינים בדבר שאין כל הוחכה לכך שהוא קיים), אלא על האידיוטים שבאים וזועקים ש-,העולם קיים רק 5000 שנה ולכן המחקר והמדע והכל שווה לתחת". רק מה שהם לא יודעים זה שאפילו ה"תורה" אוי אוי שלהם כותבת במפורש שהיו כאן דברים לפני ש"ה' ברא עולם חדש לפני 5000 שנה".

מה יותר הזוי מזה, שהעולם היה צריך להתחיל ממשהוא והמשהוא הזה היה לפני טרליון שנה אבל התחיל, אז או שלא מתעניינים ואז בוודאי שאין הוכחה- אין גם זכות דיבור לומר שמשהוא פה הזוי, או שמנסים להוכיח ולא מצליחים רק כדיי לברוח מהמציאות שיש אלוקים כדיי לא להתתעמת עם המחוייבות שבדבר?

ואם אתה גבר.. תנסה אותי צעד צעד.. רק שתדע.. לא להתכחש!
ישן 21-11-07, 23:19   #64
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)

יש דברים שהאדם לא יודע...יש המון דברים...כמו אם אנחנו לבד ביקום או לא, המון דברים..אז בישביל "לחשוב שיש פיתרון" המציאו את התורה וככה זה מסביר הרבה דברים....זה לא הופך את זה לנכון..

אם אתה חושב שזה חייזרים תגיד אפילו חייזרים, רק תענה, אם לא ענית, יוצא שאתה הוא הבורח ולא אני- אז.. חזרנו להתחלה, זבש"ך..
חחח אני עוד בורח מהמציאות?! אתם (הדתיים..אני לא מציג את זה בתור משהו רע..) אלה שאין להם תשובה להכל אז התורה עוזרת לכם להסביר את זה...אבל שובבבב זה לא הופך את זה לנכוןןןן!!!!!
אני מציאותי הרבה יותר...ולוקח הכל בחשבון..אם יביאו הוכחה שיש אלוהים..בבקדה..אני אשמח..אתם אלה שמאמנים באיזה אגדה...ואני בורח מהמציאות?

חוץ מזה...אחרי שנמות..ונשכב בקבר עד שהגופה שלנו תעלם לא ישאר מאיתנו כלום.רק ההבדל שנהתי קצת יותר מהנאות החיים ולא הגבלתי את עצמי ביגלל שכתוב באיזה ספר.
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:20   #65
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
מה יותר הזוי מזה, שהעולם היה צריך להתחיל ממשהוא והמשהוא הזה היה לפני טרליון שנה אבל התחיל, אז או שלא מתעניינים ואז בוודאי שאין הוכחה, או שמנסים להוכיח ולא מצליחים רק כדיי לברוח מהמציאות שיש אלוקים כדיי לא להתתעמת עם המחוייבות שבדבר?
עברית בבקשה?
ישן 21-11-07, 23:28   #66
Shir =]
חבר פעיל

הסמל האישי שלShir =]

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
קראתי ולא ממש הבנתי מה אתה רוצה.

אני רוצה שתביא לי הוחכות, זה הכל.
בגלל זה קוראים לזה אמונה.. אתה מאמין במשהו והולך איתו עד הסוף. אם תראה הוכחות- אתה -תדע- שהוא קיים.

Well I guess that's just the way that it goes
why love dies no one knows
but I love you till my very last breath
don't say a word
just leave me with your kiss of death
-L.A. Guns-

Shir =] מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:29   #67
speed
חבר פעיל

חחח אני עוד בורח מהמציאות?! אתם (הדתיים..אני לא מציג את זה בתור משהו רע..) אלה שאין להם תשובה להכל אז התורה עוזרת לכם להסביר את זה...אבל שובבבב זה לא הופך את זה לנכוןןןן!!!!!
אני מציאותי הרבה יותר...ולוקח הכל בחשבון..אם יביאו הוכחה שיש אלוהים..בבקדה..אני אשמח..אתם אלה שמאמנים באיזה אגדה...ואני בורח מהמציאות?

חוץ מזה...אחרי שנמות..ונשכב בקבר עד שהגופה שלנו תעלם לא ישאר מאיתנו כלום.רק ההבדל שנהתי קצת יותר מהנאות החיים ולא הגבלתי את עצמי ביגלל שכתוב באיזה ספר.

המציאות היא כזו, שאתה נמצא בשאלה מסויימת: יש אלוקים, אין אלוקים (אני גם מאמין באלוקים עם ה אבל זה נושא אחר)
אתה יכול לברוח מהשאלה, ואז אתה לא מציאותי (לומר שאין כי אין לי הוכחה שיש אבל גם אין הוכחה שיש אז זהלא פה ולא שם)
ואתה יכול לנסות לענות עליה , והעניין שזוההי דרך פשוטה שאתה צרי ללכת איתי צעד צעד ונבין את זה,
כאן זו ההחלטה שלך
נ.ב.
יחי הההבדל הקטן, אתה נהנה מהנהות החיים הריקניים מתוכן ותכלית (שמה שאצלי נחשבות לאיסורים הם למעשה דברים שמכלים יותר את האדם, גם נשמתו, גם נפשו, גם גופו) ואני נהנה מהנהות החיים (לא איסורים)ומנהות חיי העולם הבא!
ישן 21-11-07, 23:30   #68
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shir =]
בגלל זה קוראים לזה אמונה.. אתה מאמין במשהו והולך איתו עד הסוף. אם תראה הוכחות- אתה -תדע- שהוא קיים.
וזה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לדגנרט הזה שעוד טוען שאני זה מי שמתכחש למציאות ומבלבל את המוח שאמונה היא מעל הידיעה ובלה בלה בלה.
ישן 21-11-07, 23:30   #69
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

Speed, תצטט כמו בן אדם, תשתמש בלחצן ה שנמצא תחת כל הודעה. דבר שני תפסיק לבלבל את המוח.
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:32   #70
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
המציאות היא כזו, שאתה נמצא בשאלה מסויימת: יש אלוקים, אין אלוקים
זה שאתה חי בסרט מסויים לא אומר שכולם ככה.

המציאות היא כזו:

- יש עולם, יש אנשים, יש הוחכות שהעולם קיים מיליוני שנים.
- יש אנשים שמפחדים להתמודד עם המציאות ולכן מתכחשים אליה על ידי אמונה בדבר שאין כל הוחכה לכך שהוא קיים.
ישן 21-11-07, 23:33   #71
Danielllo
חבר פעיל

כן גם כן הוכחה.. חוצבים באיזה הר מאעפן וקובעים שאבן שם נמצאת 544 מיליון שנה... כן ממש הוכחה גם רשום תאריך אוליי?? -6.5.45825454656
ישן 21-11-07, 23:34   #72
Shir =]
חבר פעיל

הסמל האישי שלShir =]

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
וזה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לדגנרט הזה שעוד טוען שאני זה מי שמתכחש למציאות ומבלבל את המוח שאמונה היא מעל הידיעה ובלה בלה בלה.
לא ראיתי את כל הדיום אבל האמונה היא באמת מעל הידיעה.

Well I guess that's just the way that it goes
why love dies no one knows
but I love you till my very last breath
don't say a word
just leave me with your kiss of death
-L.A. Guns-

Shir =] מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:35   #73
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed

המציאות היא כזו, שאתה נמצא בשאלה מסויימת: יש אלוקים, אין אלוקים (אני גם מאמין באלוקים עם ה אבל זה נושא אחר)
אתה יכול לברוח מהשאלה, ואז אתה לא מציאותי (לומר שאין כי אין לי הוכחה שיש אבל גם אין הוכחה שיש אז זהלא פה ולא שם)
ואתה יכול לנסות לענות עליה , והעניין שזוההי דרך פשוטה שאתה צרי ללכת איתי צעד צעד ונבין את זה,
כאן זו ההחלטה שלך
נ.ב.
יחי הההבדל הקטן, אתה נהנה מהנהות החיים הריקניים מתוכן ותכלית (שמה שאצלי נחשבות לאיסורים הם למעשה דברים שמכלים יותר את האדם, גם נשמתו, גם נפשו, גם גופו) ואני נהנה מהנהות החיים (לא איסורים)ומנהות חיי העולם הבא!
אתה עוד חדש פה בפורום אה?
תריץ חיפוש "וויכוח ארוך וחסר משמעות על אם אלוהים קיים או לא" ותמצא כמה פוסטים עם מספר עמודים תלת סיפרתי...
עזוב אותך אין טעם בזה... אף אחד לא ישתכנע או ישנה את דעתו בעסק הזה אז אתה סתם מבזבז את הזמן..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:35   #74
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shir =]
לא ראיתי את כל הדיום אבל האמונה היא באמת מעל הידיעה.
אמונה = "וואלה, אני מאמין בזה" = אין הוחכה. ברגע שיש הוחכה כבר לא מדובר באמונה.

שום מעל הידיעה ושום נעליים.
ישן 21-11-07, 23:36   #75
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליקום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
העולם גדל והתפתח כמו כל דבר שאנחנו מכירים. אתה בטח חושב שהמדענים מאמינים שהיה "פיצוץ" ופוף, יש עולם עגול עם אוקיינוסים, עם אדמה, עם צמחייה, עם מיקרואורגניזמים וכו'. ממש לא. מדענים גילו שהיקף השמש גדל בכמה מטרים כל שנה, זאת הוכחה חותכת לכך שהכוכבים הם דינאמיים ומשתנים, הם לא "נוצרים", הם מתפתחים ויש הבדל עצום.

התאוריה המקובלת היא כפי שאמרו "המפץ הגדול", כאשר לפניו היה משהו, אך מאחר והמפץ הגדול יצר גם את מימד הזמן, אז אי אפשר להגיד שהמשהו הזה היה שם כל "הזמן" כי הזמן לא היה. זה ממה שידוע, אני כמובן לא מתיימר להבין משהו כל כך גדול ומורכב.

עכשיו אם אני אשאל מה מה ברא את אלוהים, אתה תגיד לי שאלוהים תמיד היה, הוא היוצר ובגלל זה הוא הראשון להכל. אז אני אומר לך, שאני מעדיף להאמין שהעולם היה קיים מאז ומתמיד (למרות שזה לא כך) מאשר להאמין שמאז ומתמיד קיימת ישות על טבעית עם אינטילגנציה אין סופית ובלה בלה בלה.

ציטוט:
מה הקשר? מה הקשר? מה הקשר?

אתה מתיימר להבין משהו שהוא נשגב בהרבה מהבנתך. אתה לא יכול לשאול מישהו "נו, אז איך נוצר העולם?" ולצפות לתשובה. אתה יודע איך נוצרת אש? אתה יודע מה מקור החשמל? אתה יודע למה מהירות האור יותר גבוהה ממהירות הקול? מכניקת קוונטים? תורת היחסות? איך נוצרות תגובות כימיות? אני יוצא מנקודת הנחה שלפחות חלק מהדברים הללו אתה לא יודע, אז למה שתדע את הדבר אולי הכי מורכב שבן אדם יכול לנסות להבין שזה היווצרות היקום?
ישן 21-11-07, 23:37   #76
speed
חבר פעיל

- יש אנשים שמפחדים להתמודד עם המציאות ולכן מתכחשים אליה על ידי אמונה בדבר שאין כל הוחכה לכך שהוא קיים.

_____
^^(מצטער ציטוט מהסוג הזה פעם אחרונה)

אז למה אתה לא מתמודד עם המציאות שבנית לעצמך? למה אתה לא מגיב לשאלות? שאתה בעצמך צריך לשאול? קשה לך להתמודד עם זה? אם לא אז תגיב לזה!
(איך היקום נברא, ממה?) תענה! אין לך תשובה.. כדיי שתתחיל לחפש אותה..כבר מאוחר ...
ישן 21-11-07, 23:38   #77
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
אתה עוד חדש פה בפורום אה?
תריץ חיפוש "וויכוח ארוך וחסר משמעות על אם אלוהים קיים או לא" ותמצא כמה פוסטים עם מספר עמודים תלת סיפרתי...
עזוב אותך אין טעם בזה... אף אחד לא ישתכנע או ישנה את דעתו בעסק הזה אז אתה סתם מבזבז את הזמן..
כן..נראה לי (אני יודע שאני לא יפסיק להגיב כי מגיבים פה ואני לא ישאיר כך, אבל צודק..)
ישן 21-11-07, 23:41   #78
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed

_____
^^(מצטער ציטוט מהסוג הזה פעם אחרונה)

אז למה אתה לא מתמודד עם המציאות שבנית לעצמך? למה אתה לא מגיב לשאלות? שאתה בעצמך צריך לשאול? קשה לך להתמודד עם זה? אם לא אז תגיב לזה!
(איך היקום נברא, ממה?) תענה! אין לך תשובה.. כדיי שתתחיל לחפש אותה..כבר מאוחר ...
תענה אתה! אבל תענה כמו שצריך...ולא מאיזה אגדה...תביא הוחכה שאולהים אכן ברא את העולם..אתה זה שצריך להוכיח שיש אלוהים ולא הפוך...אתה לא תצליח..כי אתה חיי בבועה שתתיתנפץ במוות...ואז תראה שאין שם כלום...

ד"א...
אם יש גן עדן וגהנום..הכי שווה הגהנוםם!!! כל הכוסיות שםםם ...כל הכובות פרונו תחשוב על זה חח
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:41   #79
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אתה שוב קורא את מה שבא לך לקרוא ולא את מה שאני כותב.

אני נולדתי לתוך מציאות. מציאות שבה יש עולם, יש אנשים, יש הוחכות לכך שהעולם קיים מיליוני שנים וכו'. עם מה בדיוק אני צריך להתמודד פה?! על הזין שלי מי שברא את העולם. אתה טוען שזה איזה אלוהים? תביא לי הוכחה, כל עוד אין לך אותה- זה לא ממש מעניין אותי. אותי מעניין מה שמוכח וקיים, ולא כל מיני הבלים של אנשים שמפחדים להתמודד עם המציאות הקיימת ומחפשים את הלא קיים.
ישן 21-11-07, 23:46   #80
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
כן גם כן הוכחה.. חוצבים באיזה הר מאעפן וקובעים שאבן שם נמצאת 544 מיליון שנה... כן ממש הוכחה גם רשום תאריך אוליי?? -6.5.45825454656
קובעים את זה עפ"י תארוך פחמני.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%...D7%9E%D7%9F_14