ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-05-14, 13:45   #1
Dana93
חבר מתחיל

ברירת מחדל דיאטת חיטוב לאישה

היי, אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח...
אני בת 20, שוקלת 58, גובה-1.63 ומתאמנת כבר שנה.
מאז שהתחלתי להתאמן אני לא מצליחה לעשות דיאטות. תמיד שאני מנסה לאכול פחות (למשל לרדת מ1700 קלוריות ל1200 או אפילו 1300) הגוף שלי לא עומד בזה. יש לי כל הזמן סחרחורת וצמרמורות ואני בקושי מצליחה לרוץ. מצב מאוד מתסכל כי אני נשארת תקועה במקום ואף פעם לא מצליחה לרדת ולהגיע ליעד, למרות שאני מתאמנת באינטנסיביות יחסית.
(עשיתי בדיקות ולא חסר לי כלום)
מישהו יכול אולי לתת פתרון או עצה?
תודה רבה
Dana93 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-14, 08:44   #2
astrix2212
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dana93 צפה בהודעה
היי, אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח...
אני בת 20, שוקלת 58, גובה-1.63 ומתאמנת כבר שנה.
מאז שהתחלתי להתאמן אני לא מצליחה לעשות דיאטות. תמיד שאני מנסה לאכול פחות (למשל לרדת מ1700 קלוריות ל1200 או אפילו 1300) הגוף שלי לא עומד בזה. יש לי כל הזמן סחרחורת וצמרמורות ואני בקושי מצליחה לרוץ. מצב מאוד מתסכל כי אני נשארת תקועה במקום ואף פעם לא מצליחה לרדת ולהגיע ליעד, למרות שאני מתאמנת באינטנסיביות יחסית.
(עשיתי בדיקות ולא חסר לי כלום)
מישהו יכול אולי לתת פתרון או עצה?
תודה רבה
היי דנה אני מכיר את ההרגשה הזאת של להיתקע במשקל ובחיטוב להרגיש עייפים וחלשים
תראי שאת לא במאזן שלילי של יותר מ 500 ביום ,לדוגמא אני צריך לאכול 2000 קלוריות אני מוריד 500 יוצא שאני צריך לאכול 500 ביום ללא ספורט וביום עם ספורט בהתאם למאמץ אני מוסיף !
פעם אחת בשבוע ארוחת צ'ט לא תזיק לך רק תחזק אותך נגיד אני מת על צלעות כבש אז פעם אחת בשבוע אני עושה על האש צלעות כבש .
המאזן הנטראלי שלך הוא 1700 קלוריות ליום לא תשמיני ולא תרזי , עכשיו תורידי מזה 500 קלוריות
ותרדי פלוס מינוס 2 קילו לחודש !
תקפידי על כמה חוקים :
תאכלי כל 3-4 שעות ,תאכלי גרם 30-60 גרם שמן ביום שיש אותו באבוקדו אגוזי מלך טחינה ועוד מלא מאכלים .. תאכלי חלבון 1-1.5 גרם חלבון פר קילו משקל שלך טונה במים , חזה עוף וכו.
לחם קל או מלא תשתי כמה כוסות קפה ביום שחור בלי סוכר זה עוזר בהאצץ חילוף חומרים ופחמימות כמה שפחות יותר טוב תאכלי עד 2 גרם פחמימה ליום וזה יהיה מצויין .רוב הקלוריות שיהיו מחלבונים והאנגיה תקבלי מהשומן הבריא ! סחרחורות וצמרמורות יכול להיות שאת לוחצת על עצמך יותר ממה שאת מסוגלת תעשי כושר מתון לאט לאט קודם הליכה מהירה חצי שעה וכל שבוע תעלי 10 דק'
אחרי זה תעלי לריצה קלה ותעלי כל שבוע 5 דק' תעשי קצת אימוני כוח ותעשי את האירובי יום כן יום לא נגיד -ראשון אימון -שלישי אימון -חמישי אימון -מוצ"ש אימון - , שני רביעי ושישי -מנוחה !
מקווה שעזרתי ...
astrix2212 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-14, 08:53   #3
Dana93
חבר מתחיל

תודה רבה!
Dana93 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-14, 16:27   #4
astrix2212
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי astrix2212 צפה בהודעה
היי דנה אני מכיר את ההרגשה הזאת של להיתקע במשקל ובחיטוב להרגיש עייפים וחלשים
תראי שאת לא במאזן שלילי של יותר מ 500 ביום ,לדוגמא אני צריך לאכול 2000 קלוריות אני מוריד 500 יוצא שאני צריך לאכול 500 ביום ללא ספורט וביום עם ספורט בהתאם למאמץ אני מוסיף !
פעם אחת בשבוע ארוחת צ'ט לא תזיק לך רק תחזק אותך נגיד אני מת על צלעות כבש אז פעם אחת בשבוע אני עושה על האש צלעות כבש .
המאזן הנטראלי שלך הוא 1700 קלוריות ליום לא תשמיני ולא תרזי , עכשיו תורידי מזה 500 קלוריות
ותרדי פלוס מינוס 2 קילו לחודש !
תקפידי על כמה חוקים :
תאכלי כל 3-4 שעות ,תאכלי גרם 30-60 גרם שמן ביום שיש אותו באבוקדו אגוזי מלך טחינה ועוד מלא מאכלים .. תאכלי חלבון 1-1.5 גרם חלבון פר קילו משקל שלך טונה במים , חזה עוף וכו.
לחם קל או מלא תשתי כמה כוסות קפה ביום שחור בלי סוכר זה עוזר בהאצץ חילוף חומרים ופחמימות כמה שפחות יותר טוב תאכלי עד 2 גרם פחמימה ליום וזה יהיה מצויין .רוב הקלוריות שיהיו מחלבונים והאנגיה תקבלי מהשומן הבריא ! סחרחורות וצמרמורות יכול להיות שאת לוחצת על עצמך יותר ממה שאת מסוגלת תעשי כושר מתון לאט לאט קודם הליכה מהירה חצי שעה וכל שבוע תעלי 10 דק'
אחרי זה תעלי לריצה קלה ותעלי כל שבוע 5 דק' תעשי קצת אימוני כוח ותעשי את האירובי יום כן יום לא נגיד -ראשון אימון -שלישי אימון -חמישי אימון -מוצ"ש אימון - , שני רביעי ושישי -מנוחה !
מקווה שעזרתי ...
פחמימה פר קילו משקל לא 2 גרם ליום.
נגיד 2 כפול 58 =116 גרם פחמימה ליום .
בכיף
astrix2212 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-14, 18:44   #5
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

בנוסף למאזן הקלורי שצריך להיות שלילי,אך לא שלילי מדי!!! ישנם עוד מספר פרמטרים שגורמים לשריפת שומן.
לא מומלץ להנפיק תפריטים ע"ג הפורום מבלי לראות ולהכיר את הבן אדם על כן אני מאוד ממליץ לך להיוועץ עם צוות המומחים של ישראלבודי,אשר יוביל אותך למטרותייך ע"פ יכולתייך ובקשותייך האישיות.
למידע נוסף על הייעוץ של ישראלבודי בפורטל ישראלבודי-
http://www.israelbody.org/%D7%A4%D7%...A2%D7%95%D7%A5
הרבה בהצלחה !