ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-12-06, 21:10   #361
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

נייט,
גם אם מה שאתה אומר הוא נכון, שים לב שמדובר על אוכלוסיה שמגיע מתרבות שונה ב180 מעלות מהתרבות שלנו. הם מרגישים נדחקים, הם עניים מרודים שהגיעו ללא שום רכוש ועברו תלאות עד שהגיעו. שיכנו אותם במקומות כמו דימונה, והם למדו משכניהם הלא-פחות גרועים.
האחריות המוסרית שלנו בתור אנשים שמגשימים את הציונות, היא לתת להם להיקלט בצורה הטובה ביותר. גם אם זה אומר להבליג, גם אם זה אומר לתת מעצמך למענם. בטח ובטח שלא לדחוק אותם החוצה, כי נחש מה - הם לא מצליחים להקלט בצורה טובה והמצב שלהם רק מחמיר, ופשעים שהם היו מכות ובלאגן יהפכו לשוד מזויין ורצח כי הם ירצו להתקיים ולהגיע למצב של שוויון כלכלי.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 01-12-06, 21:12   #362
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
כי נחש מה - הם לא מצליחים להקלט בצורה טובה והמצב שלהם רק מחמיר, ופשעים שהם היו מכות ובלאגן יהפכו לשוד מזויין ורצח כי הם ירצו להתקיים ולהגיע למצב של שוויון כלכלי.
אז בן אדם חכם היה צופה את זה מראש ולא מביא אותם מלכתחילה.
אפילו לא בגלל הגזענות, אלא בגלל שיהיה להם קשיי קליטה וקשיי השתלבות, והם יהיו נטל כלכלי על המדינה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 01-12-06, 21:30   #363
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
נייט,
גם אם מה שאתה אומר הוא נכון, שים לב שמדובר על אוכלוסיה שמגיע מתרבות שונה ב180 מעלות מהתרבות שלנו. הם מרגישים נדחקים, הם עניים מרודים שהגיעו ללא שום רכוש ועברו תלאות עד שהגיעו. שיכנו אותם במקומות כמו דימונה, והם למדו משכניהם הלא-פחות גרועים.
האחריות המוסרית שלנו בתור אנשים שמגשימים את הציונות, היא לתת להם להיקלט בצורה הטובה ביותר. גם אם זה אומר להבליג, גם אם זה אומר לתת מעצמך למענם. בטח ובטח שלא לדחוק אותם החוצה, כי נחש מה - הם לא מצליחים להקלט בצורה טובה והמצב שלהם רק מחמיר, ופשעים שהם היו מכות ובלאגן יהפכו לשוד מזויין ורצח כי הם ירצו להתקיים ולהגיע למצב של שוויון כלכלי.
בסדר אחי אבל בכל זאת בן אדם שרוצה להתקדם במקום חדש צריך להתחיל ברגל ימין ואם צריך לדרוך בהרבה בוץ אז שווה לעשות את זה!
פשע לא יקדם אותם לשום מקום הוא ישאיר אותם במצב דומה למה שהם היו באתיופיה או בכל מדינה אחרת שהם עלו ממנה ויותר גרוע..
Night_Wolf מנותק  
ישן 02-12-06, 02:05   #364
Deja Vu
חבר פעיל

עומרי בעיקרון אתה אדם גזעני שמאמין שיש הבדל בין הגזעים ובמקרה גם אתה מהגזע הגבוה לדעתך מעניין אם הייתה מאמין בזה גם בתור שחור אבל עזוב את זה לטענתך אחוז גבוה מהשחורים מתנהגים לא כמו בני אדם אז מעניין אותי מה הפתרון אם בעיית השחורים לדעתך השמדת הגזע הזה ?הפרדה משער הואכליסייה?
Deja Vu מנותק  
ישן 02-12-06, 02:17   #365
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
עומרי בעיקרון אתה אדם גזעני שמאמין שיש הבדל בין הגזעים ובמקרה גם אתה מהגזע הגבוה לדעתך מעניין אם הייתה מאמין בזה גם בתור שחור אבל עזוב את זה לטענתך אחוז גבוה מהשחורים מתנהגים לא כמו בני אדם אז מעניין אותי מה הפתרון אם בעיית השחורים לדעתך השמדת הגזע הזה ?הפרדה משער הואכליסייה?
אני מאמין שיש הבדל כן, וזה בכלל לא שאלה של מאמין או לא זה דבר מוחשי.
אבל אני לא מדרג גזעים.
אני רק אומר שיש הבדל, לכל אחד יתרונות וחסרונות.
ומה הפכת אותי לנאצי? אני בעד השמדת אוכלוסיה?
הרי זה כל כך מגוחך, אני פה באתי והראתי לכם את הטיהור האתני שהכושים עושים באפריקה במשך עשרות שנים ואתם באים אלי בתלונות כאילו אני זה שעושה את המעשים האלה, שכל הזמן הזה החברים שלכם שאתם מגנים אליהם מההערות שלי רוצחים מתעללים ואונסים ילדים, זה ממש מצחיק. ומגוחך...
ואיפה אמרתי שאני שייך לאיזשהו גזע עליון אני יהודי מעורב מאוד במוצא,לא טענתי שאני שייך לגזע עליון.
ישן 02-12-06, 02:18   #366
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
הפתרון הוא השקעה בהשכלה שלהם ודחיפה אגרסיבית שלהם לכיוון השקעה בלימודים להשכלה גבוהה....וכך צריך לעשות גם עם כל המדינות העוינות כגון לבנון ועוד...
אם תדחוף אותם להשקיע ברכישת השכלה הם רק יביאו תועלת לעולם . במקום לפנות ישר לפשע ולהאשים את השכונות מצוקה והסביבה שלהם בהתדרדרות לפשע.

בלבנון, במקום להשכיל וללמוד נושאי מתקדמים כמו הייטק ומדע , הם מגדלים כיתות שלמות של ילדים בכיתות נמוכות לשנוא יהודים.
יש להם בתי ספר שלמים, שהם כל בוקר הם מדקלמים הימנון שצריך להרוג את כל היהודים וכו'...אפילו חוברות צביעה של רצח יהודים בידי שאהידים יש להם.
ילדים בני 6 - 7!!
הייתה כתבה נרחבת על זה לפני המון זמן באולפן חדשות שישי.
אם הם היו משכילים יותר, הם לא היו נוקטים בגישות אלימות ופרימיטיביות.
הפרימיטיביות היא האויב הגדול של העולם בעצם...
השכלה תביא תועלת הן לעולם והן לשחורים וערבים שלא מצליחים להתקדם ולתרום משהו בעולם של היום.
meni32 מנותק  
ישן 02-12-06, 03:09   #367
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אני מאמין שיש הבדל כן, וזה בכלל לא שאלה של מאמין או לא זה דבר מוחשי.
אבל אני לא מדרג גזעים.
אני רק אומר שיש הבדל, לכל אחד יתרונות וחסרונות.
ומה הפכת אותי לנאצי? אני בעד השמדת אוכלוסיה?
הרי זה כל כך מגוחך, אני פה באתי והראתי לכם את הטיהור האתני שהכושים עושים באפריקה במשך עשרות שנים ואתם באים אלי בתלונות כאילו אני זה שעושה את המעשים האלה, שכל הזמן הזה החברים שלכם שאתם מגנים אליהם מההערות שלי רוצחים מתעללים ואונסים ילדים, זה ממש מצחיק. ומגוחך...
ואיפה אמרתי שאני שייך לאיזשהו גזע עליון אני יהודי מעורב מאוד במוצא,לא טענתי שאני שייך לגזע עליון.
אבל לא עניתה לי מה לדעתך הפתרון אם אותם אנשים? ולהשוות תשחורים באמריקה לשבטים באפריקה זה מגוחך אין להם בכלל בחירה להיתהג ככה הם חיים על פי העיקרון החזק שורד זה המציאות שהם נולדים אלייה ובקשר לשחורים באמריקה רבים מהם משתלבים בחברה בצורה טובה השחורים אם אחוזי הפשיעה הגבוהים שאתה מדבר אליהם זה השחורים משכונות מצוקה כמו אהרלם אתה מוזמן לבדוק את אחוזי הפשע בשכונת התקווה ולראות שהם גבוהים במיוחד וככה זה בכל שכונת שמוגדרת כשכונת מצוקה בלי קשר לגזע של האנשים שנמצאים בא זה קל לשפוט אנשים מלמעלה ולהסביר למה דווקא הם שם אבל זה שילד נולד באזור של פשע בלי חינוך בלי כסף ובעוני וחוסר של הדברים הכי בסיסיים יתנהג כמו מה שהוא רואה מסביבו בלי קשר לגזע אני מבטיח לך שאף אחד מהעבריינים האלה עשה את זה מבחירה זה מציאות שהם נקלעו אלייה בשביל לשרוד
Deja Vu מנותק  
ישן 02-12-06, 03:30   #368
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

בולט,
זה הרעיון במדינה. אנחנו לא ארצות הברית שעושים לך בדיקות מכאן ועד להודעה חדשה לגבי המצב הכלכלי והמשפחתי טרם נותנים לך ויזה.
גם סבתא וסבא שלי הגיעו לארץ עניים מרודים, אחרי שואה, אנשים עצובים שמגיעים מתרבות זרה אירופאית למדינה עם מזג ים-תיכוני. אני מנחש שגם מרבית המשפחות היו כך.
מדינת ישראל היא גג לעם היהודי, גם לחלקים שמגיעים ללא ממון ויהוו נטל כלכלי כהגדרתך. זו המדינה היחידה עם ייעוד ומטרה.
האופציה היחידה שלנו זה לסבסד אותם, לתת להם מה שצריך, להראות להם שלמדינת ישראל אכפת מהם. זו דרך אגב גם הדרך אל מול ערביי ישראל, כמה שקשה לי לומר את זה. לקרב אותם למדינה, לגרום להם להלחם בשבילה ולא לבגוד בה - כי כשיגיע זמן האמת ומלחמה גדולה באמת תפרוץ, לא נוכל להתמודד עם גיס חמישי - אוייב בתוכנו. אין קשר לדיעה שלי לגבי הערבים, אין קשר לדיעה שלך לגבי האתיופים, מדובר כאן על מה שצריך להעשות - גם אם זה אומר שהמיסים שאני משלם יגדלו, גם אם זה אומר שרמת החיים שלי תהיה מעט נמוכה יותר, כי זו השקעה שתחזיר את עצמה במובן של קיום מדינת ישראל.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 02-12-06, 03:32   #369
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
אבל לא עניתה לי מה לדעתך הפתרון אם אותם אנשים? ולהשוות תשחורים באמריקה לשבטים באפריקה זה מגוחך אין להם בכלל בחירה להיתהג ככה הם חיים על פי העיקרון החזק שורד זה המציאות שהם נולדים אלייה ובקשר לשחורים באמריקה רבים מהם משתלבים בחברה בצורה טובה השחורים אם אחוזי הפשיעה הגבוהים שאתה מדבר אליהם זה השחורים משכונות מצוקה כמו אהרלם אתה מוזמן לבדוק את אחוזי הפשע בשכונת התקווה ולראות שהם גבוהים במיוחד וככה זה בכל שכונת שמוגדרת כשכונת מצוקה בלי קשר לגזע של האנשים שנמצאים בא זה קל לשפוט אנשים מלמעלה ולהסביר למה דווקא הם שם אבל זה שילד נולד באזור של פשע בלי חינוך בלי כסף ובעוני וחוסר של הדברים הכי בסיסיים יתנהג כמו מה שהוא רואה מסביבו בלי קשר לגזע אני מבטיח לך שאף אחד מהעבריינים האלה עשה את זה מבחירה זה מציאות שהם נקלעו אלייה בשביל לשרוד
למה אני צריך לתת פיתרון ? מה אני אלוהים? שיהרגו אחד את השני כמה שהם רוצים, כל עוד זה לא אצלי "בבית" זה לא בעיה שלי.
חוץ מזה עוני זה לא תירוץ,כי רוב העניים לא פושעים תתפלא.
אין שום הצדקה למעשים שהם עושים באפריקה,טיהור אתני אני עוד איכשהו יכול להבין את ההיגיון מאחורי זה , אבל לא המעשי התעללויות שהם עושים.
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא