ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-08, 11:05   #21
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אבולוציה היא עובדה והיא מתייחסת לשינויים שחלים במה שקיים. האבולוציה מעולם לא עסקה בשאלה האם נוצר יש מאין או במוצא החיים - השאלות האלה שייכות לפיזיקאים ולאנשים שעוסקים באביוגנזה.
דפקת את הפיזיקאים, וביוגנזים (או איך שאומרים את זה)
העבודה הקשה בעצם נפלה עליהם,ממה התחילה האבולוציה :):):):)
שישברו את הראש בזמן שאני שובר ברזלים במכון
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 11:23   #22
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי psps
יחתיכת בן :):):):) מה אתה חש לי כלי לא מתאים לך הפוסט אז אתה יכול לצאת ועל הדרך דפוק את עמצך
מצטער, הגבתי עוד לפני שערכת את ההודעה ומה שהיה אפשר לקרוא זה רק הכותרת כל השאר עלה אצלי כג'יבריש.

בכל אופן, אני בדיעה שלך, אפילו הרבה יותר קיצוני.

אבל היו פה פוסטים כאלה של יותר מ 200 עמודים, אין מה להכנס לזה..

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 12:06   #23
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

התנ"ך לא הגיוני?
תורת האבולוציה ממש הגיונית

שונא להביע דעה בפוסטים כאלהה בחיעת

אתם רוצים לחיות בזה ולחשוב שנוצרתם משימפנזה בכיף תאמינו אני לא יגיד כלום
אתם רוצים להאמין בתנך בכיף גם אני

אבל מה הקטע לריב על זה לאף אחד אין הוכחות

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 12:51   #24
speed
חבר פעיל

אממ.. אני הגבתי פעם פה בפוסט הקודם.. בוא נאמר
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 12:59   #25
tima999
חבר פעיל

הסמל האישי שלtima999

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

אני לא מאמין בשום דבר! שום דבר לא קיים הכל המצאות של אנשים ועד שאני לא אראה הוכחות אז שום דבר לא ישנה את הדעה שלי.
ובכלל בגלל כל האמונות המטופשות האלה יש שנאה כ"כ גדולה והמלחמות בין בני האדם.

*מדריך חדר כושר מוסמך,מטעם וינגייט*
tima999 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:23   #26
ohad77
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
כל המאמינים ביחד....

הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך!!!

אחי אתה רוצה תאמין אתה לא מרגיש מחובר לדת אל תאמין..אני אישית חילוני אבל סבא שלי דתי ואמא שלי שומרת מסורת חזק אז אני מכבד ומתחבר לדת
לא משנה במה אתה מאמין אין בושה בלהתחבר למסורת שלך ולמי שאתה ליהדות.
+999999999 מחזק אחי כל מילה חקוקה בסלע
ohad77 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:28   #27
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tima999
אני לא מאמין בשום דבר! שום דבר לא קיים הכל המצאות של אנשים ועד שאני לא אראה הוכחות אז שום דבר לא ישנה את הדעה שלי.
זה לא בגלל האמונות המטופשות, זה בגלל היצר ההרסני שחתום אצלנו בגנים!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:31   #28
speed
חבר פעיל

אממ.. אני הגבתי פעם פה בפוסט הקודם.. (מה שכתבתי למעלה זה היה אמור להיערך)
למי ששאל ורוצה לדון אחד על אחד הנה האייסי שלי: 219847663
דבר שני זה מתחיל..:
1)מי אמר שהתור ה סותרת את האבולוציה? (אבל במידה מסויימת, לפי הריה"ל בעל ספר הכוזרי)
2) אם בן אדם מאמין במשהוא.. הוא לא ממש צריך להוכיח, כי ההפך הוא לא מעוניין להוכיח, אלא רוצה להיות הוא באמונה, אבל אם בא אדם ושואל אותו הוא מוכן להשיב לו ואילו יותר מזה, להפוך עולמות בשבילו.
אותו אדם מאמין צריך לבוא ולהפיל את ההוכחה שלו על הזה שלא מאמין? (לא נראה לי..) ובמקרה שבא האדם שרוצה, האדם המאמין חא צריך לבוא ולעזור לו?
(כבר כתבתי את כל זה פעם, אני ממש זוכר את הדיון הזה..)
3)האמונה היא לפי היהדות כשאומרים אמונה, זה לא מה שיום חושבים, אני מאמין שיקרה כך וכך וכך אבל יכול להיות שגם לא.., כי זה דומה ל-נראה לי ש..יקרה כך וכך וכך אבל יכול להיות שגם לא..
אלא לפי היהדות אמונה היא מעל הידיעה, אתה יודע כבר, עכשיו אתה מאמין באמונה שלמה <<משמע, יש לך את הידיעה עכשיו אתה בטוח בידיעה כי היא מוצקת!
3)עזבו רגע את התא.. איך האטומים עובדים בדיוק מושלם? ואיך התא עכשיו מתחבר בדיוק מושלם< איך יש קשרים כימיים <<ץולכל זה.. מי יצר את הקשרים הכימיים?

אנחנו למעשה דנים על שאלה אחרת, לא על אבולוציה ולא על מה הלך אחר כך אלא, לפניי כן, מי יצר א החומרים שאנחנו נמצאים עליהם, הריי צריך בשביל זה כח שהוא לא הגיוני, אחד יכול לומר כח בנקודה אפס והשני, כח שהוא מעל הטבע, כח בנקודה אפס זה לא כח טבעי? מי יצר את אותה נק'? גם כח אפס בנקודה אפס זה כח אפילו שהוא כח שלא התממש, זה כח, שהיה מיש יצר אותו(כל זה זה קשור כבר לתאורית המפץ הגדול), זה ההבדל, אין סתירה למפץ הגדול יכול להיות שהיה אלא יש כאלה שיאמרו שזה אלוקים ויש כאלה שיאמרו שאותו יצר אלוקים העובדה שהוא טבעי, איך יכול להיות משהוא שלפניוי לא נוצר והוא טבעי? זה סותר את הכל..
הרב קו"ק פעם אמר (שמעתי מחבר): אנשים חושבים שיש שניי דברים את אלוקים, ואותנו.. הם כנראה לא מבינים ש.. יש אלוקים (כמובן עם "ה") אבל זה לא אלוקים ו.. אנחנו אלא: יש אלוקיםן אבל גם כל היקום הוא..אלוקים זה לא נפרד.. (יש לציין שיש לזה המשך ואולי לא דייקתי, אני לא בקיא כל כך ברמה שאפשר לשאול, יש דברים אבל שכן)
הקושי להבין משהוא בלתי נתפס הוא הגיוני כי הוא אינו אפשרי..
ההכחשה למציאות היא הבעיה, אין בעיה לשאול ולענות, זאת המטרה אבל יש צורך להתאמת עם האמת אליה מגיעים

(אם אתם עונים אבל תתעמקו בבקשה ואח"כ תנסו, אל תגיבו סתם ותסובבו את הדיון כמו בפעם הקודמת)

עכשיו סיפור על עצמי אבל בלי הרבה פרטים: כשהייתי בן 13 אם אני לא טועה (זה הגיל שמתחילים לשאול בדר"כ), התחלתי לשאול אם יש אלוקיםף, פשוט היו ימים שלמים שהראש שלי היה עסוק בפילוסופיה הזאת, התחלתי לשאול, הייתי הולך עם הדרך שבה הגעתי, תמיד הייתי דתי אבל לזה לא הספיק לי, הייתי חייב לעצמי לדעת לעומק את זה, שיענו לי על כל השאלות, שאני יענה לעצמי.
לומר עברתי גם את השאלות האלו ועברתי אני חושב בדרך הקשה כי פשוט נפלתי לבור תחתיות אבל משם יצאתי.. ובעז"ה נתעלה, אני לא מעוניין לפרט מה קרה לי בדרך, גם כל אחד בדרכו אבל מי שמתעלם וחושב שאם הוא מתעלם הוא מונע מעצמנו קשיים, הוא פשוט פחדן, מי שמכחיש, לפחות שכשהוא מנסה לענות.. ולעומתו בא אדם שמאמין, שיעמוד מולו וינסה לתת את הוכחותיו ולא יהיה שפן, יעשה רעש ויברח למערה
ישן 10-01-08, 13:40   #29
Flash
חבר פעיל

הסמל האישי שלFlash

קודם כל צריך להגדיר מה זה אלוהים ואחרי זה רק לשאול אם יש או אין.
Flash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:47   #30
keen12
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmaMMiT
אחי שבוע שעבר הייתי בהרצאה של אמנון יצחק מה אני יגיד לך
אחרי שאתה שומע במשך שעתיים וחצי כזה רב מצחיק וחכם כל הספקות שלך יעלמו
לדיון של האם יש אלוהים או אין אני לא יכנס כי פשוט אין טעם.
אבל אני רוצה להגיב על האמנון יצחק הזה שהיית אצלו בהרצאה - הוא פשוט בושה לדת, הוא מוציא לדת ולאנשים שמאמינים בה שם רע ואסור לתת לאנשים כמוהו במה.
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:56   #31
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אי אפשר להוכיח את זה. הרי זה מין לוגיקה כזאת: כל עוד לא הוכך אחרת ישנה אפשרות של 50 אחוז שהוא קיים. אבל אני מאמין.
ישן 10-01-08, 14:04   #32
speed
חבר פעיל

אממ.. איך אפשר להגדיר משהוא שהוא לא מוחשי ושהוא לא יכול לעלות על הדמיון? (גם קשה לתפוס את האניספוף שבהגדרה שלו קשה להגדיר אותו אפיילו ככזה..)
יש דרשה ששמעתי מהרב שלי בכיתה, יעקב אבינו זימן את בניו אל המיטה שלו לפניי מתתו, רצה לגלות להם הקץ, נסתלקה ממנו השכינה (לא איפשר לו הגילוי), שאל, שמה יש פסול בבניי? אמרו לו "שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד", כמו שאלוקים (כשאומרים הלוקים הכוונה לעם "ה) שלך הוא אחד כך אף אנחנו
(אני מקווה שאני מדייק), עכשיו שואלים, למה אומרים את ה"ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד" בשקט?
משל למה הדבר דומה, לסיר מאכל (לדוג:אורז) שהיית בת המלך אוכלת, ורצתה קצת מהשרוף של האורז, הדבר לא ראוי לבת מלך שתגרד את הסיר.. מה עשו השרים, הביאו לה לחדר שלה אח"כ לאכול את אותו השרוף,
למה נמשל הדבר: אנחנו תופסים בקב"ה משהוא, המשהוא הזה הוא השרוף אבל אנחנו רוצים את השרוף הזה, מה אומרים תיקח אותו השרוף אבל בשקט, תואמר אותו בשקט זהו ה"ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד" שאומרים בשקטע, זוהי התפיסה.
(י המשך שלא קשור לדיון אבל כדיי שלא יפריע למי שרוצה לדעת ובו אני לא בקיא כל כך אבל בכל זאת:יש שישאל למה אומרים ביום הכיפורים בקול, אלא שביום הכיפורים אנחנו דומים למלאכים זו דרגה קבוע ואחרת..)
ישן 10-01-08, 14:12   #33
speed
חבר פעיל

לגביי מה שכתבתי למעלה הכוונה, שאיך אפשר לתפוס משהוא שהוא לא מוחשי ולא עולה על הדמיון, דבר מוגדר הוא דבר שיש לא התחלה וסוף אבל כשאין לו, איך אפשר לתפוס אותו?
משמע, אןי סוף לשאיפה האלוקית, יבוא ויאמר אבל מה היא השלמות, אלא.. נכון ין סוף אבל השלמות היא השאיפה לשלמות עצמה.. זוהי השלמות.
ישן 10-01-08, 14:42   #34
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tima999
יש מחקר שמוכיח את קיום נפש האדם. היה איזה מדען ששקל אנשים ליפני ומיד אחרי המוות שלהם והתוצאה הייתה 20 גרם פחות אחרי שהאדם מת. הוא עשה אותו דבר אם חתולים, כלבים, עכברים, קופים, ואצל כל החיות השקילה אחרי המוות לא הראתה שום שינוי במישקל, מיזה נובע שנפש האדם= 20 גר'.
בקשר לה', לא שמעתי על מחקר שהוכיח אותו...

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 15:54   #35
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
יש מחקר שמוכיח את קיום נפש האדם. היה איזה מדען ששקל אנשים ליפני ומיד אחרי המוות שלהם והתוצאה הייתה 20 גרם פחות אחרי שהאדם מת. הוא עשה אותו דבר אם חתולים, כלבים, עכברים, קופים, ואצל כל החיות השקילה אחרי המוות לא הראתה שום שינוי במישקל, מיזה נובע שנפש האדם= 20 גר'.
+ 1 שמעתי על הניסוי הזה,מדובר כאן במוות קלינית,שקילה לפני ואחרי !
בכול אופן אני מאמין באלוהים,אבל בניסוי הזה אני לא מאמין,אפשר להסביר את ה 20 גר' האלה(אם זה באמת אמת)
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 15:58   #36
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

אי אפשר לדעת אם יש או אין..בגלל זה זה ניקרא אמונה ולא מדע..עכשיו כל אחד צריך לחשוב אם הוא מאמין למה ?למה לא?
נגיד אני לא מאמין כי אני בכלל לרוב לא מאמין בדברים שאני לא ראיתי או הרגשתי וכאלה ולא הוכחו מדעית..זאת דעתי בלבד
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 15:58   #37
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
עצם זה שנפש זה מושג רוחני,אי אפשר לשקול אותה,למדוד אותה,להעריך איזה מצב צבירה היא.
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:05   #38
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
יש אלוהים ואני מאמין
דרך אגב עוד פוסט חפירות,אבל לא נורא.

ומי שלא מאמין הוא בן אדם שלא רוצה לקבל עובדות,איך אתם עוד לא הבנתם את העובדה שכדור הארץ לא יכל סתם לצוץ,כדי ליצור Y צריך לקחת X להוסיף לו A ואז תקבלו Y (זה סתם דוגמא),התוצאה הסופית !
אבל כשאין חומרים,כשאין ממה לצור,אז חוק האבולוציה בכלל לא קשור !
חח אם אתה כזה חכם אז בוא תסביר לי איך נוצר אלוהים עצמו , הרי גם לו לפי הגיון אמורה להיות איזושהי התחלה..?מאיזה X בדיוק?
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:09   #39
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
חח אם אתה כזה חכם אז בוא תסביר לי איך נוצר אלוהים עצמו , הרי גם לו לפי הגיון אמורה להיות איזושהי התחלה..?מאיזה X בדיוק?
לה' אין התחלה ואין סוף אין X ואין Y

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:14   #40
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
לה' אין התחלה ואין סוף אין X ואין Y
אז למה האבולוציה לא נחשבת מבחינתך?מה לא הגיוני מבחינתך באבולוציה?
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה