ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-06-07, 23:46   #1
SuzukiR
חבר פעיל

ברירת מחדל שאלה לארבל לגלעד לדי בול ולכל מי שמיתאמן רציני כבר הרבה זמן

איך אתם מיתמודדים אם וואלה אין זיין להיתאמן לא בא לי ללכת מה שגם המכון שלי רחוק ממני 40 דקות וואלה אתם יודעים אין לי כח כבר להיתאמן אם המכון היה לידי אז וואלה הייתי מיתאמן אפילו שאני מבואס ...

גם עברתי מכון כושר המכשרים שאני רגיל אליהם שונים פיתאום אני עושה רבע משקל בכפיפות ברכיים בלחיצת רגליים כולי מבואס טילים

היה לכם מצב כזה ?
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-06-07, 23:47   #2
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SuzukiR
איך אתם מיתמודדים אם וואלה אין זיין להיתאמן לא בא לי ללכת מה שגם המכון שלי רחוק ממני 40 דקות וואלה אתם יודעים אין לי כח כבר להיתאמן אם המכון היה לידי אז וואלה הייתי מיתאמן אפילו שאני מבואס ...

גם עברתי מכון כושר המכשרים שאני רגיל אליהם שונים פיתאום אני עושה רבע משקל בכפיפות ברכיים בלחיצת רגליים כולי מבואס טילים

היה לכם מצב כזה ?
אני עובר אותו סיפור כמוך.
פעם המכון כושר שלי היה 5 דקות מהבית.

היום הוא במרחק שעה נסיעה כי עברתי דירה,ואין לי חשק בכלל להיתאמן יותר.

לא הלכתי כבר שבועים + למכון מרוב שאין לי חשק.
ישן 26-06-07, 23:50   #3
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

אני כבר בתקופה של הולך פעם ב בגלל הרבה סיבות, חולי, לימודים, עייפות חוסר מוטיבציה.. אבל חזרתי תחילת שבוע להתמיד כמו שצריך D:
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-06-07, 23:51   #4
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mazoz3
אני כבר בתקופה של הולך פעם ב בגלל הרבה סיבות, חולי, לימודים, עייפות חוסר מוטיבציה.. אבל חזרתי תחילת שבוע להתמיד כמו שצריך D:
גם לי כבר אין מוטיבציה וחשק.
נימאס לי כבר תאמין לי.

חח משהו מצחיק.
שאני רואה את בטיסטה(wwe) אני מקבל מוטיבציה!
וזה מזכיר לי כמה אני רוצה סטרואידים
ישן 26-06-07, 23:53   #5
Mazoz3
חבר פעיל

חח אני הייתי בתקופה של ללכת פעם בשבוע וזה.. כמעט איזה חודש.. אבל אחי זה בסדר... לי פתאום באות התקפות כאלה של מוטיבציה ואז אני נגנב חחח
ישן 26-06-07, 23:57   #6
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

לא הפסדתי אימון אחד.

רבתי עם חברה, חברים, הורים, הפסדתי ימי עבודה, פיטרו אותי משתי עבודות בגלל, הפסדתי שעות שינה, יציאות, הלכתי לשם עם חום 40+, על אופטלגין, אתופן, אדקס פורטה, אספירין, וולטרן ובנגיי (היו לי כאבי תופת בabs..... וכל אחד מהם לקחתי מינונים של חמור.... אני זוכר שנכנסתי למכון, ונגנבתי שאני מרים משקלים כפולים, עד שקלטתי שאני פשוט רואה כפול.) ואני כבר לא זוכר מה. בחיים לא הפסדתי אימון. זה עניין של סדר עדיפויות.

ללכת לאימון זה לא "אם יתאפשר"/"אחרי ש..."/"בין הזה לזה...". השינה היא במקום, אם זה מסתדר עם האימון, העבודה היא במקום, אם היא מסתדרת עם האימון.... הכול סובב אותו. אין כזה דבר לא ללכת. הולכים. כל השאר צריך להסתדר בשביל זה.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-06-07, 23:57   #7
SuzukiR
חבר פעיל

הקטע המבאס אני גר בחור צריך אוטובוסים וזה לוקח 40 דקות ולפעמים טרמפים וואלה אתם יודעים איזה חם אין לי זיין לכלום שחם וזה מבאס טיילים אחרי העבודה גם ללכת לעבודה בטרמפים בבחום הזה

אם לא הייתי מיתגייס עוד בערך 8 חודש

הייתי קונה ציוד לבית וזהו הכי טוב ...
ישן 26-06-07, 23:58   #8
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
לא הפסדתי אימון אחד.

רבתי עם חברה, חברים, הורים, הפסדתי ימי עבודה, פיטרו אותי משתי עבודות בגלל, הפסדתי שעות שינה, יציאות, הלכתי לשם עם חום 40+, על אופטלגין, אתופן, אדקס פורטה, אספירין, וולטרן ובנגיי (היו לי כאבי תופת בabs..... וכל אחד מהם לקחתי מינונים של חמור.... אני זוכר שנכנסתי למכון, ונגנבתי שאני מרים משקלים כפולים, עד שקלטתי שאני פשוט רואה כפול.) ואני כבר לא זוכר מה. בחיים לא הפסדתי אימון. זה עניין של סדר עדיפויות.

ללכת לאימון זה לא "אם יתאפשר"/"אחרי ש..."/"בין הזה לזה...". השינה היא במקום, אם זה מסתדר עם האימון, העבודה היא במקום, אם היא מסתדרת עם האימון.... הכול סובב אותו. אין כזה דבר לא ללכת. הולכים. כל השאר צריך להסתדר בשביל זה.

תבין אחי זה כל כך שונה שאתה גר יחסית קרוב למכון
ישן 26-06-07, 23:58   #9
Mazoz3
חבר פעיל

לי יש מכון 5 דקות נסיעה ועכשיו פותחים עוד מכון במרחק הליכה של 2 דקות מהבית שלי.. נראה איך הוא יהיה..
ישן 26-06-07, 23:58   #10
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
גם לי כבר אין מוטיבציה וחשק.
נימאס לי כבר תאמין לי.

חח משהו מצחיק.
שאני רואה את בטיסטה(wwe) אני מקבל מוטיבציה!
וזה מזכיר לי כמה אני רוצה סטרואידים
אם כבר נמאס לך תפרוש חבל על הזמן היקר
ישן 26-06-07, 23:58   #11
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

אתה שואל את האנשים הלא נכונים זה כמו שתשאל שחקן כדורגל איך הוא מתמודד אם זה הוא צריך לבעוט בכדור...
הם באדיבילדרים לכל דבר ועניין הם לא מכירים את ההרגשה של ''אין לי כוח'' בשבילם אהממ בשבילנו זאת דרך חיים בלי תפריט מסודר ותוכנית אימונים והסדר יום הזה אנחנו לא עצמנו אין דבר כזה להפסיק זה מה שאנחנו יודעים וזה מה שאנחנו רגילים וזה מה שאנחנו מייצגים וזה מה שאנחנו , ואנחנו לעולם לא נפסיק עם זה.

כןכן תודה רבה זה הייתי אני אליאב קרייסלר נאום יפה לא? :]
Train hard , Train natural
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-06-07, 23:59   #12
Mazoz3
חבר פעיל

ציטוט:
תבין אחי זה כל כך שונה שאתה גר יחסית קרוב למכון
בתכלס 40 דקות נסיעה כל כיוון זה בעייתי מאוד..
ישן 27-06-07, 00:00   #13
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:

היה לכם מצב כזה ?

בטח שהיו מצבים ,זה ספורט שיש בו המון נקודות שבירה ,באמצע דיאטה שלא הולכת בקצת הנכון ,כשהעליה במסה נתקעת , כשכל החיים האישיים שלך מתערבבים מסביבך ואתה מנסה לשמור על שיגרת אימונים . זה ספורט קשה מספיק גם כשהחיים שלך זורמים כרגיל.

מה עושים ? נותנים לעצמך שתי סטירות ,מזכירים לעצמך כמה זה חשוב ,ושזה בסופו של דבר שווה את זה ,כי אחרי הכל לך תהיה את הזכות להיות גאה בעצמך ,מה שאין להרבה אנשים.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-07, 00:00   #14
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
לא הפסדתי אימון אחד.

חחח כל זה ועוד לא קיבלנו תמונה שלך...
ישן 27-06-07, 00:01   #15
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mazoz3
בתכלס 40 דקות נסיעה כל כיוון זה בעייתי מאוד..
זה בהנחה שיש לי אוטובוס ישר אחי ולפעמים אני צריך לחכות שעתיים לאוטובוס ללכת לאימון לחכות שוב לאוטובוס כי לא עוצרים טרמפים בעיר
ואז חוזר הביתה אחרי אימון רגליים ללכת לעבודה שלי בשיא החום
אתה מבין איזה זיין זה?
ישן 27-06-07, 00:02   #16
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
הקטע המבאס אני גר בחור צריך אוטובוסים וזה לוקח 40 דקות ולפעמים טרמפים וואלה אתם יודעים איזה חם אין לי זיין לכלום שחם וזה מבאס טיילים אחרי העבודה גם ללכת לעבודה בטרמפים בבחום הזה

אם לא הייתי מיתגייס עוד בערך 8 חודש

הייתי קונה ציוד לבית וזהו הכי טוב ...
אחי נישבע לך אתה באותו המצב שלי.
אני גם עוצר טרמפים שאני חוזר מהמכון,כי עברתי לאיזה מושב מעפן שאפילו תחבורה ציבורית אין לו ונימאס לי לעצור טרמפים אף אחד לא עוצר,חשבתי שרק אני סובל את זה.
ישן 27-06-07, 00:03   #17
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
חחח כל זה ועוד לא קיבלנו תמונה שלך...

איזה, אנ'לא כזה גדול. הזין כן.

ואני גם לא מתאמן הרבה זמן, אחי. בכלל לא הרבה זמן.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-07, 00:03   #18
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

סתם עכשיו ברצינות אמממ כשלי יורדת המוטיבציה זה קורה בדרך כלל שאני רואה אנשים שהם יותר גדולים ממני , אני לא מדבר על חברים אני מדבר על אנשים ברחוב שאני רואה שהם מתקרבים לגודל שלי או יותר גדולים זה פשוט מטריף אותי...
ואז זה גם מדכא אותי גורם לי לחשוב ''יא אללה אז מה זה שווה , עדיף לקחת סייקל וזהו להיות הכי גדול מכולם להראות לכולם מי פה הגדול ומי פה הגודל''

כן זה קורה והאמת שאין לי תרופה לזה , צד אחד מבאס אותי להמשיך וצד שני אני לא יכול להפסיק כי זה מה שאני עושה מאז שאני זוכר את עצמי...
ישן 27-06-07, 00:05   #19
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
אתה שואל את האנשים הלא נכונים זה כמו שתשאל שחקן כדורגל איך הוא מתמודד אם זה הוא צריך לבעוט בכדור...
הם באדיבילדרים לכל דבר ועניין הם לא מכירים את ההרגשה של ''אין לי כוח'' בשבילם אהממ בשבילנו זאת דרך חיים בלי תפריט מסודר ותוכנית אימונים והסדר יום הזה אנחנו לא עצמנו אין דבר כזה להפסיק זה מה שאנחנו יודעים וזה מה שאנחנו רגילים וזה מה שאנחנו מייצגים וזה מה שאנחנו , ואנחנו לעולם לא נפסיק עם זה.

FuCK natural give me the shot
מקווה שיצא בלי שגיאות חח
ישן 27-06-07, 00:06   #20
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:

חחחחחחחחחחחחחח כן הא?
טבעון שכמותך
סוזוקי אח שלי לפעמים יש תקופות כאלה בחיים שאין ממש זין להיתאמן או לשמור על התפריט ובכלל שעוברים מכון להתחיל להתרגל להכל מחדש למכשור והכל אבל יודע מה גלעד היה עושה במקרה כזה?בוא אני אסביר לך זה פשוט מאוד....(תחזיק חזק)

נכנס למכון בפוזה אומר אהלן אני גלעד באתי ללמד אותכם פה מזה פיתוח גוף לא מסתכל ימינה או שמאלה ישר רואה מה גיל כתב לי בתוכנית ומתחיל להפציץ!
חושב על המטרה שאני צריך להגיע אלי זה דבר ראשון
חושב על האנשים שליכלכו עלי כל הזמן הזה שאני בתחום זה דבר שני
חושב על הדכאון שאני אקבל אם אני אכשל במטרה שלי ואפסיק איתה
חושב על זה אחי שוואלה זה הספורט זה הדרך שבחרתי ואין מצב בחיים שאני אפסיק,וגם אם אני ניראה חרא שחיף או שמן או סתם עומרי בן 13 אני באתי לכדי להיתקדם ולא כדי להתייאש אחי ואין מצב בחיים שזה יקרה!
וואלה לסיכום גבר מה שאני אומר לך שאני שמעתי על ההתקדמות שעשיתה ואני אומר לך מעכשיו שאם אתה מוותר אתה פארש תאמין לי שאני ועומר שוקלים תכף לעבור לחדר כושר על רמה מקצועית למרות שזה יקח לנו הרבה יותר זמן להגיע ולחזור לשם ויכביד על הסדר יום שיש לי ולו שזה עבודה,לימודים וחיי חברה אבל עדין זה שווה את זה!

איך שריף שר "כי מי שזורע בדמעה ברינה קוצר אני לא מוותר לא מוותר מאמין שיהיה טוב יותר" ויהיה אם תשקיע ולא תיתאש גם אם מצבים כאלו קורים

בהצלחה נשמה!
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה