ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

צפה בתוצאות הסקר: שייק רק אחרי האימון או שייק גם לפני האימון?
שייק חלבון רק אחרי האימון 219 72.04%
שייק חלבון לפני האימון ואחרי האימון 85 27.96%
מצביעים: 304. לא ניתן להצביע לסקר זה

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-10-05, 14:25   #61
Batito
חבר פעיל

הסמל האישי שלBatito

אהלן גל
איזה סוג של משקה פחחמות אפשר לקחת לאימון? שהוא לא מאבקה? מיץ פרי טבעי יהיה טוב? משו כמו תפוחים ..?
Batito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-05, 19:59   #62
Red_Hot
חבר פעיל

הסמל האישי שלRed_Hot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Batito
אהלן גל
איזה סוג של משקה פחחמות אפשר לקחת לאימון? שהוא לא מאבקה? מיץ פרי טבעי יהיה טוב? משו כמו תפוחים ..?
מה רע בסוכר ענבים?

Red_Hot מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-05, 22:13   #63
Batito
חבר פעיל

הסמל האישי שלBatito

סוכר ענבים אם מיים??
ככה סתם?
Batito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-05, 22:20   #64
Red_Hot
חבר פעיל

הסמל האישי שלRed_Hot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Batito
סוכר ענבים אם מיים??
ככה סתם?
מה??
סוכר ענבים בתוך מים מערבבים והנה לך משקה עם פחמימות פשוטות עם GI גבוה.

Red_Hot מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-12-05, 00:15   #65
The Game - Triple H
חבר פעיל

אני שותה רק אחרי האימון וגם אוכל טונה במים עם לחם...

ולפני האימון אוכל פרוסה של חלבון קוטג' טונה..
ושעתיים או 3 לפני אוכל צהריים רגיל

שלא נדע עוד צה"ל.
עד מתי יולי 09:cry_1:
The Game - Triple H מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-12-05, 15:35   #66
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

לדעתי הכי טוב 15-20 גרם עם פחממות ליפני האימון ושייק מלא מפוצץ אחרי.
ישן 16-12-05, 20:29   #67
yuvalnevo
חבר פעיל

מיץ פרי של בננות ותמרים ביחד יהיה מעולה , משקה איזוטוני לא רע , אל תשכח שאתה מדבר על תחליף לאבקה , ואין הרבה אופציות של משקאות ללא אבקה.
ישן 02-01-06, 21:55   #68
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

אני מצרף קישור לדיון שנעשה בהקשר לגלוקוז בזמן האימון, שלמרות שהתחיל מנושא אחר לגמרי, הגיע לרמות שקשורות לדיון שנעשה כאן.
http://ironman.co.il/forum1/index.ph...opic=2028&st=0

אם מישהוא רוצה להגיב, שיעשה זאת בפוסט הנעוץ הזה.

גל.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-06, 01:11   #69
אור!!
חבר פעיל

אני שותה גם גיינר לעלייה במסה וגם חלבון.
לפני האימון אני שותה גיינר ואחריו חלבון, רק רוצה להיות בטוח שאני עושה את הדבר הנכון.
אור!! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-06, 10:13   #70
Alex2003
חבר פעיל

אני שותה חלבון אחרי אימון עם 1-2 בננות
Alex2003 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-01-06, 15:34   #71
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

דיון חשוב ורציני, כן יירבו כאלה.
תמיד נעים לקרוא את קרלוס וגל, שהם ידענים גדולים.
דעתי: בזמן האימון יש לצרוך חומצות אמינו, השייקצריך לבוא מייד אחרי האימון ולשלב חלבון ופחמימה מהירה.
ניתן בהחלט לאכול טונה ותמרים במקום גיינר, אבל היתרון של הגיינר שהוא נספג מהר יותר, ולא עובר תהליך עיכול.
לדעתי זו האופציה המועדפת.
יש לזכור ששעה לאחר מכן אתה אמור לאכול ארוחה מוצקה, ואם מייד אחרי האימון אכלת טונה וכו, תהייה לך לרוב בעיה להכניס שוב ארוחה רצינית שעה אחר כך.
מעולם לא ניסיתי שייק בתוך אימון או מייד לפניו, כך שלא אביע דעה לגבי האופציה הזאת, אם כי היא נראית לי קצת תמוהה.
אני אוכל טוב כל שעתיים וחצי, שלוש, במאסה, הגוף מפוטם כל העת בחלבונים איכותיים, אז איפה לעזזל אני אמור לדחוף גם שייק נוסף?
צריך לעשות דברים בצורה הגיונית, ולדעתי הרעיון האידיאלי הוא שייק בבוקר, אמינו באימון, שייק אחריו (גיינר) וארוחה מוצקה שעה אחר כך.
תמשיכו להעלות כאן דיונים כאלה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-01-06, 21:18   #72
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

המשך לתגובה בשרשור הנעוץ על "המיתוסים בתזונה".

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T

נאכל את הארוחה 180 דקות לפני (שתזרים במהלך האימון רכיבים לדם) ונכניס ארוחה נוזלית במהלך האימון, איני חושב שתהליכי הבנייה יהפכו לדומיננטיים במהלך האימון, אך בצורה הזאת אנו פשוט משנים את המאזן לטובתם.

גל.
-------------------------------------

גל הבעיה היא שכל היסוד שלך מהתחלה מוטעה.. הגוף לא יבנה שום שרירים במהלך אימון! אימון זה מצב סטרס,מצב של פירוק, מצב שבו לא יתרחשו תהליכי בניה בגוף! ובטח שלא באימון עצים,
מה שאנחנו כן רוצים לעשות זה לשלוט ברמת הקורטיזול במשך 23 שעות היום הנוספות, לעשות וויסות לטובת ההורמונים האנבולים זאת אומרת לאפשר לקורטיזול לעשות את שלו לזמן מוגבל להשתדל לצממצם את משך האימון שלא יעבור את השעה ולדאוג במשך כל היום לחומצות אמינו וגלוקוז,דגש על ארוחה של לפני אימון וארוחה של אחרי אימון.
צירפתי קטע קריאה שתבין קצת למה פעילות הקורטיזול חשובה לנו באימון עד כמה שאנחנו שונאים את ההורמון הזה.בקטע המודגש רשום בדיוק למה לא לעצור/לנסות לעצור את פעילות הקורטיזול בזמן אימון סטרס

בקשר ליתר העניין אני אסכם בכמה מילים לכל נושא מדעי שתמצא יש 100 מחקרים שכל אחד מראה תוצאה אחרת זה עובדה.אני יכול למצוא מחקר שעמידה על הראש פעם ביום משפרת לך את תהליכי החשיבה במשך כל היום אז מה?
אתה בוחר להגיד שאין בעלי מקצוע שיודעים את העבודה שלהם ? סבבה אתה יכול לחשוב ככה, אבל בשביל לטעון את זה אתה צריך שפה משותפת והסמכה מקצועית זאת אומרת ללמוד 4 שנים תזונה קלינית,וללמוד כימיה וביולוגיה תואר 1, עד אז אתה והם לא יכולים לדבר באותה שפה.
אל תעלב ממני אתה יודע שאני חושב שאתה תותח אבל יש לקחת דברים בפרופורציות, בן אדם שקורא מאמרים באיטנרנט על רופאה למשל לא היית סומך עליו שיהיה הרופא שלך נכון? אותו דבר פה גלוש.
אני לא אתווכח איתך אתה חושב שאתה תבנה שרירים בבזמן האימון האינטסיבי בגלל ששתית סוכר ענבים סבבה אחי, במילא הנזק לטובה/לרעה שתעשה לא דרמטי במיוחד הגוף תמיד יעבוד איך שהוא יודע ואיך שהוא רוצה למרות המניפולציות שאתה חושב שאתה עושה לו.
בזה סיימתי להגיב בנושא הספציפי הזה, אם יש עוד דברים שקשורים למאמר של המיתוסים אני אגיב.
שבת שלום חברה
עומרי,
הבעיה שלך כאן היא שאתה משאר תהליכים ללא ביסוס.

"הגוף לא יבנה שרירים במהלך האימון" - נכון, כאשר נתאמן לאחר הצום של הלילה, ללא חומצות אמינו בדם, הגוף רק יפרק את שרירי השלד. אך במהלך היום, כאשר אנו מקפידים על תזונה נכונה לאורך היום, מזון יתפרק בשוטף ויגיע למחזור הדם למטרת סינטזה (בנייה של שרירים אם תרצה) ואנרגיה.
הגוף לא עובד ככה, כמו שהסברתי לך, התהליכים הרבה יותר מורכבים ממה שנדמה לך והרבה הורמונים ותהליכים מתרחשים לעיתים במקביל.

ציטוט:
מה שאנחנו כן רוצים לעשות זה לשלוט ברמת הקורטיזול במשך 23 שעות היום הנוספות, לעשות וויסות לטובת ההורמונים האנבולים זאת אומרת לאפשר לקורטיזול לעשות את שלו לזמן מוגבל להשתדל לצממצם את משך האימון שלא יעבור את השעה ולדאוג במשך כל היום לחומצות אמינו וגלוקוז,דגש על ארוחה של לפני אימון וארוחה של אחרי אימון.
צירפתי קטע קריאה שתבין קצת למה פעילות הקורטיזול חשובה לנו באימון עד כמה שאנחנו שונאים את ההורמון הזה.בקטע המודגש רשום בדיוק למה לא לעצור/לנסות לעצור את פעילות הקורטיזול בזמן אימון סטרס

http://img290.imageshack.us/my.php?image=12lh.jpg
הוא אומר שהשריר לא יכול לגדול ללא קורטיזול שינקה אותו מרעלים?... מאיפה הבאת את זה?, איפה הסימוכין?.

ציטוט:
בקשר ליתר העניין אני אסכם בכמה מילים לכל נושא מדעי שתמצא יש 100 מחקרים שכל אחד מראה תוצאה אחרת זה עובדה.אני יכול למצוא מחקר שעמידה על הראש פעם ביום משפרת לך את תהליכי החשיבה במשך כל היום אז מה?
אתה בוחר להגיד שאין בעלי מקצוע שיודעים את העבודה שלהם ? סבבה אתה יכול לחשוב ככה, אבל בשביל לטעון את זה אתה צריך שפה משותפת והסמכה מקצועית זאת אומרת ללמוד 4 שנים תזונה קלינית,וללמוד כימיה וביולוגיה תואר 1, עד אז אתה והם לא יכולים לדבר באותה שפה.
אם נאמר "אז מה" למחקרים, מה יהיה עם המדע?

אתה יודע מה ניסיתי לומר, אל תנסה לעוות את זה לטובתך. תחום תזונת הספורט בארץ ובכלל הבודיבלדינג לא מתקדם ובכלל לא מעודכן כמו שאר העולם.
אתה מציג את זה כאילו אני מתכתב עכשיו עם יאיר להב בכבודו ובעצמו, אתה לא יכול לדבר בשמו. אמרתי לך כבר, תדפיס לו חומר רלוונטי מהדיונים, ומחקרים בנושא ותשאל אותו את דעתו.

לגבי שאר הדברים שכתבת..., תראה, אתה נותן דוגמאות כדי לנסות להוציא אותי קטן (מה הקשר לרופא?), במקום להעמיד אותי על טעויותי (כדבריך), אם אתה יכול.
"גלוש"?....
שמע, בינתיים אני הסברתי את התהליכים כפי שאני מכיר אותם. אתה כל פעם מציג לי השערה שלא מבוססת על כלום, בהתחלה אמרת שתתרחש כאן היפוגליקמיה, אחרכך שאינסולין וגלוקגון לא יכולים לעבוד ביחד ושדיברת עם בעלי מקצוע שהתנגדו לכך כאשר אתה בכלל לא מציג את הנושא כמו שצריך.
אתה מנסה להתווכח על מחקרים (שלא אני ביצעתי), על שיטת תזונה (שלא אני המצאתי) ועל דבר שקיים כבר הרבה זמן ובכל העולם.
זכותך להתנגד לכך, אם זה על סמך השערות, או על סמך זה ששאלת את המרצים בקורס (שאני בטוח שלא חשבו על זה לעומק).
אני בדקתי את זה מכלכך הרבה צדדים, גם לייל מקדונלד הוא תזונאי עם תארים בקיניזיולוגיה וידע רחב של שנים בכל התחומים שמסביב, והנושא רץ הרבה פעמים בפורום שלו, ללא שום התנגדות לכך.

בגדול, מי שנוח לו ורוצה לשתות את השייק במהלך האימון, שידע שאין שום בעיה בדבר ושזה רק יכול לתרום. לגבי הבדלים משמעותיים..., בזה אתה צודק, תזמון של מזון אינו אספקט "חזק" כמו כמות של מזון, או יחסים הורמונליים וכדומה. כל עוד אנו במאזן חנקתי חיובי, עם אימוני התנגדות ומנוחה במשוואה, אנו נגדל. לא ניתן לומר שמישהוא יראה לפתע התקדמות של קילו יותר בחודש (לדוגמא), על ידי זה שהוא יאכל חלבון ופחמימות בזמן האימון, כמובן שצריך לשים דברים בפרופורציות. אלא אם כן נתאמן לאחר צום ארוך, חומצות אמינו יהיו בדם וימשיכו תהליכי שחלוף החלבונים (Protein turover) גם במהלך האימון (על ידי ארוחה של 100 דקות לפני, או המשקה המומלץ).
זה הכל.

גל.

ישן 07-01-06, 14:00   #73
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
המשך לתגובה בשרשור הנעוץ על "המיתוסים בתזונה".

עומרי,
הבעיה שלך כאן היא שאתה משאר תהליכים ללא ביסוס.

"הגוף לא יבנה שרירים במהלך האימון" - נכון, כאשר נתאמן לאחר הצום של הלילה, ללא חומצות אמינו בדם, הגוף רק יפרק את שרירי השלד. אך במהלך היום, כאשר אנו מקפידים על תזונה נכונה לאורך היום, מזון יתפרק בשוטף ויגיע למחזור הדם למטרת סינטזה (בנייה של שרירים אם תרצה) ואנרגיה.
הגוף לא עובד ככה, כמו שהסברתי לך, התהליכים הרבה יותר מורכבים ממה שנדמה לך והרבה הורמונים ותהליכים מתרחשים לעיתים במקביל.

הוא אומר שהשריר לא יכול לגדול ללא קורטיזול שינקה אותו מרעלים?... מאיפה הבאת את זה?, איפה הסימוכין?.

אם נאמר "אז מה" למחקרים, מה יהיה עם המדע?

אתה יודע מה ניסיתי לומר, אל תנסה לעוות את זה לטובתך. תחום תזונת הספורט בארץ ובכלל הבודיבלדינג לא מתקדם ובכלל לא מעודכן כמו שאר העולם.
אתה מציג את זה כאילו אני מתכתב עכשיו עם יאיר להב בכבודו ובעצמו, אתה לא יכול לדבר בשמו. אמרתי לך כבר, תדפיס לו חומר רלוונטי מהדיונים, ומחקרים בנושא ותשאל אותו את דעתו.

לגבי שאר הדברים שכתבת..., תראה, אתה נותן דוגמאות כדי לנסות להוציא אותי קטן (מה הקשר לרופא?), במקום להעמיד אותי על טעויותי (כדבריך), אם אתה יכול.
"גלוש"?....
שמע, בינתיים אני הסברתי את התהליכים כפי שאני מכיר אותם. אתה כל פעם מציג לי השערה שלא מבוססת על כלום, בהתחלה אמרת שתתרחש כאן היפוגליקמיה, אחרכך שאינסולין וגלוקגון לא יכולים לעבוד ביחד ושדיברת עם בעלי מקצוע שהתנגדו לכך כאשר אתה בכלל לא מציג את הנושא כמו שצריך.
אתה מנסה להתווכח על מחקרים (שלא אני ביצעתי), על שיטת תזונה (שלא אני המצאתי) ועל דבר שקיים כבר הרבה זמן ובכל העולם.
זכותך להתנגד לכך, אם זה על סמך השערות, או על סמך זה ששאלת את המרצים בקורס (שאני בטוח שלא חשבו על זה לעומק).
אני בדקתי את זה מכלכך הרבה צדדים, גם לייל מקדונלד הוא תזונאי עם תארים בקיניזיולוגיה וידע רחב של שנים בכל התחומים שמסביב, והנושא רץ הרבה פעמים בפורום שלו, ללא שום התנגדות לכך.

בגדול, מי שנוח לו ורוצה לשתות את השייק במהלך האימון, שידע שאין שום בעיה בדבר ושזה רק יכול לתרום. לגבי הבדלים משמעותיים..., בזה אתה צודק, תזמון של מזון אינו אספקט "חזק" כמו כמות של מזון, או יחסים הורמונליים וכדומה. כל עוד אנו במאזן חנקתי חיובי, עם אימוני התנגדות ומנוחה במשוואה, אנו נגדל. לא ניתן לומר שמישהוא יראה לפתע התקדמות של קילו יותר בחודש (לדוגמא), על ידי זה שהוא יאכל חלבון ופחמימות בזמן האימון, כמובן שצריך לשים דברים בפרופורציות. אלא אם כן נתאמן לאחר צום ארוך, חומצות אמינו יהיו בדם וימשיכו תהליכי שחלוף החלבונים (Protein turover) גם במהלך האימון (על ידי ארוחה של 100 דקות לפני, או המשקה המומלץ).
זה הכל.

גל.
גל אתה חייב ללמוד את הבסיס שזה ההורמונים אנבולים-קטבוליים ,אין הורמון שקיים "סתם" בגוף
הקטע הזה נלקח מספר שנקרא chemical muscle enchanment (עוסק בהורמונים)
האם ידעת שאנשים בעלי דלקות גידים ושרירים מקבלים טיפול סטרואידי ע"י קורטיזול?
בוא נעשה אחד ועוד אחד, אם טסטוסטרון בונה רקמות שריר וקורטיזול מפרק רקמות שריר, אז למה בעצם שיש דלקות בשריר וקרעים אנחנו מטפלים באזור ע"י הורמון קטבולי ולא אנבולי? השאלה הזאת העסיקה אותי המון המון זמן,קיבלתי על זה תשובות בספר שאמרתי לך אתה יכול לבקש אותו מגולן.
אותו דבר בקשר להורמונים האחרים אינסולין גלוקגון אתה חייב לקרוא על זה חומר ולא רק מחקרים שמגיעים למסקנות כלשהם כי מחקרים יש תמיד וכל מחקר יכול להגיע לתוצאה אחרת ככה זה בעולם המדע.

קורטיקוסטרואידים
לועזית: corticosteroids, adrenal cortical steroid, corticoid
כל אחד מן ההורמונים הסטרואידים המיוצרים על-ידי קליפת בלוטת יותרת הכליה. קיימות שתי קבוצות עיקריות של קורטיקוסטרואידים: 1. גלוקוקורטיקואידים (לדוגמה, קורטיזון, הידרוקורטיזון), החיוניים לניצול של פחמימות, שומנים וחלבונים על-ידי הגוף ולתגובה תקינה במצבי לחץ. הגלוקוקורטיקואידים הטבעיים והסינתטיים הם נוגדי-דלקת בעלי עוצמה רבה, ומשמשים לטיפול במצבים דלקתיים.

הידרוקורטיזון
לועזית: hydrocortisone
קורטיקוסטרואיד המיוצר ומופרש על-ידי בלוטת יותרת הכליה (אדרנל). חשוב לחילוף חומרים (מטבוליזם) של פחמימות ולתגובה תקינה של הגוף למצבי לחץ. משמש לטיפול בכשל של יותרת הכליה (מחלת אדיסון) ובמצבים דלקתיים, אלרגיים ושגרוניים, כולל דלקת מפרקים שגרונתית, דלקת המעי הגס (קוליטיס) ואקזמה. תופעות לוואי אפשריות שלו כוללות כיב עיכולי, נזק לעצמות ולשרירים, דיכוי גדילה בילדות, וסימנים של תסמונת קושינג.

Hydrocortisone הידרוקורטיזון -מדף התרופות של INFOMED

הידרוקורטיזון זהה מבחינה כימית להורמון קורטיזול המיוצר על ידיד בלוטות יותרת הכליה, ואחד משימושיו החשובים הוא כתחליף להורמונים הטבעיים באי ספיקה של יותרת הכליה. השימוש העיקרי שלו הוא בטיפול במיגוון של מצבים דלקתיים ואלרגיים.

מ-chemical mucle enchantment

ועם המסקנות שאני רושם לא לטעמך אתה לא חייב להקישב לי אני רושם מה שנלמד בקורסים מקצועים זה הכל, ומייצג עמדה של תזונאים(ספורט,קלינים).(בנושא הסוכר בזמן פעילות לא בנושא ההורמונים)
ישן 07-01-06, 14:39   #74
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

וואי, אתה קשה...
גם מצחיק, תאמין לי שאני מכיר את הפעילות של ההורמונים בגוף, לא על ידי מחקרים כמו שאתה אומר, גם על ידי ספרות מקצועית באנגלית, באתרי רפואה ואוניברסיטאות רפואיות מכל העולם שמפרסמות את החומר הנלמד באתרים שלהם, בספרים, גם מצגות למיניהן, ואת כל החומר של הקורס מדריכים כבר קראתי.
חלאס כבר לנסות להוציא אותי קטן, זה לא המטרה כאן..., גם לא מי צודק ומי טועה, אלא מה נכון.
בגדול אנו מסכימים שההבדלים הם לא שמיים וארץ, לא ניתן לראות התקדמות מהירה אצל מתאמן ולשייך אותה לתזונה במהלך האימון.
אתה עדיין מנסה למצוא כל מיני דברים שלא קשורים. למה לעזאזל לרשום כאן את ההסבר על כל משפחת ההורמונים הקוטיקוסטרואידים?...
מה הקשר שאנשים בעלי דלקות גידים ושרירים מקבלים טיפול סטרואידי ע"י קורטיזול?..., הוא נוגד דלקות.
אתה אומר לי שאני חייב ללמוד על הורמונים?, אני מכיר את הספר הזה (גולן שלח לי אותו ממזמן), זה ספר על חומרים וכל מה שמסביב. לא כלכך התחום שמעניין אותי.
בכלליות, אני לומד דברים הרבה יותר לעומק ממה שאתה חושב, וכמובן שיותר לעומק מהנלמד בקורס מדריכים (שגם אני מתכנן לעתיד הקרוב).
ואתה חייב להפסיק לומר שאתה מייצג עמדה של תזונאים קליניים, זה פשוט לא נכון, עמדתם תשמע כאשר יוצגו בפניהם כל העובדות. עומרי, אתה חייב קצת יותר לפתוח את הראש, לא לקבל כל דבר כחוק ברזל רק מפני שהוא יוצא מפה של מישהוא עם תואר. תראה את ראש הממשלה, הביאו לו את כל המומחים בארץ שנתנו לו תרופות דילול לדם, שבעצם גרמו לכל הסיבוכים בניתוחים.

די, חבל... אנחנו סטינו מהדרך ממזמן, אני יכול להסביר עכשיו את כל הpathway של אינסולין בעשרה עמודים, אך זה לא יוביל לשום מקום.
אתה יודע מה, אם אני אעבור את הקורס בעתיד אני אשאל את להב...
שיהיה לך שבת שלום,

גל.

ישן 08-01-06, 02:27   #75
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

גל בניגוד למה שאתה חושב אני לא מנסה להציג אותך כאיזה דפוק או להראות שאתה טועה
את ההסברים שנתתי לך לקורטיזול זה כי שאלת אם יש סימוכין לקטע קישור הראשון שנתתי באנגלית וגם בשביל שתדע למה אנחנו צרכים שההורמון הזה בכלל יופרש בזמן מאמץ אינטסיבי, להזכיר לך שכל השיחה התחילה מהנושא שאני אמרתי שהגוף בזמן אימון אינטסיבי לא יבנה שום שריר ואתה טענת להפך,הרי כל האינסולין שרצית לדחוף בזמן האימון הוא בדיוק בשביל זה נכון? כי אתה רוצה להעיף את הקורטיזול קיבינימט אבל אתה שוכח שהגוף הוא מכונה חכמה ויש לו סיבות ללמה הוא מפריש קורטיזול וזה מה שנתתי לך לקרוא לגבי קורטיזול והנגזרת שלו הרפואית שאיתה מטפלים בדלקות בשרירים.
קצת עברנו פה 3 נושאים שונים בימים האחורנים אבל אני חושב שחברי הפורום יהיה להם חומר קריאה מעניין למרות שבטח לא יותר מכמה ממש יבינו או קראו את כל מה שרשום פה.
בקשר לזה שאני אפסיק להגיד שאני לומד את כל המידע שאני כותב מתזונאים אז מה אני אגיד לך ? זה האמת.. בשביל זה בן אדם הולך ללמוד מאנשי מקצוע לא? אני לא חושב שאני הבן אדם הכי חכם בעולם אני בטוח שאני יכול ללמוד מכל מרצה שונה דברים שבחיים לא ידעתי וזה נכון,אני בא לכל שיעור וכל הרצאה עם ראש פתוח.
בכל מקרה אין לי מה להוסיף יותר אני חושב ששפכנו פה חומר של שנה.
ישן 08-01-06, 07:26   #76
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

אחי,
אני יודע שאתה לומד מתזונאים, אני גם רואה שאתה רוחש הרבה ידע בזמן האחרון.
אני רשמתי "להפסיק לומר שאתה מייצג עמדה של תזונאים קליניים", יש הבדל... בכל מקרה, הכי חשוב שזה עם ראש פתוח שמסוגל גם לעמוד על שלו ולהתווכח, או להציג עמדות ודברים שונים לאותם תזונאים.
אל תשכח, אתה לא סתם איזה כוסון שסיים צבא ורוצה להיות מדריך כדי להשיג כוסיות (בכוונה ההקצנה), אתה "קצת" שונה בטח מאנשים אחרים בקורס.

בינתיים, נעצור את הדיונים הללו.
למי שיש חומר, או דעות רציניות לתרום כאן, שיעשה זאת. שכל אחד עכשיו יפעל לפי שיקול דעתו, מה נוח\לא נוח וכו'....

גל.

ישן 08-02-06, 18:57   #77
avi242
חבר מתחיל

sbb2 שלום יש לי שאלה אני מתאמן כבר כחצי שנה אני עובד בעיקר על חיטוב והרבה אירוביX4 פעמים בשבוע +- .
אני מועוניין להתחיל בתוסף חלבון כי אני לא מצליח לצרוח מספיק חלבון ביום השאלה שלי באיזה סוג תוסף חלבון אני צריח להשתמש לחיטוב על מנת לא לערוס את השרירים ויש לי גם בעייה של חילוף חומרים איטי .
{אני לא רוצה לעלות במסה אלה לחטב אבל ברור מעליו שאני יעלה במסה כי שריר כבד יותר} sbb4
תודה
avi242 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-02-06, 19:04   #78
MaorLv5
חבר פעיל

הסמל האישי שלMaorLv5

כללי:: מאוריקו
עוסק ב:: מאמן חדר כושר / מאמן אישי
חדר כושר: צה׳׳ל

שייק אחרי אימון 4 פעמים בשבוע.

מאור לוינשטיין - מאמן כושר ובריאות מקצועי
MaorLv5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-06, 22:11   #79
avi242
חבר מתחיל

איזה סוג של שייק חלבון איך אני יודע מה להאתים לי?..... sbb15
avi242 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-06, 22:30   #80
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

גבר, אתה לא אמור לשאול את השאלות האלה כאן.

קודם כל, תקרא מאמרים באתר, אחר כך תעבור על האשכולות השונים "בתזונה ותוספים" ואם לא הבנת משהו, אז תפתח אשכול נפרד עם השאלות שלך.