ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-08-09, 17:46   #21
DrGYM
חבר פעיל

הסמל האישי שלDrGYM

רגע, מייקל לואיס גם יתחרה שם?

צ"י לתקוף:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
אחי... העבר אינו נחשב הוא לא קיים יותר ..
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
Linkin park נחשב מטאליקה? אם כן אז failt
DrGYM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 17:47   #22
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי drgym צפה בהודעה
רגע, מייקל לואיס גם יתחרה שם?
הוא ישר מקבל את התואר אלוף האלופים
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:04   #23
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
נו באמת.
זה לא יקרה בחיים.
פוסט מיותר לגמרי.
עד שלא יהיה פה פורום בשם "פנטזיות מנותקות מהמציאות", אין מקום לפוסט כזה.
איזה 50 אלף שקל, מי יביא לך 50 אלף שקל? מי בכלל ירים את זה.
נסה להיות ריאלי ותפנים שאנחנו שוליים שבשוליים.
לפעמים זה טוב ולפעמים זה רע - אבל תמיד זו המציאות.
בנאדם פה לקח סגן מר עולם, והייתי צריך לאיים על עיתונאים כדי שיראיינו אותו אז אתה רוצה חסויות במאה עשרים אלף שקל? מתוך כל מאות הגולשים הפעילים בפורום הזה, אתה לא תספור אפילו עשרה שיטריחו את עצמם לאחת משתי התחרויות בשבוע הקרוב, אז תעשה לי טובה.

מילה אישית אחרונה לגמרי לפותח הפוסט, לא רוצה להתחיל פה ויכוח, כבר אמרתי את עמדתי על ויכוחים מיותרים ברשת, אבל מסר חשוב שברצוני להעביר לך ולא מצאתי דרך אחרת.
עשה לי טובה גדולה, חסוך ממני אי נעימות, וביום שבת אל תפנה אלי בבקשה.
לא שלום ולא להתראות. שום כלום.
באמת לא מתוך משהו רע, פשוט אל.
אם אתה מכבד אותי, אז כבד את הבקשה הזאת שלי.
אגב אם במילא התכוונת לא לפנות, דבר שאני מייחל לו, אנא ראה הודעה זאת כמבוטלת.
מאחל לך מכל הלב רק בריאות.

איזה זיכרון קצר יש לך ממש קצר אולי כדאי שנרענן לך אותו ?
אין לך שום דרך ליצור איתי קשר ? יש לך רק את הנייד הפרטי שלי , הנייד של העבודה , ואת הטלפון בבית . אתה רוצה לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ בבקשה אין בעיה .

אביב עומר המכנה את עצמו ניגרי ענק שהדבר הענקי היחידי אצלו זה הלשון .

אתה כפוי טובה שקרן וסכסכן ושתיינו יודעים זאת טוב מאוד .
הספקת לשכוח אך לקחתי אותך מתל אביב אליי הבייתה לאכול צוהוריים,
הספקת לשכוח שהסעתי אותך לגיל ,
הספקת לשכוח את כל החולצות פיטבול ג"יים שהבאתי לך במתנה , את היומן אימונים ,
קישרתי אותך לאנשים חשובים שלא היה לך כל אפשרות ליצור איתם קשר ,
דאגתי שיעשו לך מחירים טובים ,
נלחמתי ממש עם הבעלים של העיתון dxl להכניס תמונה שלך למגזין למרות שהוא לא רצה בכלל ,
עשיתי עלייך כרטיס ביקור מחמיא במיוחד ,
באתי לבקר אותך כשהייתה חולה ,
ידעת שיש לי קשרים עם יבואנים על תוספי מזון ורצית לעקוף את גיל במחירים ואמרתי לך שאני לא עוקף את גיל .

מה כואב לך ? שיש לי כישרון כתיבה טוב יותר משלך ? שהמדור שלי כרטיס ביקור נהפך לעיתון ?
שאני נותן פתחון פה ובמה ומנסה בכל דרך לקדם את הענף שלנו ?
שסירבת להצטלם איתי בבית מלון כי פחדת שאני אצא גדול יותר ממך בתמונות ?

חבל מאוד שיש כאן אנשים שמאמינים לשקרים שלך ולא מבררים איתי את כל הסיפורים שאתה ממציא עליי . מעולם לא פגעתי או לכלכתי כאן על איש אם יש משהו שאני חושב על אותו אדם אני יגיד לו את זה בפנים ולא אלך כמו זקנה ויילכלך מאחורי הגב . אני מכבד ומעריך כאן את כולם מי ששמע שאמרתי עליו משהו רע שיגיד לי את זה ביום שבת הקרוב .

גלעד ,
אני מעולם לא אמרתי מילה אחת רעה עלייך , עשיתי עלייך כרטיס ביקור מחמיא וארוך , שעלה לי אישית אחר כך ביוקר .

מי שרוצה לדבר איתי שיקח את הנייד שלי מגיל .
אני כאן ואני אשאר כאן לתמיד על אפם וחמתם של אלו שסתם שונאים אותי וכל הודעה שאני כותב עושה להם סתם רע על הלב .

נכון אני מודה אני שמן יש לי לפחות 30 אחוז שומן אז מה ?
נכון לא התאמנתי כבר שנה כמעט בחדר כושר אז מה כשאני יעלה על הבמה או יעלה תמונות תשפטו אותי חופשי . מה כואב לך שיש לי מנוי חינם בפרייד ? שאני מקבל חופשי תוספי מזון מהם? מי שעולה על הבמה , מי שמעלה תמונות לאתר שלא יתפלא לקבל ביקורת חלקם טובות חלקם פחות טובות אז מה ? קשה לכם להתמודד עם ביקורת ? אל תעלו תמונות .

זאת הסיבה שהספורט הזה לא מתקדם לשום מקום במקום לעזור אחד לשני , במקום לשתף ולקדם ולפרגן אחד לשני אנחנו מתעסקים בלסכסך וללכלך אחד על השני למה ריבונו של עולם למה ?

אביב ,
כשאתה תראה אותי לא רק שאני לא רוצה שתתקרב אליי תשפיל את המבט והעיינים שלך לריצפה מבושה וחוסר כבוד ואם לא לאחרים אז בושה מעצמך .

מנהלים בבקשה לא למחוק את ההודעה הזאת .

ובקשר לנושא שבו פתחתי עליו את כל הרעיון הוא אכן בר ביצוע והוא רוקם עור וגידים זה לא פנטזייה .
שיהיה שבת שלום לכולם , גם לשקרנים ולאגואיסטים .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:06   #24
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

טל יש מצב אתה עושה לי ג'סטה(מחיר טוב) על תוספים?
אמא שלי חברה של ענבל(אשתו של יוסי)
:p
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:08   #25
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielml צפה בהודעה
טל יש מצב אתה עושה לי ג'סטה(מחיר טוב) על תוספים?
אמא שלי חברה של ענבל(אשתו של יוסי)
:p
מצטער הכל אך ורק דרך גיל בלבד .
ישן 21-08-09, 18:11   #26
jfolk
חבר פעיל

עוסק ב:: תלמיד תיכון

יואב טל אחי יש מצב אתה מסדר לי אימון ניסון בפרייד
jfolk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:37   #27
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

שלום חברים יקרים.
קודם כל אני משאיר את כל הפוסטים כאן לא-מחוקים.
אינני יודע מה החתולים השחורים שעברו בין האנשים כאן (אני אפילו לא יודע למה גלעד לא כותב בפורום בד"כ), והאמתי שאני מנסה להמנע מזה. מבחינתי כולם מכובדים וכולם תורמים לספורט במידה זו אחרת והלוואי שהיתה התנהגות יותר מפרגנת כאן בארץ.

לגבי הרעיון,
יואב היקר ... בכמה תחרויות היית בארץ? עשרות, אני משער. בכל תחרות שאני הייתי תמיד נפגשנו, ויש לך עוד רקורד בתקופה שהייתי בחיתולים. כמה אנשים ראית, במקסימום של המקסימום, שמתעניינים בספורט? שנה שעברה בנאבא היו אולי אלף איש, וגם זו הערכה אופטימית, ולמיטב ידיעתי זו התחרות הגדולה שנערכה מבחינת קהל.
האם אתה חושב שיש צידוק כלכלי מצד מישהו להרים תחרויות בסדרי גודל כאלו כאשר כל הקהל בארץ לתחרות אחת "משוגעת" כזו תהיה 2000 איש בהערכה אופטימית?
האם יש צידוק מצד היבואנים הבודדים שמייבאים לארץ לשלם דמי ספונסר? כולם מכירים אותם, בייחוד הקהל שהולך לתחרויות פיתוח גוף. גם אם הם יחליטו להשקיע בפרסום, לא עדיף להם לפנות לקהל "הרגיל" של אנשי חד"כ, אלו שלא חשופים אליהם בד"כ?

באדיבילדינג הוא באמת אחד מענפי הספורט הזניחים בארץ. נכון, יש המון מתאמנים בארץ, אבל מעט מאד באדיבילדרים. נפגשתי עם עשרות רבות של אנשים מגודלים ממני שנראים כאילו הם משקיעים הרבה מאד מזמנם בחדר כושר, מאמנים ותיקים וכו', וכולם הרימו גבה שבכלל הזכרתי את הספורט הזה של באדיבילדינג. לא מעט מהם יכלו להתמודד ראש בראש עם כל מתחרה בארץ והם בחרו שלא. וכאן אני מדבר עוד על מאמנים ומתאמנים של שנים...

אי לכך ובהתאם לזאת, כמו שאומרים, לדעתי לא נראית התפתחות אמיתית באופק. יש תותחים שמחליטים ללכת נגד כל הסיכויים ולסחוב "עליהם" את כל המימון והם הטופ של הטופ בארץ, אם הם אי פעם יחליטו שהם בנויים לספורט הזה באמת הם צריכים לעזוב את הארץ. יש פה קצת סיפור של ביצה ותרנוגלת, כי הם יצאו מהארץ לחפש ספונסר, ויתמדדו עם עשרות ומאות רבות של אנשים ברמה דומה.

ולשאלה הקונקרטית - אני עוד לא ראיתי בעיניים משהו שמזכיר את מקס שמעיה guest posing בשנת 2005, שמעתי שדודי ששון ושי הררי היו בסקאלה דומה ומעולם לא זכיתי לראות אותם על במה. חוץ מזה ליאור גולדשטיין נראה מעולה באותה שנה (או שזה היה שנה אחרי זה?) וכמובן סטס שנראה אדיר בשנה שעברה ולפי התמונות הוא צבר מאז עוד המון.
אז מקס, סטס ואחריו ליאור? משהו כזה
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 18:47   #28
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jfolk צפה בהודעה
יואב טל אחי יש מצב אתה מסדר לי אימון ניסון בפרייד
בטח אחי בכיף ,
יתרה מכך כרטיסייה עם חמש כניסות ללא התחייבות .(רציני) צור עימי קשר בפרטי או במייל
yoav-tal@bezeqint.net

אלון המלך,
אני מאוד אשמח לפגוש אותך מחר ולשוחח עימך יש לנו הרבה מה להשלים
ישן 21-08-09, 20:16   #29
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

נכון לא התאמנתי כבר שנה כמעט בחדר כושר אז מה כשאני יעלה על הבמה או יעלה תמונות תשפטו אותי חופשי . מה כואב לך שיש לי מנוי חינם בפרייד ? שאני מקבל חופשי תוספי מזון מהם? מי שעולה על הבמה , מי שמעלה תמונות לאתר שלא יתפלא לקבל ביקורת חלקם טובות חלקם פחות טובות אז מה ? קשה לכם להתמודד עם ביקורת ? אל תעלו תמונות .

אם אתה מתכוון פה אליי אז שים לב אתה מהלך על חבל מאוד דק....במקום לעודד אנשים להעלות תמונות אתה עושה ההפך? אגב אפה הספוילר שהבטחת על"מתחרים שיפתיעו בשני האגודים"?
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 20:19   #30
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה

אם אתה מתכוון פה אליי אז שים לב אתה מהלך על חבל מאוד דק....במקום לעודד אנשים להעלות תמונות אתה עושה ההפך? אגב אפה הספוילר שהבטחת על"מתחרים שיפתיעו בשני האגודים"?
הוא דיבר לניגרי ענק..

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 20:39   #31
jfolk
חבר פעיל

עוסק ב:: תלמיד תיכון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב צפה בהודעה
בטח אחי בכיף ,
יתרה מכך כרטיסייה עם חמש כניסות ללא התחייבות .(רציני) צור עימי קשר בפרטי או במייל
yoav-tal@bezeqint.net

אלון המלך,
תודה אחי
שלחתי לך הודעה במייל
jfolk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 20:55   #32
danino
חבר פעיל

יואב אני ממש לא מבין למה אתה ועומר אביב מנהלים את הריבים שלכם כאן על גביי הפורום שתיכם אנשים מבוגרים וחבל על כל ההשמצות שאתם מפזרים פה ...
danino מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 21:15   #33
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danino צפה בהודעה
יואב אני ממש לא מבין למה אתה ועומר אביב מנהלים את הריבים שלכם כאן על גביי הפורום שתיכם אנשים מבוגרים וחבל על כל ההשמצות שאתם מפזרים פה ...
אני חייב לציין שאין לי מושג למה תוקפים את יואב טל... גם אם זה באמת מגיע לו הרי בנושאים האחרונים לא ראיתי אותו פותח פה על מישהו או עושה משהו לא בסדר.
ישן 21-08-09, 21:57   #34
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
אין לך שום דרך ליצור איתי קשר ? יש לך רק את הנייד הפרטי שלי , הנייד של העבודה , ואת הטלפון בבית . אתה רוצה לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ בבקשה אין בעיה .

גלעד ,
אני מעולם לא אמרתי מילה אחת רעה עלייך , עשיתי עלייך כרטיס ביקור מחמיא וארוך , שעלה לי אישית אחר כך ביוקר .

.
אבל משום מה...תמיד הייתה לך דרך מטומטמת להשמיץ את האנשים שאני מעריך עוד מהימים של מר ישראל 2006 שעקצתה את עומר לנדאו כל הזמן ובסוף הוא נתן לך לאכול את הכובע ועכשיו אתה מחפש להרצות להאשם כאילו אתה מבין משהו או עברתה שמינית ממה שהוא עבר,ויומיים לפני התחרות אתה מתחיל לכתוב לו הרצאות מה הוא צריך לעשות ומה הוא היה צריך לעשות השנה כאילו אתה עשיתה משהו בספורט,קצת טאקט טלטלון שכמוך...לא אומרים כאלו דברים לבן אדם שעולה לבמה עוד כמה שעות או במילים אחרות?שתיקה שווה זהב...למרות שלפי דעתי אכלתה את כל מטבעות השוקולד העטופים מזהב ובכל זאת החלטתה לפתוח את הפה ולזמר...
גם אני לא אשכח במר ישראל 2006 כמה שירדתה על ליאור מרמלשטיין בפורום על הצבע שהוא בחר לעלות איתו לבמה תשמע יואב...אתה לא שון ריי וזה לא md מאילה אם הייתה ספורטאי פה בארץ בטופ כמו המתחרים הטובים שכותבים פה בפורום או שקוראים בו..אז זה היה משהו אחר והיה אפשר לקבל ביקורת מימך בכבוד ובשיכול דעת.
אבל בחיאט...עשה משהו ואז תיתן ביקורת גם אם אתה צודק או לא זה מעצבן..לחשוב שאתה בן אדם שבקושי מתאמן כותב וכותב הרים של שטויות.

חחחחחחחחחחח טוב דיי אין לי כוח אליך תהיה בריא ויאלה מספיק אם המריבות

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 21-08-09 בשעה 22:02.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 22:10   #35
noni
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלnoni

כללי:: בת ים
עוסק ב:: אבטחת מועדונים/ברים
חדר כושר: MY HOME GYM
שלח הודעה דרך MSN אל noni
ברירת מחדל חתיכת רעיון :)

יצא לי לחשוב על זה כמה פעמים סתם בתור השוואה מי הכי טוב לאורך השנים אבל עם כבר אז תיזרוק למישוואה גם את אלי האנה.. בכול אופן חלק גדול מהשמות שנתת כבר מעבר לשיא התחרותי שלהם ככה שעם כול הרצון הטוב זה לא ממש יכול לצאת לפועל (תביא גם את בועז בן משה אם כבר אבל אם ככה, אם במיקרה זה יקרה.. אז להלן תוצאות הגמר

1. אלי האנה
2. מקסים שמעעיה
3.ליאור גולדשטיין

אגב יואב אתה מגיע יום שבת להדר יוסף ? מעניין יהיה ליראות אותך ולהחליף כמה מילים...

שבת שלום
ישן 21-08-09, 22:21   #36
amir717
חבר פעיל

כללי:: אמיר
עוסק ב:: לימודים בתיכון
חדר כושר: עוזיאל

ציטוט:
בטח אחי בכיף ,
yoav-tal@bezeqint.net

אלון המלך,
אתה יכול לסדר לי גם בבקשה
amir717 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-09, 22:24   #37
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

Thumbs up

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noni צפה בהודעה
יצא לי לחשוב על זה כמה פעמים סתם בתור השוואה מי הכי טוב לאורך השנים אבל עם כבר אז תיזרוק למישוואה גם את אלי האנה.. בכול אופן חלק גדול מהשמות שנתת כבר מעבר לשיא התחרותי שלהם ככה שעם כול הרצון הטוב זה לא ממש יכול לצאת לפועל (תביא גם את בועז בן משה אם כבר אבל אם ככה, אם במיקרה זה יקרה.. אז להלן תוצאות הגמר

1. אלי האנה
2. מקסים שמעעיה
3.ליאור גולדשטיין

אגב יואב אתה מגיע יום שבת להדר יוסף ? מעניין יהיה ליראות אותך ולהחליף כמה מילים...

שבת שלום
אח יקר ,
איזה כיף לקרוא ממך הודעות שלמה המלך .
בטח שאני בא כמו כל שנה אני לא מפספס , גם מאוד יהיה לך קל לזהות אותי .
בחור שמן עם קרחת ואני אלבש חולצת טי שירט שוחרה שכתוב מקדימה בצהוב ifbb ומאחורה באנגלית בצהוב מר אולימפייה . אני מאוד מאוד אשמח לראות אותך גבר

אני מסכים לחלוטין עם הדירוג שלך .שיהיה לך אחלה שבת שבעולם ניפגש בעוד מספר שעות .
ישן 21-08-09, 22:46   #38
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:

אביב עומר המכנה את עצמו ניגרי ענק שהדבר הענקי היחידי אצלו זה הלשון .

אתה כפוי טובה שקרן וסכסכן ושתיינו יודעים זאת טוב מאוד .
הספקת לשכוח אך לקחתי אותך מתל אביב אליי הבייתה לאכול צוהוריים,
הספקת לשכוח שהסעתי אותך לגיל ,
הספקת לשכוח את כל החולצות פיטבול ג"יים שהבאתי לך במתנה , את היומן אימונים ,
קישרתי אותך לאנשים חשובים שלא היה לך כל אפשרות ליצור איתם קשר ,
דאגתי שיעשו לך מחירים טובים ,
נלחמתי ממש עם הבעלים של העיתון dxl להכניס תמונה שלך למגזין למרות שהוא לא רצה בכלל ,
עשיתי עלייך כרטיס ביקור מחמיא במיוחד ,
באתי לבקר אותך כשהייתה חולה ,
ידעת שיש לי קשרים עם יבואנים על תוספי מזון ורצית לעקוף את גיל במחירים ואמרתי לך שאני לא עוקף את גיל .

מה כואב לך ? שיש לי כישרון כתיבה טוב יותר משלך ? שהמדור שלי כרטיס ביקור נהפך לעיתון ?
שאני נותן פתחון פה ובמה ומנסה בכל דרך לקדם את הענף שלנו ?
שסירבת להצטלם איתי בבית מלון כי פחדת שאני אצא גדול יותר ממך בתמונות ?

חבל מאוד שיש כאן אנשים שמאמינים לשקרים שלך ולא מבררים איתי את כל הסיפורים שאתה ממציא עליי . מעולם לא פגעתי או לכלכתי כאן על איש אם יש משהו שאני חושב על אותו אדם אני יגיד לו את זה בפנים ולא אלך כמו זקנה ויילכלך מאחורי הגב . אני מכבד ומעריך כאן את כולם מי ששמע שאמרתי עליו משהו רע שיגיד לי את זה ביום שבת הקרוב .

גלעד ,

מי שרוצה לדבר איתי שיקח את הנייד שלי מגיל .
אני כאן ואני אשאר כאן לתמיד על אפם וחמתם של אלו שסתם שונאים אותי וכל הודעה שאני כותב עושה להם סתם רע על הלב .

זאת הסיבה שהספורט הזה לא מתקדם לשום מקום במקום לעזור אחד לשני , במקום לשתף ולקדם ולפרגן אחד לשני אנחנו מתעסקים בלסכסך וללכלך אחד על השני למה ריבונו של עולם למה ?

אביב ,
כשאתה תראה אותי לא רק שאני לא רוצה שתתקרב אליי תשפיל את המבט והעיינים שלך לריצפה מבושה וחוסר כבוד ואם לא לאחרים אז בושה מעצמך .

מנהלים בבקשה לא למחוק את ההודעה הזאת .

ובקשר לנושא שבו פתחתי עליו את כל הרעיון הוא אכן בר ביצוע והוא רוקם עור וגידים זה לא פנטזייה .
שיהיה שבת שלום לכולם , גם לשקרנים ולאגואיסטים .

אני לא יורד לרמה הזאת, למרות ש 99 אחוז מההודעה שלך כאן היא קשקוש מקושקש.
רק שים לב שלא לכלכתי עליך ולא הפצתי עליך שקרים כהגדרתך, בשום מקרה - רק כתבתי שאני מבקש שלא תדבר איתי, עשיתי את זה בצורה מכובדת ומנומסת.
לגבי הדברים האחרים שכתבת, כדי לא להביך אותך עדיף אפילו לא אגיב עליהם.
ואם אתה לא מבין עדיין באיזה קטע מסריח ודבילי אתה אכזבת אותי, אז זו באמת בעיה שלך.
אם עוד לא הבנת למה התנהגותך מעוררת סלידה אצל לא מעט אנשים בקהילה הזאת, אז גם כאן זה לא יהיה תפקידי להסביר לך.
בכל אופן, מאחל לך רק טוב בחיים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 21-08-09 בשעה 22:54.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-09, 04:44   #39
Mutant
חבר פעיל

חדר כושר: אקסטרה ג'ימ
שלח הודעה דרך ICQ אל Mutant

מה זה פה פורום המעריצות של רוני סופרסטאר
הוא אמר עליו זה אמר עליו הם אמרו עלינו (ועכשיו יאמרו עלי)

Mutant מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-09, 05:24   #40
nirbj
חבר פעיל

עם דבר אחד אני מסכים :

ריבים לעולם לא יקדמו את הענף.

ממש חבל.
nirbj מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה