ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-07-07, 19:11   #61
SuzukiR
חבר פעיל

אנטון כבר נימאס שכל דבר אתה מתרץ בילדות שלך וואלה גם לי הייתה חרא של ילדות גם לי אין עכשיו בקושי חברים גם לי יש חיים חרא עכשיו אז מה אני בא לאיזה פורום וירטואלי ושופך א הלב שלי לפני שאנשים שאני לא מכיר ?!?!

אני כל נושא בוכה ובוכה ואומר אם הייתם אתם חווים את זה לא הייתם מדברים ככה לא אני לא

אני לא מתרץ את זה בכל דבר

די בנאדם תילמד לקבל אחריות כבר תיצע מהבועה שלך כבר לא רק לך היו חיים חרא
ויש כאלה שיש להם חייםע דיין פי כמה כמה חרא משלך תגיד תודה על מה שיש לך
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:13   #62
007
אזהרה מס' 1 - שימוש בשפה בוטה

למה כולם פה אומרים שהחרדים או הדתיים לא מנסים להחזיר בתשובה אנשים?!?!
הם כן מנסים ובחוזקה!
וזה ביכלל לא דבר רע זה דב טוב מאוד. הם רק מנסים לעזור לאנשים .
אדם שלא מאמין בכלום זה מראה על חולשה וכ"ו , אם תתחילו להאמין תראו כמה שהחיים שלכם נראים אחרת.
ולא כל מה שתבקשו יתגשם. אבל אני בתור אחד שביקשתי הרבה דברים וקיבלתי חלק לא קטן מהם.
007 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:14   #63
007
אזהרה מס' 1 - שימוש בשפה בוטה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SuzukiR
אנטון כבר נימאס שכל דבר אתה מתרץ בילדות שלך וואלה גם לי הייתה חרא של ילדות גם לי אין עכשיו בקושי חברים גם לי יש חיים חרא עכשיו אז מה אני בא לאיזה פורום וירטואלי ושופך א הלב שלי לפני שאנשים שאני לא מכיר ?!?!

אני כל נושא בוכה ובוכה ואומר אם הייתם אתם חווים את זה לא הייתם מדברים ככה לא אני לא

מחזק כל כך!
007 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:15   #64
SuzukiR
חבר פעיל

פאניק אני מבין אותך בקשר לחבר שלך גם אני אישית מכיר כמה מטומתמים שמנסים להחזיר כל אחד בתשובה אבל תישאל כל אחד שמבין בדת היהודית כל רב גדול ותיראה שהיהדות לעומת דתות אחרות לא מטיפה לאנשים להפוך ליהודים בגלל זה אנחנו כל כך קצת לא יוצאת לגיאהד או למשא צלבנות כדי להפוך את העולם ליהודים כמו שנוצרים עשו ועדיין עושים בדרכים אחרות וכמו שהאיסלם עושה

עכשיו בקשר לחבדנקים

בתור אחד פאניק שמאוד יודע אי פועלים המיסיונרים זה הבדל שמיים וארץ באמת אחי אני מסכים איתך בדבר אחד שיש שתי זרמים ביהדות ששמה זה כבר שטיפת מוח

אבל לא ברמה של המיסיונרים
תאמין לי אחי זה עולם לגמרי שונה
ישן 02-07-07, 19:17   #65
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 007
למה כולם פה אומרים שהחרדים או הדתיים לא מנסים להחזיר בתשובה אנשים?!?!
הם כן מנסים ובחוזקה!
וזה ביכלל לא דבר רע זה דב טוב מאוד. הם רק מנסים לעזור לאנשים .
אדם שלא מאמין בכלום זה מראה על חולשה וכ"ו , אם תתחילו להאמין תראו כמה שהחיים שלכם נראים אחרת.
ולא כל מה שתבקשו יתגשם. אבל אני בתור אחד שביקשתי הרבה דברים וקיבלתי חלק לא קטן מהם.

שוב טעות אחי הם לא מנסים להחזיר בתשובה הם רוצים להראות לאנשים שטוב ככה ועדיף ככה לחיות זה מצווה להחזיר אנשים בתשובה
זה חטא לכפות על אנשים לחזור בתשובה

רב גדול בחיים לא יטיף למישהו כמה היהדות היא טובה הוא רק יגיד לו למה הוא אוהב כל כך את הדת וכו כו
וא ם אותו אחד יחזור בתשובה וואלה גם הוא עשה מצווה וגם זה שגרם לו בסיפרו הרוויח מצווה מאוד גדולה
ישן 02-07-07, 19:24   #66
מתן18
חבר פעיל

אנטון,אתה ילד ממורמר עם תסביכים,שונא את הילדות שלך,שונא את המדינה,שונא את הסביבה,מה הפלא שאתה שונא את הדת היהודית,מה הפלא שאתה משנא אנשים עלייך.

פינק,אתה בכלל משהו מיוחד.."אני יאמין באלוקים שאני יראה אותו" חחח מזכיר לי את הוויכוח שלי עם החבר הרוסי שהיה לי..חח רק שהיינו בני חמש וזה התרוץ שהוא הביא לי,בגלל שהוא לא רואה את ה' הוא לא מאמין בו.
לפחות אחרי כל הנסיונות שלך לבסס את התדמית שלך בפורום כאיזה אינטלקטואל נשגב,כדי שגם תגיב בהתאם בוויכוחים.

זה לא אתם שלא מאמינים באלוקים,זה הוא שלא מאמין בכם.

לדעתי,גם לאתאיסט הכי פוץ שיש,המשפט הזה מעביר מסר חריף מאוד.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:26   #67
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:

כ"כ צודק,לכולם היו ויש עדיין חיים חרא,כולנו שקועים בצרות ובדידות,רק שאנחנו לא עושים פרצוף של מר רגזני וכועסים על כל העולם.
כל הכבוד אחי שיחקת אותה,מוניטין.
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:33   #68
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

תגידו???מה נפלתם עליהם,הם בסך הכול מביעים את דעתם כאוות רצונם והם לא צריכים לעשות לאף אחד דין וחשבון,למרות שהן בטלים בשישים בדעותיהם,אבל מן הראוי לשמוע אותם..ואגב אורחא:
בשביל מה יש את הפורום לא זוכרים??.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:34   #69
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

אנטון גם אני הייתי כמוך,ולא שעכשיו אני דתי או משהו,אבל הייתי אנטי לגמרי אמרתי זין נו מה זה השטויות האלו כולה כמה ספרים מפגרים אבל אם תקדיש כמה דקות ותקרא את החוקים תראה שיש הגיון רב במה שנכתב לפני אלפי שנים!למשל "נטילת ידיים"מצד אחד נראה לך מנהג דתי,אבל זה מה שאולי שימר את חייהם ובריאותם של היהודים כי אלו חוקי נקיון שלאחר שנים רבות גילו שהם חשובים או למשל התפללות בקבוצות "מניין" של עשרה, מה ששמר על היהודים שיחיו בקבוצות אחד עם השני וכך לא התבוללו יותר מדי ונעלמו,איך אתה מסביר שרק היהדות נשארה?אתה חייב לקרוא מעט בכמה ספרים זה אולי לדעתך מטופש אבל ממש מעניין איך כתבו דברים כאלו חכמים שמתייחסים אפילו לימים של עכשיו ובכלל,יש המון צפנים ודברים מעניינים בתנ"ך זה לא סתם סיפור דבילי כמו סיפורי מוחמד וישו,אתה חייב לקרוא ולהבין לפני שאתה שולל כל דבר מראש.
נקודה למחשבה

עריכה:נו סוזוקי אפילו טוב יותר,ואנטון דרך אגב היהדות בניגוד לדתות אחרות לא כופה על אנשים להיות יהודים היא רוצה להיות דת של מעט אנשים בגלל זה גיור הוא תהליך קשה מאד ולא להגיד איזה 5 פעמים משפט ערבי מטומטם והנה אתה מוסלמי...זה משהו אחר אתה אפילו לא מבין כי אתה שולל הכל מראש

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:36   #70
SuzukiR
חבר פעיל

מניין זה לא כמו היום מניין אז היה כל העיר היום זה רק 10
ישן 02-07-07, 19:41   #71
keen12
חבר פעיל

ציטוט:
שוב טעות אחי הם לא מנסים להחזיר בתשובה הם רוצים להראות לאנשים שטוב ככה ועדיף ככה לחיות זה מצווה להחזיר אנשים בתשובה
זה חטא לכפות על אנשים לחזור בתשובה

רב גדול בחיים לא יטיף למישהו כמה היהדות היא טובה הוא רק יגיד לו למה הוא אוהב כל כך את הדת וכו כו
וא ם אותו אחד יחזור בתשובה וואלה גם הוא עשה מצווה וגם זה שגרם לו בסיפרו הרוויח מצווה מאוד גדולה
אבל לדעת הנוצרים גם מה שהם עושים זה יעזור לבנאדם, אין שום הבדל בין הסתה לתשובה לדת היהודית או לדת הנוצרית.
תקרא קצת ותחכים, תתעניין ותראה כמה סמינרים כאלה יש של הסתה בתשובה, אני אישית נתקלתי ב3 מחב"תים(מחזירים בתשובה) לפחות בשנה האחרונה.
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 19:44   #72
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

אנטון זה הקטע,זה פסיכולוגי!אז אולי אין "אלוהים" זו לא יישות שנמצאת שם אי שם בעננים זה מופרך ומטומטם אבל הנה תחשוב על זה מזווית אחרת,הגאון שכתב את התורה (אולי אלוהים,אין לדעתs ואת התנ"ך עם כל ספרי החוקים היה כל כך גאון לדעת מה יהיה יעיל גם בימים האלו שבאותם ימים אפילו לא חשבו עליו כל מה שכתבתי מעל+ נניח לקרוא תפילות ולהניח תפילין מה ש"מחזק" אותך הוא מחזק פסיכולוגית זה לאנשים חלשים או בתקופות חלשות שצריכים להעזר ולסמוך על משהו אז הם מאמינים הרי כל האמונה פה היא לא במישהו,היא בעצמך,זו פסיכולוגיה אתה מאמין במשהו וזה מחזק אותך אבל זה בעצם אתה,וכל אחד הוא אלוהים אדם שעוזר לאדם אחר הוא בשבילו אלוהים כי המצב שהוא עזר לו הביא לו טוב כמו איזשהו "נס" וגם זה כתוב,הרי להיות טוב עוזר ועוד ,זו הייתה הכוונה בכתיבת הספרים זה ממש לא ספר מפגר של אנשים שמאמינים בשטויות תתחיל לקרוא שם מעט תבין הרבה מאד,זה מעניין. בלי שום קשר לאיזשהי דמות אלוהית שקיימת או לא.
דרך אגב כל המחזירים בתשובה עיוותו את התנ"ך בשביל ש"יבוא המשיח" הרי הוא לא באמת יבוא,הקטע של התנך היה שאם כל אדם יהיה טוב אחד לשניכאילו חזר בתשובה ז"א יתנהג כמו שכתוב להתנהג מבחינת הטוב בין אדם לחברו הכל יהיה טוב עם שלום ללא שחיטויות ומלחמות וזו הייתה הכוונה של הספר.זהו בעצם ה"משיח" ה"גאולה" הזאת...חכם

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 20:39   #73
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
מבטיחים כסף? יותר נכון מבקשים כסף. בשיטת המעשר שאתה נותן 10% ממה שיש לך. אני אנקום בהם מתישהו על כל הכסף שזרקנו לשם סתם.
הבני זונות האלה לפני אזה שנתיים הגיעו לנהריה חעסוף כסף,הסכירו מסעדה לערב וחפרו וזינו לאנשים תמוח,הלכתי לשם בכוונה לשמוע על מה הם מדברים אז בוא אני יספר בקצרה את מה שאמרו שם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אישה אחת מספרת : אני קוראים לי ככה וככה,גרה באמריקה,היו לי 7 ילדים !
4 בנות ו 3 בנים
(אני מספר בקצרה)
בת אחת נדרסה על ידי מסאית,הראו את זה בטלויזיה אי בכיתיייי אההההההה ואההההה אוההה
בת שניה נשרפה,לא נשאר ממנה כלום אההההההההה אהההההההה אווווווווווווווווווווווו
בת שלישית ורבעית מתו מסרטן אההההאההההההההה אההההההההההא הההההההההההה
בן אחד דקרו אותו אהההההההה והוא מת בדרך לבית חולים אהההההההה ואההההההההה
בן שני נפל מהגג אההההההההההההההההה אההההההההההההההההההההההה
בן שלישי מצאו אותו בבית מת אההההההההההההההההההה

אתם רואים אלוהים בחר ביייייייייייייייי זה סימנים מהשמיים אלוהים קורא לייייייייייי
תראו לי עוד בן אדם שזה קרה לוווווווווווווווווווו אלוהים בחר בייייייייייייייייי

(((וככה היא צעקה חצי שעה הבת *ונה ש*מוטה אמריקאית )))
אחרכח בעלה התחיל לזיין תמוח ואמר להרים ידיים למלה לכולם ולהמיד את כול הילדים לידו והוא ירפאה אותם ! וזה אשכרה היה מצחיק מה שהלך שמה !
אחריזה הדליקו מוזיקה התחילו לנגן רוק ושרו שירים """"""על אלוהים"""""""" וצעקו אלוהים קיים,הוא אוהההההההההההההב אותנו,הוא שומע אותנו וכו' וכו' ווכו' .........

אחרכח הם נתנו לשתות מים לכול האנשים מאיזה דלי זכוכית האנק ועל השולחנות היו כוסות פלסטיק,כול האנשים שתו את המים ! ומה אחרי כמזה זמן אני רולט רוב האנשים מסטולים (באמא שלי היתחרפנתי כמאט) חלק ישנו,חלק נראו מטים ! קיצר בסוף הבני זונות בקשו כסף,ואני קולט שאנשים שמים להם כסף,חלק 50 ש" חלק 100 וחלק 200 הישגעתי
לא יכולתי להיסתכל יותר,והלכתי משם !

ככה זה היה,סיפרתי בקצרה !
דרך אגב הזונות היו מאמריקה,נוצרים קטוליים מפגריייייייים,שלא קשורים לדעת ולנוצרות,סתם זונות שרוצים כסף .
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 21:39   #74
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

עוד משהו... איך אתם מסבירים שכתוב את מספר הכוכבים בתורה ?
לא הצופן התנכי
את מספר הכוכבים בתורה... משהו שרק המדע המודרני עם לווינים יכול לגלות
yonip מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 21:42   #75
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

המסיונרי היחידי שבאמת מזיז לי ,זה התנוחה המסיונרית עם חברה שלי
כל השאר ? יכולים לרקוד לי סטפס על האשך

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-07, 21:43   #76
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ואחרי האנקדוטה האנטומית המשעשעת הזאת
בואו נשתדל להימנע מדיונים בתיאולוגיה בפורום סבבה ?
זה רק יגרור מריבות מיותרות (לא שזה לא גרר עד עכשיו)
בואו נסכים שלא להסכים ,ואיש איש ילך לעשות סקוואטים בביתו .

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה