ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-11-06, 21:04   #1
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo
ברירת מחדל ביקורת \ חיפוש חדרי כושר

יאללה שכל אחד יביא ביקורת על המכונים שהוא התאמן בהם ואולי תמונות \ פרטים אם יש לכם זה יעזור הרבה לכמה אנשים בפורום שיחפשו בעתיד מכון וגם נחמד לקרוא

ככה תביאו מידע על המקום, צוות, מכשירים, אנשים, שמתאמנים איזה אולי סיפור מצחיק מה שבא לכם

אני ישים פה את כל המידע שאתם כתבתים שלא יצתרכו לחפש דרך הדיבורים שאולי יהיו פה:

בת-ים
קולוני ביץ'
נמצא בקצה של בן גוריון בטיילת במלון \ אכסנייה הזאת , בעצם בקצה של העיר ככה שדיי קשה להגיע , יש שמה גם בריכה טובה והמחיר ברצפה אבל נראה לי צריך להכיר שמה אנשים כדי לבוא להתאמן , המכון קטן מאוד והציוד נמצא בכמות מדוללת מאוד יחסית לשטח ככה שגם אין הרבה ציוד אין כלוב יש בנץ' חופשי אחד בלי זווית, סמיט עם דיי הרבה פלטות שמתאימות רק לו , קצת מאוד פלטות רגילות ורק 3 מוטות אין הרבה מידי פלטות לדברים החופשיים , יש רק זוג דאמבלים אחד לכל משקל בעלייות מתונות מאוד של 2.5 קילו מ2~ קילו עד 25~ יש כמה ידיות מתברגות ככה שאפשר להרכיב מה שאתה רוצה
יש למטה גם רצפה חופשית שאפשר לעשות שם מה שבא לך ויש שמה שק איגרוף תלוי
מבחינת מכשירים הכל שמה דיי ישן אבל רק פעם אחת ראיתי משהו מתקלקל, רוב המכשירים מתוחזקים מאאוד טוב ובזמן שקנו אותם כנראה בסוף שנות ה90 הם היו הטופ של הטופ נוח להתאמן איתם, יש גם כמה מכונות של לג פרס וכבלים מאוד טובים , ומקום לעשות בטן וכל זה
האווירה מעפנה , היא לא סופטקור מטרוסקסואלי כזאת אלא אתם מקבלים את העוינות של החדרי כושר הרציניים של תן להתאמן ושתוק בלי הרצינות...
ראיתי רק פעם אחת מישהו עושה חתירה עם מוט ודאדליפט , אסור לעשות סקווטים חופשי וגם אין איך לא מעירים לך על שום דבר , אבל גם אין שום מדריך ויש רק אחד שמשיח שמה ומדבר כל היום עם הדיירים וכן רק דיירים מתאמנים שמה בעיקר שהם רובם תיירים ...
מוזיקה דיי טובה אם אפשר לומר את זה ויש מתלחות גם דיי טובות , המקום דיי עמוס אגב , פתוח מ4 וחצי עד 10
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 70\100
body masters
נמצא באיזה פינה עם מדרגות שיורדות מתחת לבניין בהגנה 19 , המכון דיי בינוני-- בגודל שלו ולא כ"כ עמוס המקום פתוח מ4 עד 10 וביום שישי עד 4 מ10 בבוקר , עולה 220 שקל לחודש ויותר משתלם עם עושים לזמן ארוך . הצוות מורכב מבעל המכון שהוא אדם דיי מבוגר ועוד שאני אנשים שנראה לי שהם מאמנים אישיים שעובדים פה ששניהם ענקיים וחזקים מאוד.
שלושתם ורוב האנשים במכון הם רוסים\דוברי רוסית , רוב האנשים במכון מאוד גדולים לא רואים הרבה אנשים מעל גיל 20 שאין ספק לכך שהם מתאמנים כבר לא קצת זמן באות לשם דיי קצת בנות שעושות בעיקר בטן כל היום ומשקולות של חצי קילו... וכמה בני נוער שרובם דיי ממוצעים אין הרבה שחיפים או בני נוער רציניים... בדרך כלל מי שבא לעיר על זה שאתה בכלל מרים מוט עם משקל מהקרקע כמו ברוב המכונים הרגילים שצריך להתמודד עם זה כל סט וסט כא אותו בן אדם יקבל השתקה ממי שנמצא לידך ולא ממש מכבדים את האנשים האלה אבל יש כמה בעיקר מהסוג של הטחונים שמסדרים שיער ומתלבשים במיוחד למכון ( ואני לא מדבר על גופיות גולדס ג'ים)
רוב האנשים לא מעיפים אותך ממה שאתה עושה ונותנים לעבוד באמצע בלי לשאול בקיצור אווירה מאוד טובה , רצינות משולבת בחברותיות
המקום דיי עמוס במכשירים ופלטות יש (בעליות דיי חדות ) 3 סוגים של דאמבלים שמגיעים עד 48+ קילו אולי 50-60(האלה הגדולים נמצאים בפינה אחרת של המכותן שאני לא נמצא שמה הרבה ) ליד כל דבר שצרילך פלטות יש סטאק מכובד של באמפרים וכל מה דצריך ויש מיליון מוטות מסוגים שונים , יש כלוב כבלים דיי גרועים ומבחר דיי קטן של מכשירים לטובת עמדות משקולות חופשיים שיש הרבה יש רק 2 אופנועי כושר בכל המקום ושום מכשיר אירובי אחר גם חסרה רצפה חופשית להרים ממנה כי המקום עמוס בציוד אין מתלחות וכל העסק הזה ונכנסים ישר למכון אה ויש גם מלא דברים שלא תראו בארץ כמו KBELLS וכל זה עם מבחר גדול , כמו כן אפשר לקנות משמה כפפות וכל זה ואתה יכול לכקחת חגורות חופשי לאימון

\\\\\\\
\\\\\\\\\\\\\ 85\100

ירושליים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori_D
ירושלים - מתנ"ס גילה.

חדר כושר שכונתי ומאוד נוח לתושבי גילה, יש בו את כל הציוד שצריך להגיע לתוצאות מרשימות.
חיסרון: דאמבל הכי כבד 25 קילו, אבל זה יטופל אני מקווה.

לא מפוצץ בדר"כ אם כן רק אגף האירובי, אנשים מאוד נחמדים גם אם תפסו משהו שאתה צריך, לא יהיה להם בעיה לעשות איתך סט סט.

יש שם רק מאמן אחד שמבין משהו הוא 20 שנה בתחום והביא אנשים לתוצאות טובות.

חנייה בשפע
נווה אביבים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
מכון קאנטרי נווה אביבים / רחוב יהודה הנשיא - ת"א

בבעלותו של חזי מגן הבעלים של בני יהודה. מכון שהוא חלק מקאנטרי בינוני-קטן.
כמות ההליכונים מספקת והמראה הכללי של המכון טוב, אבל למתאמנים שמעוניינים במשקולות נטו צפויות בעיות ובעיקר בשעות עמוסות - ספה אחת של בנץ' פרס, סקוואט Rack אחד ויחיד, וסמית' משין שבד"כ לא משומנת במיוחד.
הדאמבלים מגיעים עד למשקל מאד נמוך 40 קילו בלבד, ולכל רציני בתחום זו פשוט בושה.
המדריכים נחמדים, רובם חסרי הבנה , אבל משתדלים לעזור כשניתן.
אין מקום לכל הברזל ד"א, אז תתכננו על סיוט אמיתי כשאתם הולכים למצוא דאמבל, כי הוא יסתתר מתחת להמון המון ברזל בפינה חשוכה במכון, ועד שתגיעו למצב שאתם משתמשים בו כבר תהיו עייפים מאד.
רוב המתאמנים רציניים, נמצאים במקום כבר כמה שנים ונראים טוב. בעיקר מבוגרים יותר מתאמנים במכון, ובגלל הבעלים - גם הרבה ספורטאים ויידוענים מגיעים. שאר האוכלוסיה היא מבוגרת מאד או צעירה מאד - משמע מעצבנת מאד.

המחיר גבוה יחסית לתמורה .

ציון 50/ 100 וזה כי אני נדיב היום.

עפולה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SwisS
Galaxy
נמצא בעפולה רחוב קרן היסוד 2
מקום דיי קטן יש 2 אזורים אופניים הליכונים בטן ורגליים
וכול הדברים האחרים בחצי השני מכשירים חזקיים ביותר יש ספה 1 שיפוע חיובי 1 בשלילי ו2 רגילים
משקולות יש מ 1 עד 40 קג אני חושב אולי יותר אני לא מסתכל על כול דבר יש הרבה צלחות(משקלים 1.5 2.5 5 10 15 25 50 )
יש 2 מכשירי קאבלים אני לא יודע איך קוראים לזה 2 מכשירי פולי עליון הרבה מוטות אם כול מיני יש גקוזי בצד השני של המכון ואני לא זוכר יותר אני יצלם ואני ישים פה
רמת גן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fatty

זאוס
נמצא בביניין ההכי גבוהה בבורסת היהלומים. מחולק לשני איזורים, אחד עם מכונות ושני עם משקלים חופשיים. המון מכונות, כולן חדשות ובמצב מצויין. משהו כמו 4 ספסלים בשיפוע חיובי ו2 או 3 בשלילי, דאמבלים מ-1 עד 45 בערך, מכל משקל יש שני זוגות. מלא מלא פלטות, מוטות, כל מה שצריך ובמצב מעולה. שום דבר לא חסר, אין חלודה, הדמבלים תמיד במקום ואף פעם איןמצב שיש רק דאמבל אחד למשקל מסויים או משהו. מדריכים מצויינים ומאוד נחמדים שתמיד מסתובבים ומעירים לך אם אתה עובד לא נכון. בנות בקבלה ממש נחמדות וכוסיות. בריכה, סאונות, מלתחות הכי גדולות ונקיות שראיתי אי פעם. אשכרה לכל אחד יש שם חדר משלו עם מקלחון משלו. לוקרים ומגבות חינם. תזונאית ופזיוטרפיסטית חינם למנויים. כל זמן נתון יש בערך 4-5 חוגים במקום (אחד מהם זה חוג שהמדריך בו הוא עמית ספיר). מתאמנים במכון מלא סוסים ורוב הזמן הוא די ריק למרות שהוא עצום. אף פעם אין מצב שאתה מחכה יותר מחצי דקה לאיזה מכשיר\ספסל\דמאבלים שאתה צריך. כל זמן נתון מסתובבים איזה 4-5 מנקים והכל במצב הכי טוב שיש. יום אחד באתי וראיתי שסדקה איזה מראה, יומיים אחרי זה זה כמו חדש. יום אחד משהו נשבר בקולר, יומיים אחרי זה כמו חדש. בקיצור,
יש משהו כמו 20 הליכונים, 10 סקי, 2 מכשירים כאלו שמדמים מדרגות, וחדר של ספינינג עם איזה 30 או 40 זוגות אופניים. לכל מכשיר אירובי יש טלוויזית פלזמה פרטית עם אוזניות. בנוסף יש למנויים חניה חינם ועוד כל מני דברים שאין לי כוח לפרט עליהם
אין תלונות חוץ מאחת.
מנוי עולה 4400 שקל לנה. אופס.
אני הייתי נותן 95 מתוך 100 אבל אני מניח שהמחיר מוריד את הציון בהרבה.
רחובות
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
אינשייפ

כתובת: רחוב פקריס 2, רחובות.

נמצא בפארק המדע ברחובות. בשעות הערב משעה מסויימת ניתן להחנות את הרכב ליד הבניין או בתוכו...בזמן אחר תקבלו דוח של 100 שקל. המקום עצמו לא גדול במיוחד למרות שלדעתי זה רק יתרון מפני שאין עומס והמתנה למכשירים ואת רוב המתאמנים מכירים בשם או לפחות בפנים. האוירה נחמדה והאנשים סבבה. שעות הפתיחה הן מ6 בבוקר עד 11 בלילה ובימי שישי-שבת עד 6 בערב.

המקום פחות או יותר מחולק לאיזור הליכונים ומכשירים ואיזור משקולות חופשיים כשהמכשירים ברמה טובה רובם של חברת סייבקס - פשיטת ברך, כפיפת ברך, חתירה בישיבה, חזה, חזה עליון, כתפיים, פרפר, פולי עליון, מכשיר איכותי לבטן עם אפשרות להעמסת פלטות, גרביטון (מכשיר למתח ומקבילים), ושני מכשירים לתחת לנשים

חדר משקולות הכולל 6 ספסלים, כיסא 90 מעלות, סמית' משין, לג פרס עם פלטות, כלוב לסקוואט, 3 ספסלים לבנצ' פרס אחד פלאט אחד עליון ואחד ניתן לכיוון לשלושה מצבים כולל שלילי. 2 פול דאונים שניתן לעבוד בהם גם כקייבל קרוס, פולי עליון, מתקן לפריצ'ר, מכשיר חופשי לכפיפות מרפקים, מכשיר קייבל קרוס מתכוונן לעבודה בכל זוית, מכשיר חופשי לתאומים, מתח, פולי תחתון לחתירה בישיבה, מכשיר טי באר, ומתקן מקבילים.
המשקולות נעות בין חצי קילו עד 45 ק"ג ויחסית יש מספיק זוגות מכל משקל חוץ מהמשקלים הגבוהים יותר. החסרונות: אין משקלי ביניים בין 40 ל45, ובין 30 ל35 ו 40 דבר שקצת מקשה על ההתקדמות. בעבר יצא לי לשבור בטעות את המשקולת של ה45 ק"ג ולקח להם חודשיים+ להביא חדשה, אני רואה בזה קצת חוסר איכפתיות כלפי המתאמנים.
סך הכל חוץ מזה פלטות יש בשפה מ1 ורבע, 2.5, 5, 10, 15, 20, 25...
לכל המשקולות והפלטות ציפוי גומי וגם הרצפה מרופדת בגומי בטיחות כמו שצריך שזה לא פחות חשוב. יש מוט אולימפי רגיל ואחד קצר, 3 של W , אחד H, ולכל ספסל בנצ' מוט משלו כל הציוד במצב טוב ולא חלוד.

במקום יש מספר אולמות לספינינג, קיק בוקסינג, פילאטיס וכל מני שיעורים שבחיים לא עשיתי. לפי מה ששמעתי המדריכים והשיעורים טובים מאוד.
רוב המדריכים במקום חביבים, למרות שאני חייב לציין לרעה שחלקם לא מקצועיים ורוב הזמן נמצאים באיזור הכניסה ומפלרטטים עם בחורות.
במלתחות יש לוקרים חינם, שירות מגבות חינם (חוץ מיום שבת) והרמה בסדר גמור בד"כ נקי ומסודר.
בכניסה למקום יש גם "בר בריאות" שמוכר כל מני שייקים ושתיה במחירים מופרזים מעט.

אני משלם 240 ש"ח לחודש במנוי לשנה. ניתן לעשות גם לחצי שנה/3 חודשים/חודש אבל המחיר יעלה.

סך הכל פרט לכמה תקלות מעצבנות פה ושם אין מקום יותר טוב מאינשייפ באיזור רחובות.
ציון 9 מתוך 10.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-11-06, 21:52   #2
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

רעיון טוב

זאוס - ברמת גן
נמצא בביניין ההכי גבוהה בבורסת היהלומים. מחולק לשני איזורים, אחד עם מכונות ושני עם משקלים חופשיים. המון מכונות, כולן חדשות ובמצב מצויין. משהו כמו 4 ספסלים בשיפוע חיובי ו2 או 3 בשלילי, דאמבלים מ-1 עד 45 בערך, מכל משקל יש שני זוגות. מלא מלא פלטות, מוטות, כל מה שצריך ובמצב מעולה. שום דבר לא חסר, אין חלודה, הדמבלים תמיד במקום ואף פעם איןמצב שיש רק דאמבל אחד למשקל מסויים או משהו. מדריכים מצויינים ומאוד נחמדים שתמיד מסתובבים ומעירים לך אם אתה עובד לא נכון. בנות בקבלה ממש נחמדות וכוסיות. בריכה, סאונות, מלתחות הכי גדולות ונקיות שראיתי אי פעם. אשכרה לכל אחד יש שם חדר משלו עם מקלחון משלו. לוקרים ומגבות חינם. תזונאית ופזיוטרפיסטית חינם למנויים. כל זמן נתון יש בערך 4-5 חוגים במקום (אחד מהם זה חוג שהמדריך בו הוא עמית ספיר). מתאמנים במכון מלא סוסים ורוב הזמן הוא די ריק למרות שהוא עצום. אף פעם אין מצב שאתה מחכה יותר מחצי דקה לאיזה מכשיר\ספסל\דמאבלים שאתה צריך. כל זמן נתון מסתובבים איזה 4-5 מנקים והכל במצב הכי טוב שיש. יום אחד באתי וראיתי שסדקה איזה מראה, יומיים אחרי זה זה כמו חדש. יום אחד משהו נשבר בקולר, יומיים אחרי זה כמו חדש. בקיצור, אין תלונות חוץ מאחת.
מנוי עולה 4400 שקל לנה. אופס.
אני הייתי נותן 95 מתוך 100 אבל אני מניח שהמחיר מוריד את הציון בהרבה.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-11-06, 22:59   #3
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

Fatty - נשמע טוב, חבל שזה ברמת גן ולא בראשון

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-11-06, 23:34   #4
SwisS
חבר פעיל

Galaxy
נמצא בעפולה רחוב קרן היסוד 2
מקום דיי קטן יש 2 אזורים אופניים הליכונים בטן ורגליים
וכול הדברים האחרים בחצי השני מכשירים חזקיים ביותר יש ספה 1 שיפוע חיובי 1 בשלילי ו2 רגילים
משקולות יש מ 1 עד 40 קג אני חושב אולי יותר אני לא מסתכל על כול דבר יש הרבה צלחות(משקלים 1.5 2.5 5 10 15 25 50 )
יש 2 מכשירי קאבלים אני לא יודע איך קוראים לזה 2 מכשירי פולי עליון הרבה מוטות אם כול מיני יש גקוזי בצד השני של המכון ואני לא זוכר יותר אני יצלם ואני ישים פה
SwisS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-11-06, 23:43   #5
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

מכון קאנטרי נווה אביבים / רחוב יהודה הנשיא - ת"א

בבעלותו של חזי מגן הבעלים של בני יהודה. מכון שהוא חלק מקאנטרי בינוני-קטן.
כמות ההליכונים מספקת והמראה הכללי של המכון טוב, אבל למתאמנים שמעוניינים במשקולות נטו צפויות בעיות ובעיקר בשעות עמוסות - ספה אחת של בנץ' פרס, סקוואט Rack אחד ויחיד, וסמית' משין שבד"כ לא משומנת במיוחד.
הדאמבלים מגיעים עד למשקל מאד נמוך 40 קילו בלבד, ולכל רציני בתחום זו פשוט בושה.
המדריכים נחמדים, רובם חסרי הבנה , אבל משתדלים לעזור כשניתן.
אין מקום לכל הברזל ד"א, אז תתכננו על סיוט אמיתי כשאתם הולכים למצוא דאמבל, כי הוא יסתתר מתחת להמון המון ברזל בפינה חשוכה במכון, ועד שתגיעו למצב שאתם משתמשים בו כבר תהיו עייפים מאד.
רוב המתאמנים רציניים, נמצאים במקום כבר כמה שנים ונראים טוב. בעיקר מבוגרים יותר מתאמנים במכון, ובגלל הבעלים - גם הרבה ספורטאים ויידוענים מגיעים. שאר האוכלוסיה היא מבוגרת מאד או צעירה מאד - משמע מעצבנת מאד.

המחיר גבוה יחסית לתמורה .

ציון 50/ 100 וזה כי אני נדיב היום.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 09:31   #6
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

אני חושב שצריך להכניס את הדיון הזה בסטיקי.. זה יעזור לאנשים לקבל דיעות על חדרי כושר

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 09:35   #7
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

גם אני, בוא נרוץ עם זה קדימה, אני מבקש מכל חבר שמתאמן במכון כושר בישראל ובא לו לעזור שייתן פירוט יפה על חדר הכושר, זה בהחלט יעיל!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 11:22   #8
d-undertaker
מושעה

המכון של יורי : (אין לו שם מוגדר חח)
יש הליכון אחד שבקושי עובד
המון המון ברזלים
ספה ללחיצת חזה
ספה ללחיצת חזה עליון
2 ספסלים חופשיים
משקולות שבאות מורכבות עד 32
מוטות לדאמבלים שאפשר להרכיב עליהם משקולות
כמובן פולי,חתירה וכו'

בעיקרון מקום בסדר,רק חבל שאתה קם מהספה של הבנצ' אתה מחליק חופשי על פלטות
d-undertaker מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 12:21   #9
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
פורסם במקור על ידי d-undertaker
המכון של יורי : (אין לו שם מוגדר חח)
יש הליכון אחד שבקושי עובד
המון המון ברזלים
ספה ללחיצת חזה
ספה ללחיצת חזה עליון
2 ספסלים חופשיים
משקולות שבאות מורכבות עד 32
מוטות לדאמבלים שאפשר להרכיב עליהם משקולות
כמובן פולי,חתירה וכו'

בעיקרון מקום בסדר,רק חבל שאתה קם מהספה של הבנצ' אתה מחליק חופשי על פלטות

נשמע כמו המטרופלקס.
אין שם במקרה איזה בחור מגודל שחור עם קול של ציפור שצועק כל מיני צעקות מוזרות?
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 12:33   #10
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

בריזה חולון - מקום גדול בסגנון של קאנטרי קלאב עם בריכה וכל שאר הירקות.

מכון כושר 900 מטר רבוע (גדול מספיק לכל אחד).
שני ספסלי בנץ' פרס שטוח. שני ספסלי בנץ' לחזה עליון. וספסל אחד לבנץ' חזה תחתון.
דאמבלים עד 40 קילו (אחד הפאקים במכון).
שני מכשירי פולי. ארבעה מכשירי פולי עליון.
שמונה ספסלים חופשיים לעבודה עם דאמבלים.
המון מכשירי אירובי....בסביבות ה 30 מסילות ו15 מכשירים אליפטיים.

מכון איכותי סך הכל.

תמונות מחדר הכושר:

http://www.briza-club.co.il/kosher.asp
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 14:52   #11
Yoggie
מנהל ראשי

אינשייפ רחובות

כתובת: רחוב פקריס 2, רחובות.

נמצא בפארק המדע ברחובות. בשעות הערב משעה מסויימת ניתן להחנות את הרכב ליד הבניין או בתוכו...בזמן אחר תקבלו דוח של 100 שקל. המקום עצמו לא גדול במיוחד למרות שלדעתי זה רק יתרון מפני שאין עומס והמתנה למכשירים ואת רוב המתאמנים מכירים בשם או לפחות בפנים. האוירה נחמדה והאנשים סבבה. שעות הפתיחה הן מ6 בבוקר עד 11 בלילה ובימי שישי-שבת עד 6 בערב.

המקום פחות או יותר מחולק לאיזור הליכונים ומכשירים ואיזור משקולות חופשיים כשהמכשירים ברמה טובה רובם של חברת סייבקס - פשיטת ברך, כפיפת ברך, חתירה בישיבה, חזה, חזה עליון, כתפיים, פרפר, פולי עליון, מכשיר איכותי לבטן עם אפשרות להעמסת פלטות, גרביטון (מכשיר למתח ומקבילים), ושני מכשירים לתחת לנשים

חדר משקולות הכולל 6 ספסלים, כיסא 90 מעלות, סמית' משין, לג פרס עם פלטות, כלוב לסקוואט, 3 ספסלים לבנצ' פרס אחד פלאט אחד עליון ואחד ניתן לכיוון לשלושה מצבים כולל שלילי. 2 פול דאונים שניתן לעבוד בהם גם כקייבל קרוס, פולי עליון, מתקן לפריצ'ר, מכשיר חופשי לכפיפות מרפקים, מכשיר קייבל קרוס מתכוונן לעבודה בכל זוית, מכשיר חופשי לתאומים, מתח, פולי תחתון לחתירה בישיבה, מכשיר טי באר, ומתקן מקבילים.
המשקולות נעות בין חצי קילו עד 45 ק"ג ויחסית יש מספיק זוגות מכל משקל חוץ מהמשקלים הגבוהים יותר. החסרונות: אין משקלי ביניים בין 40 ל45, ובין 30 ל35 ו 40 דבר שקצת מקשה על ההתקדמות. בעבר יצא לי לשבור בטעות את המשקולת של ה45 ק"ג ולקח להם חודשיים+ להביא חדשה, אני רואה בזה קצת חוסר איכפתיות כלפי המתאמנים.
סך הכל חוץ מזה פלטות יש בשפה מ1 ורבע, 2.5, 5, 10, 15, 20, 25...
לכל המשקולות והפלטות ציפוי גומי וגם הרצפה מרופדת בגומי בטיחות כמו שצריך שזה לא פחות חשוב. יש מוט אולימפי רגיל ואחד קצר, 3 של W , אחד H, ולכל ספסל בנצ' מוט משלו כל הציוד במצב טוב ולא חלוד.

אירובי: קיימים משהו כמו 10+ הליכונים, 4 מכשירי סקי, 2 אופניים, מכשיר מדרגה.
כמו כן רחבה מספקת למתיחות ותרגילי בטן.
במקום יש מספר אולמות לספינינג, קיק בוקסינג, פילאטיס וכל מני שיעורים שבחיים לא עשיתי. לפי מה ששמעתי המדריכים והשיעורים טובים מאוד.
רוב המדריכים במקום חביבים, למרות שאני חייב לציין לרעה שחלקם לא מקצועיים ורוב הזמן נמצאים באיזור הכניסה ומפלרטטים עם בחורות.
במלתחות יש לוקרים חינם, שירות מגבות חינם (חוץ מיום שבת) והרמה בסדר גמור בד"כ נקי ומסודר.
בכניסה למקום יש גם "בר בריאות" שמוכר כל מני שייקים ושתיה במחירים מופרזים מעט.

אני משלם 240 ש"ח לחודש במנוי לשנה. ניתן לעשות גם לחצי שנה/3 חודשים/חודש אבל המחיר יעלה.

סך הכל פרט לכמה תקלות מעצבנות פה ושם אין מקום יותר טוב מאינשייפ באיזור רחובות.
ציון 9 מתוך 10.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 14:58   #12
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

כללי:: שיווה האל של המוות
עוסק ב:: הנדסאי
שלח הודעה דרך ICQ אל Ori_D

ירושלים - מתנ"ס גילה.

חדר כושר שכונתי ומאוד נוח לתושבי גילה, יש בו את כל הציוד שצריך להגיע לתוצאות מרשימות.
חיסרון: דאמבל הכי כבד 25 קילו, אבל זה יטופל אני מקווה.

לא מפוצץ בדר"כ אם כן רק אגף האירובי, אנשים מאוד נחמדים גם אם תפסו משהו שאתה צריך, לא יהיה להם בעיה לעשות איתך סט סט.

יש שם רק מאמן אחד שמבין משהו הוא 20 שנה בתחום והביא אנשים לתוצאות טובות.

חנייה בשפע
ישן 15-11-06, 15:05   #13
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

יפה אני רואה שזה הצליח , אני שמתי הכל בעמוד הראשון

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 15:55   #14
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

עפולה

קאנטרי קלאב "גלי רון", עפולה / דרך בית חולים

המכון נמצא בקאנטרי.

2 קומות:

* קומה ראשונה -
איבזור רב וחדש של אירובי, הכולל (בערך): 20-22 הליכונים, 4 אופניים לדיווש בישיבה, 6 אופניים לדיווש בעמידה.
ישנו מתקן קרוס אובר (הכולל פולדאון, מתח, 4 גלגלות ומוטות אחיזה נלווים).
יש מכשירים דוגמת לג פרס, כפיפת ברכיים, פשיטת ברכיים, לחיצת חזה בישיבה, לחיצת כתפיים בישיבה, מכשיר פריצ'ר לכפיפות מרפקים, מרקבי ירך, מרחיקי ירך, הרמת רגליים לאחורה (?).
מצוי ה"סולם" למתח ומקבילים.
3 מזרנים טובים לכפיפות בטן.
מכשיר לכפיפות בטן.
יש משקל (אבל דפוק, מעלה בערך 2-3 ק"ג)
ישנה ארונית גדולה בעלת תאים להנחת התיקים.
ישנן בערך כ-10-12 טלוויזיות בקומה הראשונה
כל הציוד המויין לעיל במצב חדש, כאילו נקנו אתמול (חלקו מלפני 5 שנים, חלקו בא במשך הזמן/התחדש/הוחלף)

*קומה שנייה -
גודלה הוא כחצי מהקומה הראשונה.
זו קומת ה"משקולות", בעיקר.
מבחינת מכשירים: מכשיר ללחיצת חזה בשיפוע חיובי, לחיצת חזה בישיבה, חתירה בישיבה, 2 מכשירי כפיפות מרפקים בפריצ'ר, 2 ספות שונות לכפיפות בטן.
ישנו סמית' מאשין.
2 ספות ללחיצת חזה: האחת ללא שיפוע, השניייה בשיפוע עליון.
2 ספות מתכווננות.
2 ספות שטוחות קבועות.
כלוב לסקוואט ודדליפט.
3 מוטות אולימפיים, כאשר 2 מהם נמצאים בספות ללחיצת חזה, האחר בכלוב של הסקוואט/דדליפט
2 מוטות W, אחד מהם עם כניסה אולימפית
2 מוטות ישרים קצרים
פלטות משקל של 1 ק"ג, 1.25, 2.5, 5, 7.5, 10, 15. 20 ו-45. יותר פלטות מצויות במשקלים של 5,10, 15 ו-20.
משקולות מ-1 ק"ג ועד 40. הכל בזוגות.
3 מזרנים לכפיפת בטן.
מכשיר לכפיפות בטן.
ישנה טלוויזיה אחת בקומה השנייה.

כמה מילים בכללי:
הקאנטרי עצמו מצויין, המכון גם.
יש הרבה מקום חניה.
הקומה הראשונה מרווחת, מאובזרת ביותר - הן אירובית והן במכשירים, יחסית.
הקומה השניה לוקה בחסר במכשירים "איכותיים" דוגמת לא מספיק ספות ללחיצת חזה, עוד איזה מוט אולימפי ועוד פלטות של המשקלים הקטנים (1, 1.25, 2.5 ק"ג)
שעות הפתיחה גם כן גדולות - הקאנטרי והמכון פתוחים החל מהשעות 6 עד 11 בלילה, בימי חול (ימי ראשון מ4 עד 11, שישי ושבת מ7 עד 5 אחה"צ)
שעות הרגיעה, שבהן כייף להתאמן הן 3-5... שעות ה"שיא" הן 6-7, והמכון ממש מפוצץ, מה שהופך את העבודה במשקולות בקומה השנייה לבלתי נסבלת.
עם זאת, תמיד אפשר להסתדר.
אין אווירת הארדקור של ממש, המוזיקה מאוד מגוונת ומידי פעם מעצבנת (מזרחית ועברית בל יקשר לעולם, אין טראקים או רוק כבד... נו טוב, יש גם זקנים... צריך להתחשב בהם), אבל זה לא ממש מפריע, אם מתרכזים באימון.
מבחינת מאמנים - ישנם 4. אחד מהם הוא הכי ותיק ומבין עניין. עוד 3 צעירים: 2 מהם בוגרי וינגייט, השלישי בוגגר "אוהלו".
אם מתאמן חדש ירצה עצות, הכי פחות שטויות תשמעו מהמאמן הותיק.

ציון סופי: 8 מתןך 10

ישן 15-11-06, 15:56   #15
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

swiss,
אתה עפולאי?

ועמית,
המכון של יורי בודק את יכולת הסיבולת של בן אדם לעמוד במחנק, מוזיקה מקלטות ישנות וקופצות ומתי הבן אדם מתייבש ומגיע לכשל בגלל חוסר מים שאין מכון חח
ישן 15-11-06, 16:40   #16
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

שכחתי להוסיף (אני אשמח אם יוסיפו את זה בנושא המקורי, יש משהו כמו 20 הליכונים, 10 סקי, 2 מכשירים כאלו שמדמים מדרגות, וחדר של ספינינג עם איזה 30 או 40 זוגות אופניים. לכל מכשיר אירובי יש טלוויזית פלזמה פרטית עם אוזניות. בנוסף יש למנויים חניה חינם ועוד כל מני דברים שאין לי כוח לפרט עליהם

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 18:08   #17
SwisS
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
swiss,
אתה עפולאי?

ועמית,
המכון של יורי בודק את יכולת הסיבולת של בן אדם לעמוד במחנק, מוזיקה מקלטות ישנות וקופצות ומתי הבן אדם מתייבש ומגיע לכשל בגלל חוסר מים שאין מכון חח
כן למה ??
כה קאנטרי זה מכון טוב
אבל יש יותר מידי אירובי תחשוב שהמכון לא היה קונה 5 אליכונים ונשאר רק אם 15 הוא יכל לקנות יותר משקולות וכול החרא הזה
קנטרי בעיקרון זה הרוב בשביל אירובי
SwisS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 18:25   #18
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

fatty הוספתי את מה שביקשת , אבל אין מקום לרשום עוד =\ הייתי צריך לקחת כמה פוסטים לתפוס מקום

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 18:34   #19
Arielp
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni0032
בריזה חולון - מקום גדול בסגנון של קאנטרי קלאב עם בריכה וכל שאר הירקות.

מכון כושר 900 מטר רבוע (גדול מספיק לכל אחד).
שני ספסלי בנץ' פרס שטוח. שני ספסלי בנץ' לחזה עליון. וספסל אחד לבנץ' חזה תחתון.
דאמבלים עד 40 קילו (אחד הפאקים במכון).
שני מכשירי פולי. ארבעה מכשירי פולי עליון.
שמונה ספסלים חופשיים לעבודה עם דאמבלים.
המון מכשירי אירובי....בסביבות ה 30 מסילות ו15 מכשירים אליפטיים.

מכון איכותי סך הכל.

תמונות מחדר הכושר:

http://www.briza-club.co.il/kosher.asp
אני מתאמן שם, מקום מומלץ באמת טיפ-טופ רק שלפעמים זה נראה כאילו כל המדריכים שם בחופשה...

Arielp מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-11-06, 18:45   #20
igorek
חבר פעיל

ירושלים - ג'ירף פסגת זאב
כתובת - חייל האוויר, לא יודע איזה מספר

נמצא באמצע רחוב די גדול, יש חנייה מאעפנה של כביש עפר ליד ותחנת אוטוסבוס ממש ממול.
כל האיזור מסביב לחדר כושר מלא בהוסטלים של זקנים.
יש בחדר כושר ספיניג ואיזור אחד עם מכשירים ואחד עם משקל חופשי ולג פרס.
באיזור של המכשירים יש:
6 הליכונים ועוד 3 אקליפטיקל ואיזה 4 טלוויזיות
פולי אחד סך-הכל
לג אקסטנשין
לג קורל
לחיצת כתפיים עם משקל עד 65 קילו
לחיצת חזה
פרפר
בטן
עוד איזה משהו לגב
מכשיר לפושדאון וכפיפות מרפקים עם כבל
חתירה בכבל
ועוד איזה שני מכשירים מסכנים לרגליים

באיזור של המשקל החופשי יש:
דאמבלים עד 45 קילו, פעם היו דאמבלים עד 62.5 קילו אבל פירקו אותם כי אף אחד לא השתמש בהם.
שתי ספות ללחיצת חזה
ספת לחיצת חזה בשיפוע
ספסל אחד סתם בלי שיפוע ועוד 2 מתכווננים
מקום ללחיצת כתפיים
לג פרס
פריצ'ר
כלוב

טוב, עכשיו דעה אישית.
רוב המקום מפוצץ במפליצי קוטג' ועושי יוגה ופילאטיס.
לפעמים נכנסים לאיזור של המשקל החופשי ואי-אפשר לזוז פשוט ויש ריח מסריח, לפעמים אני נתקע באנשים כשאני עושה סקוואט שזה ממש גרוע.
הכלוב של הסקוואט זה פשוט סכנת חיים, זה מתנדנד כאילו זה עוד שניה מתפרק.
הרצפה עקומה וזה ממש מעצבן לעשות דדליפט כי המוט בורח ובכלל צריך להזיז חצי מהדברים שם כדי שיהיה מקום לעשות דדליפט.
יש 3 מוטות אולימפיים והרבה פעמים זה לא מספיק, יש גם כמה מוטות W ומוטות קצרים.
הלג פרס הוא בסדר אבל יש מקום רק לשבע פלטות מכל צד ועוד טיפה מלמעלה.
יש רק פולי אחד ועם מישהו תופס אותו אז צריך לחכות שעה בשביל לעבוד איתו.
הדמבלים די מאעפנים וישנים.
התשלום על החדר כושר הוא ממש מוגזם ויוצא יותר מ-2000 שקל בשנה.
אני רשום לחדר כושר רק בגלל שהוא 2 דקות מהבית שלי, אם היה לי חדר כושר נורמאלי יותר קרוב לבית הייתי מיד עוזב כי זה חדר כושר פשוט גרוע.
המאמנים שם חלקם בסדר חלקם פחות אבל זה לא משנה לי.
בגדול הדעה שלי היא שהמקום הוא למפליצי קוטג' ובעל המכון לא משקיע גרוש בציוד.
אם היה לי אוטו הייתי הולך ל"אגו" בהר חוצבים, שמעתי שהמקום בן זונה.
igorek מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא